Stran 14 od 15 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 412131415 ZadnjiZadnji
Rezultati 131 do 140 od 142

Tema: [AEU 2X] Splošna debata

Imperator
    Datum pridružitve
    Aug 2011
    Objav
    479

Privzeto

* je šlo manj..nima veze..ampak kje so tisti, ki so se hvalili...jih ni..hehe

Danes so spet nekateri offe na * izgubljali

Danes so se nekateri spet na nas zabijaji. Ni čudno, da je tu na forumu vse potihnilo

Moderator, daj razživi ta forum
    Nazadnje urejal FA Vencheslav; 15-03-2015 ob 10:11.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    65

Privzeto

Citat Originalni avtor Sky Poglej prispevek

Morda pa UFoT-i raje tačas uživamo na soncu, preganjamo dekleta/fante in se predajamo ostalim mesenim in nemesenim zemeljskim užitkom.

sky, ti si kar meči pesek v oči, kmalu pridem še po tisti art ki ga maš

Nisi pa nič omenil kak vam adam iz * uničuje ... beri nulira ... metre, zoorganizirali ste pa EN (1, uno, eins, one, ...) oganiziran napad - pa še tega ste zaje*ali zaradi požrešnosti. Po drugi strani pa se režim, ko vidim da imajo vaši po 30k EI-jev, ki jim stojijo doma in jih imate za *obrambo*. C C C C C. In karmen ni edina iz vaše ally s tako vojsko.

A še vedno čakate da se ww pojavi?

Urejeno:
    PS. pa da boš vedel s kom se meniš: SZ
    Nazadnje urejal warhead; 18-03-2015 ob 17:59.

Imperator
    Datum pridružitve
    Aug 2011
    Objav
    479

Privzeto

Meni je kar zanimivo, ko poraženci vedno ene in iste izgovore iščejo. Pa ne samo na tem serverju. Saj sonce je tudi sredi zime. Pač trudili so se in jim pač ne gre. A je to tako težko priznat? Enim rata, drugim pač ne in tako bo vedno

Če povzamem na kratko celoten ta server, vidim, da sovražniki niso nič od nič naredili ta server. Na prejšnjih serverjih so se vsaj trudili zlomiti močnejše alianse, kar jim je včasih uspelo. Tu pa...eh škoda besed
    Nazadnje urejal FA Vencheslav; 07-04-2015 ob 08:09.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2015
    Objav
    19

Privzeto

kaj jočete sedaj * ,da server ni več zanimiv,saj pa sami veste,da ste z prevaro prišli do sem kjer ste zdaj !!!

če hočete da je server zanimiv pa, da se bo nekaj dogajalo do konca potem si morate nekateri pri sebi nekaj porihtati !!!

pa ne se mu usuvat po tem kar sem napisal ,da sem pač na strani tistih ki so poraženi (ker sem in sem ponosen na svoje delo tu), sem vsaj toliko človeka v sebi da ne zarinem nikoli noža v hrbet svojim soigralcem ne glede na to kako nam gre .
    ampak to je za nekatere tu znanstvena fantastika ,zato pa slo serverji propadajo ,na .net serverjih pa taki kot vi nimajo kaj iskati ,ker jih noben noče in še če je že kdo takšen ga lastna aliansa izloči in uniči !!

toliko od mene
    pa lp in uživajte v (pirovi) zmagi

Imperator
    Datum pridružitve
    Aug 2011
    Objav
    479

Privzeto

Kakšna prevara? Razloži malo. Poraz res boli...hehe

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Jure199
    Datum pridružitve
    May 2014
    Objav
    437

Privzeto

zgleda da je bil zanimiv server glede na to da je celih 14 strani foruma napisanih
    Lp

Gladiator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    65

Privzeto

* nikakor nismo prišle tak daleč s prevaro, zgolj z dobro diplomacijo. Če pa leti ta tvoja prevara na primusa in z njim razpad IZBRANIH, se pa zamisli malo: ded je mel 10 računov, kdo bo hotel igrat s takim prevarantom? Jaz 100% ne, kar sem tudi povedal takrat, ko so se dogajale te stvari.

SimZiti

Imperator
    Datum pridružitve
    Aug 2011
    Objav
    479

Privzeto

Citat Originalni avtor SiO4 Poglej prispevek

Super bunker šadovplay,res ste najboljši-in vi bodete tako branili 30 artefaktof,1 dan in ste gin.
    Kako boš pa zdaj komentiral svoj komentar?

Gladiator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    65

Privzeto

da best

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2015
    Objav
    19

Privzeto

Citat Originalni avtor warhead Poglej prispevek
    * nikakor nismo prišle tak daleč s prevaro, zgolj z dobro diplomacijo. Če pa leti ta tvoja prevara na primusa in z njim razpad IZBRANIH, se pa zamisli malo: ded je mel 10 računov, kdo bo hotel igrat s takim prevarantom? Jaz 100% ne, kar sem tudi povedal takrat, ko so se dogajale te stvari.

SimZiti
    meh kakšni IZBRANI??

kaj pa ALFA, saj res bili smo dobri samo do tedaj ko smo vam dali dva arta in pa naš def!!!
    ko pa bi morali dokončat IZBRANE pa ste raje njihove člane vzeli k sebi in nam nož zarinili v hrbet !!!

tako da sedaj vsaj vem kaj moram storiti naslednjič ko se srečamo z vami na istem polju!

pa lep pozdrav do naslednje vojne ,ker zavezništva si itak ne zaslužite !

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •