Stran 91 od 152 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 41818990919293101141 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 901 do 910 od 1511

Tema: [SI 5] Splošna debata

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Citat Originalni avtor antimucek Poglej prispevek
    Olaf, dobrodošli na ++, kar pridite!!!
    Ne vabi človeka k sebi če ga nimaš s čim sprejeti

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2013
    Objav
    60

Privzeto

in to vabi podobca, ki se je longirala na forum danes...ma ja..morš met tud za take zadevščine jajca..

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Tako kot Slonček, potem bo pa brisal po prvem CK-ju....človek je kupil račun zato da ga je lahko dal 2 meseca kasneje brisat Daj, anitmucek povej mi kaj imate vi vrednega za napadt kar +/- nima? Jaz namreč pri vas ne vidim nič večje grožnje kot je na +/-, mogoče mi pa daš kakšen nasvet za napadt? Recimo sebe?

Kar se tiče zmage, jaz še raje vidim da zmaga PA, ker zmagovalec časti gajbo

PS: Se mi zdi da PA zadosti dobro obvladuje situacijo na +/+, če bi dobili še našo pomoč bi blo že kar prehudo
    Nazadnje urejal Count__Olaf; 02-04-2016 ob 20:33.

Privzeto

Ekhm...med 2gim lastnikom in mano ni bilo nobene denarne transakcije...prav tako ne z četrtim

Če pa te ze tako zanima sem bil gori sprva povabljen...zal tega serverja nisem zacel igrati od zacetka...ce bi le par stvari opazil prej...

Moja zgodba tega serverja je dokaj smesna...ce pa te ze tako zanima slonček pa jo bom na kratko opisal...
    Server sem zacel en mesec po zacetku...travijana nisem igral nekaj let...nekdo ki je ze igral gori me je povabil in reku da me bo navadu klikat
    Pridruzil sem se v startu United1...po lestvici sem izredno hitro napredoval...zacetna pozicija je bila odmaknjena imel sem okoli sebe eno allianso 4pplarmy ...majhna ally z 12 clani...pobil sem jim toliko enot da sem prisel med top 10 napadalci(skupni sestevek)...samo s herojem dejansko se je vsak vecer nabralo 50 enot v vsaki vasi in sem imel nocne pohode s herojem brez izgub sem prisel med top 10 napadalci...po farmingu sem hitro sledil...prisel v vodstvo united1 kjer sem izredno aktivno tudi vodil in znatno pripomogel k organizaciji krila katerega organizacija je bila na vrhuncu...in kmalu tudi v vodstvo zaveznistva..tle sem prvic napizdu UNITED vodstvo potem ko je slon prisel v A sem bil na slona povabljen..vabilo sem sprejel in kmalu zatem racun zamenjal za racun Begunec katerega prvotni lastnik je sel na si1 in je oddajal racun..bil sem v A kjer pa je blo stanje porazno zaradi si1 in brisanja racunov...neaktivnosti vodilnega( novi lastnik begunec acc) pac ce mas skladisca u rdecem ...aja naj omenim da sm napizdil in vodstvo AA in tirana novega begunca...nekateri igralci so se ponujal da pomagajo pa tiran ni pustu pac hotu je sam z par minutno aktivnostjo odvodt ...doloceni so popizdili in svoj ally nardil in me tja povabil...mislil sem da so resni in hocjo zadevo odvodt ter porihtat krilo(AA vodstvo je bilo povsem neaktivno) in it v EP to naj bi bil namen tega...ker tiran je hotu da se puca defferje po serverju pa take fore...puca ne kata da ne bo pomote al pa tud ce jih je hotel katat...zakaj pred arti ? Itak jih je dost zabilo...ko sem sel vn so mogl pa vam pisat da me skatate

Tle v tej fazi sem videl EP kot resilno bilko da se z njimi poveze...in nardi novo krilo al w/e ...kasneje se tudi je...sam sem dobil tudi duala ni bil sicer orng izkusen je bil pa zagnan,bil aktiven v urah ko sem bil jaz manj in tudi delal je po navodilih ker sva bila dva sem se odlocil da odprem acc na si1 in odigram en server od starta...casa je bilo vse manj...argentina pa take fore dual ga je mel tudi vse manj...imel je zeljo odigrat si5 pa sem mu pustil jaz pa da bom na si1 in ce bo kasneje cas da pomagam na si5...ko so prisli arti sem pustil navodila in vse je slo kot treba ko sem se loginal sem videl napad od murija...ok vrjetn je fejk sam useen kje je def? Grem na skype pisem tam da rabim def casa nisem mel da prekomerno tezim defa ni bilo...po tem sem bil v argentini...na si1 sem imel sitterja na si5 je bil drugi igralec ki je tudi odigral do bridkega konca jaz pa sem se 100% osredotocil na si1,kolikor mi cas ki ga mam dopusca....

vazn da so vodilni vseh 3h main ally arogantno zatrjevali koliko izkusen in znanja premorejo a kaj ko se zaplete pri osnovah

Brez zamere do kogarkoli od omenjenih samo vodenje zahteva cas in predanost in izkusnje...igralci so odvisni od vas

Pa upam da se s5 z zakljuckom zapre za vedno...

Spomnim se kako so se serverji odpirali zaradi ogromnega stevila igralcev...ko je bil travijan na vrhuncu je bilo na slo serverjih po 25k folka...sedaj jih je mnogo manj...

... zal celotno vzhodno zaveznistvo ni delovalo kot mora in prevec igralcev je slo na drug server...pala je morala in to je to ni lusno gledat ko dnevno 2 racuna briseta...GG je bil ze pred arti kose je odpru si1 in potem se speed in je polovica igralcev pobrisala da ne govorim o ne prevec izkusenih vodilnih...masovno zabijanje na slona v zacetni fazi...seveda to je bilo eno izmed mnogih...ovni???to sam zito zre kaj ti bo to

Zal server je koncan zmaga gre na zahod...mal se se igrajte pa to je to
    Nazadnje urejal Slonček Benjamin; 03-04-2016 ob 01:04.

Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor Slonček Benjamin Poglej prispevek
    Ekhm...med 2gim lastnikom in mano ni bilo nobene denarne transakcije...prav tako ne z četrtim

Če pa te ze tako zanima sem bil gori sprva povabljen...zal tega serverja nisem zacel igrati od zacetka...ce bi le par stvari opazil prej...

Moja zgodba tega serverja je dokaj smesna...ce pa te ze tako zanima slonček pa jo bom na kratko opisal...
    Server sem zacel en mesec po zacetku...travijana nisem igral nekaj let...nekdo ki je ze igral gori me je povabil in reku da me bo navadu klikat
    Pridruzil sem se v startu United1...po lestvici sem izredno hitro napredoval...zacetna pozicija je bila odmaknjena imel sem okoli sebe eno allianso 4pplarmy ...majhna ally z 12 clani...pobil sem jim toliko enot da sem prisel med top 10 napadalci(skupni sestevek)...samo s herojem dejansko se je vsak vecer nabralo 50 enot v vsaki vasi in sem imel nocne pohode s herojem brez izgub sem prisel med top 10 napadalci...po farmingu sem hitro sledil...prisel v vodstvo united1 kjer sem izredno aktivno tudi vodil in znatno pripomogel k organizaciji krila katerega organizacija je bila na vrhuncu...in kmalu tudi v vodstvo zaveznistva..tle sem prvic napizdu UNITED vodstvo potem ko je slon prisel v A sem bil na slona povabljen..vabilo sem sprejel in kmalu zatem racun zamenjal za racun Begunec katerega prvotni lastnik je sel na si1 in je oddajal racun..bil sem v A kjer pa je blo stanje porazno zaradi si1 in brisanja racunov...neaktivnosti vodilnega( novi lastnik begunec acc) pac ce mas skladisca u rdecem ...aja naj omenim da sm napizdil in vodstvo AA in tirana novega begunca...nekateri igralci so se ponujal da pomagajo pa tiran ni pustu pac hotu je sam z par minutno aktivnostjo odvodt ...doloceni so popizdili in svoj ally nardil in me tja povabil...mislil sem da so resni in hocjo zadevo odvodt ter porihtat krilo(AA vodstvo je bilo povsem neaktivno) in it v EP to naj bi bil namen tega...ker tiran je hotu da se puca defferje po serverju pa take fore...puca ne kata da ne bo pomote al pa tud ce jih je hotel katat...zakaj pred arti ? Itak jih je dost zabilo...ko sem sel vn so mogl pa vam pisat da me skatate

Tle v tej fazi sem videl EP kot resilno bilko da se z njimi poveze...in nardi novo krilo al w/e ...kasneje se tudi je...sam sem dobil tudi duala ni bil sicer orng izkusen je bil pa zagnan,bil aktiven v urah ko sem bil jaz manj in tudi delal je po navodilih ker sva bila dva sem se odlocil da odprem acc na si1 in odigram en server od starta...casa je bilo vse manj...argentina pa take fore dual ga je mel tudi vse manj...imel je zeljo odigrat si5 pa sem mu pustil jaz pa da bom na si1 in ce bo kasneje cas da pomagam na si5...ko so prisli arti sem pustil navodila in vse je slo kot treba ko sem se loginal sem videl napad od murija...ok vrjetn je fejk sam useen kje je def? Grem na skype pisem tam da rabim def casa nisem mel da prekomerno tezim defa ni bilo...po tem sem bil v argentini...na si1 sem imel sitterja na si5 je bil drugi igralec ki je tudi odigral do bridkega konca jaz pa sem se 100% osredotocil na si1,kolikor mi cas ki ga mam dopusca....

vazn da so vodilni vseh 3h main ally arogantno zatrjevali koliko izkusen in znanja premorejo a kaj ko se zaplete pri osnovah

Brez zamere do kogarkoli od omenjenih samo vodenje zahteva cas in predanost in izkusnje...igralci so odvisni od vas

Pa upam da se s5 z zakljuckom zapre za vedno...

Spomnim se kako so se serverji odpirali zaradi ogromnega stevila igralcev...ko je bil travijan na vrhuncu je bilo na slo serverjih po 25k folka...sedaj jih je mnogo manj...

... zal celotno vzhodno zaveznistvo ni delovalo kot mora in prevec igralcev je slo na drug server...pala je morala in to je to ni lusno gledat ko dnevno 2 racuna briseta...GG je bil ze pred arti kose je odpru si1 in potem se speed in je polovica igralcev pobrisala da ne govorim o ne prevec izkusenih vodilnih...masovno zabijanje na slona v zacetni fazi...seveda to je bilo eno izmed mnogih...ovni???to sam zito zre kaj ti bo to

Zal server je koncan zmaga gre na zahod...mal se se igrajte pa to je to
    Nauk zgodbe je, da se pritožueš nad tem kako malo igralcov imajo serverji, da vsi bežijo na druge serverje, ampak glej ga zlomka tudi sam si jo popihal. Razlog sploh ni pomemben, večina igra na dveh, treh serverjih prav iz razloga da če se kje zadeva izjalovi imajo "way out", prenesejo gold in jovo na novo. Potem se pritožujete nad tem kako je igra odvisna od golda v isti sapi pa poveste da imate denar igra na dveh serverjih naenkrat, in celo da račune brišete v fazi kogre najmanj golda v zameno za to da igrate v fazi kjer gre največ golda. Brez zamere, ampak tudi ti spadaš med tisto kar je narobe s to igro. Pritožuješ se nad stvarmi, potem pa namesto da bi se trudil da se izboljša te probleme s svojimi dejanji celo podpiraš. In prav nič boljši nisi od osebe po kateri pljuvaš. Tudi Begunec je kronični brisalec, ki v začetku vloži bajne vsote denarja, vodi alianso, potem pa vse skupaj zajebe in pusti gniti. No, mogoče je pri tebi malo lepše izpadlo ker si prej odstopil iz vodstva in šele potem odšel in sedaj si (je tvoj dual) brisal.

Razumem problem vzhoda, razumel sem ga že na začetku ko smo originalnemu lastniku Slon-a (predvsem zaradi mojega osebnega poznanstva in spoštovanja do Ben Linusa) tudi pomagali s herojem. Krikio (Slon) je že od starta namreč bil "z nami" če slučajno tega nisi vedel. Kljub vsemu nikakor ne moram podpirati brisanja računov. Na žalost zares veliko ljudi na vzhodu briše svoje račune, zanimivo kako malo je treba, da ljudje pobegejo. In enega izmed razlogov si že navedel, to je možnost da začnejo na novo, tako je veliko lažje prebežat.

Vse ostalo je kar si napisal lahko sprejmem in rečem OK, dokaj realno napisano, razen tega kar sem ti že zgoraj vrgel pod nos in če se boš malo pogledal v ogledalo boš videl da sem ti povedal resnico. Če hočeš sprembe na bolje moraš delat v tej smeri, ne pa da to zatiraš tudi sam. Mogoče še to; Kdo je ukazal napad komu? Tega dela nikakor nerazumem - jaz in Cezar sva te skatala po moji želji, ker sem želel videti če boš res vztrajal do konca, kot si to zatrjeval kakšnih 20 strani foruma nazaj (lahko tudi poiščem zadevo). Si me pač razočaral, ampak nič skrbet saj nisi prvi Da bi meni kdorkoli iz vzhoda karkoli ukazal ali sugeriral pa je totalna bedarija. Preberi še enkrat pa boš videl kako butasto je to slišat, da mi bi ukazoval nekdo ki ga rušim? Povej koga imaš v mislih pa bom tekom serverja obiskal še njega

Privzeto

No ja res je da sem račun zapustil ob artih vsekakor pa ga nisem dal brisati, le igral nisem na njemu več
    Sedaj se seveda briše...
    Kar se rušenja tiče vem samo da je Begunec poslal IGM da me mate prelko porust(2 mesca nazaj)

Za ukaze nvm vem samo za ta IGM...saj pravim na računu nisem igral od artov dalje in tudi nisem ga jaz nastavil na 72...sem popihal že prej

Sam sem račun zapustil po tem ko jih je predhodno pobrisalo vsaj 50...morda celo 100 igralcev...in je vodstvo bilo neorganizirano oziroma neaktivno...itak mi je bilo jasno kam to pelje

Kar se pa katanja tiče...po artih me na računu več ni bilo...tezko skatas igralca, ki ne igra

Kot kaže se bo server zaklučil brez WW racea ponovno, oziroma se je ze zaklucil ob artih tisto malo moznosti kar smo jo imeli je izginilo z neaktivnostjo oz neorganiziranim vodenjem

Če bi bilo vodstvo UNITEDA in A drugacno server nebi razpadel in predvidevam da bi ostalo kar nekaj morale v EP

Zmagal ste konc je v miru posimckajte WW na 100 in to je to...se en server v koloni propadlih...

Imaš drugače prav samo ce ni potem ni...igralci so odsli jaz pa sem jim sledil vsekakor pa nisem sel med prvimi...tudi na si1 sem se registreral z manjso zamudo

Razlogi za moj odhod so bili povsem legitimni...določene standarde pa le imam...

Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

No ja res je da sem račun zapustil ob artih vsekakor pa ga nisem dal brisati, le igral nisem na njemu več
    Sedaj se seveda briše...
    Kar se rušenja tiče vem samo da je Begunec poslal IGM da me mate prelko porust(2 mesca nazaj)

Za ukaze nvm vem samo za ta IGM...saj pravim na računu nisem igral od artov dalje in tudi nisem ga jaz nastavil na 72...sem popihal že prej

Sam sem račun zapustil po tem ko jih je predhodno pobrisalo vsaj 50...morda celo 100 igralcev...in je vodstvo bilo neorganizirano oziroma neaktivno...itak mi je bilo jasno kam to pelje

Kar se pa katanja tiče...po artih me na računu več ni bilo...tezko skatas igralca, ki ne igra

Kot kaže se bo server zaklučil brez WW racea ponovno, oziroma se je ze zaklucil ob artih tisto malo moznosti kar smo jo imeli je izginilo z neaktivnostjo oz neorganiziranim vodenjem

Če bi bilo vodstvo UNITEDA in A drugacno server nebi razpadel in predvidevam da bi ostalo kar nekaj morale v EP

Zmagal ste konc je v miru posimckajte WW na 100 in to je to...se en server v koloni propadlih...

Imaš drugače prav samo ce ni potem ni...igralci so odsli jaz pa sem jim sledil vsekakor pa nisem sel med prvimi...tudi na si1 sem se registreral z manjso zamudo

Razlogi za moj odhod so bili povsem legitimni...določene standarde pa le imam...
    Saj potem ima vsak legitimen razlog za odhod. Hvala bogu da se vsak mesec odpre nov server da lahko na hitro prestopijo in da lahko server v miru zaklučuje 200 igralcov :P Čudna logika res....

Begunec pisal IGM? Lahko da, ampak to slišim prvič in definitivno jaz tega IGM-ja nisem nikoli videl, niti se nanj ne bi oziral....še man pa bi upošteval nasvet takega kroničnega brisalca kot je on.

http://travian-reports.net/si/report/44694c609a8
    Še eden ki bo lahko zaklučil počasi, medtem ko nekateri vaši kar k nam pošiljajo surovine in upajo da v zameno za to lepo gesto ne dobijo porcije
    Nazadnje urejal Count__Olaf; 03-04-2016 ob 11:47.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Peca_slo
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    665

Privzeto

In kaj ste s tem vidl da lah je 200 naroda v aljansi pa če ta ne diha skp brez veze da sploh je... poglejte kok je blo uniteda pa ep-jev pa jim je dal vetra 4x po 20 igralcev v aljansi ni use v številkah pa u kvantiteti, je tud kvaliteta pomembna... pa ne se zgovarjat da smo se kej menil, pač se nas par dobr šteka in igra skp

Privzeto

Sedaj se seveda briše...

Nekdo je poslal IGM,da lahko račun Slon zrušimo,ker ne bo dobil deffa iz +- oni na ++ pa so predaleč. Ta IGM sem pa samo posredoval vašim šefom na ++,ker sem prijazna duša in to je bilo to glede tega :P

Kar pa se tiče igralcev ki jih napadamo , arte smo ukradli od sledečih
    Benzo - vodja enega krila
    Domen - vodstvo alianse
    Animo - vodja drugega krila
    Assgart - vodstvo 3 krila
    Puding - top 100 po populaciji pa še nekaj vojske ima
    pa računu Slon se je CKjala metra ,ki je bil verjetno še vedno top 5 račun v BIB kljub temo,da je mu kr neki časa zabijalo skladišča povsod in da je bila aktivnost že lep čas vprašljiva tako da prosim ne govoriti,da se spravljamo na slabe igralce.

Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

http://travian-reports.net/si/report/4480397a60e

Pa še ena solo akcija za začetek tedna

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke