Stran 14 od 152 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 412131415162464114 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 131 do 140 od 1511

Tema: [SI 5] Splošna debata

Privzeto

Če bi jaz imel 10 računov bi me blo sram pisat pa prosit za pomoč. Mačke itak da zagovarjajo slona ne... isti se z istimi družijo. Kako pa to vpliva na igro ? ... vsak server je manj igralcev. Na koncu boste lahko sami igrali. Pa bo mel en igralec čez celo alianso. Aja ups, že ni tako ? ne vse je OK ...
    Nazadnje urejal FA Vencheslav; 05-12-2015 ob 11:46. Vzrok: Komentiranje dela MH

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice moria
    Datum pridružitve
    Sep 2013
    Objav
    40

Privzeto

Za razliko od vas imamo več igralcev kot članov v ally

Izključen
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    512

Privzeto

Dobro organizirana akcija s strani EP&A

Privzeto

Citat Originalni avtor Fire ruler Poglej prispevek
    Dobro organizirana akcija s strani EP&A
    Sledi množično brisanje in še en nezanimiv server

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Jure199
    Datum pridružitve
    May 2014
    Objav
    437

Privzeto

EP z Benzotom na čelu res zelo lepo organizirana akcija . Ne vem zakaj forsirate ljudi da delajo offe tako na začetku, namesto da bi razvijali 15c. Veliko pove že dejstvo da od vseh napadalcev imajo samo 4je že vsaj eno oazo vezano na 15c. Pa še nekaj nasvetov Benzo ja se strinjam da je vojska potrošni material vendar takšno napadanje na lvl20 zid brez ovnov ste mogli vedet da vam ne bo uspelo. Zdaj lahko samo upamo da ne bote brisali, ker potem bo ++ ter +- čisto prazen

Še enkrat čestitke za najbolj brezvezen napad v začetku igre

Pa še to akcijo pisat po MMju to je pa najbolj idiotska poteza kar sem je kadarkoli zasledil v Travianu in vi se imate za neko top alianso .

Lp
    Nazadnje urejal Jure199; 05-12-2015 ob 09:55.

Privzeto

Igramo za zabavo ne ? ... Prejšni server smo pa 5 Artifaktov zgubli. in ? ... Igramo , se učimo, sodelujemo. Važno da je z soigralci fajn igrat. Mogoče vprašanje? zakaj je bil prav slon tarča že takoj na začetku serverja ? ... A bo to ker igra podlo in z več računi ? ...ne pomoje bo to ker je pošten igralec pa nam pač gre na živce iz osebnih razlogov. Dejstvo, da to nekateri podpirate in mu pomagate... pove dosti o vas samih. Igra je itak pay2win. In je z temi heroji zgubla na vsem kaj je blo zabavnega. Zdaj pa še to.

Jure ti se smejiš nam... ker je to bila idiotska poteza. Mi imamo vsaj hrbtenico in priznamo da je bil feler. Ti si podprl slona, to o tebi pove več kot cela naša akcija in mi se lahko smejimo tebi.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice antifarsa
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    383

Privzeto

Jaz bi dodal samo to:
    Oblegovalni oven je orožje namenjeno podpori pehote in konjenice. Njegova naloga je uničenje sovražnikovih zidov in s tem izboljšati možnosti enot za premaganje sovražnikove utrdbe.
    Dejanja pričajo o človekovi pameti, besede o njegovem znanju.

Privzeto

Citat Originalni avtor Godfaather Poglej prispevek
    Igramo za zabavo ne ? ... Prejšni server smo pa 5 Artifaktov zgubli. in ? ... Igramo , se učimo, sodelujemo. Važno da je z soigralci fajn igrat. Mogoče vprašanje? zakaj je bil prav slon tarča že takoj na začetku serverja ? ... A bo to ker igra podlo in z več računi ? ...ne pomoje bo to ker je pošten igralec pa nam pač gre na živce iz osebnih razlogov. Dejstvo, da to nekateri podpirate in mu pomagate... pove dosti o vas samih. Igra je itak pay2win. In je z temi heroji zgubla na vsem kaj je blo zabavnega. Zdaj pa še to.

Jure ti se smejiš nam... ker je to bila idiotska poteza. Mi imamo vsaj hrbtenico in priznamo da je bil feler. Ti si podprl slona, to o tebi pove več kot cela naša akcija in mi se lahko smejimo tebi.
    Jaz bi prej rekel, da je to iz osebnih razlog, ko zaradi česa drugega. V tej fazi igre zanemarit razvoj, zaradi napada na enega "nepomembnega" igralca, lahko bi debatirali o tem. Da bi vsaj vam mešal štrener na vaših koordih, ampak je čisto na drugi strani zemljevida. Plus to, a imate sploh dokaze da ma več računov ali mlatite prazno slamo?

Citat Originalni avtor antifarsa Poglej prispevek
    Jaz bi dodal samo to:
    Oblegovalni oven je orožje namenjeno podpori pehote in konjenice. Njegova naloga je uničenje sovražnikovih zidov in s tem izboljšati možnosti enot za premaganje sovražnikove utrdbe.
    Nažalost se večina ne zaveda, da ovni pripomorejo bistveno več pri napadih kot katapulti.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice loki666
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    446

Privzeto

Citat Originalni avtor antifarsa Poglej prispevek
    Jaz bi dodal samo to:
    To lahko poveš še 1000000000000000000000x pa ne vem če bo ostalo v glavi 2 ljudi Na .si serverjih je stalnica, da se napada z max. 100 ovni, velikokrat pa kar brez njih.

LEGALIZE IT,I WILL ADVERTISE IT!

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Jun 2012
    Objav
    351

Privzeto

Citat Originalni avtor Godfaather Poglej prispevek
    Če bi jaz imel 10 računov bi me blo sram pisat pa prosit za pomoč. Mačke itak da zagovarjajo slona ne... isti se z istimi družijo. Kako pa to vpliva na igro ? ... vsak server je manj igralcev. Na koncu boste lahko sami igrali. Pa bo mel en igralec čez celo alianso. Aja ups, že ni tako ? ne vse je OK ...
    Kaj je s tabo? Kako si upaš javno blatit nekoga, da goljufa, če nimaš pojma? Slon igra samo svoj račun, tista dva def računa pa igrajo drugi igralci 5 minut na dan. Če pa eni znajo v 5 minutah več naredit kot ti v 20 urah pa ni to Slonov problem. Raj nehej postat, da se ti res cel server ne bo smejal..

Mislim...to da greš tok daleč tok hitro pošiljat napade, moraš met res 0 znanja o travianu!
    Nazadnje urejal FA Vencheslav; 05-12-2015 ob 11:48. Vzrok: Urejanje citata

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •