Rezultati ankete: Kakšen kazen naj doleti BOT uporabnike

Glasovalcev
45. Na tej anketi ne morete glasovati
  • Izbris računa

21 46.67%
  • -50% znizanje vojske na celotnem računu

8 17.78%
  • prva kršitev -50%, druga kršitev izbris računa

15 33.33%
  • drugo - komentiraj

1 2.22%
Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 24

Tema: Kazen za bot račun na podlagi 100% zanesljivih podatkov

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice . Z .
    Datum pridružitve
    Aug 2012
    Objav
    86

Privzeto Kazen za bot račun na podlagi 100% zanesljivih podatkov

Anketa je javna, torej vsak lahko vidi za katero opcijo ste glasovali. Da bo anketa bolj zanimiva oz. prava anketa..komentirajte kaj,kako,zakaj itd.

Za kazen sem v kolikor ima travian ekipa na voljo takšne in drugačne pripomočke na podlagi katerih se lahko 100% odločajo ali je nekdo BOT uporabnik ali pač ne.
    Nazadnje urejal . Z .; 30-05-2014 ob 17:03.
    Oldschool... 2007 T.35 <3

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Jooks
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    306

Privzeto

Če je kdo cheater-stem mislim tudi multiaccounte in umetne farme, ne samo skripte in bote, mora biti račun izbrisan.
    Once a Gaul always a Gaul.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice [D]emon
    Datum pridružitve
    Apr 2014
    Objav
    251

Privzeto

Sem glasoval -50% kar pomeni, da se strinjam s tem da računu odbijejo 50% infrastrukture in pa vojske. Naslednjič če bi igralec, ki je kazen že dobil zopet kršil sledi izbris.

Sicer se pa kazen regulira glede na prej storjeno kazen. Če kazni še nisi dobil recimo temu sledi milejša kazen. Če se uporaba prepovedanih programov stopnjuje sledi izbris.

Če bi hoteli da pride do tega da račun že v prvo izbrišejo je treba najprej kontaktirat Nemce, ker če se ne motim so pravila njihova prav tako odločajo o vsem oni. Sicer pa dvomim da bo kdaj do tega prišlo sploh pa mislim, da se ne bodo računi nikoli tako v prvo izbrisali.
    Nazadnje urejal [D]emon; 30-05-2014 ob 18:12.
    There is only one way to become a champ. Never fucking lose!

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Jooks
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    306

Privzeto

Jaz sem prav zaradi pravil glasoval za takojšen izbris. Če so pravila so za vse in za vse enaka. Sicer bi še sprejel -50% kazen, v primeru da se ni dodajalo vojska in gold/silver ter surovine. Za vse ostalo pa takojšen izbris, sploh za farmanje. Že zdaj vzame kar nekaj časa da narediš farm listo(ki jo prvo moraš kupiti-ni poceni) z 100 farmami. Pa itak moraš vedno klikat sproti, ne pa da samo pošle rope.
    Nazadnje urejal Jooks; 30-05-2014 ob 18:29.
    Once a Gaul always a Gaul.

Datum pridružitve
    Aug 2012
    Objav
    86

Privzeto

Citat Originalni avtor [D]emon Poglej prispevek
    Sem glasoval -50% kar pomeni, da se strinjam s tem da računu odbijejo 50% infrastrukture in pa vojske. Naslednjič če bi igralec, ki je kazen že dobil zopet kršil sledi izbris.

Sicer se pa kazen regulira glede na prej storjeno kazen. Če kazni še nisi dobil recimo temu sledi milejša kazen. Če se uporaba prepovedanih programov stopnjuje sledi izbris.

Če bi hoteli da pride do tega da račun že v prvo izbrišejo je treba najprej kontaktirat Nemce, ker če se ne motim so pravila njihova prav tako odločajo o vsem oni. Sicer pa dvomim da bo kdaj do tega prišlo sploh pa mislim, da se ne bodo računi nikoli tako v prvo izbrisali.
    Ja -50% je bilo mišljeno za pop. in vojsko. Mislim, da je dovolj 2x. Enkrat -50%, drugič pa izbris. Preveč stopnjevat je spet..bv za moje pojme.

Ja saj..birokracija -.- Upanje umre zadnje...

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Gad
    Datum pridružitve
    Feb 2011
    Objav
    82

Privzeto

Za izbris takoj sem zato, ker mislim, da je vsak ki uporablja nedovoljene pripomočke kršitelj in si to zasluži...igra bo bolj zanimiva, ko ne bo več hvalisavcev z nezasluženimi medaljami in top mesti na listi, ker bodo morali igrati sami kot igramo vsi ostali...

lp

Datum pridružitve
    Aug 2012
    Objav
    86

Privzeto

Ne bi bilo slabo narest kaksnega seznama blokiranih..ali pa kakšen sramotilni zid ane..

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2011
    Objav
    116

Privzeto

Mislim da je 2 leti nazaj, ko je soigralec prejel 100 napadov v 25 sekundah. Seveda je sledila prijava, odgovor MH-ja je bil, da to ni dokaz in da se to lahko ročno pošlje. Torej 100% dokazov ni in jih nikoli ne bo, ker če tisto ni bil dokaz, potem dvomim, da je lahko še kaj bolj 100%. Seveda ročno ne moreš poslat 100 napadov, konstantno 4 na sekundo. Drugače sem pa seveda za takojšen izbris. Sam se ponavadi čez dan vsako uro logiram preko mobija na račun, nekdo pa uporablja bot in se potem hvali, kako je vse sam naredil, zraven pa igra še 2-4 račune, seveda vse podkrepljene z botom. Itak, da je v veliki prednosti, kar pa ni prav.

Datum pridružitve
    Aug 2012
    Objav
    86

Privzeto

Citat Originalni avtor rudolfo Poglej prispevek
    Mislim da je 2 leti nazaj, ko je soigralec prejel 100 napadov v 25 sekundah. Seveda je sledila prijava, odgovor MH-ja je bil, da to ni dokaz in da se to lahko ročno pošlje. Torej 100% dokazov ni in jih nikoli ne bo, ker če tisto ni bil dokaz, potem dvomim, da je lahko še kaj bolj 100%. Seveda ročno ne moreš poslat 100 napadov, konstantno 4 na sekundo. Drugače sem pa seveda za takojšen izbris. Sam se ponavadi čez dan vsako uro logiram preko mobija na račun, nekdo pa uporablja bot in se potem hvali, kako je vse sam naredil, zraven pa igra še 2-4 račune, seveda vse podkrepljene z botom. Itak, da je v veliki prednosti, kar pa ni prav.
    O, lejga galčina moja Si vprašal MH-ja, če ti lahko zaupa kako se lahko pošlje 100 napadov v tako kratkem času?? WTF? Lol..ja nwm, morda imajo kaksne programe, ki belezijo razne info. Nwm..nimam pojma, ampak če obstajajo antivirusni programi za viruse itd. (ne za večino, ampak vseeno)..potem bi lahko obstajalo kaj podobnega tudi za bot-e. Logično, da bi se spet našlo nekaj takšnih, ki bi prišli skozi..ampak vseeno bi bilo tega dosti manj.

Saj vem, da ne bomo nič dosegli..ampak upati ni greh -.- Ni predaje..

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice [D]emon
    Datum pridružitve
    Apr 2014
    Objav
    251

Privzeto

Koliko napadov pošlješ v sekundi je odvisno od hitrosti tvojega interneta. Ponavadi je največ 4. Drugače pa če več različnih igralcev pošlje napade ob istem času ali pa ne vem v par sekundnem razmiku še ne pomeni, da igrajo z prepovedanimi programi. Treba je edino gledat na čas, da ne pošlješ kakšno uro pred ostalim ostalo pa niti ni tako pomembno.

Se mi pa zdi oziroma je dejstvo da te BOT programe nikoli ne bodo 100% mogli zajezit, ker prihajajo ven vedno novi in Travian ekipa bo proti botarjem morala delat do konca.

Sicer pa je na slo serverjih igralcev že tako malo in vedno manj jih bo. Me prav zanima koliko jih bo čez eno leto ali dve. Bi pa veliko raje videl da imamo en hitrejši in 2 počasnejša serverja saj bi bilo potem na serverjih veliko več igralcev pa tudi veliko več konkurence in samega napadanja tako pa se zdaj na 5 serverjih dobijo eni in isti in držijo zavezništva do prihoda gradbenih načrtov.
    There is only one way to become a champ. Never fucking lose!

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •