Stran 2 od 46 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123412 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 455

Tema: [si2] Splošna debata [2014/2015]

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    33

Privzeto

Citat Originalni avtor Jooks Poglej prispevek
    Mislim, da se IP gleda. Koliko se spomnim je v primeru, da igrata 2 recimo brata 2 računa tako, da mora MH vedet za ta dva posameznika...Ali pa je to del druge igre?

Vcasih je blo tko k si mel prou moznost nastimat v nastavitvah s kom si delis internetno povezavo.. zdej se mi zdi da ni treba vec javlat... Samo da so gesla razlicna pa da ni bilo kaksnih pretokov surovin (je pa tudi to ze fajn avtomatizirano)

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    43

Privzeto

Dejte popravitnalogo "dražbe" ter lagg serverja, prosim Lp clubswinger
    ClubSwinger Team <3

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Amen
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    125

Privzeto

Jaz pa si želim da bi bila zaščita krajša. Imam podgano v naselju pa je ne znam odposlat :/ lp, Horror

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    92

Privzeto

bogi ljudje xD
    5‬×‬‎ Kletka 31 10001

5‬×‬‎ Kletka 32 14501 00:47:51
    Nazadnje urejal L04d1nG; 10-02-2014 ob 09:02.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Jooks
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    306

Privzeto

Zgleda da bo še zelo zanimiv server. Neka močna zavezništva so že... Njami! Aliansa s tremi krili to bo še zanimivo...
    Once a Gaul always a Gaul.

Privzeto

Haha neverjetno. Sem se pošteno nasmejal ob pogledu na dražbe v prvem dnevu.
    Nazadnje urejal Spartacus; 10-02-2014 ob 15:55.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice el.filipe
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    77

Privzeto

Eno hitro vprašanje pri vseh igralcih kar sem jih do se daj pregledal (te ki so se registrirali prvi dan) piše da imajo zaščito do 14.2 tudi taki ki imajo samo 2 populacije in po moje sploh niso bili dovolj dolgo na računu da bi si podaljšali zaščito. Poleg tega sočlanu alianse piše da se mu zaščita izteče v 10ih urah ko pa jaz kliknem na njega in pogledam pa piše da se mu zaščita konča 14.2. Katero je zdaj napačno tisti time counter v info boxu ali info ki ga dobiš ko greš z miško čez Pošlji enote.
    part of team el contact(o)

Izključen
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    512

Privzeto

Citat Originalni avtor The End Poglej prispevek
    Eno hitro vprašanje pri vseh igralcih kar sem jih do se daj pregledal (te ki so se registrirali prvi dan) piše da imajo zaščito do 14.2 tudi taki ki imajo samo 2 populacije in po moje sploh niso bili dovolj dolgo na računu da bi si podaljšali zaščito. Poleg tega sočlanu alianse piše da se mu zaščita izteče v 10ih urah ko pa jaz kliknem na njega in pogledam pa piše da se mu zaščita konča 14.2. Katero je zdaj napačno tisti time counter v info boxu ali info ki ga dobiš ko greš z miško čez Pošlji enote.
    14 pomeni leto torej 2014 ... piše 14/2/13 = 13.2.2014

Privzeto

Po pomoti sem na telefonu kliknil na zelo nadležni gumb podaljšaj začetniško zaščito. Je kaka možnost, da če pisem MH-ju, da to prekine, saj ob podaljšani zaščiti ne morem ropati in bi izgubil stik z najboljšimi...
    Hvala vsem za informacije.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice el.filipe
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    77

Privzeto

U hvala ti fire ruler moja napaka potem
    part of team el contact(o)

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike