Stran 2 od 3 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 29

Tema: združenje starih igralcev iz leta 2007 do 2009

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    156

Privzeto

Citat Originalni avtor n0g00dah Poglej prispevek
    a je kakšn server, k je od 22h pa do 6h na off line?
    Če tole zrihtamo pridem takoj igrat

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2007
    Objav
    26

Privzeto

Sem že pozabil, ampak ali je med bila med leti 2007-2009 enkrat zmagovalna alijansa RIP?
    [CENTER]

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice n0g00dah
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

neki podobnega je bilo, ampak mislm da so bili KUNJE v navezi z RIP al kako že

bemti 8 let je že tega

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2007
    Objav
    26

Privzeto

No hudo. Jz bom spet po dolgih letih malo klikal travian. Igram na tem novem serverju ki se je začel par ur nazaj. Če je kdo za navezo sem za.
    [CENTER]

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    182

Privzeto

Če se nemotim je bil prav prvi Si1 tisti kateri je vključeval Kunje in RIP?

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice . Z .
    Datum pridružitve
    Aug 2012
    Objav
    86

Privzeto

BRAVO stari..hah! Verjamem, da je marsikdo že razmišljal o tem..jaz sem Skratka..jaz sem absolutno ZA..preneham špilat vse aktualne serverje..in grem na tistega, kjer bi se skupaj zbrali "starejši" - pač tisti folk, ki je igral v tem začetnem obdobju slo traviana. 09 je za mene neka prelomnica..po tem leta so se množično začeli pojavljati TM wnb frajerji. Pol se je še verzija zamenjala..Če že gremo..dejmo it na enga k je T3.5. Igrati brez golda mi ni tuje..v bistvu znam samo tako špilat.

Če bo kaj..skype: lud11iiiii (5x i)

P.S.: če ima kdorkoli kakšne stike z igralcem Genie (Kunje) naj mi prosim piše Dobra ideja nOga..lepa, lepa =)

Lp

Citat Originalni avtor iZver Poglej prispevek
    Sem že pozabil, ampak ali je med bila med leti 2007-2009 enkrat zmagovalna alijansa RIP?
    Hja..mogoče so zmagali..ampak skupaj z Kunjami Bom probal pobrskat. Kakšen nick si imel na prvem s1??

Lp

Dragi igralci Traviana

Sonce je že zašlo, a so delavci metropole V spomin KunjeRIP kljub temu nadaljevali z delom, da bi dokončali veličastni spomenik. Okoli 13:30 je neimenovani delavec položil zadnjo opeko in končal z gradnjo najmogočnejše zgradbe v zgodovini Traviana od padca Natarjev.

Skupaj z alianso "KunjeRIP" je "Axtor" prvi končal to veličastno čudo, z milijoni porabljenih surovin in tisočerimi bojevniki, ki so čudo branili, in je zato, dobil naziv "Zmagovalec te dobe"!

Na koncu je "Darkscorpio" kralj največjega imperija, ki sta mu sledila "alex32" in "Stiv". Najpogumnejši bojevnik in napadalec je "Dr.15ka", ki je pobil največ sovražnih enot.
    "Axtor" si je prislužil naziv najmogočnejšega branilca, kar se kaže na krvavo rdeče obarvanih vratih njegovega mogočnega kraljestva.

Mi, Travian ekipa se vam zahvaljujemo, da ste ostali z nami do konca in pokazali neverjetno podporo in razumevanje, ko je šlo kaj narobe.

Lepi pozdravi Vaša Travian Ekipa

Oldschool... 2007 T.35 <3

Privzeto

Koliko se nas je pa vrnilo po 7-8 letih!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice . Z .
    Datum pridružitve
    Aug 2012
    Objav
    86

Privzeto

Citat Originalni avtor slovenium Poglej prispevek
    Koliko se nas je pa vrnilo po 7-8 letih!
    Vrnilo? Kar nekaj jih je bilo v tem obdobju non-stop aktivnih Jaz sem imel cca. 2 leti skupaj pause..po par mesecev itd.

Lp
    Oldschool... 2007 T.35 <3

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    182

Privzeto

Tudi sam bi se z veseljem pridružil kakšnemu T3.5 strežniku in ga klikal z vami. Ampak se mi zdi da ni nikjer T3.5 ?

Privzeto

Verzija T3.5 je bila tista brez heroja, ce se ne motim?
    Jaz bi se tudi pridruzil, igranje na teh zadnjih sreverjih mi je prislo proti.
    ajde, se cujemo
    Nazadnje urejal grozni jure; 01-10-2014 ob 15:04.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •