Stran 250 od 260 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 150200240248249250251252 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 2,491 do 2,500 od 2598

Tema: [si1] Splošna debata [2016]

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice TravaRaste
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    81

Privzeto

Jao jao…meni se pa te umetne farme in garaže ne zdijo nič takega. Prisotne so na vsakem serverju in na vsakem kvadrantu, ne mi rečt da to ni res. Sicer naj to ne bi bilo po pravilih, ampak dokler jih/nas ne bodo zaklenili tako pač bo. Saj tudi tor vsi uporabljajo/mo pa ni nobenih posledic. Se mi zdi pa velika razlika med nekom, ki si naredi umetno farmo in jo potem ropa, saj je v to vložil nekaj truda in morda zlata in nekom, ki naredi to, kar ste naredili danes.
    Baje da je s tem, ko je farmal zajčke (se mi zdi da so vsaj 3 zajčki, ki niso nič v povezavi z Baronom, ampak so pač postali občasne farme) povzročal škodo vam? Pa bi jih farmali še vi
    Da pa greš zaradi tega uničit vojsko, za katero so se trudili 7 mesecev na takšen način… ja, to se mi zdi pa zelo grdo in ne fer. Otročja reakcija če se mene vpraša in foušija.
    Ok, če strogo gledamo pravila ste naredili prav, ampak niste vi MH, da bi lahko to počeli, poleg tega vsi vemo da tudi vi ne igrate po pravilih. Torej? Je bilo vredno? Tak sloves se te namreč kar hitro prime…

PS: Pa ne da sem jaz kakorkoli oškodovan, samo povem kaj si mislim

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice h2k4
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    402

Privzeto

no da ti razložim pomen zajčkov
    Kot vidim si bil moj dual na s1... potem veš da sva povabila igralce da se nama pridružijo v aly zajčki : to so igralci ki klikajo prvič oz drugič ... če se ti ljubi še prebrskaj po sporočilih igm je kjer sva jih povabil.
    Tam je pisalo da če so zaineresirani jim lahko pokažem kako se odklika server do konca in da niso farme zato smo tudi šli v hribe da smo v miru klikali . Kaj pričakuješ od igralca ki prvič igra da bo imel vadbišče in oklepe na 20(žalostno da se primerjaš z njimi) ???
    proti koncu so počasi nehali klikati zato tudi ni gradnje hišk in so samo spremljali gradnjo ww... eden od teh igralcev je bil tudi deki ki mu je baron pomagal z nasveti itd ... nakoncu ga je odstranil od siterja in začel napadati (deki) tako da nebi kdo je koga izkoriščal.
    5 igralcem sem poskusil pomagati da vidijo kako se igra do konca in v čem je poit da niso farme... Zdaj mi pa povej kdo se je še pripravljen žrtvovati in učiti igralce v tem stanju kot so naši serverji ???

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Citat Originalni avtor h2k4 Poglej prispevek
    5 igralcem sem poskusil pomagati da vidijo kako se igra do konca in v čem je poit da niso farme... Zdaj mi pa povej kdo se je še pripravljen žrtvovati in učiti igralce v tem stanju kot so naši serverji ???
    Ahaaaaa, zdej šele vidimo to logiko! Igralce povabiš zraven sebe na konec sveta, da bodo videli kako je igrat ko nisi farma, potem jih pa farmaš cel server, pa ti si legenda!!!

Drugače pa ne govori, jaz si že zelo dolgo jemljem čas, da igralce naučim kako se klika. Tudi ta server sem vsaj 20 igralcem presittal račune, napisal napotke, nekatere spremljal še naprej... Da sploh ne omenjam rednih MMjev v lastni aliansi, kjer prav tako piše marsikaj zelo koristnega.
    Spisal sem tudi par vodičev, en moj zelo dober def vodič med drugim visi na forumu Dip T, pa nimam nič proti če je tam, edino želel sem, da se mi dajo creditsi. Moj nasvet in vodiče je vedno dobil kdorkoli je želel in bil pripravljen poslušat. Bilo jih je veliko, še prihajajo in vsakemu pomagam.

Tudi jaz sem imel v svojih začetkih veliko srečo, da so me izkušeni igralci vzeli "v uk", mi pomagali naredit dober račun, razumet osnovne in bolj zahtevne elemente igre, sčasoma tudi vodit alianso, načrtovat akcije ipd. Z veseljem znanje prenašam naprej, tudi kdo iz Dip T bi ti znal to pritrditi, npr. njihov vodja

in btw. Med drugim igralce naučim pomen vadbišč in oklepov ter še marsičesa drugega. Komur pomagam, mu ne pomagam zaradi lastne riti, ampak zato da postane boljši igralec. Se pa včasih zgodi, da ti pomoč drugim prinese kakšno nepričakovano protiuslugo, npr. dostop do tvojega računa
    Nazadnje urejal thepanda; 18-08-2016 ob 17:08.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice h2k4
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    402

Privzeto

Citat Originalni avtor thepanda Poglej prispevek
    Ahaaaaa, zdej šele vidimo to logiko! Igralce povabiš zraven sebe na konec sveta, da bodo videli kako je igrat ko nisi farma, potem jih pa farmaš cel server, pa ti si legenda!!!

Drugače pa ne govori, jaz si že zelo dolgo jemljem čas, da igralce naučim kako se klika. Tudi ta server sem vsaj 20 igralcem presittal račune, napisal napotke, nekatere spremljal še naprej... Da sploh ne omenjam rednih MMjev v lastni aliansi, kjer prav tako piše marsikaj zelo koristnega.
    Spisal sem tudi par vodičev, eden zelo dober def vodič med drugim visi na forumu Dip T, pa nimam nič proti če je tam, edino želel sem, da se mi dajo creditsi. Moj nasvet in vodiče je vedno dobil kdorkoli je želel in bil pripravljen poslušat. Bilo jih je veliko, še prihajajo in vsakemu pomagam. Tudi jaz sem imel v svojih začetkih srečo, da so me izkušeni igralci vzeli "v uk", mi pomagali naredit dober račun, razumet osnovne in bolj zahtevne elemente igre, sčasoma tudi vodit alianso ipd.

in btw. Med drugim igralce naučim pomen vadbišč in oklepov ter še marsičesa drugega. Komur pomagam, mu ne pomagam zaradi lastne riti, ampak zato da postane boljši igralec.
    Dragi kolega oz dual ...
    Kot prvo ti naj čestitam da tudi ti učiš nove igralce... vendar kakšno umazano finto izpusti.
    tu ti pa prilagam koliko so zajčki multiji... vsi klikajo svoje accje oz saj veš saj si moj dual

https://gyazo.com/803bdcbcfe983524a8725393a52817f2
    https://gyazo.com/6534f8328c2f8fe6f0473c2dd36e156c
    https://gyazo.com/39fb5a544f515795c4e54454a0557101

d
    Nazadnje urejal h2k4; 18-08-2016 ob 17:09.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice fraska
    Datum pridružitve
    Oct 2011
    Objav
    114

Privzeto

kako bo sodnik dodelil kazen nekomu, ki drugo osebo žali, udari ali ubije? tri stopnje, majhna kazen za prvega, višja za drugega in najvišja kazen tretjemu. logično.
    mislim, da panda & C. ste storili najvišjo sleparijo, ki je na travianu možna.
    zaradi tega te, panda & C., obtožujem kot največjega sleparja na tem serverju. jaz ne bi imel korajže še komentirat naprej in iskat opravičila dejanju, ki si ga storil. če bi bil član vaše ekipe, bi vas takoj zapustil
    na isti nivo postavim MH in vodstvo sloTraviana, ki vse to dovoljuje.
    to pišem, ker od vedno (10 let približno) igram travian na najbolj pošten način in na to sem tudi ponosen.
    zaklučujem post in ne bom več o tem komentiral, zagotovo , definitivno zapuščam sloserverje supaj s celotnim timom.
    lp

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2016
    Objav
    49

Privzeto

Pogledajte koliko ljudi se klika na sloserverjih.

Hvala vsem ,ki ste jih privedli do te stopnje.

Lp

krt/orel

Privzeto

Ne morem vrjeti kaj vse se dogaja na slo serverjih.
    Katastrofa od katastrofe.

Ne predstavljam si, da bi bil v koži igralca, ki je klikal tale crush.

Vrjetno sem eden izmed redkih, ki je cel serer odklikal sam, popolnoma pošteno in brez gulfij. Popolnoma razumem zakaj travian vsaj na sloserverjih propada. Glavni krivec je pa travian ekipa, ki ne naredi ničesar da bi preprečila gulfije niti ničesar kar bi bilo v prid nam igralcem ampak jim gre samo za €€€, tako da za takšne situacije, ki bi jih bilo treba v kali zatreti so po mojem mnenju krivi oni.

Pohvala tistim, ki ste še uspeli klikati pošteno in upam na čimprejšenj zaključek serverja, ker ne vem kdo bi hotel nadaljevati s to farso.

Lp
    Uroš / Paul George 24

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice loki666
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    446

Privzeto

@Jure199 Tolk jokaš pa stokaš glede pravil, da vmes pozabljaš da si tudi sam kršil pravila.

Posredovanje gesla računa drugim ni dovoljeno, z izjemo "dual računov".

Ime: 46734388.jpg
Ogledov: 57
Velikost: 126.7 KB

P.S.: @Matej Žal mi je tebe, da si tut ti padu v to sranje zraven
    Nazadnje urejal loki666; 19-08-2016 ob 01:04. Vzrok: S#!7 happens

LEGALIZE IT,I WILL ADVERTISE IT!

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Jure199
    Datum pridružitve
    May 2014
    Objav
    437

Privzeto

Citat Originalni avtor loki666 Poglej prispevek
    @Jure199 Tolk jokaš pa stokaš glede pravil, da vmes pozabljaš da si tudi sam kršil pravila.

Posredovanje gesla računa drugim ni dovoljeno, z izjemo "dual računov".

Ime: 46734388.jpg
Ogledov: 57
Velikost: 126.7 KB
    Loc kje si se pa ti najdu zdle :O. Dej povej mi do kirga računa sem imel JAZ OSEBNO dostop pa ti častim pir (če jih najdeš več ko 2) Pa kolikor vem ni bilo dostopa preko računa "Baron" ampak je bil dostop preko računa "che" tako da spet nekam v prazno mečeš slamo :P

Če smo že pri pravilih kolikor vem se ne sme prodati računa (vsaj glede na to da si v Travian ekipi), vendar zgleda ti je Matej lepo čez prste pogledal

Pa še enkrat povem tole, če ste imeli dokaze o kakeršnemkoli goljufanju bi jih podali MHju in bi on reševal problem(e) glede našega računa, ne pa da se greste nekakšnega "Boga traviana" kateri je celo višje od admina (saj najverjetneje ne boste niti zaklenjeni). Če smo goljufal bi bli kaznovani primerno, če pa MH nebi videl problema pač nebi bili...

Lp

P.s. Potem lahko zakleneš kar cel DIP (vsaj 18 računov), pa pol še 3/4 NMT pa IR. Mal povpraši svoje kolege Matta pa Mateja do kok računov je dostop, pa boš vidu da pol lahka server kr zapre se Sam itak je to SLO server, kjer pravila ne veljajo
    Nazadnje urejal Jure199; 19-08-2016 ob 01:14.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice loki666
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    446

Privzeto

Citat Originalni avtor Jure199 Poglej prispevek
    Loc kje si se pa ti najdu zdle :O. Dej povej mi do kirga računa sem imel JAZ OSEBNO dostop pa ti častim pir (če jih najdeš več ko 2) Pa kolikor vem ni bilo dostopa preko računa "Baron" ampak je bil dostop preko računa "che" tako da spet nekam v prazno mečeš slamo :P

Če smo že pri pravilih kolikor vem se ne sme prodati računa (vsaj glede na to da si v Travian ekipi), vendar zgleda ti je Matej lepo čez prste pogledal

Pa še enkrat povem tole, če ste imeli dokaze o kakeršnemkoli goljufanju bi jih podali MHju in bi on reševal problem(e) glede našega računa, ne pa da se greste nekakšnega "Boga traviana" kateri je celo višje od admina (saj najverjetneje ne boste niti zaklenjeni). Če smo goljufal bi bli kaznovani primerno, če pa MH nebi videl problema pač nebi bili...

Lp
    Če bi znal, bi ti odgovoril po kitajsko, ker opažam, da ti slovenšcina ne leži najbolje. Bom pa pisal malo bolj pravopisno pravilno, da ti bo google translate lahko pomagal pri razumevanju mojega posta.

POSREDOVANJE GESLA pomeni, da si ti geslo dejanko nekomu dal. Nikjer nisem rekel, da si imel ti dostop na katerikoli acc.

Glede mojega računa Pendulum pa je tako. Bil je predan čisto po pravilih, kar sem CMju tudi dokazal s copy-paste pogovora med mano in novim lastnikom. Kar se je pa z računom dogajalo dalje pa žal ni moj problem, ker je bil tudi mail spremenjen.

#Najlažjejepabučkeprodajat300nauro

LEGALIZE IT,I WILL ADVERTISE IT!

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •