Stran 55 od 55 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 545535455
Rezultati 541 do 542 od 542

Tema: [si1] Splošna debata [2013/2014]

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice fraska
    Datum pridružitve
    Oct 2011
    Objav
    114

Privzeto

Citat Originalni avtor [D]emon Poglej prispevek
    RAČUN ENOLOGO
    kariera 7. si1 strežnik

Po končanem slovenskem .six strežniku naju je Potica, ki je pred tem pomagala na najinem računu povabila na si1 strežnik v alianso JZP. Sprva sva bila z Grego sicer v dvomih ali bi sploh šla na počasen server, ker nisva verjela, da bova lahko odigrala do konca.

Račun je bil registriran
    18.11.2013 ob 15:30 uri na JZ strani kot Tevton. In ker sva z Grego oba delala nama ni preostalo drugega, kot da si poiščeva pomoč na računu. Prve dni sta se nama na računu pridružila Texi in Black Star dober teden dni pa je z priporočilom na račun prišel še Geni.

Tako kot je bilo dogovorjeno se je ustanovila aliansa JZP v katero smo z veseljem vstopili. Klikanje Tevtonskega računa do prihoda artefaktov je bilo včasih dolgočasno predvsem pa dolgotrajno, ker akcij takrat še ni bilo in smo več ali manj vsi nestrpno čakali na prihod artefaktov.

Stanje na strežniku je bilo tako - JZP & Angelsi -/- in +/-. BUM in T.D -/+ in +/+.

Z kolegi, ki smo igrali na tem računu smo se zmenili, da bo ta račun napadalno usmerjen, kar se tiče z nalaganjem zlatnikov na račun ni bilo problema. Naš prvotni cilj je bil, da čimprej dobimo 15c z 150%, ki pa so ga nam pred nosom vzeli. In ker se po tem enostavno nismo hoteli naseljevat daleč stran smo se odločili, da ostanemo v centru in da se sprijaznimo z 9c 150%.

Vojska se je pridno urila, populacija se je dvigovala. In ker je enostavno samo ena vojska premalo smo pripravili še eno vas, ki bila namenjena bolj kot ne za čiščenje nasprotnika. Vojska v metropoli je bila mišljena, da bi jo obdržali do konca.

V nekem trenutku sem v JZP dobil tudi funkcijo obrambnega ministra po tem, ko je prejšna igralka to funkcijo povsem opravičeno opustila. Še pred prihodom artefaktov mislim, da so se odnosi v JZP aliansah začeli krhat. Jaz in Grega sva sicer držala z Potico dokler nisva uvidela, da res ni tako, kot se je govorilo.

Potica je za moje pojme zelo slabo vodila, ker ko sem imel par vprašanj za njo se mi je javila naslednje dni. Nekaj od teh vprašanj je tudi ignorirala, kot da ni hotela odgovoriti na njih.

Dobili smo tudi surovinsko pomoč za dvig zakladnice na stopnjo 20 ampak roko na srce zakladnica na računu se je že gradila na stopnjo 20 še preden je Potica izdala MM.

Po vsej tej kolobociji je bilo en kup obtoževanj brez dokazov. Nekaj članov je izstopilo iz alianse in se premaknilo v alianso Partyzani. Povsem opravičeno.

Par dni pred prihodom artefaktov je bilo število vojakov v metropoli presenetljivo veliko, zatorej smo se skupno odločili, da bomo šli po unikat trenerja, ki je bil oddaljen samo par ur.

Še pred prihodom artefaktov je tudi morala na računu zelo upadla. Na računu se je poleg mene in Grege pojavljal samo še Black, ki pa je po artefaktih izginil neznano kam.

http://travian-reports.net/si/report/448033523fb

Vojska v drugi vasici se je pridno začela urit. Na računu smo pojačali farm listo, da ne bi bilo toliko problemov z žitom. Prevzemale so se vasice.

Okoli 150 dne sva v alianso Partyzan prestopila tudi z Grego, ker nama je bilo dovolj teh obtoževanj iz strani Potice, češ da sva te pushe izkoristila. Bedno.

Problem okoli zavezništev se je pojavil, ko smo sodelovanje sklenili z Angelsi. Takrat če se ne motim je JZP vršil pritisk nad omenjeno alianso v smislu, da se naj odločijo na kateri strani so. Angelsi so se odločili za nas.

Z Grego nama je bilo enostavno dovolj, da je bil server tako dolgočasen in takrat je med Partyzani in JZP bilo tako, da noben naj ne bi smel narediti prvega koraka oziroma vsi smo čakali na to kdo bo to naredil. Jaz sem nemalokrat v našo Skype skupino od alianse napisal, da me mineva potrpljenje ampak me je Igor vedno držal nazaj. Ne vem kako bi vplivalo na našo alianso, če bi začel z napadi ampak, če mi ne bi Igor govoril, da naj ne napadem bi JZP začel čistit že tisti 150 dan, ko sem iz alianse izstopil.

Akcije sva za začetek začela izvajat nad alianso T.D Ujela sva jim kar nekaj vojsk, tudi vasice so jim vztrajno padale. Po tem ko so vodje uvidele, da sva jim trn v peti so z BUM napisali MM za fejke, ki pa je bilo porazno saj sva z Grego takoj opazila, da prihajajo pravi napadi nad naju. V bistvu sva to tudi pričakovala saj sva pošteno rušila njihove igralce.

Do prihoda sovražnikovih enot se je nabralo mislim, da okoli 300.000 obrambnih enot iz strani Partyzanov in Angelsov. Rezultat tega pa je bil.

http://travian-reports.net/si/report/44803411fd5,448035aefdc,4480366c572,4480378146e

Povod teh samomorilskih napadov je bilo brisanje računov v BUM in T.D BUM je sicer ostal v prvotni obliki, v aliansi T.D pa je prišlo do premika in posledično do ustanovitve nove alianse, ki pa je bila podobna prejšni. Ni bilo akcij niti branila se ni.

Kar se tiče prevzemanja čudesa sveta je eno vasico prevzel Loc, eno Google in Contact na drugi strani pa je eno vas prevzel dark_sun, ki si je vasico priboril iz strani JZP alianse.

Po prihodu gradbenih načrtov mislim, da smo jih pred JZP alianso vzeli kar nekaj. Čiščenje gradbenega načrta.

http://travian-reports.net/si/report/448040c6292

Kar se tiče povezovanja bivše T.D in BUM alianse z nami nimam blage veze na podlagi česa so se to odločili. BUM vodjo poznam, ker smo prejšni si1 strežnik igrali skupaj tako, da sem bil vesel njihove pomoči. Povezali so se verjetno predvsem zaradi maščevanja JZP aliansi.

Čez noč se je spremenilo in sicer je bilo tako, da so bili 4 kvadranti nastrojeni proti aliansi JZP. V aliansi Partyzani smo čakali kdo bo naredil prvi korak dokler ni name priletel fejk napad iz strani igralca v JZP aliansi. Z Grego sva na to odgovorila z napadi in sicer sva kaj hitro najino okolico spremenila v eno veliko farmanje. Mislim da so kar 3 JZP igralci postali najina farma čez noč. Število napadov na njihovo stran se je z vsakim dnem vztrajno večalo dokler naju ni zaustavil igralec BAR. Report v katerem sem izgubil celotno vojsko v metropoli nimam je pa bilo okoli 75.000 gorjač, 15000 konjev in par tisoč katapultov.

Vojska ki sva jo z Grego tako zanemarjala je dobila svoj namen. In sicer iz tiste vasice sva zopet začela vršiti pritisk nad igralce JZP. Tudi v metri sva nadaljevala z urjenjem vojske.

Najina farm lista se je vztrajno večala naj omenim, da je bilo dodanih kar 80 vasic samo od igralcev iz JZP alianse. Na podlagi tega sem na profilu računa naredil vitrino samo za njih. Problemi z žitom, ki so takrat bili v metri in v drugi napadalni vasici so enostavno izginili, ker so naju tako lepo zalagali z žitom.

Prevzem majhne trdnosti

http://travian-reports.net/si/report...76,448042939c1

Iz strani JZP alianse je nad naju bilo zelo malo resnih napadov oziroma jih sploh ni bilo. Kar se pa fejk napadov tiče je pa tudi razred zase.

V času gradnje čudesa sveta je Grega iz druge napadalne vasice napadel račun od Potice in s tem skoraj uničil vojsko od igralca xxxx.

http://travian-reports.net/si/report/44804301793

Naše čudo se je dvigovalo in padalo. Na nulo mislim, da je padlo samo enkrat. Tudi kar se tiče primerjava samih igralcev v aliansi JZP in Partyzan so bili že slednji močnejši po številu vojakov pa tudi top lestvice napadalcev govorijo zase. Skoraj vsak napadalni račun je imel najmanj 2 vojski.

Kar se tiče napadov nad naše in njihovo čudo mislim, da so se oni kar pošteno namučili kar se tiče teh vojsk, ker iz naše strani smo imeli municije še za najmanj 2 napada, če ne še več.

Naša drugorazredna vojska, ki smo jo tako zanemarjali je na koncu končala tako

http://travian-reports.net/si/report/44804944d0f

vojska ki se je ponovno klikala v metropoli je v celoti ostala doma. Tudi vojska, ki se je na novo izdelovala po tem, ko smo napadli iz druge nap. vasice sovražnikovo čudo

http://prntscr.com/4uh3tb

Jaz se bi vsem rad zahvalil za dober server iz alianse JZP lahko izpostavim edino Aleša oz. Cebulj s katerim smo se takrat še ko sem bil v JZP lepo pogovarjali in super sodelovali.

Iz alianse Paryzani pa vsem kapo dol ...

Loc- Vemo da si najlepši, najboljši, prebedel marsikatero noč in pazil na naše vojake. Trud se pa je poplačal z zmago!

Afro
    in legendo - steber alianse Partyzan. Kapo dol tako enemu kot drugemu kar se tiče vojaške moči v igri in pa nasploh sta super fanta.

Bisi
    - zdaj ko smo zmagali še enega zame rukni.

... Ne bom vsakega posebej omenjal, ker bo predolgo trajalo, le zahvalil bi se rad vsem v aliansi za vsak nasvet in pa za pogovore, ki so včasih trajali tudi pozno v noč v Skype sobi. Upam da še kdaj zaigramo skupaj.

Texi, Geni, Black- Moja dolžnost, da se tudi vam zahvalim za vsako poklikano stavbo, urjenje vojske, vržen zlatnik na račun predvsem pa za pogovore v naši Skype sobi. V veselje mi je bilo odigrati in upam, da še kdaj zaigramo kot prava ekipa.

Ela
    - Ko je tisti teden zmanjkalo časa mi ni preostalo drugega, kot da se obrnem nate. Super si popazila na račun čeprav vem, da si imela goro dela drugje. Vedno na voljo, super igralka in hvala za Skype pogovore. Bilo je kratko, a sladko. Z veseljem še kdaj odigram s teboj.

Grega
    -
    Pa sva še en server dala skozi, kar 320 dni kolikor je trajal server. Mislim da je ta račun bil eden izmed najbolj uspešnih odkar igrava skupaj. Verjamem da so najine denarnice povsem izsušene zaradi tega ampak sva naredila, kar se da najbolje. Hvala za vsako prebedeno noč na računu, Skype pogovore, si super igralec s katerim bi še z veseljem kakšen server odigral. Do naslednjič ...

Podatki o računu

9c 150% (polja na stopnji 17)
    najvišji rang 11, končni rang 18
    skupno 67 medalj
    30 vasic od tega 20 prevzetih
    23075 populacije
    2. napadalec strežnika

lpD
    Mah dragi Enologo, veš kaj ti rečem, velike bedarije si napisal. Če bi molčal bi bilo boljše.Ti nisi nikoli bil pravi član JZP, zate JZP nič ne pomeni, zato si si upal napisati tale referat.
    Igor, Martin, Bisi in še kdo drugi ne bodo nikoli pozabili leta in leta sodelovanja z JZP in ponos, ki so imeli, da so branili to alianso.
    Mislim, da za JZP je bil tale server zadnji. Prepričan sem, da vsem tistim, ki je JZP kaj pomenila, se poslavljajo od tega zadnjega serverja z občutki grenkobe.
    Lep pozdrav želim vsem tistim, ki imajo ali so imeli JZP v srcu.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice [D]emon
    Datum pridružitve
    Apr 2014
    Objav
    251

Privzeto

Uh, še dobro da je nekdo repliciral, ker sem le po tihem upal, da nekoga nekje peče. Niso bedarije to so dejstva. In res je nikoli nisem bil pravi član JZP alianse, ker se tudi sam nisem počutil tako. Sploh pa se ne štejem kot enakopravnega JZP člana po 100 dneh igranja v njihovi aliansi.

Sem pa vam zrušil kar nekaj pomembnih vasic in ujel kar nekaj vojakov tako, da hvala za 2. mesto med napadalci. Očitno bo moral JZP taktiko spremenit, metropole bolj branit, vojsko iz oaz pa skrit v druge vasice.

lpD
    There is only one way to become a champ. Never fucking lose!

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •