Stran 32 od 38 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 223031323334 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 311 do 320 od 376

Tema: [si 1] Splošna debata & bojna poročila

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    1

Privzeto

Citat Originalni avtor creep Poglej prispevek
    Tole maš pa pir v dobrem na pikniku ... Sej me ne moti, če kdo 15x skavta, moti me, če skavta in se ustraši tud, če ni defa v naselju. Mogoč ta račun špila ona Vesna Pusić, al ka je že tista srebrnolasa gospa iz kockastga teritorija.
    ustraši ?
    Nazadnje urejal ju jjam; 09-02-2017 ob 16:34.

Privzeto

Citat Originalni avtor Egg Poglej prispevek
    Število naših artov in število tvojih pohval sebe, da imaš acc pri nas se počasi izenačuje, kar tako dalje. Za te napada pa hh mogoče ste "malo" bolj organizirani kt mi
    Huh, Egg, ne maram ravno tvojega stila, ampak tule si pa zadel žebljico na glavo.

Mojstri iz B_D in SUNS preživijo več časa na vohunskih računih v Rednecku, kot pa na svojih in se s tem upajo še hvalit dan za dnem, na vse možne načine.

Jah, čestitke za res super organiziranost, tako pri napadih pa žal tudi pri vohunjenju ter podlih igricah vseh sort. Provokator, tebi sploh svaka čast, da vztrajaš tako dolgo in rušiš male igralce ter tako izjemno plemenito pomagaš svoji aliansi.

Med podlimi igricami naj omenim še nastavljanje obrambe v prevzeta naselja, nekdo pri vas pa se je celo tako potrudil, da je nastavil po par tisoč sulic v farme. Še eno plemenito dejanje, s katerim se boste lahko na koncu, ko boste z veliko premočjo zmagali ta server, hvalili še leta in leta.

Hja, očitno številčna premoč ni dovolj, se morate posluževati vseh sort taktik.

Trenutno stanje je 111 proti 168, se pravi vas je 57 več. Plus vohunski računi, seveda, teh je toliko, da pač so omembe vredni.

Če pa bi omenil, da naredimo malce bolj pošteno porazdelitev pa o tem verjetno nihče ne bi želel slišati prav nič, kajne?

A ko Redneckov zmanjka, boste pa lahko na novo sklepali zavezništva? Ali kakšen je ta vaš načrt? Bo potem končno dovolj zanimivo, da Pandi ne bo več potrebno nonstop pametovati?

In še enkrat, čestitke za odlično organiziranost.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    133

Privzeto

Kolovratnik nevem zakaj imas problem z vohuni ki so n travianu vedno bili in tudi bodo dokler bo se kdo igral to igro. Ne dvomim, da imate tudi vi kaksnega pru nas.
    Provokator je od zacetka serverja dokazal, da zna igrat travian in ce cel server z 700 popa iz 6c naselja vztrajno rusis igralce (tudi ce slabse) Predvsem smesis vodstvo teh alians ki ne zna ukrepati ti zato lahko Provokatorju samo cestitamo.

Sunsi na travian nismo prisli zmenjeni in smo zaveznistva sklepali tekom igre tako kot jih je sklepal tudi redneck, ki pa se je odlocil za legacy, ki je pokazal da ima nekaj dobrih igralcev drugace pa bolj malo. (vse nas je nasmejal off Masterja Ticota). Ker so pokazali to kar pac so in ker je bila pomoc rednecka (razen Black Pearla in Gandalfa) v boju z Sunsi in FFA bolj boga ste izgubil kar nekaj clanov.

Sam sicer mislim da pri travianu ne steje toliko stevilo igralcev kot stejeta znanje in organiziranost (kar se tice znanja to dokazuje Provokator) zato bitka se ni koncana in se lahko zgodi se vse. Zato pa prosim v prihodnje manj smiljenja samemu sebi in vec volje na bojiscu.
    LP jeke600

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Citat Originalni avtor kolovratnik Poglej prispevek
    Mojstri iz B_D in SUNS preživijo več časa na vohunskih računih v Rednecku, kot pa na svojih in se s tem upajo še hvalit dan za dnem, na vse možne načine.
    Vohunjenje je sestavni del igre. Če nočeš imeti vohunov v aliansi prideš na server z vnaprej sestavljeno ekipo in zapreš alianso, v nasprotnem primeru pa moraš pač znati igrati z njimi. Osebno se mi je še vedno kakšen prikradel v alianso, sčasoma se navadiš živet s tem, ali pa celo obrniti v svoj prid
    Pa za vohuna/vohune se nam sploh ni bilo treba kaj dosti truditi, v aliansi obstaja/jo zaradi neumnosti vodstva, ampak o tem več po koncu serverja.

Provokator, tebi sploh svaka čast, da vztrajaš tako dolgo in rušiš male igralce ter tako izjemno plemenito pomagaš svoji aliansi.
    Še vedno ruši večje od sebe

Med podlimi igricami naj omenim še nastavljanje obrambe v prevzeta naselja, nekdo pri vas pa se je celo tako potrudil, da je nastavil po par tisoč sulic v farme. Še eno plemenito dejanje, s katerim se boste lahko na koncu, ko boste z veliko premočjo zmagali ta server, hvalili še leta in leta.
    Par butcev je žal na vseh straneh, ki pustijo v prevzetem naselju še pol dneva def notri. Je bilo tudi znotraj SUNS in predvsem B_D že veliko povedano glede tega.

Hja, očitno številčna premoč ni dovolj, se morate posluževati vseh sort taktik.

Trenutno stanje je 111 proti 168, se pravi vas je 57 več. Plus vohunski računi, seveda, teh je toliko, da pač so omembe vredni.

Če pa bi omenil, da naredimo malce bolj pošteno porazdelitev pa o tem verjetno nihče ne bi želel slišati prav nič, kajne?
    Če se prav spomnim ste nekoč imeli na svoji strani polno alianso Legacy. Seveda je hitro šla po gobe, pomagali pa ste ji bolj malo.
    Na začetku ko se je +/+ šele postavljal na noge (Sunce je moral tudi "prevzeti" par alians) in ko je bil -/- še povsem neizoblikovan ste vi veselo simčkali, kot da se vas stvari ne tičejo.
    Imeli ste cel kvadrant zase in bi edini lahko kaj naredili, pa ste lepo pustili sovražnikom da so se izoblikovali v močne alianse in v končni fazi v za vas verjetno premočno zavezništvo.

Bo potem končno dovolj zanimivo, da Pandi ne bo več potrebno nonstop pametovati?
    .
    Že dosti ljudi si je zaželelo, da bi se to končalo. Pa njihova želja nekako ni bila uslišana

In še enkrat, čestitke za odlično organiziranost.
    V SUNS in B_D sta dva organizatorja, od katerih bi se lahko vaši "šefi" zgolj učili. No pa sej, bodo dobili lekcijo

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    133

Privzeto

Panda
    V kosu sem prebral tvoje porocilo iz lanskega si1 Hvala za ta odlicno napisan esej in verjamem da se bo se kdo poleg mene precej naucil ob branju.
    LP jeke600

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    56

Privzeto

Kolovratnik prosim..

Ko je kdo pri nas rumen sta par ur kasneje že pri njemu s konji. Tako da vohuni so povsod..vedno bili in vedno bodo.

SVNja pa pri seštevanju ne štej zraven. Edino če se bojiš folka s 500 popa?
    Duleta vaš vodja farma s 10000 impi, on pa nastavi 300 falang..

Če SVN odmisliš je razlika okoli 25. Ravno kakšnih 20-30 igralcev je pa zbrisalo iz legacija / rednecka zaradi napadov. Če bi jih takrat branili, bi bili zdaj praktično izenačeni. Če pa bi napadali vi, bi imeli pa mi 20-30 igralcev manj.

Če, če, če.. Ničesar niste storili, zato pa ste zdaj v bedu. Sami ste si krivi. Server je bil razdeljen na 2 kvadranta. Ne na 3 proti 1.
    Še več. Vi ste povezali oba kvadranta že kmalu po začetku in bi zaradi tega morali še bolje sodelovati.
    Da ne govorim o tem, da ste težili tudi JVju za zavezništvo. Torej hoteli ste narediti 3 kvadrante proti enemu.

Privzeto

Niti nimam problema s samim vohunjenjem, konec koncev imajo tudi naši igralci ptičice v vseh nasprotnih aliansah. Smešno mi je le to, kako morate to nenehno poudarjati, kot da je to nek velik dosežek. V redu je, smo dojeli, da imate vohune, ki so pač del igre.

Jeke600, o kakšnem znanju ti to govoriš? Se ti je skisalo? Ne lezi mu no v rit no, vsaj ne tako očitno. Provokator je naredil 1 naselje, nafehtal def pri SUNSih in se (če ga "citiram") naguzil ter čakal. In potem v osrčju nasprotnih koordinat naklikal nek off ter z njim sredi noči, ko tudi večji igralci (oz. multi računi) spijo, napadal res majhne igralce in kak support, če se je ga tisti dan ravno začutil. Kje je tukaj kakšno posebno znanje, mi pač ni jasno. So se pač vnaprej organizirali.

Kar se pa se samih zavezništev tiče... Na -/- mislim, da je Redneck pobral, kar je lahko. V Legacy je pa res tako, da so pač notri pristali le redki dobri igralci in ogromno neizkušenih začetnikov, kot je značilno za -/+. Večina jih sploh ni javljala napadov, vsaj ne do časa (ponavadi ravno tisti, na katere so bili poslani pravi), zato je bilo praktično nemogoče pripravljati bunkerje. Redneck pa je pomagal, kolikor je pač lahko. Kaj bi vi naredili, če bi bila situacija obratna, bi bilo res zanimivo videti. Sem pa prepričan, da dosti uspešnejši ne bi bili.

Se pravi, Panda trdi, da je naša krivda, da nismo bolje sklenili zavezništev, ti pa se posmehuješ, ker smo jih poskušali skleniti z JV. Hm?

Kakorkoli, je kar je, kajne? Nihče ne jamra, nihče se ne smili samemu sebi, le rad izpostavim določene zadeve, ki so mi smešne / posmeha vredne. To je to.
    Nazadnje urejal kolovratnik; 09-02-2017 ob 18:34. Vzrok: typo

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    312

Privzeto

Citat Originalni avtor thepanda Poglej prispevek
    V SUNS in B_D sta dva organizatorja, od katerih bi se lahko vaši "šefi" zgolj učili. No pa sej, bodo dobili lekcijo
    Hvala Panda (če misliš na mojo malenkost), mogoče je tako zgledalo na prvi pogled, ko je nekdo moral definirati cilje in potegnit voz... takrat je bilo vloženo 2 meseca dela, potem pa še 3 tedne ko se je napadalo Legacy... enako velja za celo alianso, ki dobro in nesebično sodeluje že praktično od začetka.

Sedaj pa z veseljem ugotavljam, da imam zelo sposobne soigralce, ki znajo dobro organizirati ekipo in vse aktivnosti, od postavljanja obrambe do planiranja napadov in izvedbe v sekundo V obeh aliansah (Moons + Suns in B_D) se je zgodil napredek in pokazale so se sposobnosti soigralcev (nekateri se hitro učijo, drugi so že prekaljeni borci). Sploh na +/+ je izvrstna ekipa, glede na to da smo prišli na server praktično vsak zase.

Pohvale tudi zaveznikom iz B_D, s katerimi sodelujemo kot da smo ena ekipa. Ni pa še nič odločeno, tudi v Redneckih ste sposobni narediti vse našteto... res vejamem da znate in zmorete samo če hočete, še zdaleč ni konec

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    56

Privzeto

Se pravi, Panda trdi, da je naša krivda, da nismo bolje sklenili zavezništev, ti pa se posmehuješ, ker smo jih poskušali skleniti z JV. Hm?
    Ne jaz se posmehujem temu, da bi zdaj radi mel Redneck (2 kvadranta) proti SUNS proti B_D. Torej vsak zase. Zdaj ko slabo zgleda za vas. Prej ste hoteli pa imeti cel server proti SUNSom.
    2 pola = ZAHOD proti VZHOD. To, da ste dano slabše izkoristili je pa vaš problem. Se kdo ukvarja z "noobi" ? Jim kdo razlaga kaj pa kako? Do mene še ni prišla nobena informacija, da bi se na zahodu kaj delalo na temu. Sem prepričan, da smo se kar se tega tiče na vzhodu dosti bolj potrudili.

Privzeto

Citat Originalni avtor zeratul Poglej prispevek
    Ne jaz se posmehujem temu, da bi zdaj radi mel Redneck (2 kvadranta) proti SUNS proti B_D. Torej vsak zase. Zdaj ko slabo zgleda za vas. Prej ste hoteli pa imeti cel server proti SUNSom.
    2 pola = ZAHOD proti VZHOD. To, da ste dano slabše izkoristili je pa vaš problem. Se kdo ukvarja z "noobi" ? Jim kdo razlaga kaj pa kako? Do mene še ni prišla nobena informacija, da bi se na zahodu kaj delalo na temu. Sem prepričan, da smo se kar se tega tiče na vzhodu dosti bolj potrudili.
    OK, zgleda ti še ni jasno, da je bil pač kvadrant -/+ REALNO dosti slabši v primerjavi z ostalimi. To je dejstvo.

No, zgleda vaši vohuni tudi ne vejo vsega. Tako Arminij, kot tudi Gandalf, sta oba pregledovala alianso preko sitterstva in svetovala za boljši razvoj. Kaj več kot dati dobrih nasvetov, ki naletijo na gluha ušesa, pa pač ne moreta narediti.

Ne bi nič rekel, če bi se nam posmehovali, če bi prišli na server kot organizirana ekipa in si delali "bruke". Tako pa pač delamo s tem, kar imamo. In verjamem, da se vodstvo trudi, kolikor se pač lahko. Pa saj vem, Travian je igra egomanijakov in forum je namenjen temu, da se petelini in hvali vsevprek. Ni panike.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •