Stran 4 od 47 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2345614 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 465

Tema: [3x-speed] Splošna debata [zima - pomlad 2015]

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Rudl
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    702

Privzeto

Je to normalno za to verzijo ?

Plen Legionar (‎**29‬×‬‎)

Plen Legionar (‎**9×‬‎)

Plen Legionar (‎**3‬×‬‎)

Plen Praetorijan (‎**18×‬‎)

cca 60 enot na začetku igre... Se to vsem dogaja ali sem le jaz te kurč3v3 sreče ?

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jan 2010
    Objav
    37

Privzeto

Citat Originalni avtor Rudl Poglej prispevek

Plen Legionar (‎**9×‬‎)

Plen Legionar (‎**3‬×‬‎)

cca 60 enot na začetku igre... Se to vsem dogaja ali sem le jaz te kurč3v3 sreče ?
    Ti si kar k*****e sreče, moj heroj je 12 avantur zaporedoma dobil surovine, no zdaj v zadnjih 3 sem pa le imel nekaj sreče in pobral 50 metalcev sekir

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Citat Originalni avtor Trol Poglej prispevek
    edini ki drek meša si ti IN SAMO TI. utihni ze enkrat ker se mi res neda več tvojih buč poslušat ker samo neki lapaš efekta pa od tebe praktično ni. srbi se bodo name spravli ? :O res zakaj pa jih se ni ? :O ziher so invisible se bodo pol nakonc serverja zadn dan se online dal pa podrl metro k mi praktično nov več koristila daj če se nisi dojel si bedn. pa verjemi če bi bil tist screen realen bi tripl dodal chupo za siterja tko pa bom ostal pri mnenju da ni in mislim da se večina strinja z mano.
    http://prntscr.com/5ulv5a da bodo ostali vidli o čem govorim. (29 dan igre.)

lp,serd
    ps. edini,zadnji,nikoli več,... in se bi lahko nasteval
    Zakaj bi moral triple tebe ali pa chuppo dati za sitterja? Da mu bota drek mešala po računu? Malo morgen!

Ti jaz z prve roke povem tale argument, da je triple prvi off filal že na začetku. Triple je tudi kupoval veliko umetnin. Saj sem se pa še norca delal po skypu z njega, da bo ded celi umeten ratal, če bo tolko umetnin kupoval. Pa da bo odprl galerijo Monaliz. Zaj si pa predstavljaj, kolko se to surovin za offe prišpara.

Finta je smo v tem, da je Triple filal offe že zlo zgodaj, imel pa je tut dovolj surovin za razvoj cropperja. Oaze je on osvojil zelo pozno, saj se je posvečal vojski. Mislim, da sma jaz in Triple osvojila 3. oazo nekje v istem dnevu. Mogoče se motim, naj me triple popravi Vi ste pa čakali, da bote najprej prvo razvili cropper do polja na 17-18, šele potem pa filali offe. Zato pa je vaša velikost offov takšna, kot je. Point je v tem, da moraš do artov bolj ali manj planirati, kak vlki off boš imel. Pri tolko odguranih serverjev pa bi morali napadalci že to vedet! Đabe ti okrog 10. dneva dalje, ko so najboljši cropi na serverju že dovolj razviti, da začneš delat offe, dvigovat polja višje, offa pa ne delat. Jaz sem zaradi stiske golda razvijal cropper počasneje kot vsi vi, imam tudi manjši procent oaz, ker mi tisti 15c z 150% ali 125% ne pomeni nič, če nisem v bližini svojih sočlanov. Pa če bi delal svoj prvi anvil tri dni prej, kot imam načrtovano, verjemi mi, da chuppin prvi off z gorjači nebi prebil moje metre. Drugi ja, ker so sekire, prvi ne.

Glej serd pa chuppa, namesto, da bi bla srečna, da ima Triple tak vlke offe, mu še faušijo zganjata pa mu hočeta račun zmrdat. Kak bota pol vijadva igrala kolektivno, če se pa vtikujeta v druge račune, ki se vaju ne tičejo? Dajta malo pomirit svoj ego pa klikajta svoje offe ali deffe kaj že pač delata. Triple vama ne rabi nobenih računov polagat in vama tudi ne bo. Ne glede na s*anje, ki se dogaja, če bomo dali na stran zamere, kaj jih guramo na sixu, bomo tudi ostali skupaj. Če ne pa... tukaj je six, pa se kregajte dalje.

Čus!

Citat Originalni avtor Kapitan G4tnik Poglej prispevek

Upam, da se boste ze nehal kregat kdo je najbolsi, ker ne boste nikoli najdl najbolsega, zmeraj se bo najdu ksn nov k bo podru rekorde, tko je to in sprjaznte se ze.

Namen traviana je prijatelska igra, ne pa podkupovanje pa vohunjenje...meni deluje kot da ste v korporacijskem svetu, kjer sluzite miljone na tedn...

Za tiste, ki igrate six, vam zelim cim vec uspeha, druzenja in predvsem vesele igre.

Lep Pozdrav KG
    Eto, ded objasnil zadevo.

Pa lepa hvala za želje in spodbudo na rsx iz moje strani
    Nazadnje urejal BLAsT3R; 22-01-2015 ob 12:37.
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2014
    Objav
    478

Privzeto

Citat Originalni avtor Monika Raikkonen Poglej prispevek
    Pred branjem objave se naj igralci Hydre in NES posvetujejo z zdravnikom ali farmacevtom!

E buci buci buc... buci buci buc.. glej jih dojenčke male pokakančke! Mali Serdek pokakani! Kaj si pozabil žitno kašico pojesti? Kaj ti je magičnih tabletk zmanjkalo? Kaj še vedno ne znaš zadržati vodice pa moraš pleničke nositi? Kaj je mamica šla v trgovino pa ti pozabila frutek kupiti, da tako vekaš, kot da te je gosenica v lulčeka ugriznila? HAHAHA, serd pa chuppa silita enega (baje da ga imate za) amaterja tripla za sitterstvo, ker mu ne verjameta, da ima on tako velike offe! Pa še gold mu ponujata! HAHAHA Pa kaj vaju ni sram, da se sama sebe tako blamirata? Pa kaj bom jaz še prebral na tem forumu? Grem si zdaj po kokice v trgovino, ker me res zanima, kaj boste še napisali! Pa vi ste pajaci! Vsak dan preberem novo idijotijo od vas!

Nemorem verjeti, kako ste vi carji, ko ste triplu vzeli crush vas, a zdaj pa ima triple večje offe od vas? Ne more biti to res! Triple deli prirejeno sliko! Triple laže! Triple je illuminati! Proti prijaznemu in dobremu fanteku serdu se kuje gromozanska zarota, s katero hoče hudobni triple nadvladati slovensko sceno! Serd, sočustvujem s tabo! Če boš potreboval roko, na katero se lahko zjočeš, pridi k Moniki! Zafrkavam se, še v ritko te bom zraven nabrcal!
    Dejansko se delas norca iz samega sebe. Da verjames da je tisti off realn te mors pa tud bit hepan tripl je naredo fejk screen, to je jasno vsem

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2014
    Objav
    478

Privzeto

Citat Originalni avtor BLAsT3R Poglej prispevek
    Zakaj bi moral triple tebe ali pa chuppo dati za sitterja? Da mu bota drek mešala po računu? Malo morgen!

Ti jaz z prve roke povem tale argument, da je triple prvi off filal že na začetku. Triple je tudi kupoval veliko umetnin. Saj sem se pa še norca delal po skypu z njega, da bo ded celi umeten ratal, če bo tolko umetnin kupoval. Pa da bo odprl galerijo Monaliz. Zaj si pa predstavljaj, kolko se to surovin za offe prišpara.

Finta je smo v tem, da je Triple filal offe že zlo zgodaj, imel pa je tut dovolj surovin za razvoj cropperja. Oaze je on osvojil zelo pozno, saj se je posvečal vojski. Mislim, da sma jaz in Triple osvojila 3. oazo nekje v istem dnevu. Mogoče se motim, naj me triple popravi Vi ste pa čakali, da bote najprej prvo razvili cropper do polja na 17-18, šele potem pa filali offe. Zato pa je vaša velikost offov takšna, kot je. Point je v tem, da moraš do artov bolj ali manj planirati, kak vlki off boš imel. Pri tolko odguranih serverjev pa bi morali napadalci že to vedet! Đabe ti okrog 10. dneva dalje, ko so najboljši cropi na serverju že dovolj razviti, da začneš delat offe, dvigovat polja višje, offa pa ne delat. Jaz sem zaradi stiske golda razvijal cropper počasneje kot vsi vi, imam tudi manjši procent oaz, ker mi tisti 15c z 150% ali 125% ne pomeni nič, če nisem v bližini svojih sočlanov. Pa če bi delal svoj prvi anvil tri dni prej, kot imam načrtovano, verjemi mi, da chuppin prvi off z gorjači nebi prebil moje metre. Drugi ja, ker so sekire, prvi ne.

Glej serd pa chuppa, namesto, da bi bla srečna, da ima Triple tak vlke offe, mu še faušijo zganjata pa mu hočeta račun zmrdat. Kak bota pol vijadva igrala kolektivno, če se pa vtikujeta v druge račune, ki se vaju ne tičejo? Dajta malo pomirit svoj ego pa klikajta svoje offe ali deffe kaj že pač delata. Triple vama ne rabi nobenih računov polagat in vama tudi ne bo. Ne glede na s*anje, ki se dogaja, če bomo dali na stran zamere, kaj jih guramo na sixu, bomo tudi ostali skupaj. Če ne pa... tukaj je six, pa se kregajte dalje.

Čus!

Eto, ded objasnil zadevo.

Pa lepa hvala za želje in spodbudo na rsx iz moje strani
    Ti si sele potegjen. Enkrat se triplu norca delas, pol ga zagovarjas, pol ga spet trollas z memeji, pol ga spet zagovarjas daj zjasni se ze enkrat na keri strani si. Si pa dokazal da nimas pojma, ker take offe je nemogoce met, no vsaj tripl jih nima drugace bi racun pokazal. Kaki drek bi mesala na racunu? Saj pa ce doda serda za 1sekundo je dovol da vidi offe, v tem casu serd nemore nic, tripl pa bo zasluzo, ampak ne, ker nima offov

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Jooks
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    306

Privzeto

Ka sen jas to praf prišo? Tu naj bi se o six menili ne, te pa samo neke skype type pogovore viiš. Ka si ti nor...
    Once a Gaul always a Gaul.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Feb 2014
    Objav
    380

Privzeto

Citat Originalni avtor murmil Poglej prispevek
    Ti si sele potegjen. Enkrat se triplu norca delas, pol ga zagovarjas, pol ga spet trollas z memeji, pol ga spet zagovarjas daj zjasni se ze enkrat na keri strani si. Si pa dokazal da nimas pojma, ker take offe je nemogoce met, no vsaj tripl jih nima drugace bi racun pokazal. Kaki drek bi mesala na racunu? Saj pa ce doda serda za 1sekundo je dovol da vidi offe, v tem casu serd nemore nic, tripl pa bo zasluzo, ampak ne, ker nima offov
    +1
    Po temtakem če bi triple res imeu take offe, dajal podark na VK, in usi vemo da v tej fazi igre, z tako"zaostalo" metro kot jo je imeu, to ni mogoče.. No ja usaj za tripla ne

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Feb 2014
    Objav
    380

Privzeto

Citat Originalni avtor Jooks Poglej prispevek
    Ka sen jas to praf prišo? Tu naj bi se o six menili ne, te pa samo neke skype type pogovore viiš. Ka si ti nor...
    Mah in kako se je use začel?
    http://prntscr.com/5vkmoj
    In pol ne rečt da model ni obseden iz njim

Privzeto

Citat Originalni avtor M0NST3R Poglej prispevek
    Mah in kako se je use začel?
    http://prntscr.com/5vkmoj
    In pol ne rečt da model ni obseden iz njim
    +1

Privzeto

Citat Originalni avtor Rudl Poglej prispevek

Plen Legionar (‎**9×‬‎)

Plen Legionar (‎**3‬×‬‎)

Plen Imperijan (‎**45‬×‬‎)

Plen Equites Caesaris (‎**13‬×‬‎)
    4 Dogodivščine, 2x enote

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •