Stran 13 od 152 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 311121314152363113 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 121 do 130 od 1511

Tema: [SI 5] Splošna debata

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice moria
    Datum pridružitve
    Sep 2013
    Objav
    40

Privzeto

Naši računi imajo samo multi vasi
    Nazadnje urejal moria; 04-12-2015 ob 19:42.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice TripŁeOps
    Datum pridružitve
    Mar 2012
    Objav
    285

Privzeto

Citat Originalni avtor SonOfRome Poglej prispevek
    Smotarji in egoti se uglasajo ko morejo multiracune klikat da se lahko branijo potem verjamem da je tesko in da vas te pa te vrze stira
    A tile muceki o katerih govori celi si5, so egoti polni samih sebe??
    Kaj vem, muceki a je res da me ne marate že od prej, čeprav ne igram??

Zanimivo zanimivo, ampak povem vam nekaj muceki!

Ne bom se pretepal na vašem nivoju, potegnil vas bom na svojega in vas premagal z izkušnjami

Vabljeni na rsx - muceki da vidimo vašo ''orng'' igro
    Plx(Tournament): BlackMamba, B&T, B&T
    Rsx(2014/2016): Dilios, TrJaNa, Tara, Babuška Team
    Six: _Monarhy_, Simeoni,Party_House,T.I.M.,DiamondQ,Tamaw,Pipi & Melkiad,Angry_Birds

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor TripŁeOps Poglej prispevek
    A tile muceki o katerih govori celi si5, so egoti polni samih sebe??
    Kaj vem, muceki a je res da me ne marate že od prej, čeprav ne igram??

Zanimivo zanimivo, ampak povem vam nekaj muceki!

Ne bom se pretepal na vašem nivoju, potegnil vas bom na svojega in vas premagal z izkušnjami

Vabljeni na rsx - muceki da vidimo vašo ''orng'' igro
    Dragi triple,

nisi tako pomemben da bi kogarkoli zanimal. Tako ali tako kadar si igral na nadnih serverjih si brisal po 1/2 serverja, to vemo vsi vključno s tabo. Zelo sem počaščen da vas vabiš na najbolj goljufski server kar ga travian pozna (eden redkih ki preseže slo), ampak kot si lahko misliš večina ki tukaj piše že igra en server, kar je več kot dovolj. Če kdo ne igra pa ima en odličen razlog da sploh ne piše v tej temi, se strinjaš? O egu pa nebomo, si pa vsekakor expert na tem področju....

Hvala za tvojo interakcijo, neglede na to kako nepotrebna je bila

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice TripŁeOps
    Datum pridružitve
    Mar 2012
    Objav
    285

Privzeto

Citat Originalni avtor Count__Olaf Poglej prispevek
    Dragi triple,

nisi tako pomemben da bi kogarkoli zanimal. Tako ali tako kadar si igral na nadnih serverjih si brisal po 1/2 serverja, to vemo vsi vključno s tabo. Zelo sem počaščen da vas vabiš na najbolj goljufski server kar ga travian pozna (eden redkih ki preseže slo), ampak kot si lahko misliš večina ki tukaj piše že igra en server, kar je več kot dovolj. Če kdo ne igra pa ima en odličen razlog da sploh ne piše v tej temi, se strinjaš? O egu pa nebomo, si pa vsekakor expert na tem področju....

Hvala za tvojo interakcijo, neglede na to kako nepotrebna je bila
    Olaf, takole ti bom rekel.. po 1/2 serverja nemogoče da sem brisal..tako da mogoče to veš ti
    Kolko jaz vem so računi ''Simeoni,T.I.M. , Party_House, DiamondQ '' ODIGRALI do konca lepo igro... tako da ne vem kaj blebetaš

kar se tiče rsx... je dosti dosti pod slovensko igro, taki ljudje kot si ti npr... se lahko vprašajoo zakaj tja ne upajo, ker nebi zdržali?? hahaha.. tudi serd je prišo, pa ''vaš najboljši idol'' je klonil prejšno zimo kot slavček pod harmoniko... tako da ne vem kaj sikaš, ker očitno nimaš pojma od pojma o sami igri

Lp
    Nazadnje urejal FA Vencheslav; 04-12-2015 ob 22:25. Vzrok: Pisanje v neskladju z pravili
    Plx(Tournament): BlackMamba, B&T, B&T
    Rsx(2014/2016): Dilios, TrJaNa, Tara, Babuška Team
    Six: _Monarhy_, Simeoni,Party_House,T.I.M.,DiamondQ,Tamaw,Pipi & Melkiad,Angry_Birds

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor TripŁeOps Poglej prispevek
    Olaf, takole ti bom rekel.. po 1/2 serverja nemogoče da sem brisal..tako da mogoče to veš ti
    Kolko jaz vem so računi ''Simeoni,T.I.M. , Party_House, DiamondQ '' ODIGRALI do konca lepo igro... tako da ne vem kaj blebetaš

kar se tiče rsx... je dosti dosti pod slovensko igro, taki ljudje kot si ti npr... se lahko vprašajoo zakaj tja ne upajo, ker nebi zdržali?? hahaha.. tudi serd je prišo, pa ''vaš najboljši idol'' je klonil prejšno zimo kot slavček pod harmoniko... tako da ne vem kaj sikaš, ker očitno nimaš pojma od pojma o sami igri

Lp
    Prvič slišim za te račune ki naj bi odigrali vse navadne serverje? Mogoče si pa res kakšnega podedoval in do konca odšpilal? Triple, ko sem jaz igral speede serd še traviana ni igral. On je začel igrat ko sem jaz odigral zadnji speed, takrat je mislim da on igral svoj prvi server. Povej mi po kakšni logiki je potem on moj idol? Malo na pamet govoriš?

In da ti povem še to šokantno novico. Igral sem rsx, in ja, igral sem ga preden je serd odigral svoj prvi six. Presenečen? Odigral sem tudi ukx, usx, pa še kaj bi se našlo od speedov, tako da če ti kdo lahko pove kako je z goljufanjem na serverjih sem ti zagotovo jaz. Videl sem kako se to dela v rusiji, odigral sem svoj prvi in zadnji server na rsx takrat. Pa lahko rečem da takrat je bila stopnja goljufije mogče 20% napram danes ampak kar so tam delal je bilo naravnost nevrjetno. Manj kot 3 račune ni nihče razen nas parih idiotov registriral, kasneje so račune tudi odkupovali za zelo lepe denarje (vsaj za moje pojme). Igralo je res da takrat kar precej ljudi, ampak vsak je imel več računov in tega niti nihče ni skrival.

Kaj imata ti in serd me ne briga, z njim sem govoril max 3x v življenju pa še to ne vem če sem. On je tvoje gore list, tebi enak ciciban, ne meni. Iz časov ko sem jaz igral sixe, se te ne spomnim? Bi rekel da tudi tebe še ni bilo takrat med samooklicano "travian elito", ali si že takrat tudi ti rsx igral? Mogoče pa so ti potem vcepili znanje in si vse notri prinesel, z IQjem in egom vred? Res si nevrjetn, svojo zrelost kažeš že s tem da prideš na forum kjer splho ne igraš delat reklamo zase in za nek tuj server, drugič ko se oglasiš pa si v svojem stiu poln žaljivk in samohvale. Dobro so te naučil na sixu, ni kaj.

Lepo igro ti želim med rusko elito, in čim daljši molk na tej temi, dovolj je bilo vojega samosramočenja.
    Nazadnje urejal FA Vencheslav; 04-12-2015 ob 22:26. Vzrok: Urejanje citiranjega besedila

Izključen
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    512

Privzeto

Smotarji in egoti se uglasajo ko morejo multiracune klikat da se lahko branijo potem verjamem da je tesko in da vas te pa te vrze stira
    Jaz zase vem,da ne klikam multiračunov,da bi mel deff in tud nihče od Muckih (kolk jaz vem!) ne klika večih računov. Mucki smo tako kul,da imamo celo dejanske deff igralce!

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Peca_slo
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    665

Privzeto

Citat Originalni avtor Fire ruler Poglej prispevek
    Jaz zase vem,da ne klikam multiračunov,da bi mel deff in tud nihče od Muckih (kolk jaz vem!) ne klika večih računov. Mucki smo tako kul,da imamo celo dejanske deff igralce!

A def so za vas skere, tv-ji, impi, ec-ji, mečeval. pa hedi????? olaf itaqo pa dela sulce za napad :P stari kdaj bova pekla čevapa

Izključen
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    512

Privzeto

Citat Originalni avtor Peca_slo Poglej prispevek
    A def so za vas skere, tv-ji, impi, ec-ji, mečeval. pa hedi????? olaf itaqo pa dela sulce za napad :P stari kdaj bova pekla čevapa
    Ma za njihove offe so ECji pa TVji predober deff sam gorjače našopat! Olaf pa itak sam simčka tle, čist se je nalezel tega.

Btw. Čevapi so zakon

Privzeto

A to ste sami mucki tu je treba olafu al kdo je vodja recit da spremeni ime v vegeta ko se pousod zram mesate

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Peca_slo
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    665

Privzeto

A to ste sami mucki tu je treba olafu al kdo je vodja recit da spremeni ime v vegeta ko se pousod zram mesate
    Ne ne, nismo usi sam radi se pa mamo

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •