Rezultati ankete: Kakšen kazen naj doleti BOT uporabnike

Glasovalcev
45. Na tej anketi ne morete glasovati
  • Izbris računa

21 46.67%
  • -50% znizanje vojske na celotnem računu

8 17.78%
  • prva kršitev -50%, druga kršitev izbris računa

15 33.33%
  • drugo - komentiraj

1 2.22%
Stran 2 od 3 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 24

Tema: Kazen za bot račun na podlagi 100% zanesljivih podatkov

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2014
    Objav
    63

Privzeto

men je v 1 sec uspelo poslati 7 napadov vec ni slo

odvisno je od interneta in brzih prstkov DD

lp
    Seferowski

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

Citat Originalni avtor [D]emon Poglej prispevek
    Koliko napadov pošlješ v sekundi je odvisno od hitrosti tvojega interneta. Ponavadi je največ 4. Drugače pa če več različnih igralcev pošlje napade ob istem času ali pa ne vem v par sekundnem razmiku še ne pomeni, da igrajo z prepovedanimi programi. Treba je edino gledat na čas, da ne pošlješ kakšno uro pred ostalim ostalo pa niti ni tako pomembno.

Se mi pa zdi oziroma je dejstvo da te BOT programe nikoli ne bodo 100% mogli zajezit, ker prihajajo ven vedno novi in Travian ekipa bo proti botarjem morala delat do konca.

Sicer pa je na slo serverjih igralcev že tako malo in vedno manj jih bo. Me prav zanima koliko jih bo čez eno leto ali dve. Bi pa veliko raje videl da imamo en hitrejši in 2 počasnejša serverja saj bi bilo potem na serverjih veliko več igralcev pa tudi veliko več konkurence in samega napadanja tako pa se zdaj na 5 serverjih dobijo eni in isti in držijo zavezništva do prihoda gradbenih načrtov.
    En igralec je poslal 100 napadov v 25 sekundah. Konstantno 4 na sekundo. Jasno, da je bot zafrknil, Ker mi ni jasno, kako bi lahko to speljal. Da bi naredil 100 zavihkov in potem nepovezan način, ali morda kar ročno in hitri prsti za 100 napadov? Ni variante. Prijava je bila, kazen pa tudi, mislim da okoli 3-4 ure zaklep računa. Verjetno sta v tem času ugotovila, da imata obadva nadnaravne zmožnosti in je to z lahkoto poslat(obadva igralec in mh). Kazni ne bo, ker bi se še tista peščica igralcev ki vztraja, sploh tisti, ki igrajo po 3 ali več računov in jih lepo goldajo, ne igrala in potem bi se število igralcev še prepolovilo. To so dejstva in vedno zmaga denar.

Aja, Z, tudi tebi en lep pozdrav
    Nazadnje urejal bale; 02-06-2014 ob 19:04.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice vrbnjak
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    69

Privzeto

Kolikor vem je, da lahko pri določenih brskalnikih izklopis povezavo z internetom in offline posles napade, kar seveda bo zablokiralo. Naredis vec zavihkov tega recimo 10 in kasneje se priklopis na internet in refresh all tabs, pa bi moglo vse v isti sec bit. Če še to deluje pa nevem.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice [D]emon
    Datum pridružitve
    Apr 2014
    Objav
    251

Privzeto

@bale Opsa, moja napaka. Jaz sem prebral da je več igralcev poslalo napade v zgoraj navedenem času. Če se ne motim še vedno obstajajo programi, ki omogočajo pošiljanje enot v sekundi. In nekateri se jih še vedno poslužujejo.

@vrbnjak Pri mozzili firefox se še vedno da ampak tudi če narediš 10 zavihkov in potem izklopiš/vklopiš internet vseh napadov v sekundi ne bo poslalo. Prvi napad bo prišel verjetno sekundo pred 2,3,4 in 5 napadom ali pa bodo enostavno prvi 4 napadi prišli v sekundi ostali pa sekundo za ostalimi.

lpD
    There is only one way to become a champ. Never fucking lose!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice . Z .
    Datum pridružitve
    Aug 2012
    Objav
    86

Privzeto

Koliko napadov pošlješ v sekundi je odvisno od hitrosti tvojega interneta. Ponavadi je največ 4. Drugače pa če več različnih igralcev pošlje napade ob istem času ali pa ne vem v par sekundnem razmiku še ne pomeni, da igrajo z prepovedanimi programi. Treba je edino gledat na čas, da ne pošlješ kakšno uro pred ostalim ostalo pa niti ni tako pomembno.

Se mi pa zdi oziroma je dejstvo da te BOT programe nikoli ne bodo 100% mogli zajezit, ker prihajajo ven vedno novi in Travian ekipa bo proti botarjem morala delat do konca.

Sicer pa je na slo serverjih igralcev že tako malo in vedno manj jih bo. Me prav zanima koliko jih bo čez eno leto ali dve. Bi pa veliko raje videl da imamo en hitrejši in 2 počasnejša serverja saj bi bilo potem na serverjih veliko več igralcev pa tudi veliko več konkurence in samega napadanja tako pa se zdaj na 5 serverjih dobijo eni in isti in držijo zavezništva do prihoda gradbenih načrtov.
    Se strinjam stari, ampak če jih bo vsaj manj..bo vseeno toliko bolje za vse ostale fairplay igralce. Kar se pa tiče zmanjšanja števila serverjev..ABSOLUTNO! Mi ni jasno zakaj toliko serverjev..če pa na vseh serverjih ni več kot 5.000 aktivnega folka. Ne štejem multi accjev in 2. pop računov in gold računov itd.

Citat Originalni avtor Seferowski Poglej prispevek
    men je v 1 sec uspelo poslati 7 napadov vec ni slo

odvisno je od interneta in brzih prstkov DD

lp
    Seferowski
    Ti bom verjel, ko mi pokažeš videoposnetek, da si ti to poslal in na kakšen način.. 4-5 je zelo dobro..kar je več je za mene ekstrem Imam pa slab internet..tako da je tukaj tudi nekaj lufta verjetno Daj posnetek, da te vidim kako ti to razgibavaš prstke ^^

@bale Opsa, moja napaka. Jaz sem prebral da je več igralcev poslalo napade v zgoraj navedenem času. Če se ne motim še vedno obstajajo programi, ki omogočajo pošiljanje enot v sekundi. In nekateri se jih še vedno poslužujejo.

@vrbnjak Pri mozzili firefox se še vedno da ampak tudi če narediš 10 zavihkov in potem izklopiš/vklopiš internet vseh napadov v sekundi ne bo poslalo. Prvi napad bo prišel verjetno sekundo pred 2,3,4 in 5 napadom ali pa bodo enostavno prvi 4 napadi prišli v sekundi ostali pa sekundo za ostalimi.

lpD
    ja 4-5 jih še gre v sekundo..več pa nwm, mi še ni uspelo Ampak tudi, če ti uspe..1x ali 2x zaporedoma..ampak 100 napadov v 25 sekunda..ma ni šans. Nwm zakaj ta Mh, ki meni, da je to možno..ne argumentira z kakšnimi dokazi. Naj on naredi toliko napadov v tako kratkem času ali pa vsaj pove kako je to možno. Bučke..taprave.
    Oldschool... 2007 T.35 <3

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice [D]emon
    Datum pridružitve
    Apr 2014
    Objav
    251

Privzeto

Mislim da je govora o teh serverjih da jih imamo preveč že bila tolikokrat povedana, da bi že zdavnaj lahko kaj spremenili. O ukinitvi parih počasnih serverjev se govori že več kot 2 leti. Če tega niso poštimali potem so tudi ta pravila, ki bi nam najbolj ustrezala samo neuslišane želje.

Sicer je pa napaka že v tem, da o tem diskutiramo na slovenskem forumu do katerega Nemci ne dostopajo, oziroma ne zastopijo našega jezika. Če hočeš kaj spremenit je treba pisat direktno Nemcem.

Aja, ko boš že pisal daj še omeni da imamo ene 3 serverje preveč.

lpD
    Nazadnje urejal [D]emon; 03-06-2014 ob 17:06.
    There is only one way to become a champ. Never fucking lose!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    43

Privzeto

Mislim da je govora o teh serverjih da jih imamo preveč že bila tolikokrat povedana, da bi že zdavnaj lahko kaj spremenili. O ukinitvi parih počasnih serverjev se govori že več kot 2 leti. Če tega niso poštimali potem so tudi ta pravila, ki bi nam najbolj ustrezala samo neuslišane želje.

Sicer je pa napaka že v tem, da o tem diskutiramo na slovenskem forumu do katerega Nemci ne dostopajo, oziroma ne zastopijo našega jezika. Če hočeš kaj spremenit je treba pisat direktno Nemcem.

Aja, ko boš že pisal daj še omeni da imamo ene 3 serverje preveč.

lpD

Zakaj, pa imamo potem Administratorja igre, ter foruma ?... Zato je tukaj, da sporoči nadrejenim, pol pa je od njih odvisno, ali bodo upoštevali ali ne

lp
    ClubSwinger Team <3

Privzeto

Zdravo!

Kako pa je s tistimi boti, ki jih je treba kupiti oz. dobiti licenco?

Lp

El Company®

Privzeto

Citat Originalni avtor BMK Company Poglej prispevek
    Zdravo!

Lp

El Company®
    Isto kot z usemi boti saj vsi delujejo ampak jih je treba nekako pospraviti in kaznovati
    Nazadnje urejal Travian Slo; 04-06-2014 ob 21:17.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice . Z .
    Datum pridružitve
    Aug 2012
    Objav
    86

Privzeto

Citat Originalni avtor BMK Company Poglej prispevek
    Zdravo!

Lp

El Company®
    Si njihov bodoči novi uporabnik pa zato tako vprašanje? Zakaj igrajo ta špil bot uporabniki, če se jim ne da klikat..LOL? Ni poante ali pa res ne vidim dobro -.-
    Oldschool... 2007 T.35 <3

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •