Stran 88 od 145 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 3878868788899098138 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 871 do 880 od 1442

Tema: [si5] Splošna debata ter debata o reportih (2013/2014)

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    576

Privzeto

Živa resnica

lp

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor kanja Poglej prispevek
    Ufff,Rok...eni verjamejo v božička,eni v sami sebe,eni v boga,eni v nekaj popolnoma tujega,novega,v kaj verjameš ti je na tebi.Je pa res,da na besedo nekoga,ki ga ne poznaš,greš težko,ni mi treba verjet,ker očitno ti verjameš sam sebi in v to da si oh in sploh.Je pa res,da sem te imela za boljšega človeka,čeprav si mi dokazal že 1x,da tebi verjetni ne gre,zarivat nože v hrbet obvladaš,enako iti prek trupel,da nekaj dosežeš in dokažeš sam sebi.Naj bo po tvoje,verjemi kar želiš,moja vest je čista.Kako je s tvojo je pa že nova zgodba.
    Oh,Danilo,kaj reč.To,da si poteptal sanje nekemu dekletu s svojimi dejanji?Kako sem ponosen,da klikam čisto,brez več računov in blablabla.Je temu res tako?Hmmm,ne bi verjela tem tvojim besedam.Oh ja,kako je izi vreč kamen,ko te ne boli in poleg poteptaš nekomu sanje.Na tvojem mestu bi malo pokukala po aliansi,kako se tvoji zabijajo,Združeni in neznani pa veselo farmajo eni in isto vas.Kako neki je to možno le?Jah,seveda je če odpreš na široko vrata svojim zaveznikom in jim talaš račune.Klikam ali ne?To je vprašanje,ki muči kar nekaj ljudi.Na sumu me imajo zopet,da klikam nekje v neznanih.No no,fantje potrudite se,vse drobtinice sem pustila in sam sledit je treba.

Aja Rok,napoveduješ da bo Danilo mel WW?Hahahahaha...sam ne vem če bo mel norca,ki mu ga bo klikal.On bi ga že mel,morda bo nova moč,ki jo je dobil,ena od cele čete norčkov,ki smo klikal medtem,ko je Danilo pivo srebal,kostanje pekel pa z vinom jih zalival,trte obrezoval in kaj vem kaj še,No morda boste pa vseeno vi ti,ki mu boste klikal WW,ker alianso imajo skoraj celo že Neznani.Pa pozor Rok,šušlja se,da bo Danilo na koncu naredil harakiri kot ga je na si7,pridružil se bo onim,ki bojo/boste zmagovali.
    Glede na to,da imam pametnejše delo,ko se z vami podit po forumu in se vam smejat,kako ste otročji in oh in sploh polni hvale,se poslavljam za nekaj časa.Morda se vam pa Kanja oglasi,ko bo mela čas in ko jo ne bo žled in led j***.
    Lp Lepa
    O poglje, očitno se je tudi Lepa kar hitro odzvala glede na to da ne spremlja foruma tako vneto Eh, jaz samo uživam v sarkazmu in v tem da včasih komu s parim besedam (očitno) posipam sol na rano.

Napovedujem? Ne, ne...preberi kaj sem napisal ne pa da si nekaj po svoje vse preberiraš in tolmačiš. Če bo S aliansa gradila ali ne se mene čsit nič ne tiče, niti me ne briga, močno pa upam da bo do gradnje prišlo na strani alians AK.

Očitno me imaš za preveč vplivnega, jaz lako "za*****" samo posameznika, za kaj več nisem pristojen - hvala bogu imamo vpliv in pomembne odločitve našo šefico kateri (vsaj večina) 100% zaupamo.

No, to kje klikaš oz spremljaš server mi čisto dol visi, če mi ne bi potem bi njabrž tebi že prišlo na uho da sprašujem kje igraš...žal pa tega ne delam tako da žal tokrat nisi v središču pozornosti iz moje strani

In kot si rekla, vsak vrjame kar hoče in se smeji tistemu čemur se pač hoče

PS: Povabi kanjo na kavo, pa bo pri tebi kakšno lahko napisala na forum če bo že hotela
    Nazadnje urejal Count__Olaf; 03-02-2014 ob 23:52.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    41

Privzeto

Toliko, da obvestim vse igralce si5, da ne bo kakšne vroče krvi

Podporo sem prosil, da naj razmisli o tem, da bi na serverju vklopili izredno premirje, jutri po napadih (po 6:15:00) na nas, saj veliko igralcev naše in drugih alians nima dostopa do svojih računov in se marsikje že pojavljajo rdeče pike. Osebno nekako nimam veselja špegati po aliansah in napadati ljudi, ki se trenutno borijo za preživetje. Vsi dobro vemo, da je marsikdo ostal ukleščen v svojem domu, brez vode, elektrike, gretja, mobilnega singnala..

Upam, da napisano razumete in, da me podpirate pri tem dejanju

Tistim, ki ste bili v tej ujmi prizadeti pa želim, da se čim prej postavite na noge!

Sandi

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    41

Privzeto

Citat Originalni avtor Zandi Poglej prispevek
    Toliko, da obvestim vse igralce si5, da ne bo kakšne vroče krvi

Podporo sem prosil, da naj razmisli o tem, da bi na serverju vklopili izredno premirje, jutri po napadih (po 6:15:00) na nas, saj veliko igralcev naše in drugih alians nima dostopa do svojih računov in se marsikje že pojavljajo rdeče pike. Osebno nekako nimam veselja špegati po aliansah in napadati ljudi, ki se trenutno borijo za preživetje. Vsi dobro vemo, da je marsikdo ostal ukleščen v svojem domu, brez vode, elektrike, gretja, mobilnega singnala..

Upam, da napisano razumete in, da me podpirate pri tem dejanju

Tistim, ki ste bili v tej ujmi prizadeti pa želim, da se čim prej postavite na noge!

Sandi

So se potrudili in hitro odpisali.. z premirjem ne bo nič, saj začne delovati šele po 3 dneh, ko pa naj bi se razmere že izboljšale.

Privzeto

Škoda ker si pisal predn so ti sporočil da s tem nebo nič, si naši Kanji dal da stegne svoj vrat po alliansah in najde te rdeče pike sej vemo kako ona razmišla...

muahahahha

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor Dostojanstvo Poglej prispevek
    Škoda ker si pisal predn so ti sporočil da s tem nebo nič, si naši Kanji dal da stegne svoj vrat po alliansah in najde te rdeče pike sej vemo kako ona razmišla...

muahahahha
    *Na serverju igre ki jo igram je vsako vzdrževanje in ostale frke kompenzirano. razaen Flash ki ne prenaša vsek Updatov,, ok .. Je pa zanimivo brati vedno ista imena.
    Nazadnje urejal Framski ris; 06-02-2014 ob 22:38.

Privzeto

Pozdravljeni,

pa da se po dolgem času branja še malo jaz oglasim, ko smo danes že imeli z strani tako lepo akcijo od Zandi-ja. Prevzel, je račune od Krucifix-a (September, Komodo, One Piece)...in kaj se potem zgodi misli, da bo lahko delal nemir na liniji, a z takimi napadi, da igralec sploh neve da katapulti in ovni niso časovno enaki, glede na sprehod do nasprotnika, si poglejte tale report, predvsem na čase prihodov ...Kako se pošiljajo napadi. Joooj Zandi pa tako si pameten v tvoji aliansi oziroma na vaših kordinatah bom rekel, da si še račun od Love-ja dobil?...Zanimivo če si dobil Love-ja potem si dobil tudi Che-ja. NO glavno o Love-ju tudi kratke besede in o akciji M alianse. DaMos, z malo vojsko kot prvi, večji del za njim samo z katapulti, pa kaj ste mislili, da je damos največji rimljan z 14k pehote in 9k konjev če se prav spomnim. Potem pa seveda še zadaj Love- pred zandija, si si torej sam čistil spredaj, oziroma psolal za vsak primer naprej, da se potem na koncu hvališ kakšno vojsko ti naklikaš. Ko greš zadnji?...Dobra taktika neekipna...Zdaj na tem rojstno dnevnem veljajo tudi nova pravila igra vsak ego in ne velja več ekipa. Super torej nevem smo Neznani prišli iz ledene dobe igrat travian. Kaj to sploh je travian?....

Zdaj še pa druga stvar, ko prevzameš račun od Krucifix-a, dragi Zandi, preveri v barakah , ali na učnih poteh traviana, da katapulti in ovni niso enako hitri. Če pa rabiš pomoč, pa ti povem razliko, in kako se pošlje ta zadeva.

Evo report, enot ne bom skril , daj je tudi sam videl ker ni bilo veliko:

napad čistilni z ovni: 5:12:47 in zadaj valovi katapultov: 5:44:49

http://travian-reports.net/si/report...09,4147568b543

Še vizualna zadeva.

In še to, zdaj ko sem se jaz oglasil, kot ponavadi potem začnejo mrhovinarji sekat po meni, pričakujem, hiter odziv, da bom imel kaj brati, postaja beda na forumu, kaj šele v igri. Boste M- alianse spravili skup spet akcijo ??? Upam da tokrat uspešno....Verjemi Neznani imamo ime, ampak smo , ali pa pri Vas še BOMO "Znani"...

Lp, Neznani

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2012
    Objav
    76

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    podpora verjetno ima svoje riti na toplem in z 2 agregatoma ter 4 UPSji in ji je vse ravno.. Zato pa gre v tem svetu vse cugrunt ker se to dogaja. Na serverju igre ki jo igram je vsako vzdrževanje in ostale frke kompenzirano. razaen Flash ki ne prenaša vsek Updatov,, ok .. Je pa zanimivo brati vedno ista imena.
    OOOOO Pinky-Tuscadero pa veš da sem te že malo pogrešal? Dej mi povej, kaj igraš zdaj, da si noob čarovnik?

Privzeto

Citat Originalni avtor Smootkooo-Neznani Poglej prispevek
    Pozdravljeni,

pa da se po dolgem času branja še malo jaz oglasim, ko smo danes že imeli z strani tako lepo akcijo od Zandi-ja. Prevzel, je račune od Krucifix-a (September, Komodo, One Piece)...in kaj se potem zgodi misli, da bo lahko delal nemir na liniji, a z takimi napadi, da igralec sploh neve da katapulti in ovni niso časovno enaki, glede na sprehod do nasprotnika, si poglejte tale report, predvsem na čase prihodov ...Kako se pošiljajo napadi. Joooj Zandi pa tako si pameten v tvoji aliansi oziroma na vaših kordinatah bom rekel, da si še račun od Love-ja dobil?...Zanimivo če si dobil Love-ja potem si dobil tudi Che-ja. NO glavno o Love-ju tudi kratke besede in o akciji M alianse. DaMos, z malo vojsko kot prvi, večji del za njim samo z katapulti, pa kaj ste mislili, da je damos največji rimljan z 14k pehote in 9k konjev če se prav spomnim. Potem pa seveda še zadaj Love- pred zandija, si si torej sam čistil spredaj, oziroma psolal za vsak primer naprej, da se potem na koncu hvališ kakšno vojsko ti naklikaš. Ko greš zadnji?...Dobra taktika neekipna...Zdaj na tem rojstno dnevnem veljajo tudi nova pravila igra vsak ego in ne velja več ekipa. Super torej nevem smo Neznani prišli iz ledene dobe igrat travian. Kaj to sploh je travian?....

Zdaj še pa druga stvar, ko prevzameš račun od Krucifix-a, dragi Zandi, preveri v barakah , ali na učnih poteh traviana, da katapulti in ovni niso enako hitri. Če pa rabiš pomoč, pa ti povem razliko, in kako se pošlje ta zadeva.

Evo report, enot ne bom skril , daj je tudi sam videl ker ni bilo veliko:

napad čistilni z ovni: 5:12:47 in zadaj valovi katapultov: 5:44:49

http://travian-reports.net/si/report...09,4147568b543

Še vizualna zadeva.

In še to, zdaj ko sem se jaz oglasil, kot ponavadi potem začnejo mrhovinarji sekat po meni, pričakujem, hiter odziv, da bom imel kaj brati, postaja beda na forumu, kaj šele v igri. Boste M- alianse spravili skup spet akcijo ??? Upam da tokrat uspešno....Verjemi Neznani imamo ime, ampak smo , ali pa pri Vas še BOMO "Znani"...

Lp, Neznani

Pozdravljen, G. smootko

Prvo kot prvo zakaj obtožuješ zandija za nekaj kar sploh ne drži od krucija sem račun prevzel osebno samo jaz in sicer one piece, z igro na tem strežniku začel pred slabim tednom.

In ja dobro vem da so katasi počasnejši - 1 polje/uro

In tudi vem da je dobro čim hitreje pridet v vas imel sem namen izgubit off vojsko, škoda le da je napaden imel izmikanje + da nisem pol ure pozneje dal use katase v en val to mi je edino sedaj žal

(Spet pa vem da z 611 katasi nebi dosegel ničesar tako da ni potrebe po raznih neumestnih komentarjih in pumpanja lastnega ega v naslednjih postih !)

Kakor pa vidim vam je to v navadi govorim nasplošno ampak kakor je je Welcome to .SI servers always the same !
    Vedno zamere iz leta v leto večje kar je porazno !

In še ena stvar raje ne piši če nisi prepričan kar pišeš ! +

Se ne spomnim da sem dovolil objavo reporta z mojim imenom kjerkoli !

Se upravičujem za tiskarske napake ali kakšne vejice in pike na napačnem mestu

Lep preostanek večera še naprej

The new One
    Nazadnje urejal Dr.noBody; 05-02-2014 ob 22:31.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice General_
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    436

Privzeto

hihi, smotko je celi masten zdaj ko jim je prva akcija celo uspela na nasprotnikih ki so že več kot mesec dni nazaj bili na kolenih od strani AK alians... smotko mi obljubiš da boš, ko se server konča napisal pod privat na koliko računov si vse skakal v zgodnjih jutranjih urah, verjetno 10 prstov na obeh rokah ne bo dovolj?!

Si pa zadel vse tri moje bivše račune na katerih sem bil tudi lastnik od vsega začetka, verjetno ni bilo težko uganit hihi

do naslednjega tipkanja,
    ex Krucifix
    OST ~ JZP ~ KYS ~ Angels ~ UNITY ~ Gods ~ VvV
    PENZIJA!!!

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •