Stran 116 od 116 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 1666106114115116
Rezultati 1,151 do 1,158 od 1158

Tema: [SIX 3x speed] Splošna debata & bojna poročila

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice TripŁeOps
    Datum pridružitve
    Mar 2012
    Objav
    285

Privzeto

Joker - probat ni greh al kak?

http://prnt.sc/dpo5jy
    http://prnt.sc/dpo5t9

Da ti olajšam, celotno rundo smo imeli dostop do tebe.... pa se vprašal zakaj? Ker si sam dal dostop našemu vohunu v TTA....
    Tud Zledova... raje ne komentiram, ampak ja... lahko bi kako noč malo bolje filali žito v WW :O ?
    Plx(Tournament): BlackMamba, B&T, B&T
    Rsx(2014/2016): Dilios, TrJaNa, Tara, Babuška Team
    Six: _Monarhy_, Simeoni,Party_House,T.I.M.,DiamondQ,Tamaw,Pipi & Melkiad,Angry_Birds

Privzeto

Citat Originalni avtor TripŁeOps Poglej prispevek

Da ti olajšam, celotno rundo smo imeli dostop do tebe.... pa se vprašal zakaj? Ker si sam dal dostop našemu vohunu v TTA....
    Tud Zledova... raje ne komentiram, ampak ja... lahko bi kako noč malo bolje filali žito v WW :O ?
    Tut če bi 5M defa pomrlo od lakote niste mel dost offa da ns podrete :/

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice BLA5TER
    Datum pridružitve
    Aug 2016
    Objav
    85

Privzeto

Pričakovana in razumljiva zmaga ++. Sem pričakoval, da bo ta zmaga bolj rutinirana in da bo že pred božičem konec, tako pa so se na začetku še malo poigravali z gradnjo

Server je bil zanimiv na - -, tam se je skoraj vsak dan nekaj dogajalo, od padca zaščite pa do artov zagotovo 2,3 bunkerji dnevno. Generalno, pa če povzamemo dogajanje na ostalih treh kvadrantih pa žalost. Po količini in moči igralcev je bil -+ in +- skupaj dosti šibkejši od celotnega ++ (FB ter menjavanje alians iz LS v S_runda, T itd...). Do artov simčkanje pa tudi po artih je bilo samo par napadov med kvadranti. Preveč politike, vohunjenja, umetnih farm ter vez in poznanstev.

Glavno da je konec Ter srečnega pa zdravega pa mejte se radi <3

Lp
    Nazadnje urejal BLA5TER; 30-12-2016 ob 14:22.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    276

Privzeto

Citat Originalni avtor TripŁeOps Poglej prispevek

Ej chuppa ... zakaj si mene tud tlele omenjov? Najkasneje ko sm mogu poslat napad je blo ob 23.34, kar se meni ne zdi ponoči se pa opravicujem, ce nekateri potrebujete lepotni spanec (hec hec )
    Ko dab cgana počesov

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2014
    Objav
    478

Privzeto

Citat Originalni avtor BLA5TER Poglej prispevek
    Pričakovana in razumljiva zmaga ++. Sem pričakoval, da bo ta zmaga bolj rutinirana in da bo že pred božičem konec, tako pa so se na začetku še malo poigravali z gradnjo

Server je bil zanimiv na - -, tam se je skoraj vsak dan nekaj dogajalo, od padca zaščite pa do artov zagotovo 2,3 bunkerji dnevno. Generalno, pa če povzamemo dogajanje na ostalih treh kvadrantih pa žalost. Po količini in moči igralcev je bil -+ in +- skupaj dosti šibkejši od celotnega ++ (FB ter menjavanje alians iz LS v S_runda, T itd...). Do artov simčkanje pa tudi po artih je bilo samo par napadov med kvadranti. Preveč politike, vohunjenja, umetnih farm ter vez in poznanstev.

Glavno da je konec Ter srečnega pa zdravega pa mejte se radi <3

Lp
    Ce bi meli jajca bi posiljali napade na ++ ze pred arti, samo nimate jajc pa se spravlate na tta, ker drugim nemorte konkurirat... ne jocite zaj, prej bi kaj naredli.. sami ste krivi, sami ste jim pustli simckat zakaj bi napadali ce ni treba?

Začetnik
    Datum pridružitve
    Dec 2016
    Objav
    6

Privzeto

pametni pa pametni. na ++ smo meli deffa, da bi marsikdo sam napad ubranil brez pomoči alianse a vas * ni blo od nikoder. Zdaj pa v jok pa na drevo.

Lp.
    Nazadnje urejal jabuček; 30-12-2016 ob 20:07.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice menkle21
    Datum pridružitve
    Dec 2011
    Objav
    64

Privzeto

Kje ste "albanci"!?... klub vsemu krastac ma vas rad!

Serd bo krivec vedno pa tud če ne igra!!!

loh pov albanije fenixi uzamete v alianso pa še vs bo premal za deffat WW... pac zgubil ste zaradi pohlepa nekaterih ce se mene prasa bi mogl deffat in gradit samo 1WW ne 2 kokr ste zastavl pa bi mogoč mel še kšno šanso.. Obracate se pa itak s temi zaveznistvi kokr vetr piha.. in nakonc + + obtozujete ravno to kar ste sami počeli.

Tripl ti si pa ucasih se znov kj organizirat zdej pa vidm da so tud tvoji casi ze minili.
    SERD ostaja legenda za vse čase tegale banana serverja. Kriv je tko al igra al pa ne..

BLASTER as ti mal zaljubljen v tripla?.. hehe

SREČNO ZDRAVO PA VESELO 2017!!! Se od mene.!!!

P.S. Tripl glej in se čudi video je pod mojo objavo.. (se dobr da name nis mesarja poklicu haha)
    Nazadnje urejal menkle21; 05-01-2017 ob 12:12.
    Swiss in WW krastac

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice TripŁeOps
    Datum pridružitve
    Mar 2012
    Objav
    285

Privzeto

Citat Originalni avtor menkle21 Poglej prispevek
    Kje ste "albanci"!?... klub vsemu krastac ma vas rad!

Serd bo krivec vedno pa tud če ne igra!!!

loh pov albanije fenixi uzamete v alianso pa še vs bo premal za deffat WW... pac zgubil ste zaradi pohlepa nekaterih ce se mene prasa bi mogl deffat in gradit samo 1WW ne 2 kokr ste zastavl pa bi mogoč mel še kšno šanso.. Obracate se pa itak s temi zaveznistvi kokr vetr piha.. in nakonc + + obtozujete ravno to kar ste sami počeli.

Tripl ti si pa ucasih se znov kj organizirat zdej pa vidm da so tud tvoji casi ze minili.
    SERD ostaja legenda za vse čase tegale banana serverja. Kriv je tko al igra al pa ne..

BLASTER as ti mal zaljubljen v tripla?.. hehe

SREČNO ZDRAVO PA VESELO 2017!!! Se od mene.!!!

P.S. Tripl glej in se čudi video je pod mojo objavo.. (se dobr da name nis mesarja poklicu haha)

Hah Krastač Krastač
    moji časi minli? No ja,, mogoče...odzadje tega je vlko, tako da bom raje zamolčal določene stvari
    Sicer pa... jaz klical koga na koga? Hahh..optimist, najuni se odločo sam kakor se je...brez mene in brez ostalih... tako da, nihče ne kliče ne vem kaj =)

+ Tega, slovenska scena nikoli ni bla bleščeča po tem kar ti pišeš, niti ti nisi ''angelček'' tako da, ne vem kaj jamraš tu =)
    Vsak po svoje, hvalabogu da je konec! Ker res ni blo več veselja in volje odkar smo prišli v fazo gradnje... tako da, vse skupaj se je za 95% nas končalo ko se aktivirali gradbeni načrti

Lp
    Plx(Tournament): BlackMamba, B&T, B&T
    Rsx(2014/2016): Dilios, TrJaNa, Tara, Babuška Team
    Six: _Monarhy_, Simeoni,Party_House,T.I.M.,DiamondQ,Tamaw,Pipi & Melkiad,Angry_Birds

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •