Stran 109 od 260 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 95999107108109110111119159209 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1,081 do 1,090 od 2598

Tema: [si1] Splošna debata [2016]

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice alkon7
    Datum pridružitve
    Feb 2016
    Objav
    36

Privzeto

Mladen, kako ti gre dan? Si kej porušu? Si kej nastavu v farme

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Feb 2013
    Objav
    285

Privzeto

Hahhahahaha jovo na novo spet pravte...alkon7 super gre vse po planu pri tebi ?

Privzeto

Sploh ne vem kaj se obremenjujete vsi z gucijem, da nekega blaznega pojma nima je dokazal že kot vodja lani .... Mogoče mu bo šlo pa letos bolje, ko duh "nosi hlače" v ally. Ampak če se spomnim njegovega igranja lani brez enega dejansko resnega offa, brez nekega uspeha pri napadanju s kati.

Teli napadi z ovni navkljub žrtvam niso nek velik plus, meni se zdijo bolj minus, zame je tisti napad ko si pobil 14 herojev bolj minus zate kot za obrambo, ker se obramba pač hitreje naklika kot off, pa še razen porušenega zidu škode pač ni, ampak nekateri to vseeno štejete za zmagoslavni napad. Bolj pirova zmaga je tole.

Boste pa mogoče letos za spremembo celo ww gradili .... Ali pač ... Glede na to da duh rad tudi odide na kak drug server se lahko pustimo presenetiti

Me prav zanima veličastni off ob artih .... 25k gorjač pa 6k TV, kaj več realno ne pričakujem, glede na videno do sedaj in pretekle izkušnje

lep večer še naprej tistim ki ste še pokonci

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Feb 2013
    Objav
    285

Privzeto

No če poznaš mojo zgodovino nvm petih let ali več potem ne bi tega pisal..moji accji so bili vsi brez golda, razen prejšnji si5 pa še to nekaj malega, drugič je ta si1, pa smo vseeno končali kot top10 napadalci na koncu serverja, mislim da 5i ampak nisem siguren..ko tako poznaš mojo zgodovino potem veš da so moji gnjili accji brez golda zidali tri wwje na speedu, eden je bil celo postavljen na 100 vodili smo še sam ne vem koliko uspešnih alians z triplom, tecko, janijem, sonjo, na hrxu, prejsnji server si5, sicer je bilo kreganja kot v vsaki aliansi, pa smo vseeno ostali do konca in se izborili, nikoli nisem pustil alianse ali brisal račun pa vseeno kdo si sploh ti da jaz tebi to razlagam ? Igraj svojo igro, kje sem jaz tebe omenil ? Govoriš drugim kaj se obremenjujejo z mano pa si poglej svoj roman namenjen meni hahaha bravo res

Privzeto

Tako je tole, ko stopiš mački na rep zamijavka.

Kar vem o tebi vem iz prejšnjega s1 in po tem kar vem drugih zgodovin niti ne rabim, da bi si ustvarjal kakšno drugačno mnenje

Da si med top10 napadalcev pomeni da znaš klikat gorjače in zabijat off, če ga znaš pametno uporabljat ne piše v top10 napadalcev

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    75

Privzeto

Res komaj čakam, da vidim te silne offe fb-ejevcev in njihovih zaveznikov, ki se tu hvalijo da imajo vec konjev kot blue dream gorjač.... dajte začeti napadati da vidimo te silne offe, vi kar pošljite, saj še bo velko ostalo za arte....

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2016
    Objav
    49

Privzeto

Logično je ,da tisti ,ki imajo velike offe ne kokodakajo na forumu. Ko bodo ti petelini,ki so sedaj tako glasni videli kakšni so pravi offi bodo sigurno utihnili. Je pa pozitivno, da se vsaj nekaj piše,čeprav neumnosti.

LP
    Nazadnje urejal krt; 14-03-2016 ob 16:39.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2013
    Objav
    60

Privzeto

kaj je mladen..ne veš kjer prdec sem..maš pa res kratek spomin..pa da ne igraš z goldom..kolk si ga lani vložu na 1ki..kaj zavajaš..si pač nesposoben lider..u stvari rad bi bil lider, sam ti nekak ne uspeva..mogoče bi probal s šahom..tud dobra igra..

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    75

Privzeto

kaj je mladen..ne veš kjer prdec sem..maš pa res kratek spomin..pa da ne igraš z goldom..kolk si ga lani vložu na 1ki..kaj zavajaš..si pač nesposoben lider..u stvari rad bi bil lider, sam ti nekak ne uspeva..mogoče bi probal s šahom..tud dobra igra..

PA PUSTITE IGRALCA BLUE DREAM NA MIRU!!!!

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Citat Originalni avtor kaktusar Poglej prispevek
    mogoče bi probal s šahom..tud dobra igra..
    Tam moraš bit pameten, to bi bilo prezahtevno

Citat Originalni avtor anc1 Poglej prispevek

PA PUSTITE IGRALCA BLUE DREAM NA MIRU!!!!
    Kaj se pa ti dereš
    Nazadnje urejal thepanda; 14-03-2016 ob 18:59.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •