Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: si1 [02.11.2012 - 26.08.2013]

Community Manager Avatar uporabnika/uporabnice CM Matej
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    376

Privzeto si1 [02.11.2012 - 26.08.2013]

Dragi igralci Traviana,

vsaka dobra stvar pride h koncu – tudi ta doba. Nekoč je Salomon dobil v dar prstan z vgraviranim sporočilom, ki je lahko odpravilo vso veselje in vso žalost sveta. To sporočilo je bilo grobo prevedeno z: »Tudi to bo minilo.« V naše veselje in žalost hkrati razglašamo: » Tudi to je minilo.« Upamo, da ste se zabavali z nami, nam je bilo v vaši družbi prijetno. Hvala, da ste ostali z nami do konca.

Rezultati: Dan je že davno prešel v noč, vendar so delavci v vasi
    *La Tčne*, nadaljevali z delom skozi zimsko noč – večno utrujeni, od številnih vojsk, ki so se trudile, da bi uničile njihovo delo, vedoč, da dirkajo s časom in proti najstrašnejši sili, kar jih je kdaj grozilo svobodnim ljudstvom. Njihov neumorni trud se je končal ob 17:00 ko je neznani delavec položil zadnji kamen zgradbe, ki bo vedno znana kot največja in najbolj veličastna zgradba po padcu Natarjev.

Skupaj s svojim zavezništvom "Neznani", je "Taranis" končal z gradnjo Čuda Sveta. Porabil je milijone surovin ga hkrati branil s stotisoči hrabrih branilcev. Torej si "Taranis" zasluži naziv zmagovalca te dobe!

"Dizzy" je bil vladar največjega imperija, tesno sta mu sledila "Thyra" in "Hercules".
    "legendo" je bil vladar največjega vojaškega imperija in je pobil največ nasprotnikovih enot.
    "Loc_dog" je bil najslavnejši branilec in kri napadalcev je pojila pokrajine ob njegovih mestnih vratih.

S pozdravi,
    Vaša Travian ekipa

PRAVILA FORUMA ZGODOVINA - SI1

1. V ta forum spadajo samo bojna poročila in opisi dogajanja od začetka serverja do zaključka.
    2. Cenzura poročil ni potrebna.

Zaželjeni so daljši komentarji uporabnikov, ki so server igrali od začetka do konca. Ti komentarji naj opisujejo dogajanje tekom celotne igre, napisani naj bodo vsaj približno v slovnično pravilnem jeziku, saj jih bodo brale še mnoge generacije Travian igralcev za nami!

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    May 2012
    Objav
    212

Privzeto

Če že imam glih čas bom nekaj na hitrco napisal, da bo ta tema dobila tudi namen.

Pa začnimo.

merox - kariera 6. si1 strežnika

Po uspešno končanem si4 strežniku z Rokom sva se odločila, da bova šla igrat na si1 strežnik z parimi prijatelji. Zmenili smo se, da gremo na jugozahodno stran. In tako je bil dne 02.11.2012 registriran račun merox, ki sva ga igrala jaz in glavni na računu Rok (ustanovitelj računa merox).

Sprva je bilo mišljeno, da bi bila aliansa namenjena samo nam tistim, ki se poznamo oziroma, ki smo skupaj šli igrat. To sicer ni dolgo trajalo, ker je ravno ta aliansa že samo čez nekaj dni štela dobrih 60 članov. Kot aliansa smo zelo dobro funkcionirali in se za moje pojme kar dobro borili proti aliansi BUM in njenima dvema kriloma. Stanje na JZ strani je bilo takšno

H Z Z vs BUM + 2 kril

Logično je bilo da z BUMovci ne bomo zavezniki. Prav tako ne z Neznani zato nam ni preostalo drugega, kot da se povežemo z alianso JZP in bivšo alianso AA. No člane v aliansi JZP nas je večina poznala tako, da tudi glede sodelovanja ni bilo kakšne bojazni.

Iz naše strani smo jim ujeli kar nekaj napadalnih enot verjetno iz samo enega razloga in to je njihovo fejkanje. Fejkali so eni in isti tako, da ni bilo niti približno težko ugotovit kam gredo pravi napadi. Ker pa smo vodje v aliansi tisti mesec imeli izredno malo časa smo poiskali novega pomočnika in sicer Bhut Jolokia (upam da sem ime prav napisal), ki je sprva alianso vodil tako, kot se zagre ampak je proti koncu naredil takšno bedarijo da se je verjetno ne samo meni ampak še marsikateremu drugemu zameril.

Fant se je na lepem odločil in napisal MM sporočilo, da se naj člani v aliansi pridružijo aliansi BUM. Še do danes ni povedal čemu je botrovala takšna odločitev. Je navedel par razlogov ampak ti razlogi so stalnica na .si serverjih. No člani so alianso kar hitro zapustili tako, da se je zgodba iz samega začetka spet ponovila. Kako? Tako da nas je v aliansi, če me spomin ne vara ostalo samo 7. Tistih 7 ki smo šli skupaj igrat na ta strežnik. Sodelovanje med nami ni bil problem saj smo bili venomer na vezi (Skype) in med sabo tudi dodani kot Sitterji. Najbolj smešno je bilo to da je mene nekdo iz BUM aliansi obtožil, da so vsi ti računi v aliansi moji :>

Par dni je mirovalo potem pa je začela BUM aliansa na polno fejkat ampak večina iz njihove strani smo ujeli to lahko tudi sami potrdijo. To njihovo fejkanje pozno v noč in proti jutro se ni obrestovalo, ker je bila pri nas aktivnost ponoči veliko boljša kot pa podnevi. Da ne govorim kako so nekateri fejkali ....

Kot H Z Z aliansa v kateri je bilo 7 članov smo nabrali krepko čez 490k obrambnih pik in če se ne motim smo takrat po razporedu top10 branilskih alians zasedali 2. mesto. Takoj za prvo uvrščeno alianso JZP. Aliansa H Z Z je potem okoli 187 dne razpadla povsem zaradi enega razloga - aktivnost. Brisalo je 3/4 članov tako, da meni in igralcu Lord Zarimir ni preostalo drugega kot, da poizkusiva vstopit v alianso BUM.

V aliansi se ubistvu ni dogajalo nič pretiranega. Branjenje do konca serverja in teh par akcij, ki so imeli to je pa bolj kot ne vse. Midva z Rokom sva že od samega začetka ponudila pomoč aliansi JZP. Proti koncu igre sva jim pomagala tudi obrambno pa čeprav sva bila v aliansi BUM. Da pa ne bo kdo govoril, da sva vohunila oziroma izdajala informacije, ker nisva. Dobili so obrambo iz najine strani to je pa bilo tudi vse. No pa ti pogovori po Skypu z njimi so bili prav luštni :>

Kakorkoli za moje pojme je JZP aliansa pokazala več kot pa BUM, Granit, Neznani + krila skupaj. 3/4 vojsk, ki je bilo poslanih na JZPjev WW se sploh ne bi smelo rečt ovnar/crush, ker mene bi bilo sram tako sploh ven pošiljat.

Za konec se bi rad zahvalil predvsem Roku za dobro igro. In pa seveda vsem preostalim 6 članom v aliansi H Z Z.

25 naselij ~ 21520 pop
    približno 60k obrambnih vojakov. Vojska se je sproti delala in umirala v bunkerjih. 60k je le številka, ki je ostala na koncu.
    Najvišji rank 7. Končni rank 17. Račun je bil zadnji mesec in pol zelo neaktiven tako, da če bi želela bi rank 7 z lahkoto obdržala ali pa se povzpela tudi kakšno stopnjičko višje.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice loki666
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    446

Privzeto

Zacetek serverja je bil tocno tak kot vsi ostali.Tezak!Z dolocenimi igralci ki so tvorili sredico JZP smo se koordinirali na -/- in pocasi zaceli s farmanjem in razvijanjem prve vasice.z metropolo sem se odselil malo stran od centra,kar je pomenilo pomanjkanje farm.Zacel sem z ropanjem oaz iz metre,vendar se ta taktika ni pretirano obnesla,saj so oblasti traviana spremenile potek igre na sredini.Zivali so se zacele naseljevati nazaj mnogo hitreje kakor je bilo v navadi.Bil sem primoran farmati neaktivne igralce,do katerih sem imel najmanj 4 ure s konjenico.Nekje med tem se je nasel acc Love ki nam je sivil lase,ampak smo s skupnimi mocmi JZP tudi ta problem resili.Prisel je cas artov in zavzel sem malega trenerja,ki sem ga zaradi prihajajocih napadov takoj oddal neizkoriscenega.Ko smo malo obnovili vojske od artov se je zacelo bapadanje.Preuredili smo kar nekaj meter,prevzeli off naselje MMXII,pobrisali par naselij,...

In potem se je zgodilo nepredstavljivo.Vdor na moj acc in posledicno na Afromana,katerega sem sittal.Po teh dogodkih mi je vse padlo v vodo in sem resno razmisljal o brisanju,vendar so me clani pregovorili da ostanem,in tako je prisla ideja da postanem nosilec WWja.Prevzeli smo ga dokaj pozno in tudi prevzem ni sel brez problemov.Legendo je prevzel WW in pozidal 90% infrastrukture ki smo jo potrebovali.Problem je bil le ker nam je zmanjkalo casa in so zitnice ostale na 526k.Potek igre dalje se mi zdi da je vsem znan.Rusili so nam WW na polno,ampak smo udarce tudi vracali.Igra se je pocasi zacela vleci v nedogled in tako smo zaradi dolgcasa izgubili kar nekaj igralcev.Futranje deffa v WW ki je presegalo 2.2mio pred napadi je postal velik problem,ampak nam je s skupnimi mocmi uspelo.Zadnji dan pa so nasprotniki poslali vsemogoce vojske na nas WW in rezultat je vsem znan.

Zahvaljujem se celotni ekipi JZP za vse poslane surovine,zito,vojsko,neprespane noci in porabljen gold za npcjanje zita.
    Alianse MSJN in DoM so glede na svojo majhnost doprinesle mnogo dobrega v nas WW zato se tudi njim zahvaljujem.
    Merox-zahvala gre za ves deff in zito in vso ostalo pomoc.
    Pohvala nasprotnikom za lepo naklikane offe,katerih nam ni uspelo izslediti na oazah

Vsi reporti so dosegljivi v arhivu.
    LP Loc_dog

LEGALIZE IT,I WILL ADVERTISE IT!

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •