Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: [3x - speed] 09.10.15 - 30.12.15

Community Manager Avatar uporabnika/uporabnice CM Matej
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    376

Privzeto [3x - speed] 09.10.15 - 30.12.15

Dragi igralci Traviana

Vsaka dobra stvar pride h koncu – tudi ta doba. Nekoč je Salomon dobil v dar prstan z vgraviranim sporočilom, ki je lahko odpravilo vso veselje in vso žalost sveta. To sporočilo je bilo grobo prevedeno z: »Tudi to bo minilo.« V naše veselje in žalost hkrati razglašamo: » Tudi to je minilo.« Upamo, da ste se zabavali z nami, nam je bilo v vaši družbi prijetno. Hvala, da ste ostali z nami do konca.

Rezultati: Dan je že davno prešel v noč, vendar so delavci v vasi WW Village, nadaljevali z delom skozi zimsko noč – večno utrujeni, od številnih vojsk, ki so se trudile, da bi uničile njihovo delo, vedoč, da dirkajo s časom in proti najstrašnejši sili, kar jih je kdaj grozilo svobodnim ljudstvom. Njihov neumorni trud se je končal ob 03:59 ko je neznani delavec položil zadnji kamen zgradbe, ki bo vedno znana kot največja in najbolj veličastna zgradba po padcu Natarjev. Skupaj s svojim zavezništvom "BK", je "joker" končal z gradnjo Čuda Sveta. Porabil je milijone surovin ga hkrati branil s stotisoči hrabrih branilcev. Torej si "joker" zasluži naziv zmagovalca te dobe!

"TheFx" je bil vladar največjega imperija, tesno sta mu sledila "Dahakka" in "H20DR1NK3R".
    "TheFx" je bil vladar največjega vojaškega imperija in je pobil največ nasprotnikovih enot.
    "joker" je bil najslavnejši branilec in kri napadalcev je pojila pokrajine ob njegovih mestnih vratih.

S pozdravi,
    Vaša Travian ekipa

PRAVILA FORUMA ZGODOVINA - SIX

1. V ta forum spadajo samo bojna poročila in opisi dogajanja od začetka serverja do zaključka.
    2. Cenzura poročil ni potrebna.

Zaželjeni so daljši komentarji uporabnikov, ki so server igrali od začetka do konca. Ti komentarji naj opisujejo dogajanje tekom celotne igre, napisani naj bodo vsaj približno v slovnično pravilnem jeziku, saj jih bodo brale še mnoge generacije Travian igralcev za nami!
    Imate vprašanje? Odgovor lahko najdete tukaj: Travian: Legends Answers

Moderatorji svoje delo opravljajo prostovoljno, zato niso dosegljivi 24 ur na dan.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice [D]emon
    Datum pridružitve
    Apr 2014
    Objav
    251

Privzeto

Po upešno končanem .six strežniku, sva se z Maticom odločila, da bova zopet igrala skupaj na prihajajočem strežniku. Mislim, da je bilo to prvič, da jaz nisem novačil igralce, kot ponavadi, sicer je bilo tudi prejšni server tako, pa dobro ...

Že takoj na začetku sva se odločila, da se pridruživa ostalim na +/+ kvadrantu, ker ostali kvadranti niso kaj prida sposobni. -/- kvadrant vodijo eni in isti, brez občutka, -/+ vedno eden in edini Amigo, ki roko na srce še zdaj ne zna voditi pa naredi alianso vsak strežnik, +/- je pa vedno bila neznanka.

Račun H20DR1NK3R sem izbral jaz, odločila sva se, da bova igrala kot Rimljana. Na server sva se registrirala 9.10.2015 ob 6:05 uri.

Takoj na začetku sva se fokusirala na izgradnjo računa, ker sva se hotela čim hitreje narediti novo vasico in zasesti 15c 150%. Kolikor sem po mapi opazoval sem poznal zelo malo igralcev, ki pa se je čez dan ali dva spremenilo, ko sem videl, da v bistvu klikajo stari igralci, a le z novimi imeni ....

Prve alianse so bile ustanovljene, na SZ kvadrantu je dominirala aliansa VOM (čudno ime, vitezi okrogle mize), ki jo je vodil igralec shadowplay, ki se ga verjetno mnogi spomnijo iz počasnega serverja. Takoj za njo je sledila aliansa RIP in pa aliansa BARABE.

Na računu sva še pred koncem začetniške zaščite naredila 3 koloniste, jih poslala ampak v prazno, mislim da je pol ure pred nama nekdo vzel 15c 150%, kolonisti so se več ur vračali nazaj, ko so prišli sva jih ponovno poslala na bolj oddaljene koordinate in uspelo je, kot drugo vasico sva postavila 15c 150% na 200/200 koordinatah.

Po koncu začetniške zaščite sem stopil v kontakt z ostalima aliansama v želji po sodelovanju in mogoče v nadaljevanju celo o pridružitvi 3 alians v 2 močni, ker si enostavno nismo želeli vojne na lastnem kvadrantu.

Pogovori so stekli, dogovarjanja so uspela, vse kar smo se zmenili je bilo v bistvu zaradi mene (ne da bi se hvalil), ampak je prepotenten General Woo že takoj na začetku spreminjal besede in govoril, da je on zaslužen za vse to. Dobro, ni panike, sem požrl besede in smo šli dalje.

Sprva je bilo mišljeno, da bi iz 3 alians osnovali dve močni, General Woo pa je mislil, da je bolje, če vse t.i ''jače'' igralce premestimo v njegovo matično alianso, ker je hotel imeti vse najboljše pri sebi, govoril je tudi, da mora aliansa biti kot ena velika družina. Dobro, smo naredili tako, kot je hotel, kljub temu, da je rekel, da bom glavni vodja v njegovi aliansi je naslednji dan rekel, da jaz ostajam v krilu. Tudi sporočil nisem smel pošiljat v aliansi, on je hotel, da gre vse preko njega.

Že v sami aliansi se je čutila napetost, marsikomu ni bilo všeč vodenje, sam vodja je zahteval, da se mora na aliansinem forumu obvezno vpisovati datumi, zato sem kaj hitro stopil v kontakt z Ghostom, ki sva v bistvu bila prva, ki sva bila za to, da osnujeva novo alianso na podlagi starih igralcev, ker enostavno VOM ni imela prihodnosti.

Po 17 dneh se je na +/+ kvadrantu ustanovila nova aliansa imenovana Swiss, preden smo odšli, se je preko MM sporočila objasnilo par stvari za kaj je do tega prišlo in sva z Ghostom odšla takrat na svoje. Spomnim se da so sporočila kar deževala, da se hočejo igralci pridružiti novo ustanovljeni aliansi. Takratno krilo od VOM alianse se je takoj preimenovalo v Swiss~W, kar mi sicer ni bilo po godu, ker nisem hotel, da se njihovo krilo odcepi ampak, da potegnem k sebi samo somišljenike.

Vodja VOM alianse naju je takoj označil za izdajalce, da ne bi prišlo do napadov se je takrat sklenil pakt za nedoločen čas, ki pa smo vodje Swiss alianse vedeli, da ga bomo kaj kmalu prekinili, ker nima smisla, da sodelujemo, če nas nekdo drug označi za izdajalce.

Aliansa VOM je tako hitro, kot je nastala tudi razpadla. Bilo je še nekaj 30 manjših računov v aliansi, ki pa so bili večinoma pod našimi napadi.

Ko smo končno zavladali +/+ kvadrantu je bil naslednji korak, da se s kom povežemo, z nekom, ki je lahko dejansko koristen na serverju. -/- kvadrant je stopil v stik z -/+ stranjo in tako so nastala nova zavezništva. Sam sem takoj stopil v kontakt z +/- stranjo v kateri aliansi je vodil Marko, ki ga poznam že kar nekaj serverjev (sva že velikokrat vodila skupaj), in mislim, da o predpogojih sploh nisva govorila, ker sva kar hitro sklenila sodelovanje.

Do artefaktov ni bilo omembe vrednih napadov, naša aliansa je hitro rastla, kemija v aliansi je bila enostavno odlična, veliko dobrih igralcev, nova spoznanstva...

Pred prihodom artefaktov se je na Skypu naredila soba za vse napadalce, v bistvu smo bili kar dobro pripravljeni, osvojili smo veliko dobrih in pomembnih artefaktov. Sama z maticem sva osvojila majhno dieto, ker trenerjev enostavno ni bilo v najini bližini.

Po artefaktih je prišlo do prvih trenj med igralci, ki so v bistvu spoznali, da klikajo na istem kvadrantu, niso pa pozabili starih zamer iz preteklih serverjev in tako je takrat igralec Shaka zulu (za tiste čase odlično razvit račun), padel pod GMPS alianso, s katero smo v bistvu tudi sodelovali. In ker enostavno nisem hotel potegniti celotne alianse v vojno samo zaradi dveh igralcev, smo se odločili, da kar se vojaške pomoči ne bomo pomagali nobenemu tako, da so rešili na način kakršen je bil v tistem momentu očitno najbolj primeren.

Nekaj kregarij je bilo tudi v aliansi med dvema igralcema, imena ne bom omenjal, ker nima smisla, se mi pa zdi, da sta prva, ki sta mi popila veliko živcev, ker vsako jutro, ko sem se zbudil je bil problem glede njiju. Čez čas sem se v bistvu na to navadil tako, da sem zjutraj bil pripravljen vsega hudega.

Prišlo je tudi do hudega preobrata pri igralcu The Yellow King, ko ga je naš bivši igralec kljub temu, da smo bili v zavezništvu, račun Begunec, skatapultiral metropolo in off. vasico samo zaradi ene 50% oaze. Menda se je v teh napadih obračal tudi denar - podkupnina samo zaradi ene oaze.

Dobro, kar je bilo je bilo, nadaljevali smo dalje, TYK-u smo pomagali kolikor smo lahko, da je nadaljeval z igro.

V kontaktih smo bili tudi z računom Jack, ki je pa takrat bil še v FB aliansi in ker nekateri omenjajo, da smo sodelovali od samega začetka naj javno povem, da to ni res. Jack se je pridružil naši aliansi po tem, ko je videl kakšne so razmere v tisti aliansi, pred tem pa ni niti enkrat vohunil za našo alianso, ker so to delali drugi.

Ko je prišlo do tega in ko se je zgodil prestop Jack-a med nas, je račun H20DR1NK3R zapustil Matic, ker se ni strinjal, da bi začeli braniti še njegov račun, še preden je šel je verjetno po pomoti v metropoli ubil okoli 30.000 obrambnih vojakov z najimi konji. Po tem, ko je rekel, da ne bo več igral več, sem geslo računa pustil isto, ker sem mislil, da bo mogoče pa le spremenil mnenje, če se ne motim mi je parkrat ponoči preskočilo med vasmi tako, da verjetno pogledal je, sem se pa dokončno v nedeljo odločil, da geslo računa spremenim in igro nadaljujem sam.

Nekaj dni sem klikal sam, bilo je v redu, sem navajen klikati visoko pozicionirane račune sam, mi je bilo pa težko, ker je Matic zameril zaradi tega, ker sva od računa Error (4.06.2014) postala kar dobra prijatelja.

Nekajkrat sem na slovenskem Forumu iskal primernega soigralca, javilo se jih je veliko zaradi samega računa, nekaj sem ignoriral, sem pa stopil v kontakt z igralcem, ki ga prej v bistvu nisem poznal, predpogoj za pridružitev na račun je bilo kupovanje zlatnikov kot obljuba, da z računom ne bo nič narobe.

Z novim soigralcem Filipom sva se super ujela, dobra oseba, zna igrati, torej vse, kar sem hotel je imel on. Račun se je super razvijal, za nekaj rangov sva poskočila in se približala top5 lestvici.

Kar se tiče ostalih alians mislim, da smo vsi bolj kot ne čakali kdo bo naredil prvi korak oziroma akcijo nad nasprotnika. Jack je za takratni čas ulovil kar nekaj vojsk, porušil veliko metropol FB aliansi preden so se zganili in naredili kontra, seveda pa so za pomoč zaprosili zaveznike na -/- strani. Račun Jack je dobil ogromno fejk napadov, tudi jaz sem dobival krepko čez 200 fejk napadov za katere sem vedel, da niso pravi, ker sem naredil par izračunov. Fejki so se nadaljevali pri meni dobre 3 dni, 3 dan ko sem videl nove fejke sem jih enostavno spustil, ker sem vedel, da niso pravi.

Račun Jack je začel dobivati napade v vse support vasice, v bistvu sta se ga lotila dva kvadranta, njihova taktika pa je bila rušenje njegovih supportov. Prvo noč, ko so začeli prihajati napadi v 17 vasic, sem kar hitro ukrepal in zbral nekaj obrambnih igralcev, ki so z menoj pomagali sekati valove. Naj omenim, da velika večina, ki so napadali račun Jack sploh niso znali poslati enote v sekundo, mislim da sem takrat prvo noč bedel do 2 ure zjutraj, da sem vrinil kolikor enot sem pač lahko samo zato, da support vasice niso padle.

Tudi drugo noč je bilo več kot očitno, da je tarča spet Jack tako, da ostalih računov sploh nismo branili. Naslednjo noč je njegove vasice branila aliansa GMPS, ki je sovražniku zopet ujela zelo veliko enot kljub temu, da so spet napadali v vse vasice, vojske napadalcev so bile pa smešno majhne.

Tri-dnevna vojna pri Jacku se je končala tako, da je veliko sovražnikov izgubilo veliko katapultov, nekateri so ostali brez celotnih vojsk, Jack-a smo spushali nazaj, vojska se mu je počasi povrnila, sovražniki so pa še vedno bili brez tistega, kar so izgubili tako, da je bila tista vojna zagotovo naša.

Na podlagi tega sem se posvetoval z vodstvom, da bi v naši aliansi naredili tedenski pritisk na oba kvadranta, zelena luč je bila prižgana in ker smo hoteli pokazati, da nismo takšni, ki bi katapultirali supporte smo dokazali nasprotno in smo skozi celoten teden vsako noč vršili pritisk nad FB alianso, veliko metropol in pomembnih vasic smo porušili, kar je pa najbolj zanimivo pa je to, da smo vsepovsod prišli čez brez kakršnih koli izgub. V aliansi smo imeli samo enega trenerja, enega je imel Turk, ki pa ga nikakor ni imel namena posojati. Trenerja smo nekje na koncu tedna izgubili (naša krivda), vzel ga je FB, takrat smo se pogovarjali, da bi ob koncu tedna naredili malo premora, ker smo izvedli kar nekaj uspešnih akcij ... ampak to se ni zgodilo.

Takoj, ko je trener izginil, sem v aliansi sporočil, da bomo enak, če ne še večji pritisk vršili tudi naslednji teden ravno zaradi tega. Takoj v ponedeljek smo začeli z akcijami, veliko off. igralcev se je javilo in spet smo porušili zelo veliko metropol, tudi nekaj artefaktov smo ukradli in takrat, ko je vodja FB alianse Amigo dejansko prosil za premirje smo vedeli, da smo dobili to vojno.

Prihod v tretjo fazo igre je bil dokaj miren saj je bilo že prej rečeno, da bo čudo sveta gradil SV kvadrant, ker smo se to že zmenili v bistvu že pred samim prihodom artefaktov (30 dni pred gradbenimi...). Glavni ki bi gradil čudo za nas in zaveznike je bil račun Jack in s tem smo se strinjali. Je pa par ur pred prihodom gradbenih načrtov TheFx začel govoriti kako je njemu dolgčas in da nima koga za napadat ... nekaj v tem smislu, kar se je takoj vedelo, da bo prekinil z nami in se povezal z sovražnikom. Glede na to koliko vojsk je sovrag poslal ven v zadnji fazi igre in glede na to kakšne razloge je TheFx povedal in s tem potegnil celotno +/- stran k bivšim sovražnikom, sedajšnim zaveznikom so bile več kot očitno same laži.

Zavezništvo med +/+ in +/- kvadrantom je bilo prekinjeno par ur pred gradbenimi.

Čudo ki ga je imel Jack se je premestilo na račun KOZINA, Jack enostavno ni mogel imeti še čuda čez glede na to da je imel v vasicah artefakte in pa napadalne enote v parih vasicah. V tem momentu so nas pa sovražniki presenetili, pofejkali crusherje/ovnarje, a na koncu spretno udarili v našo trdnost, čudo - porušili velika skladišča in nas avtomatsko vrgli nazaj za par dni. V čudu se je na hitro zgoldala zakladnica na 20 in še isti dan smo šli iskati novo veliko trdnost. Krast je niti nismo imeli namena, ker je bila unikatna trdnost visoko v gorah, sploh pa smo vedeli, da je okoli nekaj obrambnih igralcev in se verjetno ne bi dobro končalo ...

Od tega momenta naprej smo crusherje in ovnarje branili konstantno, če že obramba ni bila v vasici je bila pa venomer na razpolago in bilo jo je dovolj, da bi odbili verjetno kakršen koli napad.

Medtem, ko sta Joker in LeVkO gradila smo bili mi še vedno v ozadju, ker enostavno velika skladišča niso bila na dovolj visoki stopnji. Mislim da kakšen dan ali dva preden bi začeli z gradnjo so sta v naše čudo udarila ovnar in crusher iz -/- strani in s tem zopet zbila skladišča na 0. Če se ne motim je ostalo samo majhno skladišče, ki je bilo na stopnji 20.

Ko sta se sovražnika neprestano vzpenjala po lestvici čudes smo v vodstveni taktizirali kdaj bi bilo pametno poslati napade nad ti dve čudi. Določili smo, da bomo čakali do zadnjega in s tem upali, da vržemo Jokerja na vsaj 30-40 stopnjo (vedeli smo da ima veliko obrambe v čudu)

Nekje pri 98 stopnji smo štartali z crusherji in ovnarjem nad Jokerja in če takrat ne bi Apolionu prevzeli crusherja bi se situacija obrnila nam v korist.

http://travian-reports.net/si/report/338143ddd73,33816efb080,3381782dd72,33818a2bf36

Glede na to da je bilo že odločeno, smo imeli še kar nekaj napadalnih enot in smo podaljšali igro s tem, da smo LeVkO-tu porušili zid na 0 oziroma ga prečistili. Veliko jih je govorilo, da se naj pusti in naj zmaga +/-, ampak je Custer še isti dan preden so šle napadalne enote na pot organizirali akcijo, povezal ljudi, dal čase in tako porušil čudo. Obenem se je vzela tudi velika trdnost.

http://travian-reports.net/si/report/338785a4874,33880f89208,338828dae59,33884f9a979,33 88698cc3c,33889b633e5,33891f7ab97,338933b3f0e,3389 5e681b5,338962eefa4,3389748587f,3389864db5b

prevzem velike trdnosti

http://travian-reports.net/si/report/338677ea6ef,338684e44e5,33870f66fe2,338724f9c74,33 87309235d,33875a6aac5

Kljub temu, da smo vedeli kako se bo končal ta strežnik smo vseeno branili naše čudo. Največji minus v čudu je bilo, če se ne motim okoli 5 milijona minusa. Končali smo pa na 55 stopnji. S tem ko je zmagal drug kvadrant se je prekinila tradicija na SV kvadrantu, ki je zmagal že kar nekaj serverjev zapored. Čestitke nasprotnikom za zmago.

Glede na to da sem kar nekaj napisal, veliko sem tudi izpustil, ker se mi enostavno ne da zajeti vsega, bi rad pohvalil vsakega Swiss član-a posebej za super družbo in pa seveda v zaupanje v vodstvo. Tudi člani v krilih Swissa so bili enakopravi matični aliansi in obenem enako vztrajni kot nekateri člani v matični, če ne še bolje.

Ghost (Chris, Mell) - Kljub temu, da smo takrat, ko sta igrala na račun Tango hodili navzkriž, smo ta server odlično sodelovali, se še spomnim na začetku, ko sta mi pisala na račun kako bo to sodelovanje potekalo glede na to da smo se naselili zelo blizu (vsak imel svoj 15c, 150%), ampak sodelovanje je steklo in mislim, da nikoli ne bom pozabil vseh pogovorov na Skypu, polno smeha, bedenje, zajebavanje ... V glavnem - pojedli smo jih kot mucke.

Custer - s tabo sem prvič igral ta server, skupaj sva vodila alianso Swiss od začetka do konca, bil si v veliko oporo sploh meni, ko mi je kdaj zmanjkal kakšen dan si ti vskočil in pomagal voditi. Naredil si veliko uspešnih akcij, vodil zelo korektno, odličen vodja, če bo še kdaj priložnost z veseljem zaigram spet s tabo.

Jack - Kljub temu, da ste bili na kvadrantu kjer je bila pozicionirana aliansa FB in ste se pridružili aliansi Swiss po artefaktih, nikakor ne obžalujem, da sem takrat to odločitev sprejel. Sami odlični igralci, veliko dobrih akcij, super pogovori na Skypu, odlične vodje. Bo treba še kako rundo vžgat, ko bo priložnost.

Pomgrad - Fant, ki je bil vedno za akcijo haha, to ne moreš verjeti, vsako noč čakal z vojsko pripravljen, da se ga nekam pošlje . Super igralec, hvala za zrna žita sploh proti koncu in čin na vsako dobro izpeljano akcijo . Bodo še priložnosti, da v akcijo pojdeva skupaj .

Fuzzly, Djtimos5 - sicer nista bila v vodstvu, sta pa vseeno omembe vredna tako, kot marsikateri drugi pripadnik Swiss alianse. Vsak dan pogovori, naspidirana za napadalne akcije, sploh to zadnje, ko smo že vedeli kako se bo končalo sta šla krast gradbenega načrta LeVkO-tu samo, da bi podaljšala igro haha. Odlična fanta, dobra prijatelja .

GMPS - Čeprav sem bil še največ v kontaktu z Serdom in Mitjo, koliko serverjev preigraš, a ko je enkrat treba sodelovati in ko preteče toliko dni dejansko spoznaš, da sta res super fanta, odlična igra in mi je bilo prav v veselje igrati z vama .

Matic - Čeprav si klikal samo do artefaktov, ker si takrat užaljen? odšel iz računa, si še vedno nekaj doprinesel na račun do 30 dne. Da se ne bi slučajno hvalil, da si ti crusherja klikal! No, do artefaktov si res ti bedel čez noč, jaz sem pa sladko spal. Sem pa tudi jaz naredil par NPCjev! Od artov dalje sem pa jaz bedel in to več kot 30 dni tako, da sma si bot

Drugače pa hvala vsem, ki ste na kakršen koli način pomagali, prispevali žito ali poklikali preko sitterstva, ko mene ni bilo. Super fantje, odlična družba ta server.

Statistika o računu

15c, 150%
    polja stopnja 18 še pred prihodom artefaktov
    koliko zlatnikov je bilo porabljenih ne vem in tudi nočem vedeti, ker kar ne veš ne boli.
    Rimljan
    36 vasic od tega 0 prevzetih
    3 rang, 29948 populacije.

Vojska

http://travian-reports.net/si/report/34432a5ce9f

Obenem bom pa izkoristil še priliko, da vsakemu zaželim srečno novo leto in naj se vam cilji, ki ste si jih zadali uresničijo v letu 2016.

pozdrav, H20DR1NK3R
    There is only one way to become a champ. Never fucking lose!

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    109

Privzeto

Lep pozdrav

Račun: Joker igral Chuppa (Master of Minds, Harry Potter, Haiyan, Deadly Weapon)

V samem začetku je račun joker odprl moj prijatelj, ga razvil do drugega naselja. Za drugo naselje je vzel 15c z 150% oazami. Nakar me je kontaktiral, da nima časa igrati in da naj ta račun prodam. Jaz namreč nisem imel namena igrati tega sixa, ker sem igral hrx. No, poskušal sem prodati račun, vendar po parih dneh ni bilo nobenega resnega igralca, ki bi ta račun fural naprej. Po kakem tednu sem se odločil, da bom sam igral račun Joker naprej. Začel sem štancati strele v prvem naselju in z njimi ropati, metropolo sem pa razvijal vse samo v žitna polja. Račun se je razcvetel in počasi je postal neustavljiv. Kasneje so se na računu delale 3 vojske in ena vojska s strelami. Vse tedne sem bil med top roparji.

V začetku sem se "skrival" na računu in nobeden od zaveznikov in nasprotnikov ni vedel da igram. Skrival sem se zato, da bi imel mir pred ljudmi. Kak teden sem čakal da bi se na -|- koordinatah kaj premaknilo, da bi nekdo pokazal neko voljo do vodenja, da bi se začele akcije, da bi se začeli pogovarjati. Ker pa tega ni bilo, sem se čutil dolžnega da začnem pomagat na naših koordinatah -|-. Tako sem vzpostavil stik z MI alianso, v kateri je bil mungos in Heli. Malo sem jih začel spraševati kako in kaj oni mislijo, kje vidijo cilj, nakar kmalu za tem, sem bil vržen ven iz alianse, zaradi nezaupanja in mogoče sem bil malo preveč pameten in užalil kakšen ego. Nakar sem se pridružil aliansi A, ki jo je vodil (denko(guci)). Z njim smo se že poznali od prej, in takoj mi je dal vse funkcije in mi zaupal vodenje njegovega krila. Z vsemi silami sem začel združevanje -|- kvadranta, saj tu je bilo kar nekaj alians in vsako alianso je vodil drug vodja. Alianse A, MI, SK, BK, TK in Revenge. Vsaka vodja alianse je bolj ali manj videla samo svojo alianso in vsi so vlekli svoje na različne strani. Moj cilj je bil, da združimo vse te alianse v eno močno zavezništvo. To mi je tudi uspelo in od tu naprej se je začel lov za zmago. Vedel sem da nas je veliko, in da imamo par dobrih igralcev, ki znajo klikati off in deff. Iz nekaj smernicami, sem pokazal kako naj bi sodelovali in kako se uri vojska (deff in off). Seveda ob toliko članov, zaveznikov, so prišli tudi problemi in težave z raznimi oazami, ropanji, prevzemanji naselij itd. Te težave smo dokaj hitro reševali, ker karkoli drugega ni prišlo v poštev. Morali smo ostati skupaj in se držati smernic.

Sklenili smo zavezništvo z FB, za katere smo mislili, da so močnejši od Minionov. Za Swiss smo pa točno vedeli da bodo naši nasprotniki. Izkazalo se je, da FB ni bil organiziran, na čelu z Amigom in LongJohn-om. Slednji je celo oddal raćun nasprotniku, ne samo da je razdvojil alianso, da je izgubil 2 najpomembnejša arta. Swiss aliansa je močno pritisnila na FB alianso, saj je videla da ne bo nič iz njih. Naše koordinate so se pa posvetile napadanju Minionov, kjer je bil tudi TheFx račun. Za ta račun sem našim rekel, lahko ga gremo napasti iz vsemi silami, venda da bo to naš pogreb. Tip je imel sigurno zelo veliko deffa, in če bi ga takrat začeli napadat bi s tem tudi izgubili vso napadalno vojsko. Člani so me upoštevali in smo njega pustili čisto lepo pri miru. Kar se je pa tudi izkazalo za super pametno odločitev. Minione smo več ali manj potolkli, prevzeli par off vasi. Vedeli smo da Minioni nimajo več off vojsk. Swiss aliansa si je do takrat naredila kar močan imperij. Imeli so pod kotrolo svoj kvadrant ++, +- kvadrant z Minioni in Thefx in pa tudi počasi so začeli rekrutirati -+ člane, ki so prebežali k njim iz FB alianse. Tisti trenutek sem našim članom rekel, da imamo za zmago kakih 5% možnosti. Vedel sem da nimamo crusherjev, saj so nam enega zaklenili, drugega je pa Apolion ujel doma. Ujeli so nam tudi eno ovco (22k ovnou). Tako nam je ostal tamo en crusher na računu joker in pa par semi crusherjev. Dejal sem članom naj čuvajo pe te preostalo vojske, saj jih bomo še krvavo potrebovali.

Nekako smo izdržali do prihoda WWjev in do prihoda gradbenih načrtov. Z računom Joker sem osvojil WW, katerega je pa malo pred tem skatal ThefX na 0. Tako sem počasi ampak sigurno začel iz 0 graditi naš skupni WW na -|- koordinatah. Do prihoda gradbenih načrtov je bil naš WW pripravljen za 100 lvl čuda. Tudi Minioni so prevzeli svoj ww na +- koordinatah, kar mi je dalo vedeti da se ne bo dobro končalo med Swiss in minioni, saj do tega trenutka sem mislil da bodo oni gradili skupni WW za swiss na ++ koordinatah. Tako so se naše možnosti za zmago kar naenkrat dvignile za 5%. Smo bili že na 10% procentih, kar lepo ane. Zaveznistvo med +- in ++ stranjo se je takrat tudi prekinilo, kar je bilo čisto lepo darilo za nas. Seveda sem Minione in TheFx racun z veseljem sprejel na našo stran.

Nakar sem začel z skavtanjem velike trdnosti in WWja od Swiss. Videl sem da imajo zelo malo obrambe notri, saj smo jih tisti čas kar velikokrat fejkali v off vasi in njihove metre. Odločil sem se da pošljem par močnih vojsk nad njihov WW in pa tudi trdnost. Ker je imel Jack na računu velike oči, nismo smeli vezati napadou in smo morali iti na njihov WW brez herojev. Naši člani so bili zelo skeptični glede teh napadou, saj sem jih pošiljal kar tako na blef na WW, brez da bi se kaj vezali in brez herojev. Izkazalo se je za super odločitev in smo Swiss WW skatali vsa skladišča, ravno ko bi oni začeli z zidavo čuda. Medtem smo jim tudi ukradli veliko trdnost. Tako so se naše šanse za zmago dvignile kar krepko nad 30%. Malo kasneje so pa začeli GMPS in Swiss pritiskati še na naše poslednje ovce in crusherje. Ker smo se ustrašli, smo še zadnje crusherje poslali na WW swiss in jim zopet uničili vsa skladišča.Tako so se ze drugič znašli brez velikih skladišč, a naš WW je pa že bil na 50 lvl čuda. Takrat sem spoznal, da imamo velike možnosti za zmago. Smo bili že nad 50%, nisem točno vedel z kakšnimi vojskami razpolaga Swiss.

Ko je pa Thefx ukradel naselje z takrat največjo vojsko na serverju igralcu Apolion, se mi je pa začelo smejat in videl sem da Swiss nima več možnosti za zmago. Ko smo bili na stopnji 99, so nas udalili z njihovimi največjimi vojskami in nas porušili na stopnjo 69, velika skladišča so bila nedotaknjena. Takrat smo v našem WWju držali 8.4 milione deffa, kar je za six server zelo zelo veliko in sem bil presenečen, da smo zbrali toliko obrambe. Swiss se je odločil tudi skatati Levko-v WW in tako smo -|- kvadrant alianse SK, MI, A in BK s pomočjo FB alianse pripeljali ta server do zmage. Prva zmaga -- koordinat po dolgem času.

Lep pozdrav
    Chuppa
    Po toči zvoniti je prepozno

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •