Stran 67 od 152 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 1757656667686977117 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 661 do 670 od 1511

Tema: [SI 5] Splošna debata

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2015
    Objav
    194

Privzeto

Bo pa ta razvrstitev artov končno poživela server, tako da jst nimam nič proti

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice matt15
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    229

Privzeto

Dobro, da ni bila taka razvrstitev lani na si1, bi bil jst pa še en usega kriva. Joj tem muckom pa res nič ne paše...

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Peca_slo
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    665

Privzeto

ne glede na razvrstitev, je še pol artov frej al ni vojsk klela al pa so šli usi na 1ga pa se usi vračajo s sklonjeno glavo :P kdor je žalostn ima još nekih stvari :P

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Mar 2015
    Objav
    32

Privzeto

Citat Originalni avtor matt15 Poglej prispevek
    Dobro, da ni bila taka razvrstitev lani na si1, bi bil jst pa še en usega kriva. Joj tem muckom pa res nič ne paše...
    Jutro

Sem se kar nasmejal,ko sem videl kdo se oglaša.Ti si tako kot naši politiki,mogoče tudi si,nikoli se ne ve.Nikol nič kriv.Demenca,zgleda,da te že zelo daje,sramu nimaš nobenega,pa še z pevskim zborom opletaš na vsakem forumu.
    Skrij se v luknjo,da te kakšna lisica ne dobi,pa srečno iz velenja.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice matt15
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    229

Privzeto

Citat Originalni avtor svirko Poglej prispevek
    Jutro

Sem se kar nasmejal,ko sem videl kdo se oglaša.Ti si tako kot naši politiki,mogoče tudi si,nikoli se ne ve.Nikol nič kriv.Demenca,zgleda,da te že zelo daje,sramu nimaš nobenega,pa še z pevskim zborom opletaš na vsakem forumu.
    Skrij se v luknjo,da te kakšna lisica ne dobi,pa srečno iz velenja.
    Povej mi kako je lahko igralec kriv za razvrstitev artov, ali pa na katero lokacijo se vrne art?
    Eh lisičk se ne bojim.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor matt15 Poglej prispevek
    Povej mi kako je lahko igralec kriv za razvrstitev artov, ali pa na katero lokacijo se vrne art?
    Eh lisičk se ne bojim.
    To da si kriv si se pa kar sam obtožil....sicer pa ne glede na razporeditev imamo Mucki+PA več artov kot EP in ostali, tako da enostavno ne razumem kje iamte razlog za posmeh ko pa ste z več člani prevzeli manj artefaktov? Še tisto uporabno (beri 2 mali dieti na kvadrat, 2 mala trenerja) bote nemara izgubili, no vsja dieto smo že nesli iz +/- Tudi po unikatih je ubistvu 3-3, zmeda pa še stoji in čaka nesojenega lastnika. Očitno ste mnenja da bodo vaši trije "boljši" unikati nadoknadli za znanje in še vse ostale artefakte? Vi kar držite bunkerje cel server da ne bo od njih nobenega efekta mi se bomo pa že pozabavali

Izključen
    Datum pridružitve
    Feb 2016
    Objav
    10

Privzeto

Citat Originalni avtor Count__Olaf Poglej prispevek
    To da si kriv si se pa kar sam obtožil....sicer pa ne glede na razporeditev imamo Mucki+PA več artov kot EP in ostali, tako da enostavno ne razumem kje iamte razlog za posmeh ko pa ste z več člani prevzeli manj artefaktov? Še tisto uporabno (beri 2 mali dieti na kvadrat, 2 mala trenerja) bote nemara izgubili, no vsja dieto smo že nesli iz +/- Tudi po unikatih je ubistvu 3-3, zmeda pa še stoji in čaka nesojenega lastnika. Očitno ste mnenja da bodo vaši trije "boljši" unikati nadoknadli za znanje in še vse ostale artefakte? Vi kar držite bunkerje cel server da ne bo od njih nobenega efekta mi se bomo pa že pozabavali
    tečen si stari..

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2015
    Objav
    11

Privzeto

Citat Originalni avtor mamu ti.. Poglej prispevek
    tečen si stari..
    hahahahaha

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor mamu ti.. Poglej prispevek
    tečen si stari..
    Še veš ne kako, počakaj še kakšen mesec

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2013
    Objav
    60

Privzeto

pa še prejle se je vpisal...ma dec jajce..

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •