Stran 4 od 6 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 23456 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 56

Tema: TRAVIAN TURNIR - Skupina B

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    11

Privzeto

se strinjam naj bo čim prej konc ker se zna zgodit da ne bom izdržal sam do konca sem klikal deff kot norc ampak sem se danes prebudil s čisto nulo lol dobr so me na piko vzel, sem pa vsaj še v eni kategoriji kar dober, v obrambi sem sam samcat trenutno okoli 250 mesta.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Mathayus
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    123

Privzeto

Citat Originalni avtor Srecko7 Poglej prispevek
    se strinjam naj bo čim prej konc ker se zna zgodit da ne bom izdržal sam do konca sem klikal deff kot norc ampak sem se danes prebudil s čisto nulo lol dobr so me na piko vzel, sem pa vsaj še v eni kategoriji kar dober, v obrambi sem sam samcat trenutno okoli 250 mesta.

Čez 13 dni pridejo načrti potem pa še okoli 20 dni odvisno koliko je dobrih offov na serverju in kam bojo šli.

lp

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    11

Privzeto

evo sem mal naklikal obrambe (pa vem da jo je mal), ker so mi teli turki res težil nonstop, pa sem ga dans zjutri ujel , pred njim je bil še en manjši napada z 1000 pehote

http://travian-reports.net/si/report/26292900551

Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    123

Privzeto

Lepo.Ne dajaj gor reportov celih, ker zihr turki tud tukaj čekirajo. Če rabiš pomoč mi piši na Tony Soprano. Še en report. Neuspešno nočno lovlenje offa http://travian-reports.net/si/report/26294fffe11. lp

Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    123

Privzeto

Vse je ostalo pri probanju hehe

Privzeto

Citat Originalni avtor Mathayus Poglej prispevek
    Vse je ostalo pri probanju hehe
    Pričakujemo še kakega mnde loh

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2015
    Objav
    136

Privzeto

Citat Originalni avtor Stefano Secret Poglej prispevek
    Opa lepa bravo

Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    123

Privzeto

Da ti zaklenejo račun ne zaradi turkov ampak slovencev je višek sramote. Hejterji ste meli vsi priti šanso na ta server pa pokazati kaj znate pa znate samo nabivati. Predlagam, da se raje držite pogovornih odaj ala springer,oprah,ricky lake. Račun že odklenjen. Če v finalu igram zihr ne bom z slovenci. Če bi foušija gorela bi ta država že zdavnaj zgorela. Ti texi in podobni pa se ne hvaliti okol koliko golda nalagate, ker znate nalagati samo zgodbice. Ves gold za acc tony soprano sem dal jaz.

lp

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jun 2015
    Objav
    60

Privzeto

Citat Originalni avtor Mathayus Poglej prispevek
    Da ti zaklenejo račun ne zaradi turkov ampak slovencev je višek sramote. Hejterji ste meli vsi priti šanso na ta server pa pokazati kaj znate pa znate samo nabivati. Predlagam, da se raje držite pogovornih odaj ala springer,oprah,ricky lake. Račun že odklenjen. Če v finalu igram zihr ne bom z slovenci. Če bi foušija gorela bi ta država že zdavnaj zgorela. Ti texi in podobni pa se ne hvaliti okol koliko golda nalagate, ker znate nalagati samo zgodbice. Ves gold za acc tony soprano sem dal jaz.

lp

Nevem zakaj ti Pin Head govoriš neumosti..
    Kdo je sploh kdaj rekel da je kdaj naložu gold na acc. Tony-soprano.. mi ni niti malo žal da ga nisem niti ga nisem imel namena.. Ker mi je žal da sm sploh igral zraven pajaca kot si ti.. ki je želel bit top30 offer z offom v metri.. mislim da bolj butastega offerja še nism videl na travianu..
    In če si bil zaradi svojih neumnosti zaklenjen ne spravljaj tega na druge ampak porihtaj v svoji glavi..
    Hitler..

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •