Citat Originalni avtor Jure199 Poglej prispevek
Kakšen egoizem kaj spet ti blebetaš.. Jaz sem samo rekel da je bil to beden server, ker da zmagaš tako da nisi nikoli rušen more bit kar bedno... (Tud če bi mi zmagal bi napisal isto, kaki bedni nasprotniki da nam niso niti enkrat rušli WWja). Mislim WW je namenjen temu da je rušen, razen seveda če maš ti neko svojo logiko, da če nisi nikol rušen pol misliš kok si jak al kej? Mislim ja lahka si dober, če prevzameš glavne crushe nasprotniku pol se stirnjam, ampak drugače, pa moraš vedet da bo vsaj ene par offov letelo nate. Tole letos je bla pač loterija al bomo mi rušeni al pa vi, bottom line je pa to, da je zmaga bila zagotovljena v vsakem primeru, ker čeprav je bilo nasprotnikov v nekem momemntu kar 3x več kot nas skupaj niso bili sposobni naklikat zadosti crushev za rušit 2 čudesa.

No pa da še citiram sebe kar sm v zgodovino napisal, da ne boš rekel spet da vam ne privoščim zmage, sej če bi včeraj prebral tudi moj post tam nebi tega tukaj napisal...

Lp
Zgleda da se še nisi prijavil v račun in videl da je konec serverja ane jure Kaj se še imaš za jezit in napihovat po forumu, kot otrok ki ne dobi lizike, ne joči če nismo rušli PA-ja kar je je odličitev je bila sprejeta

Pa lahko noč

Lp
Vudu