Stran 37 od 47 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 273536373839 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 361 do 370 od 465

Tema: [3x-speed] Splošna debata [zima - pomlad 2015]

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice flameir
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    139

Privzeto

Blastr, malo se nauči izražat. Kot prvo, a kje piše, da je froc slab igralec traviana? Jst sm ga igrou mislm da pr cca 12 letih, tam okoli leta 2006 al 2007. Pa ene 4 leta kasnej skupi s Xeno (Ursko) in cdrjem vodil Swiss al kaj smo ze bili. Je res, da je blo takrat ze dosti manj folka, ampak glih ene 5x vec kot zdaj. Pa smo takrat zgubili, ker je champa izbral pravi trenutek za katanje nasih 2h wwjev. Se spomnim da sem ene 2x zaspal v postli, ko sem prek telefona zito v ww filal. Pa smo bili cist konkurencen nasprotnik takrat FBju. Ste pa meli v FBju par konkretnih igralcev, ker roko na srce pr ns ni biu noben prevec dobr. Pa ves kok sm biu takrat star? ene 15let. pa ko folk se ni vedu tega, so mi povecini namenili po 2x ali 3x toliko. seveda pol ko sm ga zacel srat in goljufat od tiste pff ally dalje se je stvar spremenila, sam hocm ti rect da starost res ni glavna stvar v neki igri. navsezadnje bi reku, da bi kvecjemu "frocovje" lahko za*ebavalo 25letnika, ko se vedno igra travian, na mesto da bi kaj bolj pametnega delal? Pa ne pravim da jst nism isti, spet visim na forumu, s tem postom ti hocm povedat, da se bi lahko zacel obnasat letom primerno. Ker tvoje slike in komentarji so bli pac 5let nazaj aktualni, zdej se pa prej smesis kot kar kol druzga.
    Nazadnje urejal flameir; 29-03-2015 ob 23:34.
    ex SVN, FEAR, PFF, OMEGA, OMG, Merlin

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Citat Originalni avtor flameir Poglej prispevek
    Blastr, malo se nauči izražat. Kot prvo, a kje piše, da je froc slab igralec traviana? Jst sm ga igrou mislm da pr cca 12 letih, tam okoli leta 2006 al 2007. Pa ene 4 leta kasnej skupi s Xeno (Ursko) in cdrjem vodil Swiss al kaj smo ze bili. Je res, da je blo takrat ze dosti manj folka, ampak glih ene 5x vec kot zdaj. Pa smo takrat zgubili, ker je champa izbral pravi trenutek za katanje nasih 2h wwjev. Se spomnim da sem ene 2x zaspal v postli, ko sem prek telefona zito v ww filal. Pa smo bili cist konkurencen nasprotnik takrat FBju. Ste pa meli v FBju par konkretnih igralcev, ker roko na srce pr ns ni biu noben prevec dobr. Pa ves kok sm biu takrat star? ene 15let. pa ko folk se ni vedu tega, so mi povecini namenili po 2x ali 3x toliko. seveda pol ko sm ga zacel srat in goljufat od tiste pff ally dalje se je stvar spremenila, sam hocm ti rect da starost res ni glavna stvar v neki igri. navsezadnje bi reku, da bi kvecjemu "frocovje" lahko za*ebavalo 25letnika, ko se vedno igra travian, na mesto da bi kaj bolj pametnega delal? Pa ne pravim da jst nism isti, spet visim na forumu, s tem postom ti hocm povedat, da se bi lahko zacel obnasat letom primerno. Ker tvoje slike in komentarji so bli pac 5let nazaj aktualni, zdej se pa prej smesis kot kar kol druzga.

P.S. Na rsx smo zaj* na zacetku, ko smo sli na dvoje koordinat. Je pa logicno, da na rsxu ne mores kar pricakovat, da bos vse arte dobiu. Sej jih tud na slovencu nebi, ce bi blo npr 2x vec folka gor. In lahko reces karkoli, ali pa se, kot vidim, zres ze par mescov, serd ima slorekord off pik, ki ga v tej verziji ne bo nihce presegel, pa cetudi bo samo natarje pucal.
    -Na obeh straneh imaš mlade in starejše igralce. Razlika je samo v tem, da v FB/Fenix so imeli/imajo ljudje pošlihtano podstešje. Vi ga nimate.

-FB je imel kvaliteto, a na nasprotni strani je blo dve tretjini serverja. Pa smo vas premagali.

-Izraz "frocovje" leti samo na vas in ne na celotno vašo generacijo. Ker nimate pameti v glavi in ne znate igrat pošteno in korektno do zaveznikov.

-Na skupnem kvadrantu slo alianse na koncu serverja nebi blo, ker bi se pobili med sabo.

-Če mene folk spodbuja, da naj še naredim kaki video/sliko, potem ziher ne delam nič narobe. Nemorem pa jim vedno ustrečt, ker mora prvo ideja past. Samo vam ni prav, ker ste zdaj vi na tapeti namesto Tripla.
    Nazadnje urejal BLAsT3R; 30-03-2015 ob 19:21.
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice flameir
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    139

Privzeto

Citat Originalni avtor BLAsT3R Poglej prispevek
    -Na obeh straneh imaš mlade in starejše igralce. Razlika je samo v tem, da v FB/Fenix so imeli/imajo ljudje pošlihtano podstešje. Vi ga nimate.

-FB je imel kvaliteto, a na nasprotni strani je blo dve tretjini serverja. Pa smo vas premagali.

-Izraz "frocovje" leti samo na vas in ne na celotno vašo generacijo. Ker nimate pameti v glavi in ne znate igrat pošteno in korektno do zaveznikov.

-Na skupnem kvadrantu slo alianse na koncu serverja nebi blo, ker bi se pobili med sabo.

-Če mene folk spodbuja, da naj še naredim kaki video/sliko, potem ziher ne delam nič narobe. Nemorem pa jim vedno ustrečt, ker mora prvo ideja past. Samo vam ni prav, ker ste zdaj vi na tapeti namesto Tripla.
    FB je imel kvaliteto, kot tudi Merlin. Zato pa je Merlin tako suvereno zmagal. Pa je bil v podobni situaciji kot takrat FB. Sej je logično, da zmaga le dobra ekipa, ni to nobena skrivnost. sheeps na rsxu je bilo 60članov, videl sem ene 5 offov pa deff od 5 račuinov. kaj je delal ostalih 50 računov? bohve. če bi blo 20 aktivnih, bi blo 100x bolje. +falil si bistvo, moje bistvo je bilo to, da tudi 15letnik lahko vodi močno ally, ki sploh ni slaba
    ______

Haha, na podlagi česa si ti tisti, ki točno ve kdo ima kaj pošlihtan? Vsak igra svojo igro, svoj način, s svojimi kolegi. Če ti pač ni določena stran všeč, pejdi igrat drugam. A je kle kašn problem?

Frocovje ane. Ravno ti zgornji izjavi sta v stilu jeznega nerazumnega petletnika, ki ne razmisli kaj sploh govori ampak samo upa, da bodo ga slišali, neglede na to, če ga je sploh možno razumet in potem pobesni, ko se to ne zgodi in začne (tipično za nemočne ljudi) napadat osebno raven nasprotnika, kar pogosto vsebuje iste komponente nerazumnosti in idijotizma.

To kdo bi se pobil sta samo ti in triple blebetala, ponavljam samo ti in triple.

Delaj slike al kaj, samo sem rekel da bi lahko pri svojih letih tud kaj drugega delal.
    ex SVN, FEAR, PFF, OMEGA, OMG, Merlin

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice kempo
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    430

Privzeto

Dons pošlem največji crush na serverju na WW... Oz. ga bom kr delil na 3 dele pa vse 3 WWje porušu da ne bo foušije
    Ex M3NTAL v2 & Optimisti & Brm Brm & dArtagnan & MySpace & Barbapapa & BNK
    http://prntscr.com/5hfr0s BNK profil

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    312

Privzeto

Podpiram da se 100% spoštuje pravila, če je to res dosledno in za vse enako. Pri nas se žal vidi, da imajo eni več drugi pa manj človeške širine, ki je na slo serverjih nujna zaradi velikega osipa igralcev in drugih specifičnosti naše scene. Ampak treba je imet občutek za potek igre in določeno tolerantnost pri domnevnih nepravilnostih, ker vsaj pol serverja se klika z eno nogo v prekršku... drugače smo vsi skupaj metali stran naš denar in čas, namesto zabave pa dobimo grenko prvoaprilsko šalo.

Edit: če bi vsi igrali strogo po pravilih, bi se gradilo dva WW-ja in še to z 30 aktivnimi igralci na vsaki strani. Kdo je tu zmagovalec? Ne mi igralci, niti Travian Gmbh., mogoče mh-ji ker ne bi imeli dela. Premislite če tak pristop kam pelje, kar se mene tiče je to zadnji server.
    Nazadnje urejal Tiny Thief; 01-04-2015 ob 11:44. Vzrok: združevanje postov

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice TripŁeOps
    Datum pridružitve
    Mar 2012
    Objav
    285

Privzeto

Citat Originalni avtor spartan boy Poglej prispevek
    Dokler se da goljufati so vsi tiho, ko pa goljufe dobijo pa tisoč in en izgovor, kako niso kršili pravil. NA SIXU MORAŠ RES NEKAJ HUDO PREKRŠIT DA TE ZAKLENEJO, KER ZLEPA TE NE! no pa vsaj forum se je malo popestril s tem banom sedaj

Lp
    +1
    Plx(Tournament): BlackMamba, B&T, B&T
    Rsx(2014/2016): Dilios, TrJaNa, Tara, Babuška Team
    Six: _Monarhy_, Simeoni,Party_House,T.I.M.,DiamondQ,Tamaw,Pipi & Melkiad,Angry_Birds

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    312

Privzeto

Citat Originalni avtor BLAsT3R Poglej prispevek
    Triple je prišel na six z namenom delat s*ranje. Ker ma nekaj mozga v glavi pa vidi, da si kaj drugega z tako scali*o od igralcev nemore kaj drugega. On vsaj ni nobenemu vdiral v osebno e-pošto. Jaz sem mu še lepo reko, kaj se greš blamirat med tem podnom od igralcev, pa je vztrajal pri svojem. Zdaj mi je po drugi strani hudo žal, da ni je*al folk do konca!
    Na SLO sixu smo tudi old school igralci ala Partyzzan, neetox in še kak bi se našel, ki vas pojemo če se kak server združimo in dovolj angažiramo, zato ne rabimo takih otročjih pacientov da delajo sranje po serverju. Že to da se sedaj privoščjivo oglašate ob zaklepu WW-ja, pomeni da ste totalno nezreli in samo furate svoje trollanje še naprej.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SiO4
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

Naš WW zaklenjen.Lepo in prav.Pravila so,pravila bodo.Prijavljate se prek telefonov,TVjev,priložnostnih računalnikov ki so trenutno pri roki ker svojega nimate s sabo,včasih vas kdo razjezi in odpišete neprimerno nazaj in sledi kazen.Jaz sem uporabil za naselja nekatera imena slovenskih vasi katera so če izuzamem naše pojmovanje in bit zelo domiselna,uporabil sem jih v enem postu s katerim sem odgovoril na post enega člana foruma.Ni več tega posta.
    Je kaj narobe bilo?

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Citat Originalni avtor Tiny Thief Poglej prispevek
    Že to da se sedaj privoščjivo oglašate ob zaklepu WW-ja, pomeni da ste totalno nezreli in samo furate svoje trollanje še naprej.
    Jaz glih zahodu privoščim zmago, ker glih na vzhodu je tista "omenjena" greznica, ki ne zna pošteno zmagovat. In grem se stavit, da imajo za vdor v vaš WW ti isti akterji ziher nekaj malega če ne kar ornk prste vmes. Maš pa na vsakem kvadrantu froce, ko ti bojo za ++ štalo delali, zato taka slika. Povej mi, sem se zlagal mogoče?

Sicer pa kaj se mam jaz za sekirat? Sej so pa igralci tisti, ki talajo gesla naokol. In je to geslo prišlo do napačnega človeka, zaj je pa jok in stok.
    Nazadnje urejal BLAsT3R; 01-04-2015 ob 14:08.
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    312

Privzeto

BLAsT3R se strinjam, meni je žal samo časa, ker si ga moram utrgat nekje od dela in družine, drugi pa od šole ali nekaj tretjega. To ni fer do običajnih igralcev da se dogajajo take stvari, ker večina je prišla uživat v igri, nekaterim pa več pomeni kreganje in nagajanje. Zapuščam debato, zanima me samo še kaj bo z WW.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •