Stran 33 od 36 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 233132333435 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 321 do 330 od 360

Tema: [si5] Splošna debata [2014/2015]

Začetnik
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    2

Privzeto

http://travian-reports.net/si/report/151111188cb

nekaj malega...

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    162

Privzeto

Citat Originalni avtor Hamp Poglej prispevek
    http://travian-reports.net/si/report/151111188cb

nekaj malega...
    Tole je blo pa daleko pod 3 miljone defa...
    Nekako ne gre skup report in niti tisti deff, ki je bil že prikazan s strani Vodje alianse Naznani. 2.7 miljona defa.

Smootkoo, lahko prosim razložiš?
    Je šel ves def k naj igralcu serverja ZZju?

http://travian-reports.net/si/report/15143fc9813

Smootkoo, kje ti vidš 3 miljone?

Očitno si včirajšnji report ponaredil!!!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2014
    Objav
    10

Privzeto

Citat Originalni avtor FIKI Poglej prispevek
    Tole je blo pa daleko pod 3 miljone defa...
    Nekako ne gre skup report in niti tisti deff, ki je bil že prikazan s strani Vodje alianse Naznani. 2.7 miljona defa.

Smootkoo, lahko prosim razložiš?
    Je šel ves def k naj igralcu serverja ZZju?
    še vedno je 1,1 mio več od vašega Fiki pa kolk smo ga že vmes zgubl za razkiko os S-a,no naš je vsaj v WW-ju,ali pa se vrača v ww, od S ally pa se samo k igralcem vrača in očitno se ne more nikamor več vsaj v tistega ne kako ste mu že rekl- malo ampak prevzeto
    no zdej če ste se obesl na smotkove besede za 300k razlike no tud ta se lahko nabrska še pr igralcih

Citat Originalni avtor FIKI Poglej prispevek
    http://travian-reports.net/si/report/15143fc9813

Smootkoo, kje ti vidš 3 miljone?

Očitno si včirajšnji report ponaredil!!!
    lej Fiki nekoga obdolževat

Ne moreš vidt danes 3 milione ker jih je bilo precej premeščeno v trdnost,pa kaj govoriš bedarije, za Neznane ni konec dokler ne pridemo do 100 in mi igramo res do konca to bi lahko vedel,ne obtožuj pa kar vsevprek.
    Nazadnje urejal FA Vencheslav; 17-05-2015 ob 20:35. Vzrok: Urejeno

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice donald
    Datum pridružitve
    Apr 2011
    Objav
    109

Privzeto

še malo nočne akcije oz. tresla se gora rodila se miš

http://travian-reports.net/si/report/15156f340e1
    http://travian-reports.net/si/report/15157a8d98b
    http://travian-reports.net/si/report/1515805337a po 824k deff točkah in 14 dneh obleganja je bila obramba končno prebita
    http://travian-reports.net/si/report/151607cdff3 pa ne za dolgo kot je računal mojster vseh mojstrov.

P.S na mojo bogo metro je šlo ponoči preko 20 napadov večinoma okoli 10k zato sem prilimal samo večje. S Elita je poslala kar leze in gre, zato se jim zahvaljujem za točke. Z izjemo branilcev ww in tistih ki so iz njih bežali najbolj oblegano mesto na serverju
    No ja ni še konec napočil je čas da se izkaže tudi druga stran. Verjetno se večini S-elite iztekajo ure na serverju saj verjamem da je večina računov hrabrih miškov tik pred brisanjem
    Nazadnje urejal donald; 12-05-2015 ob 17:55.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    162

Privzeto

Citat Originalni avtor Tibet Poglej prispevek
    še vedno je 1,1 mio več od vašega Fiki pa kolk smo ga že vmes zgubl za razkiko os S-a,no naš je vsaj v WW-ju,ali pa se vrača v ww, od S ally pa se samo k igralcem vrača in očitno se ne more nikamor več vsaj v tistega ne kako ste mu že rekl- malo ampak prevzeto
    no zdej če ste se obesl na smotkove besede za 300k razlike no tud ta se lahko nabrska še pr igralcih
    Tibet, sej bi blo žalostno, če nebi bilo več kot v S...

S + krilo 2 - 44 članov
    ------------------------------
    Neznani + Neznani2 - 98 članov
    L Angels - 27 članov
    ---------------------
    skupaj 115 članov

Preprost račun pove, da je povprečen član S imel več defa kot povprečen član Neznanih + LA

Drugače pa popolnoma razumem, da se nekaj tudi izgubi, samo trditve, da bo čez 10 ur 3 miljone defa v WWju nisem postavil jaz. Tud ne rečem, da imaste slabo številko, ne, imaste dobro številko

Citat Originalni avtor Smootkooo-Neznani Poglej prispevek
    preveri report, in gre še veliko okrepitev ni lih 3 milione je pa trenutno 2,7miliona, ti javim v roku 10 ur ko bo 3 milione
    Pretiravanje in poveličevanje nečesa, pa mi je mim. Samo to....

Glede kvantitete in kvalitete: Načeloma je važna kvaliteta ja, samo ko igra server samo še 50 igralcev, vse skupaj. (to je realnost - ostalo so multiji) pa je kvantiteta žal važnejša od kvalitete...

Pa še o temu, da Neznani nimajo konkurence na SLO serverjih... To je milo rečeno govorjenje na pamet. Verjetno, če bi napovedali prihod na nek server in izvali nasprotnike, sem siguren, da bi se našla konkurenca... Zagotovo! Pa ne jaz, jaz pojma nimam, bojda...

Bom pa tu še izkoristil priliko, da javno zavrnem vabilo Vodje alianse Neznani, da bi se naslednjega serverja, ki ga bodo odigrali, udeležil kot član Neznanih. Pa ne zaradi tega, ker bi imel kaj proti njim, zgolj iz razloga, da ne bom kot primer igralca, od katerega v S ni bilo nič, je pa blestel v Vaši ekipi. Namreč fluktuacia je tudi pri Vas velika, kot povsot, le da Vi uspešnejše "prevzemate" igralce ostalim.

lej Fiki nekoga obdolževat in to ti ,ki se imaš za uradno osebo,aja sej v Sloveniji res mali človek najebe tistega,ki bi ga morali se pa uradne osebe bojijo.

Ne moreš vidt danes 3 milione ker jih je bilo precej premeščeno v trdnost,pa kaj govoriš bedarije, za Neznane ni konec dokler ne pridemo do 100 in mi igramo res do konca to bi lahko vedel,ne obtožuj pa kar vsevprek, za nekaj manjšega ZZ-ju groziš z tožbo .

Citat Originalni avtor Smootkooo-Neznani Poglej prispevek
    preveri report, in gre še veliko okrepitev ni lih 3 milione je pa trenutno 2,7miliona, ti javim v roku 10 ur ko bo 3 milione
    Sm to napisal jaz, al Smootkoo?

Drugače pa hebanje igralcev, igralk, "družinskih članov" je po tvoje veliko manjša zadeva kot gornje citiranje. Bravo Tibet.... Res me nasmejiš in res bom postal bolj razgledan, ker me boš tako razsvetlil...

za Neznane ni konec dokler ne pridemo do 100 in mi igramo res do konca to bi lahko vedel,
    Kje pa pišem kaj slabega o neznanih???? Spet insinuacia??? Sem pohvalil številko v WWju.

PS: Bom pa zelo vesel, če bi se nekateri člani Foruma končno naučili kako se naredi Multi replay, ne pa da obvladajo samo Multi račune. Če kak ne zna, naj me kontaktira, pa mu z veseljem pomagam...
    Nazadnje urejal FIKI; 12-05-2015 ob 18:03.

Imperator
    Datum pridružitve
    Sep 2013
    Objav
    478

Privzeto

Citat Originalni avtor kanja Poglej prispevek
    ooo,g.Ownage,tebe pa še v mislih nisem mela,tko da me preseneča,da se oglašaš.Jah,namesto g.ZZ-ja se zagovarjaš,razumem.
    g.Smootkoo,da razčistiva zadeve in rečeva bobu bob
    spet trosiš laži,je pa res,da g.ZZ deluje za vas in nekako res spada k vam
    Najuspešnejši branilci
    Igralec/Igralci Populacija Naselje Točke
    1. afk 9281 13 4817578
    2. Khm 18458 27 1840714
    3. Dolfi 21159 27 1429877
    4. Z.Z 15529 25 854938
    5. SpiD3r 17559 22 750878

kupi si očala že no in nehaj lagat ljudem.Trenutno stanje je tako in verjamem,da boste vse naredili,da bo g.SpiD3r res 3 deffer serverja,pa če boste poslali svoje bajeslovne hamme nanj,Vse za čast in oblast se razume.
    g.ZZ,tvoja solata marsikdaj nima ne repa ne glave,kaj šele da bi imla kaj vmes,hihihhhi,pa se vseeno zabavam ob branju neumnosti,ki jih trosiš in tvojih samogovorov,ko noben noče pisat nazaj.
    Pa lep popoldan želim
    Kot sem že reku lahko vprašaš kogar želiš

FIKI...imel si lep off,pa bi lahko rekli da si z njim delal samomor...roko na srce,pokazal nisi 0.Usaj takrat ko je bilo treba,zdaj mi pa tako ali tako dol visi kar se dogaja

Privzeto

ooo,g.Ownage,tebe pa še v mislih nisem mela,tko da me preseneča,da se oglašaš.Jah,namesto g.ZZ-ja se zagovarjaš,razumem.
    g.Smootkoo,da razčistiva zadeve in rečeva bobu bob
    spet trosiš laži,je pa res,da g.ZZ deluje za vas in nekako res spada k vam
    Najuspešnejši branilci
    Igralec/Igralci Populacija Naselje Točke
    1. afk 9281 13 4817578
    2. Khm 18458 27 1840714
    3. Dolfi 21159 27 1429877
    4. Z.Z 15529 25 854938
    5. SpiD3r 17559 22 750878

kupi si očala že no in nehaj lagat ljudem.Trenutno stanje je tako in verjamem,da boste vse naredili,da bo g.SpiD3r res 3 deffer serverja,pa če boste poslali svoje bajeslovne hamme nanj,Vse za čast in oblast se razume.
    g.ZZ,tvoja solata marsikdaj nima ne repa ne glave,kaj šele da bi imla kaj vmes,hihihhhi,pa se vseeno zabavam ob branju neumnosti,ki jih trosiš in tvojih samogovorov,ko noben noče pisat nazaj.
    Pa lep popoldan želim

Ne vem kaj ti bluziš in nakladaš neki bv....veš da bomo vse naredili da dobimo vse kar je moč dobiti na serverju na enkrat...ne vem zakaj te to moti...včeraj je bil še Spider gor, zdaj ko ste napadali ZZja pa je on pred spiderjem, je pa naš, a te boli to...zgleda boga kanja si zgubla, si razočaran kot danilo, da se ni mogu še nevem kok krat izmuznit in na račun drugih zmagat server...joooj...tut Speak ne bo prvi top napadalec brez skrbi bomo to uredili...a ne mi pisat da igramo glupo ker glupo je nabijat točke na natarjih...tak da ne bit pametna tam ko ti ni treba bit..pa se nauči že enkrat pošteno igrat. Aja saj ne moreš si v taki ekipi.

Citat Originalni avtor Ownage Poglej prispevek
    FIKI...imel si lep off,pa bi lahko rekli da si z njim delal samomor...roko na srce,pokazal nisi 0.Usaj takrat ko je bilo treba,zdaj mi pa tako ali tako dol visi kar se dogaja
    Ownage ne sekiraj se eni te razumemo sem ti že 100x rekel ene boli, da klikajo pa se hvalijo z klikanjem pokažejo pa nič...glej edina sta ki sta kaj pokazala v S aliansi..roko na srce prvo te prosijo za klikanje v alianso....pol te pljuvajo..ni to noro...

prosim naj mi en igralec neznanih pove če sem kdaj kerga pljuval, ki klika za nas v aliansi? Mislim da že prej vemo kakšen bo odgovor.

Kanja delaš v parlamentu? Zgleda že tak.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2014
    Objav
    10

Privzeto

koga pa si citiral z tem stavkom Fiki Očitno si včirajšnji report ponaredil!!!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice donald
    Datum pridružitve
    Apr 2011
    Objav
    109

Privzeto

Zakaj nisi tam omenil še ML- 5 članov pa vas nič ne moti, da vas je 10x več in da na njih pošiljate vso svojo vojsko tako off kot deff. Z Neznanimi pa vas je strah iti v dvoboj in se raje izmikate in iščete razloge kako to utemeljit a hkrati ne biti boječka. Pa saj jih ni 400, da bi ujeli razmerje S-ML
    Zanimivo 50 igralcev od tega jih 45 klika v S-aliansah. Potem nas 5 klika vse ostalo, saj vsi trdite da so S-alianse glede multijev brezmadežne
    Nazadnje urejal donald; 12-05-2015 ob 19:30.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2011
    Objav
    116

Privzeto

Citat Originalni avtor Ambasadorka Poglej prispevek
    hmmmm zavezništvo S in MCN... naključje ali :P
    Ne vem, meni se zdi edino logično dejanje po prekinitvi zavezništva Neznanih z S. Škoda samo, da ni do tega prišlo že prvi dan serverja

oh,ko se otroci kregajo za igračke,kako je lepo tole brat hahahhahaha

g.Donald,g.Punisher,g.ZZ al g.ZZ Top,kakorkoli se že zdaj imenuješ.Pisal si,kako te samo po suportih upajo napadat.Jah,ti si enako suporte napadal,kaj pa drugega,kar nekaj reportov je v dokaz bilo objavljenih.Je pa ena bistvena razlika v reportih nate in reportih tvojih napadov:ti si imel "pogum" za en val in eno max dve tarči,tebi so pa podiral z 4-6 valov in op 6 suportov hkrati.Pa bodi junak zdaj no.Hvališ se z tujimi reporti,limaš reporte Pera,ker svojih pač nimaš.Jah,takole pač imate v ML,kitiš se s tujim perjem.Navajaš neke račune,ki naj bi jih klikal Danilo.Spet ena bistvena razlika od tebe in tvojih prijatlov Neznanih.Klikala sva z Danilom kar nekaj serverjev,ne samo slo scene,tudi na bosanskem in predvsem na comu,vedno se je sittalo enemu od članov in en slot free,da je lahko vedno pomagal s sittanjem članov ko je kdo potreboval.Tvoja trditev,da klika več računov je kratkomalo laž in kdor pozna Danila ve koliko in kaj je sposoben.Pljuvat po nekomu,da je diktator,ko je dejansko najbolj mili vodja kar jih travijan pozna,je kratkomalo bedarija.Bil si v S in nekako se sprašujem naslednje:če je res bil tak diktator,zakaj nisi prevzel vodenja ti,ko vse znaš in veš pa poznaš?Zakaj si pobegnil skup s svojimi podrepniki v svojo alianso?BI lahkoi ostal in pomagal vodit ali pa prevzel vodenje,ko pač Danilo ne zna in je diktator.Moram priznat,da sem se nasmejala ob tem tvojem postu,leprav mi običajno želodec obrača ko berem tvoje samogovore.
    g.Smootko,vi pa rabite očala,kljub temu,da ste dokaj mladih let.Prosim,če še 1x preveriš statistiko in po pravici napišeš katera aliansa je top napadalec in član katere alianse je top napadalec,To kar si napisal v svojem hvalospevu,je še en v nizu tvojih niskih udarcev,ki jih pač obvladaš.Kako žalostno,da med top branilce šteješ WW holderje,jbg statistika je pač tko prikazana.Bono pa lahko vsi videli kdo je v resnici ta,ki je top kje,ko bo Matej postal svoj post ob koncu serverja.Tisti post bojo lahko prebirali še nekaj let,tvoj lažnivi post pa bo utonil v pozabo.Je videt,da ni obrambe ne,ko se tko radi kantate na Afroditi vsak teden kdo.Pa bo spet g.Donald,g.ZZ al karkoli pač je skočil v zrak,da je Afrodita imela doma deff.Jah,zakaj bi pa bil v WWju,ko pa imajo vojački max 3h do njega?Zato,da bi moral tovorit tone žita not pa sami sebi delo delal?Niste mogli skantat vaših bajeslovnih vojsk na WWju,zato pa spet na Afriodito letite ane?In one bajeslovne vojske,sploh niso bajeslovne,so pod povprečjem,pa se hvalte tplk z njimi,kaka žalost.Večji off sva imela z Danilom na klasicu com.3 cca 3 leta nazaj kot je bil vaš najjači.
    g.Krajina včasih se je bolje ugriznit v jezik,ko pa bedarije pisat.Jaz na Danilovem mestu bi naredila Lindt akcijo,Danilo bo vedel kaj sem s tem mislila,pa bi se lahko potem ponašal z WWjem ja.Veliko članov S alianse se je povprašalo kaj storit,spraznilo se ni kar tko na svojo roko in verjemi mi,da tile vaši izlivi jeze in nemoči so odraz tega,da so vam offi ostali.In izliv tvoje jeze je odraz tega,da nisi top napadalec,kar si lani na veliko obljubljal,So ti popucal vse natarje in ni bilo kje pike nabijat letos,hahahahaha.Ko si ti lani na natarjih pike nabijal,je bilo vse ok,ko je letos to naredila S aliansa,ste pa vsi pljuval po njej.Kako ste dvolični in predvidljivi.Ti popizdiš za vsako malenkost,pa bilokje si član,lani na Jeleno,ker ni bilo po tvoje,predlani na Popayko,ko ni bilo po tvoje,letos na S,ko ni po tvoje...vedno je nekdo drug kriv,ko ti ali vam ne uspe,kar ste si zamislili.Jaz bi verjetno popizdila,če bi mi hammer domov prišel cel in bi za to porabla gold.V S aliansi je malo golderjev,tko da so ti ki so goldaši,svoje delo opravili in eni celo z odliko.Pa ugibajte,kdo so ti.
    In za konec še Danilo.Že vsaj 10x sem ti napisala,da si premehek kot vodja.Že zdavnaj bi moral vrata pokazat ZZ,Ownagu pa še komu,pa si pomolčal in so ostali v aliansi.In ravno ti fantje,ki si jih zagovarjal,te danes pljuvajo,da si diktator in ne vem kaj še vse.Vsaka šola nekaj stane,tebe sta zadnji dve veliko,skoraj preveč,kar me kar malo žalosti.Pa Neznani bojo baje na hrvaško šli špilat:gremo kontra?Goran nas bo z veseljem vzel k svojim

Pa lep večer,udri mujo
    +1

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •