Stran 210 od 260 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 110160200208209210211212220 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 2,091 do 2,100 od 2598

Tema: [si1] Splošna debata [2016]

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Citat Originalni avtor Črni Muc Poglej prispevek

Kako pa potem opravicujes gold? A imajo vsi iste moznosti?

LP
    Če si že kdaj bral moje mnenje bi vedel, da je po mojem mnenju tole ožemanje igralcev preseglo že vse meje. Sicer se vsi zavedamo, da Travian Games od zraka živeti ne more, zato gold mora biti prisoten in to pravzaprav ni nič neobičajnega - večina brezplačnih stvari od nečesa služi (npr. brezplačni časopis "plačaš" z gledajem reklam v njem). Problem je, ker se jim gre samo še za zaslužek in nič drugega, kar je kratkovidno in slabo za igralce in zanje. Ampak pustimo to, ker spremenilo se ne bo nič, mi pa "pedibus ire in sententiam"

Je pa vsekakor situacija tu nekoliko drugačna. Za gold vnaprej veš, da obstaja, koliko stane in kaj ti prinese. Pričakoval bi, da bi bilo tudi s pravili enako. Normalno se mi zdi pričakovati, da se bodo pravila igre dosledno in učinkovito uveljavljala, ne pa da se išče najbolj neverjetne razloge, da se dopušča blatantno teptanje pravil.

Citat Originalni avtor Ownage Poglej prispevek
    Panda...gede umetnih farm in tega sranja...glumiš pa to sam dobro veš.Seveda boš zdaj napisal neki roman kot nedolžna ovčka.
    Ti me vedno obtožuješ pisanja romanov Kar nekako pričakovano, če pa sam nisi sposoben skupaj spravit vsaj par koherentnih stavkov

Nikoli (pa igram že skoraj 10 let) nisem imel niti garaž niti umetnih farm, to je pod mojim nivojem. Jaz teh stvari za dober in uspešen račun ne potrebujem, ti brez tega niti sposoben naredit ničesar. Lahko pogledaš kar prejšnji server, ko si jih bil ti kot ponavadi poln, jaz pa brez. Rezultat je bil hvala bogu pravičen
    Nazadnje urejal thepanda; 17-06-2016 ob 21:37.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Ghost 555
    Datum pridružitve
    Mar 2015
    Objav
    135

Privzeto

Kere deep scene mate vsi.. Fak, prou ratalo zanimivo to, še bolj kot FB (Socialno omrežje)
    Kadar berem vaše komentarje se mi zdi kot da sedim z vami pred kompom in berem ter pišem z vašimi čustvami, prou se oživiš noter se za zjokat kdaj prav...
    Nazadnje urejal Ghost 555; 17-06-2016 ob 21:56.

Imperator
    Datum pridružitve
    Sep 2013
    Objav
    478

Privzeto

Kot sem rekel.."nedovzna ovcka"
    Te tvoje romane bi lahko spravil v tri stavke pa bi na koncu isto povedal no ma le pisi..rad berem tvoje poste kakrsni ze so

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice fraska
    Datum pridružitve
    Oct 2011
    Objav
    114

Privzeto

bravo muc, se strinjam 100%

Citat Originalni avtor Črni Muc Poglej prispevek
    Vedno pisete o multi racunih,garazah in podobno.
    Jaz bi dovolil ,da vsakdo ima kolikor hoce racunov, ce se mu da in tudi garaz.Meni je se eden prevec
    Niso morda alianse multiracuni???

LP

Crni Muc
    Nazadnje urejal fraska; 18-06-2016 ob 02:28.

Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

In tako off vasico prevzema Selena Gomez...
    http://travian-reports.net/si/report...ca,5266675d9f9

Od takih domnevno dobrih igralcev bi pričakoval, da bodo obvladali vsaj najbolj osnovne stvari, pa se še tukaj zatakne. Jao kam smo padli, včasih se je te stvari naredilo kot se spodobi, danes pa jih še igralci iz boljših računov ne znajo. Dip T bi nam lahko v centru že zdavnaj vse pobrali, pa jih ustavlja samo lastna nesposobnost... Koliko je šlo zdaj že k hudiču zaradi takih nedoraslih poskusov? Kakih 10 pajacev in en off od buste?
    Nazadnje urejal thepanda; 18-06-2016 ob 12:24.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    163

Privzeto

Ta Selenca...večjega nooba še nisem videl

Imperator
    Datum pridružitve
    Sep 2013
    Objav
    478

Privzeto

Se strinjam z Amorjem.
    (panda glumac)

Imperator
    Datum pridružitve
    Sep 2013
    Objav
    478

Privzeto

Od takih domnevno dobrih igralcev bi pričakoval, da bodo obvladali vsaj najbolj osnovne stvari, pa se še tukaj zatakne. Jao kam smo padli, včasih se je te stvari naredilo kot se spodobi, danes pa jih še igralci iz boljših računov ne znajo. NMT bi lahko lahko ob robu že zdavnaj vse pobrali, pa jih ustavlja samo lastna nesposobnost...(kdaj se z šibicami brani?)

Imperator
    Datum pridružitve
    Sep 2013
    Objav
    478

Privzeto

Panda se dobesedno drži reka: Napad je najboljša obramba

Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Hehe Amor & Ownage, vidim da vaju je lepo speklo Če je pharma pozabil ponoči tistih par šibic umaknit pač ni kake hude škode, bo preživel brez njih

Drugače pa mislim, da se glede branjenja z offom vidva težko kaj pritožujeta, par mesecev nazaj sem vama off doma ujel sredi belega dneva

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •