Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: si2 [07.02.2014 - 12.10.2014]

Forum Admin Avatar uporabnika/uporabnice FA Vencheslav
    Datum pridružitve
    Feb 2014
    Objav
    129

Privzeto si2 [07.02.2014 - 12.10.2014]

cudo_sveta.png

Dragi igralci Traviana

Vsaka dobra stvar pride h koncu – tudi ta doba. Nekoč je Salomon dobil v dar prstan z vgraviranim sporočilom, ki je lahko odpravilo vso veselje in vso žalost sveta. To sporočilo je bilo grobo prevedeno z: »Tudi to bo minilo.« V naše veselje in žalost hkrati razglašamo: » Tudi to je minilo.« Upamo, da ste se zabavali z nami, nam je bilo v vaši družbi prijetno. Hvala, da ste ostali z nami do konca.

Rezultati: Dan je že davno prešel v noč, vendar so delavci v vasi WW VILLAGE, nadaljevali z delom skozi zimsko noč – večno utrujeni, od številnih vojsk, ki so se trudile, da bi uničile njihovo delo, vedoč, da dirkajo s časom in proti najstrašnejši sili, kar jih je kdaj grozilo svobodnim ljudstvom. Njihov neumorni trud se je končal ob 10:52 ko je neznani delavec položil zadnji kamen zgradbe, ki bo vedno znana kot največja in najbolj veličastna zgradba po padcu Natarjev.

Skupaj s svojim zavezništvom "WW", je "Thorin" končal z gradnjo Čuda Sveta. Porabil je milijone surovin ga hkrati branil s stotisoči hrabrih branilcev. Torej si "Thorin" zasluži naziv zmagovalca te dobe!

"Bukefal" je bil vladar največjega imperija, tesno sta mu sledila "medekmali" in "megi".
    "ATAx" je bil vladar največjega vojaškega imperija in je pobil največ nasprotnikovih enot.
    "Thorin" je bil najslavnejši branilec in kri napadalcev je pojila pokrajine ob njegovih mestnih vratih.

S pozdravi,
    Vaša Travian ekipa

PRAVILA FORUMA ZGODOVINA - SI2

1. V ta forum spadajo samo bojna poročila in opisi dogajanja od začetka serverja do zaključka.
    2. Cenzura poročil ni potrebna.

Zaželjeni so daljši komentarji uporabnikov, ki so server igrali od začetka do konca. Ti komentarji naj opisujejo dogajanje tekom celotne igre, napisani naj bodo vsaj približno v slovnično pravilnem jeziku, saj jih bodo brale še mnoge generacije Travian igralcev za nami!

Nazadnje urejal FA Vencheslav; 13-10-2014 ob 17:56.
    FA Vencheslav
    Imate vprašanje? Odgovor lahko najdete tukaj:
    Travian: Legends (T4 verzija)

Novosti lahko spremljate na Facebook ali pa na Travian blog

Privzeto

Pozdrav,

dooolg res dolg je bil tale server. Iz zime smo prišli do jeseni, vmes je bilo seveda poletje, ki je vzelo veliko igralcev in pustilo veliko lepih računov...ampak ne bomo o tem.

Ker je bil server tako dolg in naporen, ne bom veliko kompliciral in bom kratek

Vsi, ki ste igrali poznate moj nick in veste kaj sem delal(enim je prav, drugim ne) ampak bistvo vsega je bila borba in to je to.

Pa še par zahval

massive- Andrej midva sva začela preobrat na koordinatah -,+ Hvala ti za potrpežljivost(pr men to nujno rabiš), za vse pogovore, pomoč z obrambo in seveda za ves prispevek aliansi Anon 300. Legenda si in v čast mi je bilo

witch- Nuša najprej oprosti za momente, ko sem te razjezil a sva se vedno poklopila in tudi tebi hvala za potrpežljivost Bila si naše sonce in nevarna tevtonka. Hvala za ves prispevek aliansi Anon 300 in za vse pogovore ter debate V čast mi je bilo.

Nero/The Judge- Boštjan koliko offa so nasprotniki zabili na tebi in ko si prevzel račun The Judge si jim lepo znal zamoriti jutra Tudi tebi hvala za ves prispevek in vse debate, ki sva jih dala skos.

Atara- Miha in Mitja prehitro sta nas zapustila a alianse Anon 300 brez vaju ne bi bilo. Hvala za ves trud in upam, da sta zadovoljna z razvojem dogodkov pa čeprav smo izgubili.

rokov fissh- Rok legenda si res, škoda da se nisva že prej našla a proti koncu sva se fajn ujela in v čast mi je, da sem te spoznal. Sicer sem seveda za NK Maribor toda tihi navijač Radomelj po tvoji zaslugi

Umazan John- Matic&Bojan offerja in še dve legendi, ki sem ju spoznal na tem serverju. Vedno vztrajna tudi ob izgubah offov sta šla dalje a žal je poletje tudi vaju dva nekako potegnilo. Hvala Matic za dolge debate in Bojanu za vztrajnost in zaupanje. Res sta legendi in v čast mi je bilo.

Aloveis- Saki ti si tut ena legenda in zdaj se sprašujem, kaj bi bilo, če bi od začetka sodelovali in se skupaj borili Hvala za vso podporo in vse debate, ki mimgrede še vedno trajajo V čast mi je bilo sodelovati s tabo

Malina- Kaja tudi tebi hvala za vse Si super oseba, fajna za debate in super defferka Vesel sem, da sem te spoznal in v čast mi je bilo sodelovati s tabo.

ATAx- Matic hvala za korekten odnos kljub temu, da sva bila nasprotnika si pokazal da igra ni vse in iskreno ti čestitam za dosežek, ki ti je uspel. Rekel si da greš na 1 off mesto, pa nism verjel No zdaj verjamem.

Thorin- Čestitke za zmago in korekten odnos. Zdaj pa daj dna na kup, ker boš verjetno moral kaj častit. In če pogledam kok vas je... hehe

LUSTER- Da ne bomo smotani in da končamo tole poglavje še nekaj o tebi. Kljub temu, da me zadnje čase jeziš si dober igralec, ki se je prvi odločil, da se loti mojih naselij Celo trakec si mi posvetil in nato še ww zbil. Potem pa veva kaj je bilo, toda jaz grem dalje in upam oz. prosim če lahko končava tole brez zamer.

POSEBNA ZAHVALA PA GRE:

Vsem članom alianse ANON 300 !!! Ko ma nekdo ob sebi igralce oz ljudi, kot ste vi je lahko samo srečen. Hvala vam za podporo, za vso aktivnost, za vestno delo, za vse pogovore, za prenašanje mojih MM-jev in seveda za vso vojsko in ress, ki ste ga vložili. Lahko bi še našteval a sami veste V veliko čast mi je bilo igrati z vami in upam, da ni bilo zadnjič.

Pa še za zaključek: Čestitke Godsom za zmago in dobro borbo, čeprav neradi napišete mislim da je to da smo preživeli vse te napade in ofenzivo nekakšna moralna zmaga tudi kar se nas tiče. Bili smo nasprotniki(loh bi se sicer že prej odločili) ampak tole je igra in tokrat je uspelo vam.

Vsem želim najboljše v travianu in v rl kar se pa mene tiče... večni geek in tko veste kako me najti

HVALA!

In moj slavni podpis: S

Privzeto

Na serverju sem se registreral devetega marca, z namenom da odigram svoj zadnji travian, saj se je moje šolanje zaključilo. Nekak sentimentalen pomen mi je bil, saj sem prvič igral travian tu na dvojki, ko sm ravno začel hodit na faks (je trajal vem :P).
    Za duala sem imel prijatelja, ki je mel pokvarjen bioritem, in je brez problema klikal od polnoči do petih zjutraj.
    Vsak si mora slejkoprej poiskati allianso, in čisto zraven mene je bil igralec toro4, takrat član allianse MI6. Začel sem se dogovarjati z njim, da bi dal kakšno dobro besedo zame, pisal pa sem tudi matt15 in bondu.
    V času dogovarjanja je toro4 zamenjal tri allianse! V kolikor sem se pozneje pozanimal, se je obračalo po vetru na veliko.
    Ustanovi se Ex.g, pobere cel kup igralcev, Gods napovejo vojno, v dveh urah krilo Ex.g spremeni ime v gods..(dve piki).
    Vseen sm sklenu se pridružit se alliansi MI6 in se javit na mesto defferja. Sodelovanje je blo dobro, saj so se vojske godsev zabijale in MI6 je bila dolgo top deff ally. Ker sm mel preveč časa, sem utrujal okoliškim godsem in skrbel da so meli rdeče sabljice (selfishove oaze), čeprov zarad low popa kej posebno velika grožnja nism bil. Številčna premoč je terjala svoje in vodstvo ter večina igralcev je začela brisati račune.
    Sam sem hotel server igrati do konca, zato mi je globoko na +/+ koordinatah zeus dal šanso da se izkažem. Z menoj sta prišla tudi bacillus in sabina7 (nism vedu kaj je imel ta v planu). Še vedno sem igral deff rimljane, a se mi je zaradi manjka akcije porodila ideja, da se na server podpišem z ww crushem. Ker je blo to konc maja (100 dni pred prihodom načrtov!), sem pisal sosedoma strahu in premzi, da začnemo svojevrsten projekt. Naselje strah&premza project je bilo ustanovljeno 30. maja in tole je rezultat:
    http://travian-reports.net/si/report/447442c88b8
    Škoda da premza ni zdržal do konca (smrt v družini, pa selfish mu je prevzel naselje ker ni vedel da je pod mojo zaščito), sem pa držal obljubo in obdržal ime naselja, ker si dal vse od sebe v samih začetkih projecta. Strah se je izkazal za odličnega sitterja in pomočnika, pravtako bacillus, ki je vskočil malo kasneje, oba sta vestno in skrbno skrbela za obrambo, žito in trening v projectu in hvala vama za to.

Glede samega serverja bi pa takole reku, glede na to da so mel godsi prve tri allianse na serverju se je čist jasno vedelo da bojo zmago hoteli zase, zato me ta pozna koalicija (ahil anon amor us) razočara. Vem da so imeli anon in ahil hude spore, sam jaz osebno sem si želel da bi se čimprej pobotal in se zavedli, kdo je taglavn bad boi. Dobro da je smrketa postavu stvari v pravo smer .
    Glede allianse TITO, ne vem kaj se je zgodlo z njimi, ali so se sesedli sami vase, ne vem. Naj nekdo napiše kaj je blo s tem, ker tudi mene zanima (so bli na začetku top alliansa s top playerjem).

Zahvala vsem za sodelovanje (veste kdo ste), pa upam da se bomo še naprej slišali prek skypa ali maila

Lp, Mentolcek
    Nazadnje urejal mentolcek; 13-10-2014 ob 16:54.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice General_
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    436

Privzeto

Da še jaz na kratko opišem server, zame se je vse skupaj začelo z prenehanjem igranja na s5 strežniku, začetek je bil kot ponavadi počasen in zaspan, par klikov na dan in populacija je rasla sama od sebe Sredine serverja sploh ni pomembno opisovati saj zame ni bilo nekih velikih dogodkov ki bi bili vredni omembe, serverja s2 se bom spominjal v prvi vrsti zaradi kooooončno spet ene zmage na koncu pa če prav priznam je pirova ampak takšni pač so naši slo serverčki, ena stran je vedno precej močnejša od druge, razlog pa pomoje tiči v pomanjkanju resnih in starih izkušenih igralcev ki bi znali skupaj sestaviti vse štiri strani neba enako močne. Že od začetka sem si zadal cilj, da po parih letih ponovno poizkusim naklikat spodoben crush ki bi naredil nekaj škode na sovražnikovem WW-ju, to mi je sicer uspelo ampak kmalu po zaklepu računa Atara in posledično tudi njihovega WW-ja, so se naši načrti o rušenju obeh WW-jev (Atara in odbitko) v enem "šusu" izjalovili, ker glavnega akterja bivšega računa Smrketa ni bilo več na plano, sem se nekako uštulil k vodjema ATA-xu in Thorinu, ker sta oba imela polne roke dela z gradnjo vsak svojega čudesa sveta, smo se dogovorili da prevzamem žezlo in zberem vse napadalne vojske Bogov. Kot sem že omenil je bilo planirano rušenje obeh WW-jev hkrati in ker to zaradi zaklepa ni bilo mogoče se je velika večina vojsk zgrnila nad odbitko-v WW. Ostale večje vojske smo za vsak slučaj še prihranili saj smo vseeno pričakovali malo več vojsk od nasprotnikov ki začuda niso imeli niti enega ovnaša Pred koncem ko je bilo že jasno, da vendarle večjih sprememb med WW-ji več ne bo, so nekateri iskali in vendarle našli obrambo in lahko zabili svoje vojske.Ostala sta nam mislim da še dva ali trije crushi, ki niso dočakali svojega konca na pravi način

Če povzamem je server v mojih očeh na eni strani server razočaranja, ker ni bilo prave borbe ki sem jo vajen iz preteklih serverjev in server ki nam je končno prinesel tako željeno zmago ki smo jo čakali kar nekaj časa (ekipa ANGELS), rečem lahko samo FINALY!!!

Hvala za igro
    Thorin, bucka, Popay-ka team, ATA-x, Boštjan, Big C, skavt Dusko, punčka&fantek in vsem ostalim Gods-em

Čestitke tudi nasprotnikom ki so vstrajali in se trudili do konca

Pa še zadnja dva napada z moje strani
    http://travian-reports.net/si/report/448236f3bfd
    http://travian-reports.net/si/report/448237d085a

Pa se vidimo čez kakšno leto ali dve!

Ime: C&A
    Geslo: simon2011

lep pozdrav,
    C&A
    Nazadnje urejal General_; 13-10-2014 ob 21:26.
    OST ~ JZP ~ KYS ~ Angels ~ UNITY ~ Gods ~ VvV
    PENZIJA!!!

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •