Stran 2 od 2 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: T.4.4 vprašanja

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2013
    Objav
    22

Privzeto

Citat Originalni avtor AS10 Poglej prispevek
    server bo mev 40% vec pridelka surovin
    3dni plus zascite ce si podalsas
    nemores si zbit zascite takoda 7dni mors samo oaze ropat
    vse stvari so zakompliciral nemors suroivn opsilat nemors zacetniske zgubit vse je za en d..k
    takoda ne priporocam

LP
    AS10
    Glede začetnišče zaščite, zgoraj je matej napisal da 5 dni imaš normalno, podalšaš jo lahko za 3 dni. Torej, pač 5 dni lahko napadaš samo natarje in oaze. Potem po 5 dneh pa lahko napadeš druge igralce, ki zaščite ne podaljšajo oz. so lahko tudi neaktivni (ob dejstvu da nekateri samo registrirajo račun igrajo pa ne...)

Lp,

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    43

Privzeto

Citat Originalni avtor AS10 Poglej prispevek
    server bo mev 40% vec pridelka surovin
    3dni plus zascite ce si podalsas
    nemores si zbit zascite takoda 7dni mors samo oaze ropat
    vse stvari so zakompliciral nemors suroivn opsilat nemors zacetniske zgubit vse je za en d..k
    takoda ne priporocam

LP
    AS10
    Zaščito maš 5 dni, zakomplicirali niso čisto nič, ker je vse enako, je pa res, da so vas, ki ste si pošilali surovine z multi računov... zajeba*i, ker so vam to preprečli in je čisto OK... !
    Nazadnje urejal lubec; 03-02-2014 ob 16:03.
    ClubSwinger Team <3

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice enter
    Datum pridružitve
    Mar 2012
    Objav
    165

Privzeto

Aloha,

s to novo mapo, je večkrat prišlo, da sem imel kakšen manjši problem ( pa tudi kakšen znanec ) , zdej ponavadi se je rešilo, prej, kasnej, včasih se brisal zgodovino/cache pa kul, pa spet enak proces in nič...

Enostavno ko kliknem na naselje ali pa oazo, ko imam odprto mapo mi ga ne odpre, pokaže mi samo znakec, s katerim lahko potem mapo vlečem v levo, desno, gor ali dol. Včasih ti zna to živce pojest, sploh ko kaj potrebuješ na hitro, včasih si pa samo privoščim čaj in pozabim na to :P

Bi prosil če se komu svita oz. je isti problem rešil z določenim postopkom.

Hvala
    ˝There is no creature on earth half so terryfying as a truly just man˝

LUTKA,Pacijent,Crusader,Obelixus,Medo,Batman,
    Gallaghers,Klipan,BRITNS, itd..

Super Moderator Avatar uporabnika/uporabnice MOD Cipsy
    Datum pridružitve
    Jan 2014
    Objav
    25

Privzeto

Citat Originalni avtor enter Poglej prispevek
    Aloha,

s to novo mapo, je večkrat prišlo, da sem imel kakšen manjši problem ( pa tudi kakšen znanec ) , zdej ponavadi se je rešilo, prej, kasnej, včasih se brisal zgodovino/cache pa kul, pa spet enak proces in nič...

Enostavno ko kliknem na naselje ali pa oazo, ko imam odprto mapo mi ga ne odpre, pokaže mi samo znakec, s katerim lahko potem mapo vlečem v levo, desno, gor ali dol. Včasih ti zna to živce pojest, sploh ko kaj potrebuješ na hitro, včasih si pa samo privoščim čaj in pozabim na to :P

Bi prosil če se komu svita oz. je isti problem rešil z določenim postopkom.

Hvala

Lep pozdrav,

Probaj z uporabo desnega gumba na miški.

Lp
    cipsy
    Imate vprašanje? Odgovor lahko najdete tukaj: T4 Answers

Moderatorji svoje delo opravljajo prostovoljno, zato niso dosegljivi 24 ur na dan.

Privzeto

Dober dan
    Tudi pri meni se je to že zgodilo, pa nevem zakaj.
    Vse možno sem probal pa nič ni pomagalo, niti desni gumb na miški.

Lp

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    May 2014
    Objav
    245

Privzeto

Pozdravljeni,

še nikoli prej nisem igral T4 verzije. Zdaj jo igram in ta celotna reč z herojem in artefakti mi je neumna iz več pogledov:
    1. heroj je na začetku čist preveč močan. Večina igralcev ki bodo imeli močne heroje na začetku in "veliko vojske" bodo enkrat ujeti in potem bodo zbrisali, ker proizvodnje pač ne bo. Vse kar naredijo je da nekomu ki igra bolj resno lahko otežijo razvoj - in to samo zaradi tega ker pošljejo hitrega heroja in pobijejo vse kar imaš v naselju. Sicer nisem tega doživel...ker sem začel kasneje in imel zaščito igralcev, sem pa slišal od drugih.

2. Na serverju so trenutno že tretje stopenjski artefakti. Zakaj je vse skupaj tako random? Zakaj imam še vedno Skopljenca za konja ki je level1 "artefakt" ? Nekateri dobijo vse boljše čelade, oklepe, orožja, itd...jaz pa vedno dobim obliže, plošče zakona, 3x isti pretorjanov meč,..

3. Heroj lahko pohitri vojsko, a ker je bilo vse skupaj prehitro je bilo treba skenslat hitrost unikatnim nogicam, ki so zdaj totalno useless. Včasih je bil to artefakt za katerega bi vsak naredil vse..danes je 100x bolje in varneje imeti mali art za hitrost.

Sem dal veliko verzij čez v Travianu..ampak tako neumne verzije od T4+ še nisem videl. Ne samo, da je zdaj prednost igranja z goldom potencirana v neskončnost...lahko imaš tudi nesrečo in dobiš samo "s****" na dogodivščnah. Da o težavah z mapo, ki je bila omenjena zgoraj ne govorimo - samo z desnim klikom lahko delam karkoli po mapi, kar pomeni da ne morem pogledati kaj je v oazi. Moram se logirati z nizkim bandwidthom da lahko pogledam koliko je živali v oazi.
    Lahko bi rekli da je T4 v beta fazi, pa namesto da bi popravili napake raje delajo še bolj neumno T5 verzijo. (facepalm)

In potem se sprašujete zakaj tako malo igralcev?
    Nazadnje urejal MOD Cipsy; 12-11-2014 ob 01:02.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •