Stran 60 od 116 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 1050585960616270110 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 591 do 600 od 1158

Tema: [SIX 3x speed] Splošna debata & bojna poročila

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2016
    Objav
    114

Privzeto

Citat Originalni avtor thepanda Poglej prispevek
    No pri tebi gresta ti dve stvari z roko v roki, v obojem si zanič in nimaš pojma

Lahko je gobcat, ko smo se spravili iz tega vašega otroškega peskovnika Ti nisi sposoben nas skatat v lajfu, tako da ne se zdaj šopirit, čeprav nas ni Trenutno igramo na malo bolj resnem serverju, ker so igralci tvoje kvalitete tisto kar morajo biti - farme...

Serdu si rekel naj vklopi pamet? ERROR 404, not found! Da se nisi ti kaj nalezel od njega, kozle streljaš
    ti si se spravu z peskovnika al so te fenixi pofarmal hahaha mislim da tadrugo ja

ps. če sm jz zanič pol nwm kva ste vi nism vidu problema se kot prvega napadalca serverja hahahaha

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Citat Originalni avtor murmil Poglej prispevek
    Daj te pa povej kdo si, da vidimo keri mojster se skriva za pando Ce si ze taki as kot pravis, bos ze povedal kdo si drugace si pac en nepomembnez, ki misli da zna igrat z triplom si lahko roko data, saj sta oba podpovprecna igralca traviana..

Ps. ti elsa pa zbrisi Emrys iz podpisa, ker nisi za racun naredo nic.
    Kaj ti bi rad serdu konkurenco delal? Skupaj imata verjetno manjši IQ temperature zraka

Bumbarja, ne igram na tem speedu, niti nikoli nisem (sem pa lagano z Elso zmagal prejšnjega). Zato se pa propalice kot sta vidva sploh lahko tukaj šopirita, drugače bi bila pač lepo tiho

Serd, nekateri smo znali off pike pobirat še pred kolinami natarjev
    Nazadnje urejal thepanda; 19-11-2016 ob 14:53.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2016
    Objav
    114

Privzeto

Kaj ti bi rad serdu konkurenco delal? Skupaj imata verjetno manjši IQ temperature zraka

Bumbarja, ne igram na tem speedu, niti nikoli nisem (sem pa lagano z Elso zmagal prejšnjega). Zato se pa propalice kot sta vidva sploh lahko tukaj šopirita, drugače bi bila pač lepo tiho
    stara fora nov bedak :>

prejsn six si zmagu k je neseze temu niti do kolen ? hahaha kok si ti jak bi ti kr cestital hahahahaha

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2014
    Objav
    478

Privzeto

BRAVO MAJSTOR, CESTITKE ZA ZMAGO. Kolko vas je te igralo prejsni speed? 10? zmagali smo speede predn si ti sploh slisal za travian...
    Pa ne da bi rad delo konkurenco serdu, on na slovenskem travianu nima konkurence.. to pa gre v nos takim idiotom kot si ti Pa kaj mi ti o IQju bluzis, ko sploh neves kaj je to hah
    lp, vuha
    Nazadnje urejal murmil; 19-11-2016 ob 14:57.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Ja, prejšen server temu res ni do kolen... bilo je veliko bumbarjev, ampak takšnih kot sta vidva definitivno ni bilo Če bi pa rada govorila o kvaliteti, pridita malo v tujino pogledat, da vidita kaj je resen server (ker je pri nas stvar žal že vrsto let porazna, zato pa lahko taki kot sta vidva sploh gobec vrtijo ).

Vuha čorava, jaz sem svoj prvi server igral par mesecev po odprtju prvega speeda nasploh (comx). Se pa vsaj za serda strinjava, pri nas nima konkurence. Veliko igralcev je nesposobnih, veliko je tudi glupih. On je verjetno prvi, pri katerem se ti dve kvaliteti tako mojstrsko združita
    Nazadnje urejal thepanda; 19-11-2016 ob 15:33.

Privzeto

Citat Originalni avtor elsa Poglej prispevek
    ce ti pravis temu kar sm jaz naklikal za salo off, pol mas res nizke standarde... me ne preseneca

kaj sem naredo? Par sosedov za hec napadel pol pa nehal igrat, kot sem obljubil da bom. Kaj pa si ti naredo? S triplom trackas po teleofnu pa ga prosis, da te ne napade, da bos ti lahko v miru natarje napadal... Klasika na koncu te bo povozil in bodo spet vse drugi krivi, da bos propalica... malo vklopi pamet...

Ne spet bedarije govorit, ker si se posmeh lasntih clanov, da si ne upas napadat
    +1
    Nazadnje urejal GENERAL ATAx; 19-11-2016 ob 15:46.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2016
    Objav
    114

Privzeto

Ja, prejšen server temu res ni do kolen... bilo je veliko bumbarjev, ampak takšnih kot sta vidva definitivno ni bilo Če bi pa rada govorila o kvaliteti, pridita malo v tujino pogledat, da vidita kaj je resen server (ker je pri nas stvar žal že vrsto let porazna, zato pa lahko taki kot sta vidva sploh gobec vrtijo ).

Vuha čorava, jaz sem svoj prvi server igral par mesecev po odprtju prvega speeda nasploh (comx). Se pa vsaj za serda strinjava, pri nas nima konkurence. Veliko igralcev je nesposobnih, veliko je tudi glupih. On je verjetno prvi, pri katerem se ti dve kvaliteti tako mojstrsko združita
    tisi torej nek dvorni norček kokr jaz razberem z tega ? haha

in kaj je razlika v tujini razn to da pač beres neko svaserijo itd...

veliko bunkerjev je reku ja hahahaha zdj pa more bit velik bunkerjev da je server dobr

nč grem MM za bunkerje pisat da bo server jak :>

Začetnik Avatar uporabnika/uporabnice crow
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    1

Privzeto

da se vam da

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice TripŁeOps
    Datum pridružitve
    Mar 2012
    Objav
    285

Privzeto

Citat Originalni avtor serd Poglej prispevek
    haha jz kličem tripla da me nej nenapada ja pa ti človek veš kaj govoris ? hahahaha
    "vedno je za salo takrat k ti off ujamejo ja" hahaha sj kaj mislis da bom jz rekel čez 3 tedne eh sm za salo klikal 2 offa bom zabu na natarjih 2 mi bo pa tripl odnesu to je pa to hahaha

vidis lepo je lapat enmu k neklika k ve da ga nebi blo po 2 dneh sploh zdj k nimamo druzga kokr čakat da je en an forumu pameten in ga skatamo :> al si P**** stisnu pa pobegnu z sixa k te fenix pofarma haha
    Keri art si dobo?

Citat Originalni avtor Elsa Poglej prispevek
    Spet bedarije kvasis Ker art je ze prisel do vas, za premirje s triplom? Saj ne reci 2x da ne igram na kerem racunu na ++, in zato vem kaj se dogaja

ze pred startom sem reko da do starta hr igram... Tak da ne se sprenevedat

Ja saj to se ti bo zgodlo ce nes aktivno zacel igrat ta server... in ne bos videl le natarje kot tvoje nasportnike

In pravis da me nebi blo? Pol tvojih offerjev je prejsnjega igralo pa smo jih za salo pohrustali...

Itak da je zabavno si pisat s tabo, ko na vsako izjavo napalis Zdej samo pocakat da se panda zbudi, bo spet hecno na forumu kak bos ti svojo strahopetnost argumentiral...
    Keri art smo dali serdu za premirje? sicer pa ja, malo bo čudno zvenelo ampak tako ti bom rekel..pišeš proti vuhi in serdu? dejansko se ti lahko smejita v glavo ker kot je reko vuna, na emrys nisi naredo nič... če nebi bilo onih 2 , bi sadil rožice na travniku... tako da, ne vem kje ti je pamet bila ko si pisal to =) To da pa fenixi dali art serdu , pa od kje jemleš kapo dol... kolko vem si me še ti v štartu proso na skypu če te sprejmem v ally?

Edino če to nisi ti?
    https://gyazo.com/f6556e65a088dbb0e92fb3ba72e48f22

Ne vem tim, jaz nekaj nebi pisal...če veš da na sixu nimaš barve
    Plx(Tournament): BlackMamba, B&T, B&T
    Rsx(2014/2016): Dilios, TrJaNa, Tara, Babuška Team
    Six: _Monarhy_, Simeoni,Party_House,T.I.M.,DiamondQ,Tamaw,Pipi & Melkiad,Angry_Birds

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2016
    Objav
    17

Privzeto

Ste lagano zmagali vi ja... Kot prvo da ti omenim sploh niste imeli namena gradit, kot drugo za zmago niste zasluženi samo vi, ampak smo tukaj TNG ki smo spucali WW in ga pozidali da je bil pripravljen, potem pa tudi UPP, tudi oni so bli pomemben del ekipe. In ja če ne bi bilo TNG in UPP vi nebi lagano zmagali, vprašanje je, če bi sploh dokončali server...

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •