Stran 36 od 36 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 26343536
Rezultati 351 do 360 od 360

Tema: [si5] Splošna debata [2014/2015]

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice donald
    Datum pridružitve
    Apr 2011
    Objav
    109

Privzeto

Tudi mi tvojega

Začetnik
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    3

Privzeto

Pozdravljeni,
    načeloma foruma ne obiskujem, še manj se pa na njem oglašam. Ampak tokrat ne gre drugače...

Na začetku naj čestitam vsem, ki ste sploh vztrajali do konca serverja. Moram priznat, da je bil tudi naš račun parkrat v brisanju, pa smo si na koncu premislili. Nas je res zanimalo kam bo vse skupaj peljalo.

Moram rečt, da ste politiki pri neznanih spet presegli sami sebe. Na začetku ste bili z vsemi zavezniki, s katerimi ste pridno tolkli po nas...in sicer zelo uspešno. Tu gre dosti tudi na račun slabe organizacije naših vodilnih(brez zamere).
    Ko se je pa začelo zidat WW, ste zavezništvo z lanskimi zmagovalci prekinli (pa naj piše v vašem profilu kar hoče). Ste pač letos mogli zmagat za vsako ceno...ampak res vsako ceno (tu predvsem mislim na številne vohune v vseh aliansah...).

Če sem odkrit, sem pričakoval le hitro zidanje WW-ja iz obeh strani. Ko ste imeli prednosti za 20. stopenj ste pa šli WW od S-a zavzet? Zakaj je bilo pa to dobro? Zaradi egota? In potem napišete v ime čuda "Sramotmo prevzet".
    Ja res je velika sramota, da ste zavzeli prazen WW. Ampak ne iz njihove strani. Vas je lahko sram, da ste se sploh spustili tako nizko. Da ne omenjam še trenutnega zavlačevanja z nadgradno na 100. stopnjo. A slučajno še iščete def., kjer se da vaše crushe zabit?

Kliknite že tisto zadnjo stopnjo...Za večino se je server namreč že zdavnaj končal.
    Če pa so problem surovine, povejte, pa bom spet aktiviral farmlisto.

Mogoče samo en predlog, ali bolje rečeno izziv. Dragi nasprotniki...probajte 1x odigrat server po pravilih. Se pravi, samo z enim acc., brez raznih skript, vohunjenja in pa vsesplošnih vez in poznanstev. Nekateri najbrž ne boste verjeli...tudi tako se da igrat. Ne trdim, da vsi goljufate ali da so naši nedolžni "angelčki", pa vendar...

Tako...zdaj pa se poslavljam...še enkrat čestitke vsem skupaj.
    Eni ste res pokazali lepe offe, drugi lepe defe (kinky...kapo dol).

Če sem pa koga nenamerno užalil, se mu pa globoko opravičujem.

Lep pozdrav, Teo

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2013
    Objav
    45

Privzeto

marsikak račun je bil v brisanju pa smo / so se premislili , tale server je bil res kar nekej , edino zdej na koncu je bilo bol pestro vsaj z naše strani , vsaki dan je kej dogajalo

čestitke R@Rju za lep off
    Black Panter

Datum pridružitve
    Apr 2011
    Objav
    109

Privzeto

http://travian-reports.net/si/report...42,154091e019c

Če bi vedu, da sta farmi bi pa že prej začel.Ccccc pa taki mojstri traviana

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2014
    Objav
    10

Privzeto

Citat Originalni avtor donald Poglej prispevek
    http://travian-reports.net/si/report...42,154091e019c

Če bi vedu, da sta farmi bi pa že prej začel.Ccccc pa taki mojstri traviana
    dej ZZ ne piši tukj vidiš da naju takoj brišejo pa tud če nobenega ne žališ

Datum pridružitve
    Apr 2011
    Objav
    109

Privzeto

Čestitke Neznanim za zasluženo in prepričljivo zmago

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    576

Privzeto

Čestitke Neznanim tudi v mojem imenu.Bi pa ob tem triumfu dodal samo eno.Včasih je bil travian igra kjer smo se z nasprotniki tepli do konca ampak ko se je server končal smo šli skupaj na pivo in čevapčiče.
    Sedaj je pa slo travian sestavljen iz prevar,vohunjenja,goljufanja,zavisti,egoizma in celo groženj.Govorim za komplet slo sceno.Z nekaterimi ki smo si včasih vsakodnevno pisali in se slišali po telefonu je sedaj kot bi se v zemljo udrli.Pa ni samo pri meni tako.....tudi marsikdo drug pravi enako.
    Žalostno ampak resnično.Vse skupaj sem si predstavljal precej drugače.
    Še 1x....zmaga je zaslužena in želim veliko uspeha tistim ki boste še igrali in vodili zadevo.Tudi jaz bom še kliknil kaj ampak samo kot član in 1x za spremembo delal pod komando drugih.In mogoče najdem spet stari užitek za igro.

lep večer vsem

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2013
    Objav
    45

Privzeto

končno konec , čestitke neznanim za zmago

lep večer
    Black Panter

Gladiator
    Datum pridružitve
    Dec 2013
    Objav
    50

Privzeto

pa smo pripeljali barko v varen pristan.....končno konec serverja ....hvala vsem na izrečenih željah, tukaj ali pa preko IGM kateremu koli izmed naših članov, tudi zaveznikov.....hvala tudi vsem vam, ki smo včasih bili boje, delali bunkerje, trepetali tik pred zdajci, ali bo dovolj tako za prebitje nastavljenega bunkerja, kot oferskega pohoda na nasprotnika.....priznam fantje, pa tudi dekleta, da pa me je ta server spravil "na kolena", poteg vase, ali je še sploh smiselno igrati to igro, ki sem jo prišla klikat z namenom sprostitve, vsaj kančka pozabe na manj lepe realnosti.....tu ste me pa, moram priznati eni zelo žalostili, na kakšne nivoje ste se dali tistemu kančku razpoloženja spustiti.....opažam, osebno jaz, da je to nek princip enakosti kot ne mešanja službe in družbe, kot tukaj igre in družbe.....ne bom modrovala, bitka je končana, za ene za daljše obdobje, za druge so se začele le kratke počitnice.....še zahvala in čestitke vsakemu posebej, saj vsak acc je delček mozaika celotne igre, ki bi lahko bila tista milina klikanja in druženja....bili ste...ostanite še, dobri bojevniki travian serverjev in ne pozabljajte, da je travian le IGRA, ki bi nas morala razvedriti in družiti! Si bom dovolila zahvalo v imenu imperija Neznani in vseh zaveznikov.....HVALA IN SREČNO!

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice moria
    Datum pridružitve
    Sep 2013
    Objav
    40

Privzeto

Citat Originalni avtor natalck Poglej prispevek
    Če sem odkrit, sem pričakoval le hitro zidanje WW-ja iz obeh strani. Ko ste imeli prednosti za 20. stopenj ste pa šli WW od S-a zavzet? Zakaj je bilo pa to dobro? Zaradi egota? In potem napišete v ime čuda "Sramotmo prevzet".
    Letos jim je celo uspelo prevzeti prazen WW.

Kapo dol

lp

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •