Stran 2 od 2 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: [3x - speed] 23.05.16 - 09.08.16

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Feb 2013
    Objav
    285

Privzeto

Citat Originalni avtor simcitydeluxe Poglej prispevek
    No no Elisa malo umiri svoje konje do punc se je potrebno lepše vest. Witch ti pa le tako naprej klikaj na sixih sploh te tvoje konjičke (preko 150k si jih naklikala ), (naj se veliki "umi" oglašajo kolikor hočejo a dejstvo je, da si na svoj prvi six odigrala v 0 ).
    Res je za prvi speed je bila zelo aktivna in pridna, ter veliko naklikala skavtov. Njen račun je bil namenjen samo in izključno skavtanju, tako je tudi razvila račun in vse naredila prav kar se tega tiče. Ni pa ji jasno še da je travian 80 % psihološka igra, še posebej na slovenskih serverjih, kjer ti vsak drugi nastavlja nogo da padeš na nos. Veliko zlobnosti in zahrbtnosti, premalo hvaležnosti, spoštovanja in komunikacije. Kar se mene tiče si super odigrala, razen malo preveč radovednosti pri vsaki stvari, kjer si jo potem po nosu dobila iz obeh strani ampak v kolikor boš igrala ob Saški in meni boš vedno boljša in boljša in bo vse super, le s to malenkostjo da naju moraš tudi kdaj poslušati na kavici

Privzeto

Citat Originalni avtor gucipovuci3 Poglej prispevek
    Res je za prvi speed je bila zelo aktivna in pridna, ter veliko naklikala skavtov. Njen račun je bil namenjen samo in izključno skavtanju, tako je tudi razvila račun in vse naredila prav kar se tega tiče. Ni pa ji jasno še da je travian 80 % psihološka igra, še posebej na slovenskih serverjih, kjer ti vsak drugi nastavlja nogo da padeš na nos. Veliko zlobnosti in zahrbtnosti, premalo hvaležnosti, spoštovanja in komunikacije. Kar se mene tiče si super odigrala, razen malo preveč radovednosti pri vsaki stvari, kjer si jo potem po nosu dobila iz obeh strani ampak v kolikor boš igrala ob Saški in meni boš vedno boljša in boljša in bo vse super, le s to malenkostjo da naju moraš tudi kdaj poslušati na kavici
    Hja poslušanja pa se bo morala naučit pa malo preveč je ukazovalna , šalo na stran bila je pridna ja upam ,da bo povabilo veljalo naslednji six boma z witch vsak svoj acc klikala ona svoje konjičke jaz pa kot je v navadi .

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice brzi
    Datum pridružitve
    Jan 2016
    Objav
    81

Privzeto

Pozdravljeni,
    Zaj bom še pa jaz nekaj povedal. Ta server je bil polom ne samo iz naše strani temveč večja stran vaše. Zakaj? vedno vsi obsojali da botamo. Dejansko niti en račun ni bil zaklenjen zaradi botanja. A ni malo smešno da v prazno obsojate? Meni se zdi da je. Naj omenim samo to da sem imel dostop do računov v Phobiah vključno Devil probia in Sexophobia ( Sexo jo je spremenil po enem času) prijavil sem se recimo 2x na vse račune in niti podrazno nisem želel škoditi računom ker se mi otroci prau smilite. Rekel sem si nebom delal sranja drugim če se meni zdi to podlo. Glede multihunterjev nebomo govorili ker sem 99% prepričan da je vsaj en igral na vaši strani in to mi je že bilo rečeno po nekaj tednih igre. No v glavnem dobil sem priznanja računov v phobiji da se tam tudi bota. Glede offov nebom govoril nič ker edine fajne offe je imel Dejan, ki pa jih na našo žalost in vašo srečo ni mogo uporabiti. Edini omembe vreden crush je bil pri UPUF ki je bil za tisti čas velik tako kod vaši na koncu. Včasih se vprašam ali je velik procent igalcev res psihično sposoben za to igro? Ali so igralci traviana res samo E-močni?
    No v glavnem kod pošten nasprotnik bom vam čestital vsi pa vemo kdo je glavni krivec vaše zmage.

P.S. Kaj ste kupli Eriku za darilo za to zmago? #IZDAJALEC

Lp Alen aka. Clubswinger

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Dec 2015
    Objav
    229

Privzeto

Citat Originalni avtor brzi Poglej prispevek
    Pozdravljeni,
    Zaj bom še pa jaz nekaj povedal. Ta server je bil polom ne samo iz naše strani temveč večja stran vaše. Zakaj? vedno vsi obsojali da botamo. Dejansko niti en račun ni bil zaklenjen zaradi botanja. A ni malo smešno da v prazno obsojate? Meni se zdi da je. Naj omenim samo to da sem imel dostop do računov v Phobiah vključno Devil probia in Sexophobia ( Sexo jo je spremenil po enem času) prijavil sem se recimo 2x na vse račune in niti podrazno nisem želel škoditi računom ker se mi otroci prau smilite. Rekel sem si nebom delal sranja drugim če se meni zdi to podlo. Glede multihunterjev nebomo govorili ker sem 99% prepričan da je vsaj en igral na vaši strani in to mi je že bilo rečeno po nekaj tednih igre. No v glavnem dobil sem priznanja računov v phobiji da se tam tudi bota. Glede offov nebom govoril nič ker edine fajne offe je imel Dejan, ki pa jih na našo žalost in vašo srečo ni mogo uporabiti. Edini omembe vreden crush je bil pri UPUF ki je bil za tisti čas velik tako kod vaši na koncu. Včasih se vprašam ali je velik procent igalcev res psihično sposoben za to igro? Ali so igralci traviana res samo E-močni?
    No v glavnem kod pošten nasprotnik bom vam čestital vsi pa vemo kdo je glavni krivec vaše zmage.

P.S. Kaj ste kupli Eriku za darilo za to zmago? #IZDAJALEC

Lp Alen aka. Clubswinger
    Tako lažeš, da že sebi verjameš to kar govoriš... Vsi vemo kakšna je bila situacija glede botov oz skript... Offi od vikinga niso bli nek presežek, 2x110k gorjač in 2x80k gorjač (vsaj tako sem slišal), Upuf pa naklikal lep kos z katerim bi še lahko kaj nardil a smo mu crush nesli na pošten način...
    Pa če si mel dostop do sexophobija bi ga lahk izkoristil in si vsaj 1x deffal metropolo .

P.S. Zakaj ti že 2x zapored ni uspelo končati speda?
    Nazadnje urejal bl4ckb1rd; 15-08-2016 ob 09:31.
    SIX ACC. BlackBird [Reborn] / 2013 ; SpaceMan [MM] / 2013-2014 ; Apolion [GMPS] / 2015 ; Pirat [TGA] - LastLesson [NES] / 2016 ; Sexophobia [Phobia] / 2016 ; jinx [Penix™/ Lešniki]

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •