Stran 34 od 38 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 243233343536 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 331 do 340 od 372

Tema: [3x-speed] Splošna debata [jesen - zima 2015/2016]

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice kukulele
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    67

Privzeto

Citat Originalni avtor dedek16 Poglej prispevek
    Tko si pameten, da si že nor postal bravo, naklikal si v celi rundi 50k impov in na ww poslal...junak Swissa

Da te spomnim...kolikor vem si ti tisti, ki je z Lukcem z TheFx sodeloval celotno rundo...ravni s tistimi, ki so pol zavezništvo zjebali. Mogoče si celo sam mel kaj od tega? Mogoče si torej celo ti tisti, ki je TheFx-a spravu na napačno pot, kateri je sledil prevzem naše 03 in posledično poraz Swissa?
    Se pravi če se z nekom po skaypu meniš pol tudi sodeluješ z njim. Zanimivo kolko vem ste se vi sami pogovarjali z več igralci z nasprotne strani kot jaz, kar se tiče pa mojega off-a ni ga blo ravno 50k blo kar nekaj več pa še to ni bil namen delat crusha, ker sem pa mel precej katasov naklikanih so me pač v to prepričali naj ga še naklikam dodatno.
    Kar se tiče umetnih farm ki bi jih naj imel TheFx - a jih vi niset imeli? Kolko sem gledal v sami aliansi ste tudi vi lepo tolkli po zaveznikih in jih ropali tako da tega raje ne omenjajte.
    Jaz vsaj lahko pokažem da sem poskusil zrušit WW od nasprotnika lahko vi kaj v tej smeri- žal ne ker nimate kaj. Ko ste pa zaj.. stvar pa ste prepustili zadevo in naj jo drugi rešujejo. Če ne bi bilo jacka bi verjetno bilo že igre konec saj je on z mojo pomočjo organiziral rušenje WW-ja od levkota in prevzem naselja z trdnostjo. Kot sem pa že omenil vi glede tega nimate kaj pokazat. Solirali ste cel server in se vam je šlo samo za vašo VELIKO RIT.
    Nazadnje urejal kukulele; 27-12-2015 ob 18:21.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice TripŁeOps
    Datum pridružitve
    Mar 2012
    Objav
    285

Privzeto

Citat Originalni avtor flameir Poglej prispevek
    Hmm, ne vem, ne vem, morda pa bi to res bilo pametno naredit?

Sedaj je to uradno: Serd = Triple 2. Kako hitro se vloge obrnejo, ane?
    Auuu, taktike se obračajo na slovencu?? HAhahaha... dobo neke reporte , a so dejansko resnični??? Serd je pado v spanje pogube ?? Madona... očitno tudi božiček hodi na obisk predčastno!

Citat Originalni avtor marshalsplet Poglej prispevek
    samo da na serda gre samo en igralec z offi, na tripla sta šla pa 2 kvadranta
    Ammm ne spomnim se več kolko offov je letelo na moj crush, res pa je.... da jih je bilo 20+ kolko me spomin ne vara

Amm - serd, moram ti rečt da kljub temu da imaš mitjo za duala ki ni slab igralec, niti slab strateg si tokrat božička videl v NEREALNEM prikazu a??

TheFx - kapo dol! Naredil si me srečnega da sem si mogo pir odpret, čeprav je tudi meni crush pado pred 2-3 leti (ne vem kolko je že od tega) lahko rečem da serdek.... meni je res padlo tole: http://prntscr.com/5e7dui / na tistem serverju v (81) dnevu največji crush .... ki ga je v 1 rundi napadov uspešno obranilo kolko? : http://prntscr.com/567o2g (9 igralcev od tega sva bila 1 crush + 1 ovner torej 7 defferjev) deff iz prve runde ko si pustil tudi sam svoj EGO in OFF na moji crush vasici: http://prntscr.com/5bdavs (hvala za 150k deffa + heroje) od ekipe iz -- ... ostalo pa, je pohvala našim defferjem.

Ampak razlika tukaj je - da mi smo deff imeli , in padli pod 2 kvadrantoma napadov...ti si pado pod 1 igralcem z revščino deffa.... sram te je lahko že samo to, da deffa nimaš , če imaš že go*** tako vlki da si misliš da si ''NEPREMAGLJIV'' sedaj so te spustili na oseben nivo a?? (Kdor visoko leta - nizko pade) jaz sn prletel , me speklo ko sn pado... malo, proti temu kako je vrglo tebe - verjetno boš še 2 meseca na intenzivni negi v LJ da te zakrpajo od sramote , crush bi reko da si mel eden izmed največjih na sixu,,, zdaj lahko pokažeš samo še obraz kako ti ga je TheFx razbil z parimi udarci (1vs1) je kruta borba ne?? ti si bil še večji revež ko si pokazal kako je iti (20+ vs 1 amater triple)

Po sodečem postopku bi vprašal ostale...
    Kje imate sedaj nepremagljivega serda??? ki ga je 1 sam račun razbil do nezavesti - da o serdovem ego ne govorimo verjetno ga išče z kanglico na morju po pesku

Serd - 1x v ne vem kakem času si dobo po p*** , vprašaj se - kolko dejansko si močn , če te TheFx pribije na tla 1 sam račun, ko pa ti rabiš za pribit nekoga - več kot 20 računov

Lp
    TripŁe
    Nazadnje urejal TripŁeOps; 27-12-2015 ob 18:41. Vzrok: rr
    Plx(Tournament): BlackMamba, B&T, B&T
    Rsx(2014/2016): Dilios, TrJaNa, Tara, Babuška Team
    Six: _Monarhy_, Simeoni,Party_House,T.I.M.,DiamondQ,Tamaw,Pipi & Melkiad,Angry_Birds

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Pozabil si še dodati, da je imel Serd vohunski račun, v katerem je videl, da se del deffa od tvojih zaveznikov nazaj vrača. Če tega nebi videl, tut crush nebi padel
    Nazadnje urejal BLAsT3R; 27-12-2015 ob 18:46.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice g_r
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    1,286

Privzeto

Citat Originalni avtor TripŁeOps Poglej prispevek

Ammm ne spomnim se več kolko offov je letelo na moj crush, res pa je.... da jih je bilo 20+ kolko me spomin ne vara
    6 offov pri vsakem napadanju
    1. runda je blo vsega skup 500k gorjačarjev 190k tvjev in 167k sekirc
    2. runda je blo vsega skup 385k gorjačarjev 150k tv in 150k sekir

Napaka se je pa nardila pri pošiljanju defa v naselje tisto noč
    pa mislm da ni kaj več kot 6 igralcev defalo

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    109

Privzeto

Še nekaj malega od nas

kraja velike trdnosti:

http://www.travian-reports.net/si/re...22,34111db40a9
    http://prntscr.com/9j574a

tu vmes je prišlo še najmanj 5 offou, ki so pa šli v prazno.

in zabijanje v WW

http://travian-reports.net/si/report...af,34147c0781c

Nekaj škode pa smo jim le naredili.

lp
    Po toči zvoniti je prepozno

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2015
    Objav
    194

Privzeto

Citat Originalni avtor chuppa Poglej prispevek
    Še nekaj malega od nas

kraja velike trdnosti:

http://www.travian-reports.net/si/re...22,34111db40a9
    http://prntscr.com/9j574a

tu vmes je prišlo še najmanj 5 offou, ki so pa šli v prazno.

in zabijanje v WW

http://travian-reports.net/si/report...af,34147c0781c

Nekaj škode pa smo jim le naredili.

lp
    Čestitke tom riddle-u in predvsem imasemozese, ki sta kljub temu da sta defferja naklikala lepe offe

Privzeto

Citat Originalni avtor audi-rs6 Poglej prispevek
    Čestitke tom riddle-u in predvsem imasemozese, ki sta kljub temu da sta defferja naklikala lepe offe
    Hvala

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice flameir
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    139

Privzeto

Triple, lahko je biti glasen en server, ko te sploh ni gor, vse prejšne pa te je Serd šolal čisto vsak server. Še vedno je pri starem rekordu bilo popucano samo cca 500k natarjev, med tem ko je bilo tule popucanih najman 1M natarjev, poleg tega ujma ni imela ti. umetnih farm, farmalo se je izključno po mapi (seveda to prinaša izgube) seveda je thefx tudi boljši račun, generalno gledano naklikal več offa, po drugi strani pa vsi vemo kako bi bilo brez umetnih farm ampak sej, kdo pa še dosega rekorde brez takšne ali drugačne goljufije? nihče, tudi na mednarodnih strežnikih imajo vsi veliko pomoč, predvsem v pushih, drugi pa pač farmajo takole
    triple, glede defa je pa tak, da ga je serd imel svojega, samo smo se odločil defat trdnost, ker so že dvakrat prej šli tja in fejkali naše offe, tule, ko pa smo dejasnko jo prvič defali, so pa leteli na off vas. Je bilo v trdnosti več deffa kot tule.

blaster, ti si pa genij računalništva vidm
    Nazadnje urejal flameir; 28-12-2015 ob 10:44.
    ex SVN, FEAR, PFF, OMEGA, OMG, Merlin

Privzeto

Citat Originalni avtor g_r Poglej prispevek
    6 offov pri vsakem napadanju
    1. runda je blo vsega skup 500k gorjačarjev 190k tvjev in 167k sekirc
    2. runda je blo vsega skup 385k gorjačarjev 150k tv in 150k sekir

Napaka se je pa nardila pri pošiljanju defa v naselje tisto noč
    pa mislm da ni kaj več kot 6 igralcev defalo

ja točno tolk je blu enot v napadu... a od kje je mel 5.5M branilskih pik na koncu serverja?

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice g_r
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    1,286

Privzeto

Citat Originalni avtor ImaSeMozeSe Poglej prispevek
    ja točno tolk je blu enot v napadu... a od kje je mel 5.5M branilskih pik na koncu serverja?
    Apolion ma 2.3m obrambnih točk

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •