Stran 5 od 114 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 345671555105 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 1140

Tema: [3x-speed] Splošna debata [jesen-zima 2014]

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    276

Privzeto

Niti nismo isti ljudje. Pa zaklep na s4 je bil bojda neopravičen, sam ne vem, tam nisem igral.
    Račun Ameniix, nekateri spite zgleda, pa je bil že zaklenjen in je tudi odklenjen nazaj- zaklenjeni smo bili upravičeno..malo smo testirali kolko kaj sledijo MHji tu

Izključen
    Datum pridružitve
    Feb 2014
    Objav
    444

Privzeto

Citat Originalni avtor USB Poglej prispevek
    Niti nismo isti ljudje. Pa zaklep na s4 je bil bojda neopravičen, sam ne vem, tam nisem igral.
    Račun Ameniix, nekateri spite zgleda, pa je bil že zaklenjen in je tudi odklenjen nazaj- zaklenjeni smo bili upravičeno..malo smo testirali kolko kaj sledijo MHji tu
    jz bi vas kar trajno benal :>

lp

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    276

Privzeto

nisi edini ki bi koga benal ja...

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2014
    Objav
    15

Privzeto

Citat Originalni avtor USB Poglej prispevek
    testirali ja....če pa MH-ji nebi zvohal (oziroma po tvoje sledil), bi vrjetn pa celo rundo TESTIRAL.... dej ne ga srat stari....za tako goljufijo bi defenitivno mogu dobit BAN...al pa usaj -50%

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice . Z .
    Datum pridružitve
    Aug 2012
    Objav
    86

Privzeto

Zakaj se ne bi vsaka aliansa predstavila? Povedala kakšne so ambicije..včasih je bilo zelo popularno novačiti nove člane prek forum-a. Aliansa se je predstavila..povedala kakšni so cilji itd. Tako, da si je lahko folk naredil neko okvirno sliko..v kakšni smeri bo potekal server..kje bojo dobre bitke..katera stran je "prazna" in katera polna agresivnežev Kaj menite o turški aliansi? Kakšno je vaše mnenje o aliansi D.T.? Njih sem si izbral, ker imajo največ članov..pa me zanima vaše mnenje Pa dejmo reporte limat v drugo "sobico", ki je namenjena temu. Da vidimo največje vojske na serverju.. uživajte pa čimveč gold-a in zapravljenih surovin vam želim he he.

Lp
    Oldschool... 2007 T.35 <3

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    156

Privzeto

Citat Originalni avtor . Z . Poglej prispevek
    Zakaj se ne bi vsaka aliansa predstavila? Povedala kakšne so ambicije..včasih je bilo zelo popularno novačiti nove člane prek forum-a. Aliansa se je predstavila..povedala kakšni so cilji itd. Tako, da si je lahko folk naredil neko okvirno sliko..v kakšni smeri bo potekal server..kje bojo dobre bitke..katera stran je "prazna" in katera polna agresivnežev Kaj menite o turški aliansi? Kakšno je vaše mnenje o aliansi D.T.? Njih sem si izbral, ker imajo največ članov..pa me zanima vaše mnenje Pa dejmo reporte limat v drugo "sobico", ki je namenjena temu. Da vidimo največje vojske na serverju.. uživajte pa čimveč gold-a in zapravljenih surovin vam želim he he.

Lp
    Se strinjam, nasploh zato, da tisti ki nismo 100% z mislimi pri igri vsaj malo vemo kaj se dogaja

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice . Z .
    Datum pridružitve
    Aug 2012
    Objav
    86

Privzeto

Citat Originalni avtor monoziga Poglej prispevek
    Se strinjam, nasploh zato, da tisti ki nismo 100% z mislimi pri igri vsaj malo vemo kaj se dogaja
    Da..ali pa nam je dolgcajt in da izvemo kaj novega, zanimivega.. Dosti jih igra travian tudi zaradi samega chat-a, komunikacije z drugimi..npr. jaz
    Oldschool... 2007 T.35 <3

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2014
    Objav
    15

Privzeto

Lp
    Včasih je tudi igra potekala bolj "pošteno", zdaj pa kar vsak neki "TESTIRA" in zato nimajo časa predstavit svojih alians in ambicij, ker so TESTI v polnem zagonu.

O neki agresiji je zdele težko govort, ker je še 3/4 serverja pod zaščito, bomo pa v prihajajočem tednu vidli kje bo najbol pokalo.

Tako kot na vsakem serverju, bodo turki na začetku nekaj časa "blato" mešal, pol se pa kr pogreznejo v zemljo.

D.T. aliansa trenutno nekaj obeta, zato zna bit močna in konkurenčna aliansa, kako bo pa v resnici, pa bomo vidli čez 1 teden.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    276

Privzeto

uživajte pa čimveč gold-a in zapravljenih surovin vam želim he he.

Lp
    sej, dokler tud ti moje surovine zapravlaš je kul an?

@Direktor: dobil smo kazen, testing nebi bil prav dolg, drug tedn mi zaključili...ampak tvoja stvar kar si misliš..

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2014
    Objav
    15

Privzeto

. Z . kako maš nick na sixu?

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke