Stran 76 od 86 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 26667475767778 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 751 do 760 od 853

Tema: [si4] Splošna debata [2015]

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Jun 2012
    Objav
    351

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Evo zavezništvo CSA ima svoj WW. Dobili smo bančni kredit (metro od CEO smo dal pod hipoteko, hotl smo Boomovo pa so rekl da ni dost vredna + čez par tednov je ne bo več), prišli so neplačani podizvajalci in neznani delavec s čikom v ustih je sredi naselja odvrgel prvo skalo, kar je temeljni kamen našega bodočega svetišča.

Tak uspeh pri tistih manj uspešnih seveda povzroča hudo zavist. Namesto, da bi se s polno naloženimi trgovskimi vozovi trumoma prišli poklonit naši svetinji, so k nam prišli kot tatovi in vandali. Vendar pa smo na njihovo nesrečo medtem v CSA seveda že pripeljali naše številne varnostnike, ki mesto stražijo noč in dan. Seveda so neolikane obiskovalce pretepli kot se spodobi

Še izrezek iz črne kronike:
    http://travian-reports.net/si/report...10,32973bd2a9e
    http://travian-reports.net/si/report/329615b5582 + 8 valov
    Nazadnje urejal thepanda; 17-12-2015 ob 11:30.

Privzeto

Živjo,

mene pa zanima, če lahko za en teden prestavmo Božično in Novoletno premirje? Prosim, lepo Prosim
    Rečeno mi je bilo, če zberemo dovolj glasov, se to da urediti.

Najlepša hvala

Lp

p.s. praznujem pravoslavni Božič pa ker grem k babici takrat, bi mi tisti termin bolj prijal

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Jun 2012
    Objav
    351

Privzeto

Raj se registrirej pa def klikej

Sam prvi po popu boš težko :P

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2011
    Objav
    116

Privzeto

Csa ww je napovedal vojno UC. Fak, sedaj se gre pa zares, hehe. Jaz z serverja odhajam, ker tole je pogreb za obe strani. Par igralcev dejansko fura vse račune, ki so omembe vredni, ob tem se pa repenčijo kot največji carji. Zanimivo pa je, da ob vseh artih, mislim predvsem trenerje in diete so pa ofi na vaši strani zelo podpovprečni. Izjema je bil brutal team. Pa nima veze, uživajte v svojih slavospevih.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Jul 2015
    Objav
    253

Privzeto

Citat Originalni avtor rudolfo Poglej prispevek
    Csa ww je napovedal vojno UC. Fak, sedaj se gre pa zares, hehe. Jaz z serverja odhajam, ker tole je pogreb za obe strani. Par igralcev dejansko fura vse račune, ki so omembe vredni, ob tem se pa repenčijo kot največji carji. Zanimivo pa je, da ob vseh artih, mislim predvsem trenerje in diete so pa ofi na vaši strani zelo podpovprečni. Izjema je bil brutal team. Pa nima veze, uživajte v svojih slavospevih.
    Pozdrav tudi tebi Kar se pa offov tice, CEO in jaz sva jih sproti zabijala, in se vedno sva imela oziroma imava vecje offe kot pa vasi paradni konji v offu (mona duet boom r3m freddy miller...). Poleg tega pa se je 50 dni do nacrtov (le za informacijo, ker ocitno si cist izgubljen kar se stanja serverja tice)
    Ce smo s taksnimi podpovprecnimi offi vas strli, je pa tudi zalostno

+ Tega so ti vasi offerji pokazali le 1 off... mi smo 2 oziroma 3 klikali, kjer so vsi trije vecji bli kot pa vasi offi, oziroma se so vecji
    Nazadnje urejal Elsa; 18-12-2015 ob 18:31.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2011
    Objav
    116

Privzeto

Citat Originalni avtor Elsa Poglej prispevek
    Pozdrav tudi tebi Kar se pa offov tice, CEO in jaz sva jih sproti zabijala, in se vedno sva imela oziroma imava vecje offe kot pa vasi paradni konji v offu (mona duet boom r3m freddy miller...). Poleg tega pa se je 50 dni do nacrtov (le za informacijo, ker ocitno si cist izgubljen kar se stanja serverja tice)
    Ce smo s taksnimi podpovprecnimi offi vas strli, je pa tudi zalostno

+ Tega so ti vasi offerji pokazali le 1 off... mi smo 2 oziroma 3 klikali, kjer so vsi trije vecji bli kot pa vasi offi, oziroma se so vecji
    Vse to našteto je res. Ampak.... V moči offov ste močnejši realno okoli trikrat, nabijate pa vsaj za 20krat, ahahah, pa glede na število igralcev je bilo verjetno jasno da bo aliansa, ki bo prevladala, dejansko pokopala ostale.
    Sem pa omenil artefakte. In na število le teh imajo določeni podpovprečne offe, ker samo čiščenje artov ne moremo upoštevat, ker so natarske vojske res smešne, ubistvu so nagrada offerjem v pikah. Ampak, ali je sploh pomembno moje mišlenje. Bolj pomembno je, da se počutite močne na serverju z 50 igralci, hehe.
    Želim vam še obilo užitkov ob zidanju ww ja, kjer bo morala peščica igrakcev na polno klikat po par deff računov, da bo lahko kos natarskim napadom

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice thepanda
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    726

Privzeto

Zakaj bi klikali offe če nam ni treba? Razlog lahko seveda poiščeš izključno pri vas. Včasih smo na veliko klikali svoj acc, vsak dan na polno zagreti in motivirani, obetal se je ne boj, ampak mesarsko klanje Račun CEO smo v najbolj aktivnem obdobju klikali štirje, danes le še eden (jaz) občasno gor pogleda, pa še on se bolj ukvarja z alianso kot pa s svojim računom (na katerem ni nobene off enote več). Drugje je podobno, in vsa čast tistim, ki vztrajajo.

Zidanje WWja bo dolgočasno, do prvih dni marca bomo čakali na konec. Nafilali bomo def notri (ni res kar praviš, imamo dosti pridnih in aktivnih deferjev in prav zaradi njih mi je žal, od serverja niso imeli skoraj nič) in naštimali trgovske poti, potem se bo pa pač tist WW kliknil.

Kot rečeno, server je bil porazen (kot je v slo že običajno). Imeli smo nekaj veselja pred artefakti pa par tednov po njih. Naša stran je bila razmeroma dobra in organizirana, vendar realno gledano resnično noben presežek, tudi zdaj bi na slovenskih serverjih našel boljšo ekipo, kaj šele če se obrnemo v preteklost. Ampak vaša stran je bila pa totalen poden in krivca za nastalo situacijo na serverju boste morali najti izključno med vami (ps. poglejte v vodstva, tista ki so še, tista ki so že dala rep med noge in med tista, ki to itak niso nikoli bila).

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2011
    Objav
    116

Privzeto

Citat Originalni avtor thepanda Poglej prispevek
    Zakaj bi klikali offe če nam ni treba? Razlog lahko seveda poiščeš izključno pri vas. Včasih smo na veliko klikali svoj acc, vsak dan na polno zagreti in motivirani, obetal se je ne boj, ampak mesarsko klanje Račun CEO smo v najbolj aktivnem obdobju klikali štirje, danes le še eden (jaz) občasno gor pogleda, pa še on se bolj ukvarja z alianso kot pa s svojim računom (na katerem ni nobene off enote več). Drugje je podobno, in vsa čast tistim, ki vztrajajo.

Zidanje WWja bo dolgočasno, do prvih dni marca bomo čakali na konec. Nafilali bomo def notri (ni res kar praviš, imamo dosti pridnih in aktivnih deferjev in prav zaradi njih mi je žal, od serverja niso imeli skoraj nič) in naštimali trgovske poti, potem se bo pa pač tist WW kliknil.

Kot rečeno, server je bil porazen (kot je v slo že običajno). Imeli smo nekaj veselja pred artefakti pa par tednov po njih. Naša stran je bila razmeroma dobra in organizirana, vendar realno gledano resnično noben presežek, tudi zdaj bi na slovenskih serverjih našel boljšo ekipo, kaj šele če se obrnemo v preteklost. Ampak vaša stran je bila pa totalen poden in krivca za nastalo situacijo na serverju boste morali najti izključno med vami (ps. poglejte v vodstva, tista ki so še, tista ki so že dala rep med noge in med tista, ki to itak niso nikoli bila).
    Hm, morda samo še tole. Kar se tiče organiziranosti, če smo iskreni, jo tudi na vaši strani ni bilo. Sem odigral nekaj serverjev, kjer je bila organiziranost top, ampak je to pomenilo izbris metre, vse ostalo se mi pa zdi, da je kar nekaj, oziroma ni govora o organiziranosti, razen če to smatrate nekako v stilu, jutri gremo ven, vsak naj najde poljubno tarčo, hehe.
    Jaz se od traviana poslavljam. Razmere iz serverja v server bolj bedne. Nikoli nisem polek svojega računa klikal še kater drug račun in se z njim okoriščal, nikoli nisem imel duala, zaradi tega vedno igral deff. Tisti, ki me poznajo, vedo kakšen deff. Ampak, ker je v tej igri vse podrejeno offerjem in dejansko celi vzpodbujajo, da offerji zraven klikajo po dva ali več deff računov, se ne vidim več v tej igri. Ne bi rabli veliko spremenit, pa bi imeli še deff igralci kaj od igre, tako pa...... Tale server pa kapo dol. Presežek, hehe.
    Bo pa zanimivo, ko boste zidal. Ker zna biti, da boste edini, ahahah, polek natarjev seveda.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Jul 2015
    Objav
    253

Privzeto

Citat Originalni avtor rudolfo Poglej prispevek
    Hm, morda samo še tole. Kar se tiče organiziranosti, če smo iskreni, jo tudi na vaši strani ni bilo. Sem odigral nekaj serverjev, kjer je bila organiziranost top, ampak je to pomenilo izbris metre, vse ostalo se mi pa zdi, da je kar nekaj, oziroma ni govora o organiziranosti, razen če to smatrate nekako v stilu, jutri gremo ven, vsak naj najde poljubno tarčo, hehe.
    Jaz se od traviana poslavljam. Razmere iz serverja v server bolj bedne. Nikoli nisem polek svojega računa klikal še kater drug račun in se z njim okoriščal, nikoli nisem imel duala, zaradi tega vedno igral deff. Tisti, ki me poznajo, vedo kakšen deff. Ampak, ker je v tej igri vse podrejeno offerjem in dejansko celi vzpodbujajo, da offerji zraven klikajo po dva ali več deff računov, se ne vidim več v tej igri. Ne bi rabli veliko spremenit, pa bi imeli še deff igralci kaj od igre, tako pa...... Tale server pa kapo dol. Presežek, hehe.
    Bo pa zanimivo, ko boste zidal. Ker zna biti, da boste edini, ahahah, polek natarjev seveda.
    Ne vem kaksnem deff racun imas, ampak ocitno ni bilo dovolj, da bi tvoje offerje ubranil.

Pa hvala za komplpiment, s tem da bomo le mi ostali smo izredno dobro delo opravili. Od zacetka, ko ste bili v stevilcni premoci smo vas v roku 40 dni pripravili do ozbrisa in obupa. Kapo dol Se enkrat hvala za kompliment
    Nazadnje urejal Elsa; 19-12-2015 ob 09:51.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •