Stran 10 od 10 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 8910
Rezultati 91 do 99 od 99

Tema: [SI 4] Splošna debata & bojna poročila

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Umazani
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    590

Privzeto

Sicer tole nima smisla ma vseeno : Tako imenovana "folklora na slo serverjih" je po mojem opazovanju samo menjava serverjev med igralci, kot da se menja gate. Ko smo začeli ta server, je kazalo da bo vsaj tako srednje zanimivo, več velikih alians in spqr je bila daleč predvsemi. Nato pa seveda odhodi , jokice," brišem ker mi je porušil 10žitnih, ali pa zgubi off v napadu pa takoj na drug server.
    Ljudje smo,razmišljamo,komuniciramo ,lahko bi se zmenili da igramo samo 2 serverja letno ne glede na to koliko nam jih odprejo.
    Kar se pa tiče WWja.... na začetku ste malo napadali po spqr ,potem pa mrk od vas, pa neko pucanje načrtov za njih itd, senčkal ste se ga lepo in mislili da boste brez sile nekaj osvojili.
    Zavezništvo deluje ali pa ne...., če bi vam bilo res toliko do zavezništva, bi bil naš matični ww tudi za vas prioriteta in npr uničenje taxija prede pošlje krušerja.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2013
    Objav
    60

Privzeto

Pri vsej tej stvari je najbolj žalostno to, da so se nekateri "veljaki" ustrašili, da bi eno majhno krilo..cca 15 aktivnih igralcev naredilo prej WW kot pa sama "elita"..so pač vložilo ogromno denarja za eno virtualno igrico (recimo sam nisem vložil tudi enega centa) in na njihovo žalost se ni dogajalo par mesecev nič..verjetno bi glede na to koliko surovin se rabi za dvigovanje zadnjih stopenj po mojem lao zmagali..recimo za točko dve, sam tem..škoda da moram izbirat besede elitnežem je frka trkala, pa so se odločili za tisto, kar je najbolj značilno za slo serverje...IZDAJA..in to so napadli reveže svojega krila, ki so nekak še pomagal delat WW, sam smo vsi komaj čakali da bo konec igre..bo, sam grenak priokus ostane..pa nazdravte na pikniku...

Pa še tale malenkost, kolk smo igral resno (moja naselja Število tvojih naselji 10 Maksimalno število obvladljivih naselji 16) recimo proti enemu xxx, ki je imel..še ima pravi živalski vrt..500 slonov..da ne bom še kaj našteval..d....li i a ni škoda denarja..pa kak čevapčič lahk častite ku mate tolk denarja
    Nazadnje urejal MOD Cipsy; 12-04-2017 ob 07:22.

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    92

Privzeto

Nono, ne govori, če neveš ozadja. -+ je čistil arte in WW ++. Že to je bila izdaja z vaše strani. Debata zaključena z moje strani.

Cimbri
    Si4|2017| Cimbr​-> 1. Branilec, 1. Napadalec in 1. Čudo na 100
    Six|Summer 2014| Barbapapa-> N0.1 OFF points & Population
    Kasneje: Flamingo, Julij Cezar, Ajreton

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2013
    Objav
    60

Privzeto

kaj izdaja, ker si je par igralcev želelo delat svoj WW..dete, uživaj v svoji veličini in nasladi od izgradnji ww, denar je itak preteklost, drobiž bo pa za naslednji server, za naslednje nasladilo..sory..vsak tele ma svoje vesele..pa tud z moje strani debata s tabo zaključena..pa kak čevep pojej namesto mene..
    Nazadnje urejal kaktusar; 11-04-2017 ob 23:08.

Privzeto

Ja Server še bi bil zanimiv ,če nas nebi francoski izdajalec Requin ,ki je bil pri nam pri spor zapusto, ko je to naredil sem zabil še zadnji pameten off n a ++ in odšel na s5 server ,kjer je dosti boljši vsaj za ++ cordinate
    lp

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Umazani
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    590

Privzeto

kaktus peče rita a ? Berem po tvojem profilu enkrat smo ta beli, drugič brišeš tretjič so neki lord geji v stavkih. Uglavnem še dobro da ti je off šel ,ker tako ga itak ne bi vedel uporabit, sej veš off za napadanje.
    Tako si pa vsaj dobil zeleni trakec. http://www.travian-reports.net/si/report/684758db2ed
    Kar se tiče financ je ubistvu bizarno, mislim da je Cimbri daleč od tega da je porabil največ golda,v prvih 3mesecih je reborn pokupil skoraj vse umetnine in to ni bilo poceni.
    Velika večina nas igra brez golda že zelo lep čas.

Teror: Na začetku je bil spqr definitivno največji in najmočnejši ,ampak ste izgubljal imena tedensko in nikoli ni bilo pravega vodje , da bi vam poštimal obrambno.
    Tisti ki so preživeli do danes ,razni steber,borovo, romul , dr norc ,vsaka jim čast, vsak je bil namanj kolk? 5krat rušen ? To bojo vsi boljši igralci naslednji server, če bojo še igrali.

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    92

Privzeto

Hi,

Povem še tole, pred gradnjo WWja je Snorlex podprl nas -- in rekel, da boste/bodo pomagali. Ko ste vzeli 2 plana sem mu pisal zakaj rabi 2 in odgovor? Da gradite samo do 50 lvl.

Vseeno ni še konec pa vseeno smo bili mnogo mnogo bolj aktivni in boljši.

http://prntscr.com/evf1ru

lpK

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2013
    Objav
    60

Privzeto

Pa kaj pol, če je reku da bo gradil samo do 50...žalostno je to, da vam je frka trkala po sej veš kom, da ste se ustrašili 12, 15 igralcev in namesto, da bi probal pošteno zmagat (po mojem bi vi prej prišli do konca), ste naredili pač kar ste..glede mojega ofeka pa škoda zgubljat besed, ker je bil premajhen za bilo kako škodo...sicer je pa tak, da se to na slo serverjih redno dogaja in to ravno zaradi prepotentnosti nekaterih posameznikov, ki pač preveč vložijo v igro in pol neki mora bit (ne glede na to da vi "niste" porabili veliko). tisto, kar je bilo napisano pa drži in vem da tebe nč ne peče, ker maš že dobro zlaufano...tole je pa sedaj res zadnje kar sem še napisal..papa..

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    92

Privzeto

Kaktusat izvoli:

Delček pogovora z enim izmed vodij bivšega krila:

"Ja Žanu se je tudi zameril zelo in on je bil zato tudi da sprejmemo igralce iz SPQR pa tudi pomagali smo jim do gradbenega kot eno fer potezo zakaj pa ne bi bila igra zanimiva,Ta dogovor je bil med nami že več kot 5 mesecev samo nismo na zvon tolkli."

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •