Stran 3 od 47 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 1234513 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 465

Tema: [3x-speed] Splošna debata [zima - pomlad 2015]

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Mar 2010
    Objav
    27

Privzeto

to da je Triple skoraj zmagal ne drži,ker enostavno niti gradil ni
    sicer je pa to že zgodovina
    karte se na novo delijo

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Tistim:

-ki na rsx filajo ego pa špilajo za lastne interese
    -ne igrajo timsko in sodelovalno
    -namensko delajo zgago in mešajo drek
    -ne prebavljajo, da imajo farmane in katane račune
    -ne prenesejo, da ima nekdo večje offe od njih samih

naj si nemudoma zbrišejo račune in naj gredo simčkat na six. Keri je mislo, da bo simčkal na rsx celi server, se je hudo zmotil. Na sixu je lahko igrat, ko je razmerje 3:1, na rsx te bo stolkla aliansa s 50. rangom in 10 igralci, če te bo hotla. Tudi najlepšo farmo tam ni za podcenjevat. Srbi tam sodelujejo, bijejo vojne že 5 let med sabo in so vajeni trde igre.

Hvalabovgu, da sem v aliansi, kjer sodelujemo vsi, pa čeprav jih od teh 30 poznam samo pet. Za razliko od +-, kjer je 3x več igralcev, a je naseljena celotna golazen iz Hydre in NES, ki vodstvu drek meša in hoče, tak kot je že en zgoraj povedal, da jim vsi plešejo, kak bojo oni špilali. Jaklček, serd je lahko prvi po popu na rsx, samo kaj, ko ne prenese tega, da imajo nekateri določeni igralci v naši aliansi večje offe kot pa serd ali njegova drhal, ki se bohoti na +-. Pa vem povem nekaj? Nekateri srbi imajo še večje offe kot pa naši igralci. Prav žal mi je nekaterih igralcev na rsx-u iz Amen in Cu alianse, da morajo prenašati tole gnojnico. Zato pa slovenci tipično nemoremo enga tujega strežnika preživet, ker se prej med sabo skregamo in pobijemo kot pa da gremo sovražnika katat.

Prilagam pa še en bombonček, ki sem ga naredil na začetku rsx serverja Tale klipček je krožil tudi med srbskimi igralci in v enem dnevu se je celi rsx delal norca iz serda Vse, kar je v tem filmčku predvideno, se dejansko dogaja

Tak, to je moj edini post tukaj, hotel sem samo razčistit par zadev, zdaj pa naj teče debata o sixu.

Lp
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    109

Privzeto

Blaster !

Zaradi tebe in tripla, ki kuhate stare zamere do igralcev iz prejsnjih serverjev, se kregate. Nas vodja je povabil igralca triple na srbski server, ga prosil naj pride s svojo ekipo na rsx server, ker bomo potrebovali vsakega dobrega igralca. Na +- strani vsi sodelujemo in smo stare zamere dali na stran, jih bomo ze na drugih six-ih poravnali, če bo to potrebno. Triple pa fejk screen-e posilja, kok ma on offa, sej nebi reku ce bi jih posiljal nasprotnikom, ampak jih posilja nam, zaveznikom, prijateljem. Niste fer, niste dorasli, kar smo se zmenili na zacetku serverja se ne drzite, upam samo da se boste spametovali in da pokazemo srbom da smo Slovenci močni in sposobni med sabo sodelovat in jih premagat na njihovem serverju.

Lp
    Po toči zvoniti je prepozno

Izključen
    Datum pridružitve
    Feb 2014
    Objav
    444

Privzeto

Citat Originalni avtor BLAsT3R Poglej prispevek
    Tistim:

-ki na rsx filajo ego pa špilajo za lastne interese
    -ne igrajo timsko in sodelovalno
    -namensko delajo zgago in mešajo drek
    -ne prebavljajo, da imajo farmane in katane račune
    -ne prenesejo, da ima nekdo večje offe od njih samih

naj si nemudoma zbrišejo račune in naj gredo simčkat na six. Keri je mislo, da bo simčkal na rsx celi server, se je hudo zmotil. Na sixu je lahko igrat, ko je razmerje 3:1, na rsx te bo stolkla aliansa s 50. rangom in 10 igralci, če te bo hotla. Tudi najlepšo farmo tam ni za podcenjevat. Srbi tam sodelujejo, bijejo vojne že 5 let med sabo in so vajeni trde igre.

Hvalabovgu, da sem v aliansi, kjer sodelujemo vsi, pa čeprav jih od teh 30 poznam samo pet. Za razliko od +-, kjer je 3x več igralcev, a je naseljena celotna golazen iz Hydre in NES, ki vodstvu drek meša in hoče, tak kot je že en zgoraj povedal, da jim vsi plešejo, kak bojo oni špilali. Jaklček, serd je lahko prvi po popu na rsx, samo kaj, ko ne prenese tega, da imajo nekateri določeni igralci v naši aliansi večje offe kot pa serd ali njegova drhal, ki se bohoti na +-. Pa vem povem nekaj? Nekateri srbi imajo še večje offe kot pa naši igralci. Prav žal mi je nekaterih igralcev na rsx-u iz Amen in Cu alianse, da morajo prenašati tole gnojnico. Zato pa slovenci tipično nemoremo enga tujega strežnika preživet, ker se prej med sabo skregamo in pobijemo kot pa da gremo sovražnika katat.

Prilagam pa še en bombonček, ki sem ga naredil na začetku rsx serverja Tale klipček je krožil tudi med srbskimi igralci in v enem dnevu se je celi rsx delal norca iz serda Vse, kar je v tem filmčku predvideno, se dejansko dogaja

Tak, to je moj edini post tukaj, hotel sem samo razčistit par zadev, zdaj pa naj teče debata o sixu.

Lp
    edini ki drek meša si ti IN SAMO TI. utihni ze enkrat ker se mi res neda več tvojih buč poslušat ker samo neki lapaš efekta pa od tebe praktično ni. srbi se bodo name spravli ? :O res zakaj pa jih se ni ? :O ziher so invisible se bodo pol nakonc serverja zadn dan se online dal pa podrl metro k mi praktično nov več koristila daj če se nisi dojel si bedn. pa verjemi če bi bil tist screen realen bi tripl dodal chupo za siterja tko pa bom ostal pri mnenju da ni in mislim da se večina strinja z mano.
    http://prntscr.com/5ulv5a da bodo ostali vidli o čem govorim. (29 dan igre.)

lp,serd
    ps. edini,zadnji,nikoli več,... in se bi lahko nasteval

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2014
    Objav
    63

Privzeto

In kaj če bi se mi spet pogovarjal o sixu kako zadeva teče itd.

Ne pa o vašem gnilem rsx.

LP
    Seferowski

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SiO4
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

http://tx3.travian.si/statistiken.php?id=0&idSub=3
    med Butcem in glass em so že neka odstopanja ki nakazujejo kdo je komu podpora,kaj šele bo ju3 po 06 h in kateri accji ne bodo več pod zaščito pa bo pokazatelj kako se bo center razvil.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    182

Privzeto

Klapa... Vi niste resni s temi objavami. Drug drugemu govorite koliko ste stari zaradi pritoževanja in nevem kaj, na koncu imate sami iste otročje poste.

Lp

Privzeto

Klapa... Vi niste resni s temi objavami. Drug drugemu govorite koliko ste stari zaradi pritoževanja in nevem kaj, na koncu imate sami iste otročje poste. Tale forum gre skos bolj v k*.

Lp
    Se popolnoma strinjam s tabo. Pravte da vas SLO speed ne zanima vec, a cez celi novi forum se kregate igralci, ki domnevno ne igrate ta six. Bahate se s rsx, pa kok ste dobri, ok razumem, morte svojo samozavest dvignt, ampak kregejte se na rsxforumu, skypu ali FBju, samo ne se kregat na forumu, katerega speeda ne igrate, ker to ni namen foruma.

Zresnite se ze enkrat, TO JE SAMO IGRA, na koncu steje prijatelstvo, ce si spoznov nekoga novega, da se bos druzil z njim v RL, ne pa kdo zmaga, pa kok ste pobil in ne vem kaj se...Ce ste podrl rekorde ste jih zato, ker so vam v ozadju pomagali drugi igralci, niste sami vsega naredili, ce ste vodje se ne pomeni da ste najpomembnejsi v svetu travian.

Upam, da se boste ze nehal kregat kdo je najbolsi, ker ne boste nikoli najdl najbolsega, zmeraj se bo najdu ksn nov k bo podru rekorde, tko je to in sprjaznte se ze.

Namen traviana je prijatelska igra, ne pa podkupovanje pa vohunjenje...meni deluje kot da ste v korporacijskem svetu, kjer sluzite miljone na tedn...

Za tiste, ki igrate six, vam zelim cim vec uspeha, druzenja in predvsem vesele igre.

Lep Pozdrav KG

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Feb 2014
    Objav
    380

Privzeto

Citat Originalni avtor Monika Raikkonen Poglej prispevek
    Pred branjem objave se naj igralci Hydre in NES posvetujejo z zdravnikom ali farmacevtom!

E buci buci buc... buci buci buc.. glej jih dojenčke male pokakančke! Mali Serdek pokakani! Kaj si pozabil žitno kašico pojesti? Kaj ti je magičnih tabletk zmanjkalo? Kaj še vedno ne znaš zadržati vodice pa moraš pleničke nositi? Kaj je mamica šla v trgovino pa ti pozabila frutek kupiti, da tako vekaš, kot da te je gosenica v lulčeka ugriznila? HAHAHA, serd pa chuppa silita enega (baje da ga imate za) amaterja tripla za sitterstvo, ker mu ne verjameta, da ima on tako velike offe! Pa še gold mu ponujata! HAHAHA Pa kaj vaju ni sram, da se sama sebe tako blamirata? Pa kaj bom jaz še prebral na tem forumu? Grem si zdaj po kokice v trgovino, ker me res zanima, kaj boste še napisali! Pa vi ste pajaci! Vsak dan preberem novo idijotijo od vas!

Nemorem verjeti, kako ste vi carji, ko ste triplu vzeli crush vas, a zdaj pa ima triple večje offe od vas? Ne more biti to res! Triple deli prirejeno sliko! Triple laže! Triple je illuminati! Proti prijaznemu in dobremu fanteku serdu se kuje gromozanska zarota, s katero hoče hudobni triple nadvladati slovensko sceno! Serd, sočustvujem s tabo! Če boš potreboval roko, na katero se lahko zjočeš, pridi k Moniki! Zafrkavam se, še v ritko te bom zraven nabrcal!

nono ne delaj papka iz sebe še bolj kot si, ker si dejansk ze prejsni speed dokazu, da edin gob*a od tebe druzga ni...
    ČEEE bi triple res imeu take offe, ampak usi vemo da ih nima, ekr bi blo nerealno da bi model raj filu VK kot VB... no ja, ČE bi meu take offe, mu neb biu problem pokazat accja, kaj šele za 1.6k golda

lp

P.S pojej se od foušije, ker folk bolje igra travian od tebe

Uživajte v čudoviti noči *_*

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jun 2013
    Objav
    79

Privzeto

Hobbiti se množijo kot gobe po dežju.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme