Stran 16 od 16 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 6141516
Rezultati 151 do 159 od 159

Tema: [si4] Splošna debata Antična Evropa 2014

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Amen
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    125

Privzeto

Citat Originalni avtor saso1104 Poglej prispevek
    In kolikor sem seznanjen je vaš Žan na naslednjem srverju ( kamor je pobegnil) zopet zaklenjen. Goljuf pač ostane goljuf za vedno, ker drugače ne zna igrati.
    Na speedu smo priznali, ker smo bili krivi. Tukaj nismo bili. Na speedu smo seveda prvič sploh poskušali kaj takšnega, frustracija iz si4 je bila prevelika glede na to da te lahko očitno zaklenejo brez kakršnekoli podlage.... Pa smo probal. Enak učinek bi se sicer lahko dosegel z dodatnimi 30€- 50€, pač bi mogli kupit malo več mazil (hvala Kempo da si zvišal vse cene mazil zato da si lahko levelal svojega heroja... Mater ti :P).
    To pa da mi nekdo tvojega ranga reče da ne znam igrati se mi zdi pa smešno... Lahko bi se priključil na praktično katerikoli račun, verjetno me ljudje vabijo zaradi tega da jih lahko vse čimprej zaklenejo... // komentar: sarkazem

Škoda je samo to, da je pač s svojim goljufanjem v zaklep potehnil še nekaj dobrih acc. , ker ko so mu enega zaklenili, se je pač priliznil na naslednji TOP acc v ally Amen Najprej je bil na acc. Grozota, zaklep, je šel na acc. Thrue_legend in potem še Armagedon.
    Hehe, vsak račun ki ga igram je "dober". No, vsaj za tvoje standarde. Je tudi veliko boljših igralcev, kot je lastnik Armageddona - Sigmund od katerega sem se veliko na novo naučil(Hvala ti ), vuha, zivotinja, ... true_legend pa nikoli nisem igral.

Travian je taktična igra, če še nisi dojel. Zato je bilo na začetku malo več zavezništev, ker samo tako smo lahko zaustavili vaše umazano rekrutiranje (krajo igralcev in lažno napeljevanje)
    Tukaj negiraš sam sebe. Res si dober taktik, če celo po dveh mesecih nisi uspel ugotoviti kako da mi je rekrutanje šlo tako dobro od rok. Glavni razlog za moj uspeh si bil ti Ti si imel taktiko zavezništev kar pa večino dobrih igralcev moti. Sem pač to tvojo netaktičnost izkoristil Grozil jim je dolgočasen server, v Amen smo ponujali zanimiv server poln akcije. Ti si ponujal svojih 12 alians in sebe kot vodjo z nabitim egom in ... Nevem točno kaj še. In nikomur nisem lagal, jim gorzil itd., kot ti stalno namiguješ. Lajnaš po osnovnošolsko eno in isto, čeprav se sliši... no, dolgočasiš me. Človeka ne moreš "prevarati" da se pridruži drugi aliansi. Vsi igralci so zelo inteligentni in pač vedo kaj želijo.
    Ker smo s tabo že prej imeli incident, ko si prijavljavljal člane Amen alians, ki so od farm zahtevali surovine da nehajo farmat. To se smatra kot grožnja in se po slovenskih travian pravilih smatra kot grožnja... Luknja v prevodu pač. In ti si to veselo izkoriščal. To veliko pove o tvojem načinu igre. Na Armageddon je prišlo veliko IGM-jev ki so bili žaljivi in če bi želel bi se lahko spustil na tvoj nivo ter jih podal multihunterju. Pač imama vsak svoj stil .
    Glede na to kar vem o tebi in tvojem dosedanjem obnašanju plus dejstvu da me blatiš še 2 meseca po tem ko smo bili odstranjeni iz serverja sumim da si bil ti tisti ki je imel prste vmes pri tem zaklepu.

Hvala vsem ki ste bili na poti z alianso Amen, bilo je kratko in sladko. Prvič in zadnjič. Na žalost z zelo grenkim koncem. Opravičujem se vsem ki ste zaradi tega ker ste se odločili da boste igrali v Amen izgubili račune, stran vrgli čas in denar... Če bi se lahko še enkrat odločil me na si4 definitivno ne bi bilo.

Imeli smo več izjemnih igralcev na kupu kot kadarkoli prej, posebaj pa je potrebno omenit še Smaarta in Tilena - assup, prvi mi je pomagal z vodenjem, assup pa je bil super offer ki bi lahko še veliko naredil če se ne bi zgodilo kar se je. Od vodstva opozicije pa najbolj spoštujem Pilot-a, edini ki je (takšen vtis sem dobil) travian vzeti tudi kot igro in je razumel da je vsako moje malo "izzivanje" bila popestritev igre in ne žalitev. - upam da res nisi imel nič pri tem kar se je zgodilo. :P

Na koncu se ni izšlo po mojem načrtu(to da bomo igrali ena aliansa proti celemu serverju se je planiralo že pred začetkom samega serverja), smo pa na serverju pustili svoj pečat. Vsaj mislim da smo, glede na to da še zdaj, 2 mesca po zatonu govorijo o nas Res mora biti dolgočasen server zdaj ko nas ni več.

Vojska na dan zaklepa: http://imgur.com/jz7JBQA ,
    produkcija v cropu: 22131

Petardo ti pa si beden, doživel sem v travianu že kar nekaj vojn in sporov ampak ko potegneš črto si ti edini s katerim nočem nikoli več igrati.

Pojej zdaj kar si skuhal in poskusi uživati ob travianu. Vsi se bodo spominjali te veličasne zmage tvoje alianse. Nasprotniki so res trepetali pred FB al kaj si že imel^^.

Nasvidenje torej si4, zabavajte se
    Nazadnje urejal Amen; 12-10-2014 ob 03:27.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2007
    Objav
    120

Privzeto

Citat Originalni avtor Amen Poglej prispevek
    Ti si imel taktiko zavezništev kar pa večino dobrih igralcev moti. Sem pač to tvojo netaktičnost izkoristil Grozil jim je dolgočasen server, v Amen smo ponujali zanimiv server poln akcije. Ti si ponujal svojih 12 alians in sebe kot vodjo z nabitim egom in ... Nevem točno kaj še. In nikomur nisem lagal, jim gorzil itd., kot ti stalno namiguješ. Lajnaš po osnovnošolsko eno in isto, čeprav se sliši... no, dolgočasiš me. Človeka ne moreš "prevarati" da se pridruži drugi aliansi.
    Točno to se mi zdi tako žalostno na tem serverju. Na preostalih serverjih me je vedno motilo da glavni cilj igre omejuje raznoliko igro saj je za gradnjo in branjenje WW potrebno veliko št. igralcev drugače ga vsaka druga vojska zruši, zaradi tega se ponavadi slovenski serverji delijo na polovičke. Na tem serverju pa ni WWjev ampak samo artefakti za ketere branit pa nerabis veliko igralcev in bi lahko bilo veliko alijans ki bi se vsaka zase borila za zmago, lahko bi z lahkoto bilo 10 alijans ki bi bile vse proti vsem.. zaveznistva in vojne bi se lahko konstantno spreminjale in cel server bi bil od začetka do konca zanimiv in aktiven. Ravno zaradi tega sem prišel spet špilat po cca 3letih odsotnosti saj sem videl zanimivo nadgradnjo igre z odstranitvijo WWjev...pa se je sfižil edini potencialno zanimiv server
    Nazadnje urejal no-name; 12-10-2014 ob 14:34.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    20

Privzeto

Citat Originalni avtor Amen Poglej prispevek
    Na speedu smo priznali, ker smo bili krivi. Tukaj nismo bili. Na speedu smo seveda prvič sploh poskušali kaj takšnega, frustracija iz si4 je bila prevelika glede na to da te lahko očitno zaklenejo brez kakršnekoli podlage.... Pa smo probal. Enak učinek bi se sicer lahko dosegel z dodatnimi 30€- 50€, pač bi mogli kupit malo več mazil (hvala Kempo da si zvišal vse cene mazil zato da si lahko levelal svojega heroja... Mater ti :P).
    To pa da mi nekdo tvojega ranga reče da ne znam igrati se mi zdi pa smešno... Lahko bi se priključil na praktično katerikoli račun, verjetno me ljudje vabijo zaradi tega da jih lahko vse čimprej zaklenejo... // komentar: sarkazem

Hehe, vsak račun ki ga igram je "dober". No, vsaj za tvoje standarde. Je tudi veliko boljših igralcev, kot je lastnik Armageddona - Sigmund od katerega sem se veliko na novo naučil(Hvala ti ), vuha, zivotinja, ... true_legend pa nikoli nisem igral.

Tukaj negiraš sam sebe. Res si dober taktik, če celo po dveh mesecih nisi uspel ugotoviti kako da mi je rekrutanje šlo tako dobro od rok. Glavni razlog za moj uspeh si bil ti Ti si imel taktiko zavezništev kar pa večino dobrih igralcev moti. Sem pač to tvojo netaktičnost izkoristil Grozil jim je dolgočasen server, v Amen smo ponujali zanimiv server poln akcije. Ti si ponujal svojih 12 alians in sebe kot vodjo z nabitim egom in ... Nevem točno kaj še. In nikomur nisem lagal, jim gorzil itd., kot ti stalno namiguješ. Lajnaš po osnovnošolsko eno in isto, čeprav se sliši... no, dolgočasiš me. Človeka ne moreš "prevarati" da se pridruži drugi aliansi. Vsi igralci so zelo inteligentni in pač vedo kaj želijo.
    Ker smo s tabo že prej imeli incident, ko si prijavljavljal člane Amen alians, ki so od farm zahtevali surovine da nehajo farmat. To se smatra kot grožnja in se po slovenskih travian pravilih smatra kot grožnja... Luknja v prevodu pač. In ti si to veselo izkoriščal. To veliko pove o tvojem načinu igre. Na Armageddon je prišlo veliko IGM-jev ki so bili žaljivi in če bi želel bi se lahko spustil na tvoj nivo ter jih podal multihunterju. Pač imama vsak svoj stil .
    Glede na to kar vem o tebi in tvojem dosedanjem obnašanju plus dejstvu da me blatiš še 2 meseca po tem ko smo bili odstranjeni iz serverja sumim da si bil ti tisti ki je imel prste vmes pri tem zaklepu.

Hvala vsem ki ste bili na poti z alianso Amen, bilo je kratko in sladko. Prvič in zadnjič. Na žalost z zelo grenkim koncem. Opravičujem se vsem ki ste zaradi tega ker ste se odločili da boste igrali v Amen izgubili račune, stran vrgli čas in denar... Če bi se lahko še enkrat odločil me na si4 definitivno ne bi bilo.

Imeli smo več izjemnih igralcev na kupu kot kadarkoli prej, posebaj pa je potrebno omenit še Smaarta in Tilena - assup, prvi mi je pomagal z vodenjem, assup pa je bil super offer ki bi lahko še veliko naredil če se ne bi zgodilo kar se je. Od vodstva opozicije pa najbolj spoštujem Pilot-a, edini ki je (takšen vtis sem dobil) travian vzeti tudi kot igro in je razumel da je vsako moje malo "izzivanje" bila popestritev igre in ne žalitev. - upam da res nisi imel nič pri tem kar se je zgodilo. :P

Na koncu se ni izšlo po mojem načrtu(to da bomo igrali ena aliansa proti celemu serverju se je planiralo že pred začetkom samega serverja), smo pa na serverju pustili svoj pečat. Vsaj mislim da smo, glede na to da še zdaj, 2 mesca po zatonu govorijo o nas Res mora biti dolgočasen server zdaj ko nas ni več.

Vojska na dan zaklepa: http://imgur.com/jz7JBQA ,
    produkcija v cropu: 22131

Petardo ti pa si beden, doživel sem v travianu že kar nekaj vojn in sporov ampak ko potegneš črto si ti edini s katerim nočem nikoli več igrati.

Pojej zdaj kar si skuhal in poskusi uživati ob travianu. Vsi se bodo spominjali te veličasne zmage tvoje alianse. Nasprotniki so res trepetali pred FB al kaj si že imel^^.

Nasvidenje torej si4, zabavajte se
    Ja ti kar jokaj kako te je MH po krivici zaklenil. Dejstvo pa je, če bi igral po pravilih sigurno nebi bil zaklenjen. Pravila so za to da se spoštujejo, na pa da s kršenjem le teh dobiš odločno prednost pred ostalimi igralci ki igrajo pošteno. In vsaka čast Mh, da so začeli to resno sankcionirati, bil je že skrajni čas.

Kar se pa zavezništev tiče. Če bemi bilo tvojega umazanega rekrutiranja, tudi zavezništev nebi bilo. Bila so sklenjena šele po tem, ko si ti rekrutiral vse TOP igrlace iz celega zemljevida, in smo bili v to dejansko prisiljeni, ker če nebi mi sklenili zavezništev, potem bi verjetno sedaj bila zgodba ravno obratna in bi obstajal samo Amen. Ampak kot kaže niso bili tako TOP igralci kakor je na začetku zgledalo, kajti ko si ti obupal, se niso več znali reorganizirati. Celo zelo hitro so začela deževati opravičila in prošnje, če jih sprejmemo nazaj v naše vrste. Žal neuspešno.
    In s tem se je moje domnevanje samo potrdilo, da dober igralec nikoli ne zapusti svoje ally, in so v Amen prestopali somo igralci, ki se samo obračajo po vetru. Na take pa nikoli ne moraš resno računati in ti hitro obrnejo hrbet.
    S tem ko pa pišeš take romane po tem Forumu, ki jim zgleda verjameš samo sam, pa si samo dokazal, kako umazan igralec si, ki ne zna priti drugače do zmage kot z lažmi in prevarami.

Na naslednje tvoje poste pa ne bom več repliciral, ker se mi s takimi kot si ti ne da ukvarjat, škoda mojega časa.

Lp

[QUOTE=no-name;442440] Na tem serverju pa ni WWjev ampak samo artefakti za ketere branit pa nerabis veliko igralcev in bi lahko bilo veliko alijans ki bi se vsaka zase borila za zmago, lahko bi z lahkoto bilo 10 alijans ki bi bile vse proti vsem.. zaveznistva in vojne bi se lahko konstantno spreminjale in cel server bi bil od začetka do konca zanimiv in aktiven.

Ja lahko bi bilo 10 ally in bi se vsaka borila zase, ampak ste v Amen k sebi vabili vse igralce iz ostalih ally. In nam ni preostalo drugega kot, da skelnemo zavezništva. In s tem ste sami sebi v skledo pljunili. Tako da nikar sedaj ne iščite raznih izgovorov, da so naša zevezništva in MH krivi za vaš neuspeh.

Lp
    Nazadnje urejal FA Vencheslav; 13-10-2014 ob 15:56.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Amen
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    125

Privzeto

S tem ko pa pišeš take romane po tem Forumu, ki jim zgleda verjameš samo sam, pa si samo dokazal, kako umazan igralec si, ki ne zna priti drugače do zmage kot z lažmi in prevarami.
    lol. Ajde in enako

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2007
    Objav
    120

Privzeto

Ja lahko bi bilo 10 ally in bi se vsaka borila zase, ampak ste v Amen k sebi vabili vse igralce iz ostalih ally. In nam ni preostalo drugega kot, da skelnemo zavezništva. In s tem ste sami sebi v skledo pljunili. Tako da nikar sedaj ne iščite raznih izgovorov, da so naša zevezništva in MH krivi za vaš neuspeh.

Lp
    Si zgresil moj post da nisem amen, nimam nic z njimi in da sem se registriral takrat ko jih ni bilo več?

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice . Z .
    Datum pridružitve
    Aug 2012
    Objav
    86

Privzeto

LOL? Dejasnko, ampak res? Ste sklenili toliko zavezništev, ker je bila večina TOP igralcev v Amen? Saj populacija ni vse..pomembna sta ekipno delo in zagnani igralci + pametno vodstvo, ki je sposobno igralce držati skupaj v dobrem in slabem. Žalostno..xD

si4 sem igral samo 1 teden..komentiral sem samo izjavo osebe, ki naj bi bila vodja alianse in se je ustrašila, da lahko nekaj top igralcev ogrozi obstoj vseh ostalih na serverju

GG...

Lp
    Oldschool... 2007 T.35 <3

Privzeto

Se pa dogaja na tej antiki :/

Naj se trese...
    Nazadnje urejal MOD Cipsy; 23-12-2014 ob 18:37.
    Tam kjer je voda nas ni,
    tam kjer je vodka smo vsi
    http://shrani.si/f/J/9i/22izQDCd/clipboard01.png

Privzeto

Se dogaja, ja. Jaz sem že nekaj časa nazaj brisal sem pa zvedel, da ally NP vodi sam Normandy N7, ki je nekaj časa nazaj tako fer igral na serverju s3. Torej ja Pajac je bivši Normandy n7. Imena mest ima ista, isto igra rimljana in isti stil igranja. pa še iz zanesljivih virov sem zvedu da je res to on. Potem me pa sploh ne čudi da se dogaja to kar se je dogajalo. Zgodovina se ponavlja.
    Nazadnje urejal nekdopaze; 05-01-2015 ob 22:32.

Imperator
    Datum pridružitve
    Sep 2013
    Objav
    478

Privzeto

o normandy,...ti pacek ti! se vedno isti mackon.sram te bilo!

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •