Stran 46 od 46 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 36444546
Rezultati 451 do 455 od 455

Tema: [si2] Splošna debata [2014/2015]

Privzeto

in je konec bravo res vsem ki ste prišli do konca seveda pa čestitke igracu thorin za zasluženo zmago in seveda vsem 3 aliansam Gods saj so res prevladovali na tem serverju (sem sem v eni izmed teh) in lahko rečem da je vodstvo se zares potrudilo in ja lepo igranje naslednih serverjev še naprej

lp

Privzeto

Pišete vsi, kot da ste sami igrali ta server pa vas prvo polovico le tega ni blo nikjer. Thorinu čestitke ampak vseeno bi loh kako ok besedo o nas dali.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2008
    Objav
    46

Privzeto

Čestitke vsem, ki ste prišli do konca - zavezniki in nasprotniki

Imperator
    Datum pridružitve
    Aug 2011
    Objav
    479

Privzeto

Citat Originalni avtor Stefano Secret Poglej prispevek
    Pišete vsi, kot da ste sami igrali ta server pa vas prvo polovico le tega ni blo nikjer. Thorinu čestitke ampak vseeno bi loh kako ok besedo o nas dali.
    Bom jaz dal, čeprav me sovražiš. Fer je od tebe, da si Thorinu čestital in tudi pohvalil moje rušenje. Za ostalo pa sem bil sprovociran. Lepo igro še naprej

Privzeto

Citat Originalni avtor Stefano Secret Poglej prispevek
    No in še ena ok beseda od mene: zelo lepo od tebe da si me pohvalil ter pravtako godse za prepričljivo zmago Nisem pa še videl človeka, ki bi se bolj postavil za svoj imperij in vse rihtal sam tako,da en velik (Y) za voljo, razpletlo pa se je pač kokr se je

lp ATAx
    Nazadnje urejal GENERAL ATAx; 12-10-2014 ob 20:37.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •