Stran 102 od 114 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 25292100101102103104112 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1,011 do 1,020 od 1140

Tema: [3x-speed] Splošna debata [jesen-zima 2014]

Izključen
    Datum pridružitve
    Feb 2014
    Objav
    444

Privzeto

NE RECI NIKDAR - bilo je u maju... ko mu je crusher šeu...

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Feb 2014
    Objav
    380

Privzeto

Citat Originalni avtor TripŁeOps Poglej prispevek
    Hh in oglaša se jakl, ko je zarad straha proti serdu raje jokal za zavezništvo z njim??
    po drugi strani sem kr srečn da sem z -/- pa čeprav jih vsi podcenjujete z ''bla bla bla amaterji'' vsaj ne ližejo pi**** serdu,juresu, ter ostalim naivnežem mogoče že kdo,ampak glavno da ožji krog ne!.

Zmaga ali poraz!.
    Jakl... naredo si 2 lepo vidna offa, mogoče skrivaš še kje kaj, sumim da imaš še 1 off... pokaži vsaj malo svoje kurjo kmečke pameti pa naklikaj 1x EC namesto revežnih EI ....
    ima on skrito godzilo, k bi ti vedu

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    276

Privzeto

A ko smo mel 4.5mio minusa je pa serd luliko stisnu pa ni upov napadat (:
    Nazadnje urejal USB; 08-12-2014 ob 16:56.
    Ko dab cgana počesov

Izključen
    Datum pridružitve
    Feb 2014
    Objav
    444

Privzeto

Citat Originalni avtor USB Poglej prispevek
    ne samo po vrsti smo sli najprej kempotova off vas potem tripl nemorm pustit grozne zravn sebe lol kje ti je logika sej kokr gledam amenix reporte vidim da je nimaš :>

lp

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    276

Privzeto

Nwm kdo me je prepriceval da se mu pridruzim prejsno rundo...
    Ko dab cgana počesov

Izključen
    Datum pridružitve
    Feb 2014
    Objav
    444

Privzeto

Nwm kdo me je prepriceval da se mu pridruzim prejsno rundo...
    brez vodenja si 0 in to si tudi dokazal brez heroja se zabit na velke oke svasta
    da neumenjam da je prejsno rundo acc amen tudi zgradil bot in ne ti.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    May 2014
    Objav
    240

Privzeto

haha dej skuliri se mal...ke je logika da se gre zabijat skos na največji bunker vidim da ti pa taktika sta si tuja sam dobr nemorš ti tega vedt ker vsak off k ti je šou vn se je zabiu

Privzeto

Hh in oglaša se jakl, ko je zarad straha proti serdu raje jokal za zavezništvo z njim??
    po drugi strani sem kr srečn da sem z -/- pa čeprav jih vsi podcenjujete z ''bla bla bla amaterji'' vsaj ne ližejo pi**** serdu,juresu, ter ostalim naivnežem mogoče že kdo,ampak glavno da ožji krog ne!.

Zmaga ali poraz!.
    Jakl... naredo si 2 lepo vidna offa, mogoče skrivaš še kje kaj, sumim da imaš še 1 off... pokaži vsaj malo svoje kurjo kmečke pameti pa naklikaj 1x EC namesto revežnih EI ....
    Tvoj 1. odstavek je pač jeza. Ti odpustim. Meni bi tudi bil bed če bi toliko prcal pa pol nič mel za pokazat ampak...
    Kaj zmerjaš Neota? V tvojega Diamonda je bilo vloženega 6x več denarja pa je Neo za klaso boljši acc. Če nisi opazil je bilo 3 tedne nazaj 70k ec, zgubilo se jih je okol 40k. Pa računaj koliko imamo zdaj. Plus ti EIji ki so bli zabiti na tebi. Če bi bil acc Neo narejen za crush acc bi gladko presegel velikost tvojega, pa se lahko na trepalnice postaviš.
    Kaj ima kmečka logika z EC/EI odločitvijo? To je daleč od kmečke logike. Je precej bolj kompleksna odločitev, ki je očitno ne znaš niti opredeliti, za kar pa nisem presenečen.

lp
    Leviathan, Prometheus, Impossible, Deliverance, ​Neo, Destiny, Powerpuff Girls

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2013
    Objav
    65

Privzeto

Zmaga ali poraz!.
    EI od Jakla veliko močnejši kot tvoji EC ji,saj razen velike požrešnosti ni blo nič od njih Pocenjevanje in tvoja bahavost pa je pripeljala do tega da se je tvoja off vasica spremenila v prah in pepel

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice TripŁeOps
    Datum pridružitve
    Mar 2012
    Objav
    285

Privzeto

Citat Originalni avtor markec27 Poglej prispevek
    Vsi Žigatovi defferji in zavezniki ( da ne omenjam koliko je to računov ) niste mogli zadeffat enega crusha raje se vprašaj kuk mal deffa imate/ste mel...Js se ne bi glih smeju
    Izjava leta... a deffalo me je khm, igralcev da jih prešteješ na prste (na roki in nogi) razen herojev ki so bili tu kdo ve od koga vse! tako da pšššt o tem kako me deffalo 300 igralcev... celi -- nima 300 igralcev, lool

deff ki je bil noter pred 3-4 noči (4,2mio porabe) pa je deffalo več igralcev ja. Na to kar ste naleteli včeraj pa, ni deffalo tolko ljudi kot mislite frajerji
    Plx(Tournament): BlackMamba, B&T, B&T
    Rsx(2014/2016): Dilios, TrJaNa, Tara, Babuška Team
    Six: _Monarhy_, Simeoni,Party_House,T.I.M.,DiamondQ,Tamaw,Pipi & Melkiad,Angry_Birds

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •