Stran 26 od 38 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 16242526272836 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 251 do 260 od 376

Tema: [si 1] Splošna debata & bojna poročila

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice creep
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    1,271

Privzeto

Še vedno malce napadamo http://travian-reports.net/si/report/635024e464b sicer ni vredno omembe, ampak se mi zdi da je dejavnost foruma upadla odkar so rednecki prešaltali v pasivo do artov ... kot da bo to kaj pomagalo

Z novimi bojevniškimi bom še hitreje pri vas
    Perfection makes perfect, practice is overrated...
    :*za Tejo

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    56

Privzeto

http://travian-reports.net/si/report/63504d4bcf0

Baje je avstrijc nehov igrat? Kdo je prevzel njegov račun? Matt si jih počas nabira, da bo dosegel normo 100ih računov na server?

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Torej kot kaže od Zapuščine ni ostalo nič več, kako ironično

Vsaj delno uporabne člane kot kaže poskušajo reciklirat v krilu kmetavzov. Pa dovolite da vam zaupam eno skrivnost Prestavljanje članov iz alianse v alianso ne pričara nove vojske, pa tudi nič bližje je ne prestavi

Pa še malo obnovitve spomina, ena posrečena izjava našega dežurnega norca:
    Citat Originalni avtor Egg Poglej prispevek
    Vsemogočni tako zvani SUNSI. Treba prvo poskrbet, da vas ne bodo tele, kakor pravite drugo razredniki LEGACY potolkli.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2015
    Objav
    136

Privzeto

Citat Originalni avtor thepanda Poglej prispevek
    Torej kot kaže od Zapuščine ni ostalo nič več, kako ironično

Vsaj delno uporabne člane kot kaže poskušajo reciklirat v krilu kmetavzov. Pa dovolite da vam zaupam eno skrivnost Prestavljanje članov iz alianse v alianso ne pričara nove vojske, pa tudi nič bližje je ne prestavi

Pa še malo obnovitve spomina, ena posrečena izjava našega dežurnega norca:
    Panda če rečeš "zapuščina" moraš z malo začetnico. Ne moreš dobesedno prevajati in prenesti velike začetnice iz angleškega jezika. Redneki pa niso kmetavzi zakaj žališ moje prijatelje? Sicer pa prestavljanje kot praviš res ne pričara nove vojske tak kot tudi prestavljanje članov iz FFA v B_D ne odstrani vohuna hehehehehe
    Nazadnje urejal Doktor; 26-01-2017 ob 15:48.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    56

Privzeto

Ni bil razlog, da ni vohunov..drugače nebi šel folk iz alianse s 15 člani v alianso s 50+ člani

Doktor namesto da samo iščeš načine kako priti v neko alianso kot vohun, raje naredi svoj račun in pokaži svoje znanje..

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2015
    Objav
    136

Privzeto

Citat Originalni avtor zeratul Poglej prispevek
    Ni bil razlog, da ni vohunov..drugače nebi šel folk iz alianse s 15 člani v alianso s 50+ člani

Doktor namesto da samo iščeš načine kako priti v neko alianso kot vohun, raje naredi svoj račun in pokaži svoje znanje..
    Ne iščem načine kako priti v alianso kot vohun ker nimam časa za te stvari . Moram pomagat mojemu dragemu dualu pri sunsih , ker je omejen še bolj z časom kot jaz

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    56

Privzeto

Ti kar pomagaj.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2015
    Objav
    136

Privzeto

Citat Originalni avtor zeratul Poglej prispevek
    Ti kar pomagaj.
    Saj Vas samo hecam prijatelj hehe . Saj veš da brez provokacij bi bil forum še kako mrtev

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    56

Privzeto

Seveda

http://travian-reports.net/si/report/63548042276

Bodo imeli vsaj nekaj dni miru

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Citat Originalni avtor Doktor Poglej prispevek
    Panda če rečeš "zapuščina" moraš z malo začetnico. Ne moreš dobesedno prevajati in prenesti velike začetnice iz angleškega jezika. Redneki pa niso kmetavzi zakaj žališ moje prijatelje? Sicer pa prestavljanje kot praviš res ne pričara nove vojske tak kot tudi prestavljanje članov iz FFA v B_D ne odstrani vohuna hehehehehe
    Glede na to da sem prevajal lastno ime alianse smatram, da je velika začetnica na mestu Sicer pa če se bomo spotikali ob vsako slovnično napako na forumu, ga lahko v bistvu kar zapremo

Drugače pa vohuni so vedno bili in vedno bodo, bolj kot z njihovim obstojem se je treba vprašati o sposobnosti vodstev, da jih odvrača in minimalizira njihovo škodo. V tem pogledu so Rednecki precej nebogljeni.

Kar se kmetavzov tiče, mogoče ni 100% posrečen izraz, je pa vsaj zelo primeren. Beseda izhaja iz ZDA, označuje pa razmeroma podoben tip ljudi kot naša beseda kmetavz. Skratka ne me obtožit žaljenja, kar ste skuhali pa tudi pojejte.

Kar se tiče združevanja FFA in B_D lahko rečem samo hvala bogu, osebno sem za tako rešitev pritiskal že od začetka serverja. Več komentarja pa vsaj zaenkrat ne bom podal, ker bi lahko še kakšnega zaveznika užalil

Aja Zeratul, glede na opis računa se naš ljubi Doktor nahaja na računu radimamparadajz.

ps. evo že grejo sursi za creepa
    Nazadnje urejal thepanda; 26-01-2017 ob 17:46.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •