Stran 87 od 145 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 3777858687888997137 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 861 do 870 od 1442

Tema: [si5] Splošna debata ter debata o reportih (2013/2014)

Gladiator
    Datum pridružitve
    Dec 2013
    Objav
    50

Privzeto

danes se bolj drsamo in sankamo po zaledenelih ploskvah , samo toliko pazite/pazimo, da ne nasankamo

kaj kdo ve, kaj se dogaja na tem ljubem serverju z našimi kulturnimi točkami....jebela cesta, 1/4 vasic mi ne dela čisto nič kt, čeprav niso v sivi coni, še celo prva vasica, je brez kt :P

fantje, možje, dekleta, če vam je dolg čas, se mi javite, imam precej kidanja snega

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Nov 2013
    Objav
    16

Privzeto

Citat Originalni avtor B_Daman Poglej prispevek
    pa 40 igralcev
    optimist ....30 oni....mi mogoče 5

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice buu!!!
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    302

Privzeto

Citat Originalni avtor Ambasadorka Poglej prispevek
    danes se bolj drsamo in sankamo po zaledenelih ploskvah , samo toliko pazite/pazimo, da ne nasankamo

kaj kdo ve, kaj se dogaja na tem ljubem serverju z našimi kulturnimi točkami....jebela cesta, 1/4 vasic mi ne dela čisto nič kt, čeprav niso v sivi coni, še celo prva vasica, je brez kt :P

fantje, možje, dekleta, če vam je dolg čas, se mi javite, imam precej kidanja snega
    Pozdravljeni V?????
    Tehnična ekipa je danes podrobno preverila zadevo glede kulturnih točk in pravijo, da gre za prikazovalno napako. Igralci naj bi prejemali ustrezno število kulturnih točk. Rezultat napačnega prikazovanja je tudi premik datuma za izgradnjo novega naselja.
    Lp
    Multihunter
    ANKETA: Vabimo vas k sodelovanju v Travian anketi. Skupaj z vami želimo izboljšati Travian podporo!
    Hvaležni bi bili, če bi si vzeli nekaj minut in odgovorili na vprašanja!
    Na anketo: http://goto.traviangames.com/t-si
    -------------------
    Če želite dopolniti informacijo ali napisati še kaj drugega, prosimo, da to storite z odgovorom na ta E-mail/sporočilo.
    Nasvet: Bodite spoštljivi, mirni in potrpežljivi. Odgovor boste prejeli predvidoma v manj kot 24-ih urah, zato ni potrebe po pošiljanju dodatnih sporočil/E-mailov.
    Za pridobitev dodatnih informacij v zvezi s Travianom si lahko ogledate še http://answers.travian.si/.
    -------------------

Privzeto

1. STRIPY Malo za hec Neznani 0 -
    2. Krucifix KRUCI OSVAJA SERVER - 0 -

Neke spremembe na obzorju

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    279

Privzeto

Hmmm,že 3 WWji na serverju,zanimivo
    očitno bo res enosmeren server,Neznani pač želijo vknižit zmago,AK in S bojo pa kot je videt pomočniki poleg.Spet en tipišen slo server,poden od podna.Zgoraj piše samo 40 igralcev bo končalo.Če jih bo toliko,bomo lahko veseli,glede na to,kako se stekajo računi k Neznanim.
    Upam pa,da fantje in dekleta na Notranjskem,Kočevskem in še bolj na vzhodu nimate veliko škode v teh dneh in ste uspeli vsaj kako urco zatisnit očke in se spočit.

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    576

Privzeto

Kaj češ.....slo scena.Pa kaj se sekiraš sej ti ne klikaš

lp

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

revščina bolj kot kdarkoli.. že Morph so serverji ki umirajo ne pa Travian.. pa dobim več zabave za manj denarja .. Lep pozdrav in če se kje srečamo na PvP bojih sem §Cagliostro§ noob čarovnik.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor Danilo Poglej prispevek
    Kaj češ.....slo scena.Pa kaj se sekiraš sej ti ne klikaš

lp
    Danilo, lepa ni enako kot kanja, daj si že zapomni da sta to dve osebi.... Sem prepičan da lepa samo spremlja kanja pa nekje aktivno klika

Enosmerno, dvosmerno, koga briga? Glavno da se nekaj dogaja nekje in da ni zamer... Res je hudo da več vojske pocrka od žita kot v boju ampak saj nima veze...za večino je travian v prvi vrsti druženje ne pa smrtno resno klilanje noč in dan. To da bi blo trije navadni serverjio v SLO več kot dovolj pa itak že vsi vrabčki čivkajo samo je vsem jasno da je potem pritok denarja nekoliko manjši.

PS: Če nekdo ne vzame WWja 14dni po artih to še ne pomeni da ga ne bo imel...sicer pa ima en art celo UNITY (oz ex unity)

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice General_
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    436

Privzeto

Fantje in punce fajn si ga imejte, pred dnevi sem končno lahko dal račun na brisanje in se poslavljam od tega serverja, vso srečo vsem ki boste vstrajali do konca, naj zmaga najboljša taktika!

lp,
    Krucifix
    OST ~ JZP ~ KYS ~ Angels ~ UNITY ~ Gods ~ VvV
    PENZIJA!!!

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    279

Privzeto

Ufff,Rok...eni verjamejo v božička,eni v sami sebe,eni v boga,eni v nekaj popolnoma tujega,novega,v kaj verjameš ti je na tebi.Je pa res,da na besedo nekoga,ki ga ne poznaš,greš težko,ni mi treba verjet,ker očitno ti verjameš sam sebi in v to da si oh in sploh.Je pa res,da sem te imela za boljšega človeka,čeprav si mi dokazal že 1x,da tebi verjetni ne gre,zarivat nože v hrbet obvladaš,enako iti prek trupel,da nekaj dosežeš in dokažeš sam sebi.Naj bo po tvoje,verjemi kar želiš,moja vest je čista.Kako je s tvojo je pa že nova zgodba.
    Oh,Danilo,kaj reč.To,da si poteptal sanje nekemu dekletu s svojimi dejanji?Kako sem ponosen,da klikam čisto,brez več računov in blablabla.Je temu res tako?Hmmm,ne bi verjela tem tvojim besedam.Oh ja,kako je izi vreč kamen,ko te ne boli in poleg poteptaš nekomu sanje.Na tvojem mestu bi malo pokukala po aliansi,kako se tvoji zabijajo,Združeni in neznani pa veselo farmajo eni in isto vas.Kako neki je to možno le?Jah,seveda je če odpreš na široko vrata svojim zaveznikom in jim talaš račune.Klikam ali ne?To je vprašanje,ki muči kar nekaj ljudi.Na sumu me imajo zopet,da klikam nekje v neznanih.No no,fantje potrudite se,vse drobtinice sem pustila in sam sledit je treba.

Aja Rok,napoveduješ da bo Danilo mel WW?Hahahahaha...sam ne vem če bo mel norca,ki mu ga bo klikal.On bi ga že mel,morda bo nova moč,ki jo je dobil,ena od cele čete norčkov,ki smo klikal medtem,ko je Danilo pivo srebal,kostanje pekel pa z vinom jih zalival,trte obrezoval in kaj vem kaj še,No morda boste pa vseeno vi ti,ki mu boste klikal WW,ker alianso imajo skoraj celo že Neznani.Pa pozor Rok,šušlja se,da bo Danilo na koncu naredil harakiri kot ga je na si7,pridružil se bo onim,ki bojo/boste zmagovali.
    Glede na to,da imam pametnejše delo,ko se z vami podit po forumu in se vam smejat,kako ste otročji in oh in sploh polni hvale,se poslavljam za nekaj časa.Morda se vam pa Kanja oglasi,ko bo mela čas in ko jo ne bo žled in led j***.
    Lp Lepa

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •