Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 16

Tema: Splošna debata T5

Community Manager Avatar uporabnika/uporabnice CM Matej
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    376

Privzeto Splošna debata T5

Spoštovani igralci

Pravila
    ostajajo enaka. Od vas pričakujemo, da jih boste upoštevali vsi, brez izjeme. Namen foruma je dodatno razvedrilo ob igri, zato se zabavajte in uživajte.

Naj vas samo spomnimo, da so prepovedane žaljivke, spam sporočila, debata o kaznih in zaklepih in če vas osebje obvesti, da smatra določeno besedo za žaljivko ter zanjo poda opozorilo ali prepove njeno uporabo, da se tega držite.

Pogovor naj poteka spoštljivo do vseh uporabnikov, za osebne pogovore (pogovore med soigralci), za pogovore o preteklih serverjih, stare zamere in pretekla nesoglasja pa vam priporočam in svetujem da uporabljate katerega izmed zato namenjenih programov ali pa zasebna sporočila.

Želimo vam veliko uspehov in užitkov ob igranju Closed Beta, verzija T5.
    Imate vprašanje? Odgovor lahko najdete tukaj: Travian: Legends Answers

Moderatorji svoje delo opravljajo prostovoljno, zato niso dosegljivi 24 ur na dan.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice mikado
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    60

Privzeto

In kako sploh zgleda? Kakor sm slišou bo bol igra za bogate
    Stupid
    Pointless
    Annoying

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    182

Privzeto

kolikor mi je znano bodo 24.9 na maile začeli pošiljati ključe če mi ne uspe in ga kdo dobi se priporočam za pomoč ker me zanima kako bo tale T5 izgledala

Začetnik
    Datum pridružitve
    May 2014
    Objav
    1

Privzeto

mene cela zadeva zelo zanima....sem se prijavil in upam da dobim ključ..... če pa slučajno ne, pa se tudi jaz priporočam da za duala in za pomoč.....

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Aug 2011
    Objav
    18

Privzeto

Dobil ključ in že malo preizkusil

Iščem pa duela, ki bi server z mano poklikal do konca

Kakšen interesent? Obvezen skype

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    113

Privzeto

tudi jaz sem dobil ključ in po prvih urah na računu sem nekako mešanih občutkov. Najprej te preseneti drugačna grafika čez cel zaslon ampak se kmalu navadiš, upam da je mobilna verzija kaj manj požrešna v smislu nalaganja podatkov o strani, drugače bodo šli megabajti hitro

Če sem prav dojel bodo tukaj zmagovalca določile zmagovalne točke, ki jih bo aliansa preko kraljev, ti pa preko guvernerjev, guvernerji pa preko ropanja dobili. Malo je zakomplicirano s temi kralji in guvernerji, vendar pa to omogoča več različnih taktik. WW-ji še niso izginili, prispevali bodo zmagovalne točke ( princip kot na si4 ancient europe serverju?) Dobra stran kraljestev je, da avtomatsko padeš v alianso v kraljestvu kjer imaš glavno mesto, tako je narejeno da so člani iste alianse bolj skupaj. Tudi oaze lahko koristiš po nekaj ur, sicer ne celotnega bonusa, brez da jih zavzameš. Nisem še dojel tega z mesti in vasmi, kaj prinaša nekaj in kaj drugo. Malo je težko ker moraš odigrati cel server da se sploh navadiš sprememb ki jih ni malo in ki so čisto drugačne kot sedaj na 4.4T verziji. Mogoče bi bilo bolje da bi kakšno spremembo uvedli postopoma že sedaj na 4.T verzijo. zemljevid je tudi nekoliko zapleten, potrebno se ga je pač navaditi. Glede prednosti pa bi rekel da jih ima kralj, saj dobiva nekaj procentou kulturnih točk in surovin od svojih governerjeu, kar pomeni večje kraljestvo, več governerjeu, hitrejše razvijanje..to bo najbrš pripeljalo do tega da bodo želeli biti na začetku vsi kralji?

to je to zaenkrat, kaj več nebi mogel še povedati glede nove verzije.
    PS. iščem soigralca

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Jooks
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    306

Privzeto

Ne igram, bi lahko a sem ključ oddal. Po napisanem in prebranem pa sem mnenja, da ko enkrat nebo več T4.4 verzije(osebno najljubša) bom nehal z Travianom in našel kaj drugega. Spremembe mi niso nič kaj všeč.
    Once a Gaul always a Gaul.

Forum Admin Avatar uporabnika/uporabnice FA Vencheslav
    Datum pridružitve
    Feb 2014
    Objav
    129

Privzeto

Citat Originalni avtor bobek Poglej prispevek
    tudi jaz sem dobil ključ in po prvih urah na računu sem nekako mešanih občutkov. Najprej te preseneti drugačna grafika čez cel zaslon ampak se kmalu navadiš, upam da je mobilna verzija kaj manj požrešna v smislu nalaganja podatkov o strani, drugače bodo šli megabajti hitro

Če sem prav dojel bodo tukaj zmagovalca določile zmagovalne točke, ki jih bo aliansa preko kraljev, ti pa preko guvernerjev, guvernerji pa preko ropanja dobili. Malo je zakomplicirano s temi kralji in guvernerji, vendar pa to omogoča več različnih taktik. WW-ji še niso izginili, prispevali bodo zmagovalne točke ( princip kot na si4 ancient europe serverju?) Dobra stran kraljestev je, da avtomatsko padeš v alianso v kraljestvu kjer imaš glavno mesto, tako je narejeno da so člani iste alianse bolj skupaj. Tudi oaze lahko koristiš po nekaj ur, sicer ne celotnega bonusa, brez da jih zavzameš. Nisem še dojel tega z mesti in vasmi, kaj prinaša nekaj in kaj drugo. Malo je težko ker moraš odigrati cel server da se sploh navadiš sprememb ki jih ni malo in ki so čisto drugačne kot sedaj na 4.4T verziji. Mogoče bi bilo bolje da bi kakšno spremembo uvedli postopoma že sedaj na 4.T verzijo. zemljevid je tudi nekoliko zapleten, potrebno se ga je pač navaditi. Glede prednosti pa bi rekel da jih ima kralj, saj dobiva nekaj procentou kulturnih točk in surovin od svojih governerjeu, kar pomeni večje kraljestvo, več governerjeu, hitrejše razvijanje..to bo najbrš pripeljalo do tega da bodo želeli biti na začetku vsi kralji?

to je to zaenkrat, kaj več nebi mogel še povedati glede nove verzije.
    PS. iščem soigralca
    1. Mesto ali Vas. Pogoj za mesto so kulturne točke, populacija (500) in proizvodnja žita (500). Kaj se pridobi z mestom? Pridobi se to, da se lahko vsa polja nadgradi na 12 stopnjo, infrastrukture pa ni potrebno ponovno graditi kot je to pri gradnji novega naselja. Delal se je izračun kaj je tisto, kar se bolj splača in nekako smo prišli do ugotovitve, da ni razlike;
    - mesto ti da skoraj enako proizvodnjo surovin kot dve naselji.
    - infrastrutura je že zgrajena, zato je to en velik plus
    - več kulturnih točk

2. Kar se tiče kralja in pobiranja davkov (tributov)
    Res je. Na Alpha verziji je pred nekaj časa nazaj kralj s pobiranjem davkov prejel surovine, zaklade in kulturne točke, a so kulturne točke z najnovejšo posodobitvijo odstranili.

3. Zemljevid je drugačen, vendar po mojem mnenju nudi veliko možnosti, saj se da kar precej stvari poklikat direktno iz zemljevida (manjka iskalec koordinat, kar smo že predlagali). Je pa zemljevid tudi poseben po tem, da se širi po številu igralcev in je tako onemogočeno, da bi se lahko naseljevali predaleč od centra.

4. Da, na začetku se veliko igralcev odloči za igranje vloge kralja a kaj kmalu ugotovijo da bi vseeno bilo dobro, da postanejo guvernerji (moje opažanje na Alpha serverju in sedaj tudi na Closed Beta). Je pa tudi res, da bodo kralji igrali večinoma deff, kajti težko je igrati off in hkrati braniti zaklade, ki ti jih nasprotniki hočejo na vsak način izropat.
    Nazadnje urejal FA Vencheslav; 29-09-2014 ob 22:25.
    FA Vencheslav
    Imate vprašanje? Odgovor lahko najdete tukaj:
    Travian: Legends (T4 verzija)

Novosti lahko spremljate na Facebook ali pa na Travian blog

Imperator
    Datum pridružitve
    Aug 2011
    Objav
    479

Privzeto

Meni osebno izgled T5 verzije ni všeč. Po mojem bi bilo najbolje, da bi pustili T4 verzijo in v njej zadevo nadgrajevali ali pa bi grafično spremenili tako, kot je recimo večini znana igra Tribal Wars 2. Recimo ti bonbončki so zelo dobrodošli, ampak grafično pa je vsaj zame malo mimo vsekano. Fajn pa bi bilo, da bi se delalo na tem, da ne bi mogel imeti več kot 1 račun, kar se da. Bot, kot je recimo Travian Tactic, pa bi morali tudi nekako pod drobnogled vzeti. Tu se dogajajo največje kršitve. Da ti bot išče farme, oaze in ti avtomatsko zida, pa ni pošteno do ostalih, ki vlagamo denar za razvoj lastnega računa. Ob koncu igre pa vidiš, da so te recimo napadali igralci, ki imajo več računov. Skratka, to je samo moje mnenje. Mogoče pa je komu všeč in bo z veseljem sprejel T5 verzijo. Jaz je žal, če bo tako ostalo, ne bom igral.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    113

Privzeto

MOD Vencheslav če povzamem

1. Več naselij boš lahko proglasil za mesto in s tem bodo v več naseljih lahko polja na 12?

2. glede tega si tudi še nisem zjasnil, recimo ko governer pošlje zaklad kralju, kralj plača s surovinami..sedaj pa je vprašanje, ali plača s svojimi surovinami ali ne?

Drugače pa sem ugotovil tudi to, da je veliko nekih bonusov v T5 verziji, na surovine, oaze, na surovine ki jih dobiš od kralja, potem so tukaj še avanture iz 4T itd. torej veliko novih stvari na katere moraš biti dodatno pozoren, kar pa seveda pomeni da moraš biti več časa online in igra postaja ŠE BOLJ obvezujoča, če želiš narediti kaj iz računa da poklikaš vse to zraven. Zdi se mi, da je v novejših verzijah toliko različnih stvari, da je vojska kar nekako v ozadju, se ne zdi tako? Včasih na T3.x verzijah je bila vojska in to je bilo to, kdor je več naklikal in nafarmal je bil boljši, tukaj je zgodba malo drugačna s temi zmagovalnimi točkami ipd.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •