Stran 129 od 260 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2979119127128129130131139179229 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1,281 do 1,290 od 2598

Tema: [si1] Splošna debata [2016]

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Citat Originalni avtor simcitydeluxe Poglej prispevek
    Aja kje si te podatke pobral pa tudi ne vem in daj ne prodajaj bučk človek iz ally nisem iztopil iz enega samega razloga ker smo bili z mucki dogovorjeni da bodo prevzemali vasi ampak vsak je imel drugačen datum kdaj bi naj prevzemal ropat pa so začeli veliko prej ne piši in ne prodaja gnilih bučk katere si si sam namislil ne imet mene za lažnivca za katerega imajo tebe vsi drugi . Pa še nekaj vidiš kako lažeš na si5 si pisaril pa se hvalil da si pomagal klikat slonu tu pa sedaj zanikaš si kot naši politiki same laži te so človek , kar pa se tiče razmerja med nami in mucki so bli v vseh pogledih boljši to sem jim priznal mi smo to pozabili kar je bilo samo ti še smetaš če je kdo zapustil pa na cedilu pustil svojo ally sta to ti in slon prvo najjača pol pa ko so vaju drugi malo prevetrili pa sta stisnila repke pa gasa .
    No samo na kratko, ker te je prelahko demantirat.
    - Podatki o razpadanju vaše alianse in podobnem so iz javno dostopnih in zanesljivih evidenc, lahko si recimo pogledaš gettertools, pa tudi drugje se dosti najde. Nekaj bluziš, ampak podatki jasno in nedvoumno pokažejo, da si lažnivec.
    - Na si5 nisem nikoli klikal računa Slon, to bi ti lahko že bilo jasno. Za 10 dni sem delno klikal en drug račun v njegovi bližini (nisem bil lastnik računa). Nikoli nisem imel nobene besede glede alianse C, nikogar nisem pustil na cedilu. Na koncu se je ekipa odločila, da oddide, pri tem nisem imel besede. Samo btw, vsi od 8 članov alianse C so svetlobna leta pred tabo in imajo trenutno na različnih serverjih neprimerljivo boljše račune od tebe.
    - Ne označuj me za lažnivca, ker tega nisi sposoben podkrepit z ničemer relevantnim in verodostojnim, gre izključno za nek tvoj užaljen umotvor. Jaz sem zate s točnimi in javno dostopnimi podatki dokazal, da ne znaš in nisi vreden zaupanja.
    - zdaj pa res konec
    Nazadnje urejal thepanda; 31-03-2016 ob 16:10.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Jure199
    Datum pridružitve
    May 2014
    Objav
    437

Privzeto

Citat Originalni avtor krt Poglej prispevek
    Se apeliram na Traviam vodstvo s prošnjo, da dovoli pisanje na forumu S1 samo igralcem ,ki so prisotni na tem serverju.
    Ostali naj si dobijo drugi prostor.
    Hvala!!!!!!!!!!!!!!

Lep dan!!!!
    In mojster kako bojo moderatorji vedeli kdo igra na serverju? . Lahko da so vsi samo kot duali na kakšnem računu, lahko da imajo račun samo za spremljanje serverja, tako da ta tvoj komentar žal ni na mestu. Se pa strinjam da bi lahko potekala debata o tekočem serverju, vendar izgleda je server tako dosadan, da se pač piše o drugih stvareh.

Tudi sam mogoče igram na tem serverju in pomagam kolegu klikati crusha, mogoče pa ne . Tega pač ne morejo vedeti . Razen seveda če grejo gledati vse račune in vse prijave in grejo iskati moj IP.

Pa še nekaj vidiš kako lažeš na si5 si pisaril pa se hvalil da si pomagal klikat slonu tu pa sedaj zanikaš si kot naši politiki same laži te so človek , kar pa se tiče razmerja med nami in mucki so bli v vseh pogledih boljši to sem jim priznal mi smo to pozabili kar je bilo samo ti še smetaš če je kdo zapustil pa na cedilu pustil svojo ally sta to ti in slon prvo najjača pol pa ko so vaju drugi malo prevetrili pa sta stisnila repke pa gasa .
    Panda ni nikoli igral na računu Slon, tako je kot si rekel, lepo ste priznali da smo bili boljši, realno gledano smo še vedno, ker je žal scena v Sloveniji na takem podnu da je nižje težje, to da okoli 10 ljudi naredi najboljšo alianso serverja je res žalostno.

Drugače pa seveda ne podpiram tega da sta zapustila svoja računa, in odšla na druga dva v Muckih, en od njih klika na računu kateri je zvesti član društva za boj proti natarjem, drugi pa crusher, tako da pretiranega dela ne bosta imela, ampak seveda je bila to njuna odločitev in sta se zanjo odločila zavestno. Pač imata raje mirno igro . Drugače pa lepa računa sta naklikala s Tadejem na speedu, vajin deff nam je vedno prišel prav dokler nas niso izdali

Citat Originalni avtor thepanda Poglej prispevek
    - Podatki o razpadanju vaše alianse in podobnem so iz javno dostopnih in zanesljivih evidenc, lahko si recimo pogledaš gettertools, pa tudi drugje se dosti najde. Nekaj bluziš, ampak podatki jasno in nedvoumno pokažejo, da si lažnivec.
    - zdaj pa res konec
    Jah tako je, samo nekateri pač lažje govorijo svoje verzije kot pa resnične . Pa Panda no ne smeš odnehati sedaj, ko se je debata glih začela

Lp
    Nazadnje urejal Jure199; 31-03-2016 ob 16:17.

Forum Admin Avatar uporabnika/uporabnice FA Vencheslav
    Datum pridružitve
    Feb 2014
    Objav
    129

Privzeto

Citat Originalni avtor krt Poglej prispevek
    Se apeliram na Traviam vodstvo s prošnjo, da dovoli pisanje na forumu S1 samo igralcem ,ki so prisotni na tem serverju.
    Ostali naj si dobijo drugi prostor.
    Hvala!!!!!!!!!!!!!!

Lep dan!!!!
    Spoštovani krt

Žal to ni mogoče, ker nobenemu ne piše nikjer kateri nick igra v igri in še v večini primerov imate v igri drugačen nick kot pa na forumu.

Lep pozdrav
    FA Vencheslav
    Imate vprašanje? Odgovor lahko najdete tukaj:
    Travian: Legends (T4 verzija)

Novosti lahko spremljate na Facebook ali pa na Travian blog

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Citat Originalni avtor Jure199 Poglej prispevek

Drugače pa seveda ne podpiram tega da sta zapustila svoja računa, in odšla na druga dva v Muckih, en od njih klika na računu kateri je zvesti član društva za boj proti natarjem, drugi pa crusher, tako da pretiranega dela ne bosta imela, ampak seveda je bila to njuna odločitev in sta se zanjo odločila zavestno. Pač imata raje mirno igro .

Lp
    hhahaha tale z društvom me je nasmejala, ja žal je v SLO članstvo v tem društvu zelo mamljivo Kar se pa drugega dela tiče pa ja, tak posel mi je postal všeč - zelo malo dela, zdaj pa še itak nič več ne delam, imaš vse čez Masovno investiranje časa v travian je zame definitivno končano...

Sem pa nekako vedel da vas bo debata privabila sem, vidim da še par težkokategornikov iz muckov gleda temo
    Nazadnje urejal thepanda; 31-03-2016 ob 16:20.

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice moria
    Datum pridružitve
    Sep 2013
    Objav
    40

Privzeto

A dej dej mi pa že ne

Privzeto

Jure midva z Tadejem vaju nisva izdala kar pa ste vi imeli z vodstvom pa glej "jebiga " ,res Panda mi ni jasno kjer si ti zasledil da smo razpadli to da so nam par vasic tedaj pobrali je bilo vse ampak glede nato kako razmetana je bila naša ally po kvadrantu je bilo za pričakovat da vsega ne moreš ubranit nekaj vasic pa so igralci po svoji krivdi izgubili veliko napadov pa smo z lahkoto ujeli to da je Matica razpadla še ni pomenilo da je krilo tudi al par igralcev je prišlo knam nekaj k muckom in to je to ampak če bi se matica vsaj se potrudila dat nek odpor in pokazala nekaj več kot ( samo brezvezno zabijanje ko pa jim je zmanjkalo enot pa so se frajerji potuhnili )bi igra bolj zanimiva jaz kolikor sem vodil ally en mesec sem delal korektno zadovolji so bli vsi zmano če pa je 50folka zadovoljnih pa sem te tudi ne tako zanič ampak Panda zate šteje samo prvo mesto eni pa igramo se zabavamo včasih smo prvi včasih malo nižje jebiga vedno se ne da zmagat.
    Nazadnje urejal simcitydeluxe; 31-03-2016 ob 17:17.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Jure199
    Datum pridružitve
    May 2014
    Objav
    437

Privzeto

Jure midva z Tadejem vaju nisva izdala kar pa ste vi imeli z vodstvom pa glej "jebiga "
    Pohvalil sem vaju, da sta lepo naklikala računa, nisem pa vaju nikoli ničesar obtožil in naša ekipa bi z veseljem sodelovala z vama še nasljedne speede (če bomo igrali in če bosta za). Izdala sta nas Seanver ter Flameir, in to se mi zdi brezveze še tle poglabljat, ker smo (igralci na računu Battle Lord) vse napisali v naših postih na speedu:
    http://forum.travian.si/showthread.p...l=1#post456419
    http://forum.travian.si/showthread.p...l=1#post456112
    http://forum.travian.si/showthread.p...l=1#post455934

In kaj imajo sedaj odgovorni za to izdajo od tega, razen borbe proti natarjem (imajo 6 WWje če se ne motim) in najlažje možne zmage? Čisto nič.

Seveda pa je "Ta glavni" na speedu bil seveda spet polom od poloma, da povzamem nekoga:

"trener iz qja ne gre dol, 7igralcev nas je, ki dela samo za en cilj - rekord crusha - imamo 5 računov med top 50 ki se vsi podrejajo enemu, dal smo notr cca 500€ do zdele na vse račune skupi - pač ta trener ne bo šel dol, ker ma q na uro surovin 2,5M in se bo gor delal ovnarja in navaden crush, in verjemi, to bo najbolje izkoriščen trener na serverju"

Pa prosim da pozabimo sedaj na speed, saj smo se z duali na speedu dobili že na par pirih in se sam smejali kakšen poden od igralcev so nekateri in kaj so pripravljeni narediti za zmago na slovenskem serverju .

Lp
    Nazadnje urejal FA Vencheslav; 31-03-2016 ob 21:25. Vzrok: Na željo uporabnika

Privzeto

Brez skrbi imamo na zahodu dovolj igralcev, ki ne znajo drugega kot zjebat sistema
    Sam čaki da zacne Ledeni pisat NPju ali ostalim da se jim pridruzijo...kokr ga FB daje v oblake se nebi cudil ce bodo v tem sklepcni...

No ja glede tega da baje nekateri Mucki spremljate to temo...gotovo vam je znan nickname Queltersmug
    Aja pa to ni bilo prvic da je to naredil in glede na to kako je bil vztrajen s poiskusanjem da zaneti drzavlansko vojno na vzhodu.(si5)...da ne govorim na kako nizkoten nacin se je tega lotil...samo cakam dan da bo DiP.T in FB v vojni

Potem imamo tukaj Matta...ne poznam ga sam kar sem do sedaj prebral na forumih...ce je vsaj polovica, resnica...potem

Da ne govorim o A&M ...ne vem ce gre za istega igralca samo A&M je nategoval folk na si5...igral je z umetnimi farmami in se hvalil kak so ostali amaterji,prodal racun po prejetem denarju pa zamenjal geslo oziroma ni naredil prepisa...

Seveda da ne govorim, da se je folk odlocu ponovit prakso iz si5...zabijanje do zadne enote in unicevanje celotnega kvadranta...pol pa itk ... doloceni bi mogl prenehat z vodenjem alians...dozivlensko...j**** diplomacijo pa tipkovnco gremo mi v vojno itk zmaga tist k pobije najvec enot...ali pač?

Me prav zanima kateri 15...khm se opravicujem 16! letn mulc bo prvi pokazal svoj umazan obraz ...jaz stavim na Ledeni!

Osebno sem na ta scenarij ze pripravljen...vem da se mu ne bo dalo izognit

Pa da ne bo vse zgledalo tako slabo...je dejansko prav zanimiv server(za Slo razmere)...in bo dokler ledeni in ostali somisljeniki ne stopijo v akcijo .. ali pa se par folka pobrise racune

Sam osebno klikam minimalno...pa racun se zmer kar dobr stoji...in to me zalosti ...

Privzeto

Citat Originalni avtor Jure199 Poglej prispevek

Panda ni nikoli igral na računu Slon, tako je kot si rekel, lepo ste priznali da smo bili boljši, realno gledano smo še vedno, ker je žal scena v Sloveniji na takem podnu da je nižje težje, to da okoli 10 ljudi naredi najboljšo alianso serverja je res žalostno.

Drugače pa seveda ne podpiram tega da sta zapustila svoja računa, in odšla na druga dva v Muckih, en od njih klika na računu kateri je zvesti član društva za boj proti natarjem, drugi pa crusher, tako da pretiranega dela ne bosta imela, ampak seveda je bila to njuna odločitev in sta se zanjo odločila zavestno. Pač imata raje mirno igro . Drugače pa lepa računa sta naklikala s Tadejem na speedu, vajin deff nam je vedno prišel prav dokler nas niso izdali

Lp
    S 18k sekirami težko kaj drugega nardiš kot, da spucaš kakšen velik art, sploh pa če se akcijo organizira slab mesec (še v teku)

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice noname
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    286

Privzeto

NP ne bo nikoli z Dip ali FB.
    Gledam,berem in se vam smejim...Delim brezplačne napotnice za PSIHIATRA <3

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke