Stran 53 od 152 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 343515253545563103 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 521 do 530 od 1511

Tema: [SI 5] Splošna debata

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Lahko se tudi drugače primerja, po populaciji (zaokrožene cifre):
    Mucki 103k
    Mucke 94k
    Pl 98k
    PA 77k
    Skupaj: 372k

EP 133k
    A 93k
    *EP* 92k
    AU 82k
    AA 50k
    Skupaj: 450k

Torej naj bi imeli EP in druščina kar zajetno prednost, kar pa tudi ni povsem zanesljivo. Vojska namreč glede na populacijo narašča skoraj eksponentno, nikakor ne linearno. Pomemben je torej tudi povprečen pop na člana, ki pa je pri muckih in tudi PA dosti nadpovprečen. In tisti ki so že sedaj večji, bodo skoraj gotovo tudi v prihodnje napredovali dosti hitreje, tako da kvaliteta je zagotovo na strani Muckov&co

Verjetno bomo po artefaktih videli kaj bo imela katera stran za pokazat, ampak moje osebno mnenje je, da bo ob nespremenjenih diplomatskih razmerjih na serverju le tega konec pred 150. dnem
    Nazadnje urejal thepanda; 22-01-2016 ob 00:21.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice matt15
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    229

Privzeto

Ni veliko manjkalo, da bi te anon obiskal, da bi iz prve roke izvedel, da si izgubil stavo do katere ni prišlo, ker oseba ne stavla. Ampak so se plani obrnili drugače...

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Egg
    Datum pridružitve
    Jun 2015
    Objav
    173

Privzeto

Citat Originalni avtor thepanda Poglej prispevek
    Mucki 103k
    Mucke 94k
    Pl 98k
    PA 77k

EP 133k
    A 93k
    *EP* 92k
    AU 82k
    AA 50k

Torej naj bi imeli EP in druščina kar zajetno prednost, kar pa tudi ni povsem zanesljivo. Vojska namreč glede na populacijo narašča skoraj eksponentno, nikakor ne linearno. Pomemben je torej tudi povprečen pop na člana, ki pa je pri muckih in tudi PA dosti nadpovprečen. In tisti ki so že sedaj večji, bodo skoraj gotovo tudi v prihodnje napredovali dosti hitreje, tako da kvaliteta je zagotovo na strani Muckov&co

Verjetno bomo po artefaktih videli kaj bo imela katera stran za pokazat, ampak moje osebno mnenje je, da bo ob nespremenjenih diplomatskih razmerjih na serverju le tega konec pred 150. dnem
    A po populaciji bi ti gledal moč alians ?

Olaf mogoče sem pa med tvojimi mucki ?
    Nazadnje urejal Egg; 22-01-2016 ob 00:40.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Citat Originalni avtor Egg Poglej prispevek
    A po populaciji bi ti gledal moč alians ?
    Če si se že spravil brat moj post, ga prosim preberi do konca

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor matt15 Poglej prispevek
    Ni veliko manjkalo, da bi te anon obiskal, da bi iz prve roke izvedel, da si izgubil stavo do katere ni prišlo, ker oseba ne stavla. Ampak so se plani obrnili drugače...
    Škoda da ni stavila, se strinjam u Egg, to bi pa bila prava pridobitev da bi bil ti pri nas

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2015
    Objav
    194

Privzeto

Mucki 103k
    Mucke 94k
    Pl 98k
    PA 77k

EP 133k
    A 93k
    *EP* 92k
    AU 82k
    AA 50k

Mislim pa da je več ali manj vse odvisno od tega ali bo vodstvo nasprotnikov zdržalo ali pa se bojo odločili brisat. Ker če zbriše vodstvo, potem se bo server žal končal predčasno

Privzeto

Mucki 103k
    Mucke 94k
    Pl 98k
    PA 77k

EP 133k
    A 93k
    *EP* 92k
    AU 82k
    AA 50k

Jah Panda, nas muckov nihče drug razen PA ni želel in nas tudi nihče ni kontaktiral za zavezništvo razen teh alians na -- ki so že zdavnaj razpadle ter alianse LR s katerimi smo se združili. To če so pa EP ter ostali zelo hitro sklepali zavezništva z vsemi (GV,A,AA,UNITED,UNITED2,UNITED3,EP,EP*) pa nismo mi krivi.
    Nazadnje urejal Macek Muri; 22-01-2016 ob 14:35. Vzrok: Popravek

Privzeto

Citat Originalni avtor Jure199 Poglej prispevek
    Matt nas z zavezniki PI ter PA je skupaj 144, medtem ko pa ima skupni imperij alians EP, AA, A, *EP* ter AU skupno kar 242 članov . Torej zaenkrat smo kar v manjšini ^^.

Sicer pa če pogledamo na lestvico alians pod top branilce vidimo, da se samo na -- nekaj dogaja ostali kvadranti pa izgleda simčkajo in čakajo na arte .

Glede napada teutona bom pa rekel samo to, kje si pa ovne pozabu , pa zakaj le bi poslal v eni sekundi vodje, če jih lahko pošlješ v razmaku 1h :P

Se pa govori da tudi slavni DUOARIEL oddaja svoj račun , le kaj se dogaja z to legandarno navezo in besedami da jima je drugje boljše, no mogoče jim bo boljše na drugem serverju, kar pa tudi močno dvomim ^^

Lp
    Sem ga odajal ja ampak ga noben ni hotel ker vsi vedo ka je bil moj acc prva tarča za izbris ampak ok je kakor je besede so padale iz vseh strani čeprav sem se kao "bedaka" naredil iz sebe na forumi namen je bil sprovocirat vas no kakor koli fajn igrajte naprej pa upam da mi ni noben zameril preveč .

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor simcitydeluxe Poglej prispevek
    Sem ga odajal ja ampak ga noben ni hotel ker vsi vedo ka je bil moj acc prva tarča za izbris ampak ok je kakor je besede so padale iz vseh strani čeprav sem se kao "bedaka" naredil iz sebe na forumi namen je bil sprovocirat vas no kakor koli fajn igrajte naprej pa upam da mi ni noben zameril preveč .
    Še eden ki je na serverju vztrajal samo toliko da se je do konca osramotil zdaj pa ga zapušča? Tole pa vidim da je v AU prava modna muha da se briše; prošnje za vstop v Mucke pa bojda kar dežujejo - nekateri očitno res nimajo nobenih zadržkov...ne čudi se ko ti še enkrat povem da so se vaši članim našim po skypu javljali če lahko kakšno informacijo dajo

Eden izmed mnogih znanilcov brisanja: http://travian-reports.net/si/report/362207beecb

Pa še nekaj mogoče za konec, da nebo kdo rekel da spet samo provociram. To da si mislil da ti bo uspelo nas sprovocirat do mere da bi te napadl samo pove kako zelo ste nas vsi skupaj podcenjevali. Mi nismo klub cicibanov, ki je prišel na svoj prvi server...

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice matt15
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    229

Privzeto

Citat Originalni avtor Count__Olaf Poglej prispevek
    Mi nismo klub cicibanov, ki je prišel na svoj prvi server...
    Res je.. Že celo na drugi server...

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •