Stran 1 od 4 123 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 32

Tema: Stanje po vzdrževalnih delih 31.8.2015

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice creep
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    1,271

Privzeto Stanje po vzdrževalnih delih 31.8.2015

Server si2... dražbe ne funkcionirajo. Stare dražbe bodo trajale 600+ ur kar pomeni, da se ta čas (v kolikor je kdo imel 5 odprtih prodaj), ne bo dalo prodajati novih itemov. Prav tako je srebro vezano na dražbah teh izdelkov. To pomeni, da bomo igralci izgubili 600 ur in več, kjer bi lahko prekupčevali s srebrom. Lepo bi bilo, če bi se našel kdo, ki bi mogoče celo kaj popravil. Še slikica: http://prntscr.com/8bbj2v

Lep pozdrav
    Perfection makes perfect, practice is overrated...
    :*za Tejo

Community Manager Avatar uporabnika/uporabnice CM Matej
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    376

Privzeto

Popravljeno
    Imate vprašanje? Odgovor lahko najdete tukaj: Travian: Legends Answers

Moderatorji svoje delo opravljajo prostovoljno, zato niso dosegljivi 24 ur na dan.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice creep
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    1,271

Privzeto

Citat Originalni avtor CM Matej Poglej prispevek
    Popravljeno
    Bog te živi :>
    Perfection makes perfect, practice is overrated...
    :*za Tejo

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    May 2014
    Objav
    245

Privzeto

Nevem kdaj se je to pojavilo, ker igram prvič po pol leta, vendar je v zadnjem času več igralcev potožilo za to napako.

Ko napišem novo sporočilo, ali odgovorim mi odpre seznam prejetih sporočil, kar je pravilno. Kar ni OK, je to da me prestavi v "Napiši" tab. Ko kliknem na katerokoli prejeto sporočilo mi odpre screen z novim sporočilom.

http://shrani.najdi.si/?3U/3y/2roPoNR/bug.jpg

Printscreen narejen, ko sem samemu sebi poslal IGM. Če kliknem na novi IGM, da bi ga odprl, se mi odpre screen kjer napišeš čisto nov IGM.

Tečno je, ko imaš 5-10 IGMjev v inboxu in na njih odgovarjaš. Vsakič ko odgovoriš moraš spet klikniti na tab "Prejeta". Ravno tako je sistem sporočil še bolj zbugan, ko sem online preko telefona. Včasih, ko kliknem na IGM, ki sem ga že prebral, mi ga ne odpre, ampak označi kot neprebranega.

Lahko naredim še več screenov, če bo pomagalo.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Enaka napaka pri meni in tudi mnogi drugi v naši aliansi so potožili nad tem, ko poskusiš odpret sporočilo te vrže na pisanje novega sporočila. Ni nekaj groznega, ampak sčasoma rata res moteče.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    May 2014
    Objav
    245

Privzeto

Lahko dobimo kakšen update na to temo? Vsaj, da ste prijavo buga videli in da poizvedujete?

Hvala

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    536

Privzeto

Pozdravljeni,

Ker vidim da vam nihče ni odpisal naj vam povem da se zadeva že preverja.Tako da če opazite še kako napako vi samo javite"!
    Srečno

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Jun 2012
    Objav
    351

Privzeto

Pozdravljeni,

Problem: dnevne naloge ni bilo mogoče opraviti.

Pri računu, ki ga sittam, sem danes dopoldne opazil, da še nima 100 točk. Manjkal mu je samo še en roparski napad na oazo. Poslal sem več tisoč heduanov in heroja na eno polno oazo. Ni prišel do 100 točk! Sem pomislil, da je mogoče pisalo 1/3 - da mora še 2x napasti oazo, zato sem poslal še 20 strel (v tem naselju jih ima samo 20) na isto oazo. Spet isto. Sem mislil, da je mogoče problem v tem, ker je bila ista oaza. Poslal sem napad še na drugo oazo, pa tudi po tem napadu je bila naloga še vedno nedokončana. Takrat sem šele pomislil, da je prišlo do napake.

Pogledal sem reporte za nazaj. V zadnjh 24 urah je napadel veliko oaz.

Lahko admin / MH vidi reporte, če se mu pošlje linke - da potrdite, da gre res za nek problem?

lpN

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Jun 2012
    Objav
    351

Privzeto

Se oproščam za double post.

Sem izvedel od drugih, da je isti problem tudi pri natarjih. Pride do 2/3 napadov, tretji se pa noče več zabeležiti. Je pa to dost game breaking, sploh ker se ne pojavlja pri vseh in se ustvarja prednost (sicer pri 10 naseljih ne tako gromozanska), tako da upam, da se bo problem čimprej odpravil.

LpN

Privzeto

Zakaj mi 2x pošilja sporočila?

Pošljem nekomu igm recimo ob 15:40 in ko recmo pogledam če je prebral čez 3 min. mi kr vrže da sm poslal ob 15:40 in 15:43.

A še komu to se zgodilo? Ts19 svet

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •