Stran 4 od 10 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 23456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 94

Tema: [si2] Splošna debata & bojna poročila

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Citat Originalni avtor simcitydeluxe Poglej prispevek
    Panda ne pametuj če me spomin ne vara smo zadnji si2 zmagali .
    Kar pa se tiče muckov ter PA (jih je veliko naših iz si2 bilo v obeh aliansah ).
    Če že klikat ne znaš imaš pa vsaj spomin VVV je zasluženo zmagal, ampak ne pripenjaj si medalj zaradi tega, ker je bil tvoj doprinos k zmagi verjetno okoli nič Realno gledano sta bila na severu za zmago najbolj zaslužna Tadej in Miran, potem pa bi "vaše" junake že na jugu iskal, ker so premagali same sebe

Kar se si5 tiče pa vem skoraj za vse kdo od VVV je klikal tam. In nekako se mi zdi zanimivo, da se ti večina si5 smeji ker si tam zafural kar se je dalo in spokal, tam si dosti pokazal o sebi, predvsem tvoja razkazovanje travian znanja je bilo brez primere . Drugače pa nevem kdo išče pozornost, verjetno tisti ki mora 4 poste zapored zaspamat. Ampak bodi brez skrbi, mislim da boš uspel narediti še dovolj neumnosti, da boš vedno dobil mojo pozornost
    Nazadnje urejal thepanda; 19-05-2016 ob 12:37.

Privzeto

Citat Originalni avtor thepanda Poglej prispevek
    Če že klikat ne znaš imaš pa vsaj spomin VVV je zasluženo zmagal, ampak ne pripenjaj si medalj zaradi tega, ker je bil tvoj doprinos k zmagi verjetno okoli nič Realno gledano sta bila na severu za zmago najbolj zaslužna Tadej in Miran, potem pa bi "vaše" junake že na jugu iskal, ker so premagali same sebe

Kar se si5 tiče pa vem skoraj za vse kdo od VVV je klikal tam. In nekako se mi zdi zanimivo, da se ti večina si5 smeji ker si tam zafural kar se je dalo in spokal, tam si dosti pokazal o sebi, predvsem tvoja razkazovanje travian znanja je bilo brez primere . Drugače pa nevem kdo išče pozornost, verjetno tisti ki mora 4 poste zapored zaspamat. Ampak bodi brez skrbi, mislim da boš uspel narediti še dovolj neumnosti, da boš vedno dobil mojo pozornost
    Vsak v VVV je dal svoj delež k zmagi (vodstvo pa je res bilo na najvišji ravni) pa kaj pri pi... sem ja zajebal na si5 kaj ajde povej zajebala je matica mi v krilu smo pol igrali kakor se je dalo , jaz kakor dolgo sem igral sem delal v dobro ally med vsemi vodjami sem bil najbolj priljubljen ,ko pa sem odšel pa so jebiga razpadli samo ne pripisuj meni tega ker je ally imela vodstvo če pa jih člani niso ubogali pa ni moja krivda. Veš panda jaz ne rabim iskat pozornosti po forumi kot to delaš ti v vseh debatah gobezdaš zraven, jaz raje klikam ker tam je lepše pozornost pritegnit sploh ko se kdo zabije .

Privzeto

Kaj UNOVCI kolikokrat še boste zamenjali ime, stem se neboste rešili obiskov.

Privzeto

Unovci imeli se za bogove, sedaj pa nic od nic....

Privzeto

Citat Originalni avtor antimucek Poglej prispevek
    Unovci imeli se za bogove, sedaj pa nic od nic....
    hja hitro so šli na prisli dopust samo par nočnih obiskov je bilo potrebnih .

Privzeto

Vse mrtvo tu? kaj bote kaj reporte limali?

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2016
    Objav
    23

Privzeto

Citat Originalni avtor antimucek Poglej prispevek
    Vse mrtvo tu? kaj bote kaj reporte limali?
    Pa valda da ni A kdo ve h keri alians Khan sod al ma tok "private defferjov"

Privzeto

Da se tako rusi 4. igralca po populaciji na serverju pol pa vemo kje smo......

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •