Stran 54 od 152 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 444525354555664104 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 531 do 540 od 1511

Tema: [SI 5] Splošna debata

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Capok
    Datum pridružitve
    Nov 2015
    Objav
    44

Privzeto

Citat Originalni avtor Count__Olaf Poglej prispevek
    Mi nismo klub cicibanov, ki je prišel na svoj prvi server...
    Mogoče pa nekateri smo

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice enter
    Datum pridružitve
    Mar 2012
    Objav
    165

Privzeto

Cicibančki dobro ally ime za naslednjič
    ˝There is no creature on earth half so terryfying as a truly just man˝

LUTKA,Pacijent,Crusader,Obelixus,Medo,Batman,
    Gallaghers,Klipan,BRITNS, itd..

Privzeto

Olag brisanje je bilo uspešno hehehe obema izdajalcema ki sta ves čas za vas delala sem vse kar sta imela doma pobil čudno ka nisi tistih 7 reportov tudi prilimal samo tega si kateri napad sem poslal z prve vasi na najbližjega samo ka zabijem deff kar je v vasi no saj lestvica napadalcev je pa tudi lepa http://prntscr.com/9tslra .

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor simcitydeluxe Poglej prispevek
    Olag brisanje je bilo uspešno hehehe obema izdajalcema ki sta ves čas za vas delala sem vse kar sta imela doma pobil čudno ka nisi tistih 7 reportov tudi prilimal samo tega si kateri napad sem poslal z prve vasi na najbližjega samo ka zabijem deff kar je v vasi no saj lestvica napadalcev je pa tudi lepa http://prntscr.com/9tslra .
    Žal do alianse Mucke nimam dostopa tko da bo mogu nekdo drug najdt reporte in jih nalimat Katere 2 izdajalca? Saj nista samo dva?

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice h2k4
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    402

Privzeto

http://travian-reports.net/si/report/36269d7db44
    škoda ki je bila narejena je za 3 dni zaklikana nazaj...

Privzeto

Hja če se šteješ pri Spidermanu in Starku je malo več kot za tri klikanja ma saj nima veze kar sta imela doma sem jima pojedel škoda je ka nisem še imel več konjev te bi še kakega obiskal ker ja Olaf veliko jih prebegnilo sploh iz Uniteda vodje pa podvodje .
    Nazadnje urejal simcitydeluxe; 23-01-2016 ob 21:17.

Privzeto

Hja če se šteješ pri Spidermanu in Starku je malo več kot za tri klikanja ma saj nima veze kar sta imela doma sem jima pojedel škoda je ka nisem še imel več konjev te bi še kakega obiskal ker ja Olaf veliko jih prebegnilo sploh iz Uniteda vodje pa podvodje .
    Hej... Bom tudi jaz zabil svojih nekaj K-enot na muckah in njihovih prijateljih... Potem pa bo pot našim zvestim prijateljem prosto odprta do WW...

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Jure199
    Datum pridružitve
    May 2014
    Objav
    437

Privzeto

Ja čestitke, pobil si za 14k deffa ^^. Glede članov United pa sem jih sprejel zaradi tega ker jih pač nihče drug ni želel (A, AU, AA).

@Pikipoki: Arti še sploh niso pršli pa že brišete in zabijate, kakšna škoda, s kom se bomo pa pol tolki :/.

Pa da ne bomo sam govorili prilagam še en report igralca PSI: http://travian-reports.net/si/report...0e,3625906bd67

Lp

Privzeto

Kolk pa jih je iz UNITED prebegnilo v AU,ko jim je Slon pisal IGMje da United razpada dobri zavezniki :P

Privzeto

Citat Originalni avtor Macek Muri Poglej prispevek
    Kolk pa jih je iz UNITED prebegnilo v AU,ko jim je Slon pisal IGMje da United razpada dobri zavezniki :P
    1.) Nihče ni prebegnil...bili so vljudno povabljeni
    2.) Do tega nebi prišlo, če bi UNITED deloval v interes zavezništva in ne za lastne interese...s svojimi dejanji so delali splošno škodo, s svojim zabijanjem, ki se je kljub opozorilom nadaljevalo dokler niso pokurili do zadnje enote so le metali slabo luč na naše zavezništvo
    3.)Bili so v zavezništvu vendar niso niti 1x pisali za pomoč, takrat ko ste omenili, da smo priskočili na pomoč smo morali težiti UNITEDU kar nekaj ur da so sploh 1x dali informacijo da jih nekdo napada
    4.)Za to krivim predvsem vodstvo UNITEDA, ki je delovalo skrajno neresno in na trenutke zelo otročje...člani niso krivi tak da smo jim le ponudili možnost da lahko v miru probajo dokončati server pod našim okriljem...

5.)Travijan je igra Diplomacije, kar marsikdo dostikrat pozablja...s to potezo, ki nas ni stala nič surovin smo pridobili kar nekaj deffa, ki bi bil zaradi slabega vodstva v UNITEDU drugače obsojen na propad...

Seveda je sedaj, ko folk briše in zapičuje nož v hrbet lastnim soigralcem to postalo brezpredmetno...vendar vseeno ostajam optimističen do konca pa čeprav se tehtnica dnevno nagiba bolj v vašo smer...
    Upam le da se brisanje računov preneha in probamo odigrati zanimiv server do konca...
    Nazadnje urejal Slonček Benjamin; 24-01-2016 ob 11:14.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •