Stran 137 od 145 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 3787127135136137138139 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1,361 do 1,370 od 1442

Tema: [si5] Splošna debata ter debata o reportih (2013/2014)

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice antifarsa
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    383

Privzeto

Citat Originalni avtor lol Poglej prispevek
    http://travian-reports.net/si/report-img/4352404ff91
    Največji crush serverja
    Neznani poskrite se
    kakoooo če pa smotkooo pravi da ma R&R največjega
    Dejanja pričajo o človekovi pameti, besede o njegovem znanju.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    31

Privzeto

Mislim da se motite in ne pišite neumnosti, do kolen mu tale vaš ne pride, mislim da je tale večji in še enega ima tako da ak skrite se

http://travian-reports.net/si/report/4340476110c

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2012
    Objav
    36

Privzeto

tudi ne vem kaj si hotel s tem lol in antifarsa napisat? Panacota itak, Romulusa a sta ob crushu imela še manjše offe, a na to ste pozabila in pač žal da je nekaj moglo crknit, ker ni šlo vse futrat.
    Pa ne bi se jaz tako šopiril, poglejte kaj vse ste nad naša WW-ja spustili, koliko samo ovnov s SLABIM SPREMSTVOM, tako da jaz bi raje bil kar tiho. Žal ste si na koncu naredili vi sramoto, da greste s 40 napadi nad en WW (ok še en WW z enim,ha,ha) , ker nimate balls. Mi bomo na nuli, samo vi še moralni zmagovalci ne boste. Čestitam našim PRAVIM zaveznikom in to so S eni in edini.

lp

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jan 2014
    Objav
    26

Privzeto

Neznani: ceu server ste spletkaril, se nekej jacal in lepe delal, pokazal pa nič. In raje nebi o ovnih govoril, ker kar ste vi na nas poslal, tiste izgovore od ovnov, bi naši defferji več škode naredl.

Panacota ni biu večji (vendar je biu izjemo lep, sem mu tudi pisal ker je tako lepo številko naklikal ker spoštujem dobre igralce). Pejte računat moč enot predn se pametnga delate. Nemorš verjet kaki jajcači ste.Uživajte ob dejstvu da bote nosil offe na naslednji server ker nimate jajc da bi se kej šli. Simček aly brez ene prave akcije ceu server... Pejte naslednji server v peskovnik pesek premikat, da bote saj v miru uhka potičke delal.
    Nazadnje urejal raco(infection); 16-06-2014 ob 14:27.
    We're all in the same game, just different levels. Dealing with the same hell, just different devils.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2014
    Objav
    16

Privzeto

Citat Originalni avtor pekgams Poglej prispevek
    Mislim da se motite in ne pišite neumnosti, do kolen mu tale vaš ne pride, mislim da je tale večji in še enega ima tako da ak skrite se

http://travian-reports.net/si/report/4340476110c
    Jah tale pa ziher ne bo tavelek Bo pa kr naš .. mislim da neznani je itak kup nesposobnežev, k sreči smo prekinl ampak prepozn ampak jbg.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2012
    Objav
    36

Privzeto

he, he, vem jaz dobro moč enih in drugih enot. Sem videl da si online na forumu, nisem slep in ravno zato sem napisal. Čestitam za off, ker je bil Rimljanski seveda je lep. Ti piši in pljuvaj ogenj če hočeš, me ne zanima. Spletkarije praviš? A vi ste pa nedolžnost zgubili na kakšnem prejšnjem serverju že, mogoče? Peskovnik imam doma za deco, ko so se deca špilala, sem se jaz na Travianu in meni ne moreš TI nič očitat, bi te napadel mogoče, če ne bi bili KAO NEKI NAVIDEZNI zavezniki, meni ni problem 10-krat večje napast, imam jajca, ti pa si mogoče risal na tablo v vrtecu, glede na to da si komaj sedaj iz gnezda ven prišel ali kaj? Ne ti nekaj, kar ne moreš končat. Ovni so BILI, a spremljava je bila porazna racek se strinjaš? 2 Offa ki bi naj bila ovnaša ali crusherja sta bila za pogledat, cel server nič napadat in to klikat, pol boš pa ti govoril da smo mi v peskovniku, daj ne seri in čiao.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Mar 2011
    Objav
    40

Privzeto

Hehe, je nekdo živce zgubil. Ni ravno odraslo tole
    Če se pogleda off pike alians, Neznani nimate za burek, pa največji of gor ali dol.
    1. AK 55 284074 15624075
    2. Neznani 55 224110 12326052

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2012
    Objav
    36

Privzeto

he,he, ni noben živcev zgubil, prej vi, ker niste s tem nič dosegli, kot ne z brezglavim napadom na S takrat davnega časa nazaj, sedaj ste pa hoteli nekaj naredit, pa še to ni glih tisto, kar ste hoteli, oziroma še sami ne veste kaj ste hoteli.

Še druga statistika:

1. Neznani 55 513243 28228389
    2. ~S ~ 46 457265 21034192
    3. AK 55 292767 16102208

Pa če bi nam bilo dopuščeno bi se tvoja statistika n0b0dy tudi za vas/nas malo preuredila, samo pač je to igra in nam zaradi vas vsemogočnih to pač ni dopuščeno, ker sedaj opravičujete dejstva ki ste jih takrat z zaritjem noža v hrbet ušpišli, ha,ha,ha. Ponosni in pokončni AK IMPERIJ, s C.o smetano.

P.S.:Maš še pa krila, seštej vaša in naša in potegni črto, tako v napadu, kot deffu.

lp
    Nazadnje urejal pit bull; 16-06-2014 ob 15:06.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jan 2014
    Objav
    26

Privzeto

Citat Originalni avtor pit bull Poglej prispevek
    Ovni so BILI, a spremljava je bila porazna racek se strinjaš?
    Ja bila je slaba spremljava nebom nekaj nabijal brezvezno. VENDAR pa še kar vi niste mel ne enega in drugega.

Zdaj pa mi ti nekaj povej: je res da taprav offer konča server brez vojske? Koliko jo imate vi doma? Preveč kajne?

Prejšnji server ste nas AAjevce pojahal fenomenalno. Takrat se imel velik respect to vas. Odlične akcije vsaj 2 metri sta padli na teden. ta server pa moraš priznati da niste bili temu standardu niti do gležnjev. Ležati na starih lovorikah je pa neodraslo. Kdaj zmagaš, kdaj zgubiš.

Za nas je bil to fenomenalen server. Igralci iz vseh koncev, marsikateri smo bli z drugim nasprotniki ampak pokazali pa smo kako lahko pozabimo na vse stare zamere in špilamo skupaj. Zame smo "zmagali" že zaradi tega.

Glede statistike: waw, več pik v defu in popu mate ja bravo. To še kar pomen da ste simčkarji. Hvalte se za nevem kako moč in ofe a pokazat pa neznate nič.

Zdaj pa Danilo daj z S pozidaj do konca pa pridi na piknik da ti lahko roko stisnem.
    Nazadnje urejal raco(infection); 16-06-2014 ob 15:14.
    We're all in the same game, just different levels. Dealing with the same hell, just different devils.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jan 2014
    Objav
    26

Privzeto

Citat Originalni avtor pit bull Poglej prispevek
    ker sedaj opravičujete dejstva ki ste jih takrat z zaritjem noža v hrbet ušpišli, ha,ha,ha. Ponosni in pokončni AK IMPERIJ, s C.o smetano.
    Vi bi mogl tud prekint pa ste rep med noge stisnl, da smo mi slabi in da mate lahko "čisto" ime
    Nazadnje urejal raco(infection); 16-06-2014 ob 15:31.

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •