Stran 50 od 50 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 40484950
Rezultati 491 do 494 od 494

Tema: [3x-speed] Splošna debata [pomlad - poletje 2015]

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2012
    Objav
    49

Privzeto

naj pridejo ti majstri iz ++ na -- pa da vsekamo eno rundo tak kak je treba

PS: zaj pa bo keri reko naj mi tja pridemo, jaz sem prvi povabo xD
    Nazadnje urejal telegram; 31-07-2015 ob 23:28.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SiO4
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

Citat Originalni avtor telegram Poglej prispevek
    naj pridejo ti majstri iz ++ na -- pa da vsekamo eno rundo tak kak je treba

PS: zaj pa bo keri reko naj mi tja pridemo, jaz sem prvi povabo xD
    nč nebo ne na -- ne na ++
    1 igrauc si nalož za 50€ dnarja in 10 ostalih ga puša,v tednu dni ima pod kontrolo 50 polj okol sebe,v naslednjem tednu rata unih 10 močnih kot on ,v 20 dnevih unih 10 zabije ofe na masonih in -- je njihov.

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Thiere
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    41

Privzeto

Evo, konec! Končno ...
    Vsem želim lepo poletje, uživajte in se vidimo na zimskem speedu po možnosti

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice flameir
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    139

Privzeto

Citat Originalni avtor senca Poglej prispevek
    serd ta server ni naredil nič.ko so oferji imeli 50k sekir,30k konjev je serd imel 100k sekir pa 50k konjev.edino kar je naredil je da je zbrisal metro od amaterja,pa še to so drugi pucal.jures mu je ukradel majhne šuhe,joker unikata.serd je pušnil off na natarjih,jures je imel skatano off naselje na nulo,flamer pa vuha sta nekaj sprobavala,toda ko kati grejo pred čistilcem je vse jasno...........master of mind se je nekaj trudil,raoul tudi toda server so odločili majhni igralci....
    Kle pri razmerju offa si malo falil, smo mel mi veliko boljše razmerje od drugih ker smo poleg VB delali tudi VK. Pa tudi ne drži, da smo imeli na začetku največji off. Že diego je mel precej večjega do artov.

Druga stvar. Tam do 24ga junija je serd klikal približno...ja bom kar zadel če bom rekel 5% vsega. Večino sem jaz, malo je Mišel pomagal.

Potem po 30. juniju sem šel pa jaz za tri tedne na dopust, kjer sem sem pa tja samo pogledal kako je stanje. In med tem časom je bilo na računu velikokrat vse rdeče, pa ne od napadov, ampak od polnih skladišč.

Kdo je takrat klikal, niti ne vem. Vem le, da je dragi Mišel (ti, ti! ) delil geslo g. (hmm sem pozabil že komu), ki je z herojem vzel unikat trenerja pa male noge, z goldom porušil vsa velika skladišča in žitnice v metri in obeh off vaseh. Off je poslal 10ur stran, tako da je npr v 03 pocrkal 12k katov, 80k gorjač, v 05 pa (ne vem točno za kate) 6k kat 4k ovnov 70k sekir.

Po tem dogodku pa mislim da noben ni povohal računa, razen prve 2dni ko je nekdo (mislim da Mitja?) pogoldal nazaj skladišča in žitnice. Off se je glih da enkrat na dan zafilal v 05 to je pa to.

Tako da ti dam prav le v tem, da serd ni ta server naredil praktično nič.

P. S. Jst nism nč vohal nikjer haha. Se je vedelo, da me z julijem ne bo več, tako da sem samo klikal dokler sem mel cajt. Pa ne vohal, ampak klikal, Kebaba.

Citat Originalni avtor Monika Raikkonen Poglej prispevek
    Maxxer, zadeu si totaln. Za njih so vsi amateri. ++ je dva serverja nazaj poslou 3 kvadrante offov, da je devetim igraucom Fenix aljanse prebiu bunker in triplu uzel vas s crushem. In pol so otroc po forumu tulil 3 dni in 3 noči, kok so fenixi nesposobn in kk amater je tripl. Serd je pa zadnje dni zabijau offe na zaveznike in natarje, da je podru rekord u off pikah. Pluvam po takih igraucih, k se majo za neki več, golfajo in udirajo v račune. Niti pohvalt ne znajo nasprotnika, da je lpo odigrou, on se morajo petelint in nost, kt da so boga za jajca prjel. Da bi se našla dobra aljansa k bi jih mal przemlila, kok bi se jim smejo. Samo žau tga ni in six ostaja servr za golufe.

Si podoben blasterju in triplu. Si totalno napačno opisal naše besede. Prvič, ni jih bilo devet, ampak to niti nima veze, zarad mene so lahko trije, če znajo igrat, pač znajo. To je dobro za slo serverje. In prav triplova ally je bila za moje pojme najboljši skupek igralcev po M partnerstvu z OMG. No, da preidem na bistvo. Nismo govorili da so amaterji, govorili smo, da če še tako gobec vrtiš, čez, "da mene pa že ne more noben prebit", "jaz sem pa včeraj vložil v acc 500 evrov", "mene pa rus sponzorira", "imam 3M deffa"....itd itd....tudi takrat te pač lahko en zbije. In roko na srce. Kam pa bi zabili tiste offe drugam lahko, kot tja? Samo tako, kot smo jih ta server. Na natarje. In sem že stokrat povedal, tista ally od tripla je bila ena boljših malih skupinc alians na sploh v zgodovini sixov. In 2x so podrli rekord v velikosti bunkerja na slo sixih. Nebi rekel, da je to slab dosežek. Zelo dvomim, da bo v tej verziji traviana sploh kdaj presežen. Če bi mi imeli en off manj, oni pa enega defferja več, bi takrat crusher ostal. Pač smo imeli srečo. Zato pa se reče travianu strateška igra.

In še zadnja stvar. Kaj majo tu sploh veze off pike? A ti sploh veš kako je Stonecat dobil nap pike? Koliko offov je ujel pošteno in koliko ne? Tudi jaz ne vem točno. Vem, da jih je kar nekaj na sumljiv način. Pa vedet morš še neki. IMel je 3x unikat noge. Malo preračunaj v koliko časa si bil s tistim iz 100/100 na -100/-100. In pa koliko igralcev je bilo takrat, koliko kasneje. Sedaj pa je večja produkcija. Tako da točno itak ne moreš primerjat. Približno se pa prednosti/slabosti teh različnih obdobij izničijo.

Ujma je spucala identično število natarjev, kot Stonecat. En gradbeni načrt. Nobenega arta. Arte sem jima pucal jaz (Mr. Bean). Ne vem a to, da je na zaveznike off pošiljal rabim sploh komentirat? Pač to je navadna laž, ki se je rodila v tvoji neprivoščljivi glavi.

Za konec bi rad še pohvalil chuppo. Menim da je imel enega boljših računov sploh na sixih, kar se kaže tudi na lestvici top 10 six napadalcev vseh časov. (še mene je dol zrinu za en mest prasc :P ). Je pa tudi jubilejni 10. račun, ki je presegel nekoč magično mejo 3M off pik. Čestitke tudi za to.

1. - 4 881 507 off pik - Zledova Ujma
    2. - 4 600 000 off pik - Stonecat
    3. - 3 857 490 off pik - Master of Minds
    4. - 3 839 885 off pik - The Froglet
    5. - 3 818 418 off pik - Mr. Bean
    6. - 3 525 579 off pik - Betta
    7. - 3 489 683 off pik - Neo
    8. - 3 458 652 off pik - Cougar
    9. - 3 458 607 off pik - My Space
    10. - 3 272 079 off pik - Blobfish!

Še reportič sekirc, če koga zanima.
    http://travian-reports.net/si/report/22568197d36