Stran 1 od 9 123 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 84

Tema: Travian 5

Community Manager Avatar uporabnika/uporabnice CM Matej
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    376

Privzeto Travian 5

Spoštovani igralci

To temo uporabite, če želite podati predlog oziroma imate idejo za novo Travian 5 verzijo. Zdaj lahko aktivno sodelujete pri razvoju. Travian games bo prebral vse vaše ideje/predloge.

Dovoljujem debato. Ni se potrebno usmeriti samo na ideje oziroma predloge.

Lp
    Matej

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    576

Privzeto

Dober dan

Moj predlog:zmanjšati nosilnost enot posebej gorjačarjev.....vsaj za polovico ker travian je postal smrt za manj aktivne igralce.Namreč.....dobro igralci 80% manj aktivnih igralcev poropajo že takoj po odklepu in jim s tem pobijejo vso voljo do igranja naprej.Z zmanjšanjem nosilnosti bi vseeno ostalo tem igralcem nekaj surovin za svoj razvoj in verjetno ne bi tako hitro obupali.Verjetno bi imeli tudi večje število računov.

lp

Lightbulb Pasti

naj se nekaj uvede glede galcev in njihovih pasti
    da če ti koga ujameš v past te vojake ki jih ujameš lahko recimo po 3 dneh ubiješ če jih pač kdo ne reši

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

Hm, ker smo pač v času, kjer je vse odvisno edino in samo od denarja, se kaj dosti spremenilo ne bo. Če bi bilo po moje, bi dogodivščine črtal in z tem tudi dražbo. Pa če bi se naredilo nekaj na multi računih, tudi ne bi bilo slabo. Ampak, ker igralci z več računi enega na polno, ostale pa delno goldajo, je zopet en začaran krog.
    Pa še eno zadevo bi moral spremenit. Evo predlog. Ko se delajo bunkerji, se mi ne zdi pravično, da se herojem porazdelijo enakomerno točke. Točke bi morale bit povezane glede na procent obrambne zmogljivosti vojsk in bi se tako delile točke. Pa tudi obrambne točke bi moral dobivat igralci, katerih deff je v bunkerju, ne pa napadeno naselje. Ali pa naj naredijo še eno ali dve kategoriji. Ker za offerje je lepo poskrbljeno, defferji smo pa v ozadju. Najboljši offer je lepo viden, kater deff je ujel pa največ offa???? Bi bilo lepo, da bi se tudi taka podskupina ustvarla, da bi bil še jaz kje pri vrhu, ahahah.

Citat Originalni avtor Your next farm Poglej prispevek
    naj se nekaj uvede glede galcev in njihovih pasti
    da če ti koga ujameš v past te vojake ki jih ujameš lahko recimo po 3 dneh ubiješ če jih pač kdo ne reši
    tudi lepa ideja
    Nazadnje urejal creep; 21-08-2013 ob 08:49.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Aug 2013
    Objav
    281

Privzeto

Jaz bi rad videl da bi dodali kakšno novo pleme Mislim da bi bilo zelo dobro če bi heroja spremenili nazaj v starega (ampak to je samo moje mnenje). Super bi bilo tudi če bi dodali aplikacijo za telefon, saj bi tako igralci lahko hitro poklikali tisto kar bi morali tudi ko so od doma...

Drugače pa da bi se igralo malo manj z goldom, pa da bi bilo spet malo več odvisno od znanja ne pa kdo več vloži v igro (manj funkcij z goldom).

Včasih je bila igra zelo preprosta, tudi enostavna simpatična grafika

Točno tako verzijo si želim za T5 (malo bolj v slogu T3.6)

Lp

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

Citat Originalni avtor Pl4yAAAAA Poglej prispevek
    Jaz bi rad videl da bi dodali kakšno novo pleme Mislim da bi bilo zelo dobro če bi heroja spremenili nazaj v starega (ampak to je samo moje mnenje). Super bi bilo tudi če bi dodali aplikacijo za telefon, saj bi tako igralci lahko hitro poklikali tisto kar bi morali tudi ko so od doma...

Drugače pa da bi se igralo malo manj z goldom, pa da bi bilo spet malo več odvisno od znanja ne pa kdo več vloži v igro (manj funkcij z goldom).

Lp
    saj po telefonu ni problema klikat že sedaj, edino sekat pa ne moreš in sekundnih napadov pošiljat, ostalo pa z lahkoto

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Aug 2013
    Objav
    281

Privzeto

Citat Originalni avtor bale Poglej prispevek
    saj po telefonu ni problema klikat že sedaj, edino sekat pa ne moreš in sekundnih napadov pošiljat, ostalo pa z lahkoto
    Veliko hitreje bi bilo z aplikacijo, pa da bi bile recimo samo najpomembnejše funkcije na aplikaciji, ker drugače kar dolgo nalaga z vso to grafiko...

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

Citat Originalni avtor Pl4yAAAAA Poglej prispevek

Lp
    Se popolnoma strinjam. Verjamem, da določeni igralci bi bili na začetku brez veder in mazil kar malo izgubljeni. Pa povoji, dejansko z goldom kupiš vojsko, z umetninami hitreje ustvarjaš naselja, pa še vse ostale zadeve. moj prvi server je bil zadnji klasik na slo travian sceni. in bi ga z veseljem še enkrat sprobal.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jan 2013
    Objav
    47

Privzeto

omejitev poslanih napadov in omejen čas igranja

Imperator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    646

Privzeto

star heroj, star izgled igre, brez dražbe z zlatim klubom z dodanimi funkcijami
    če ne porabite denarja pač niste pri vrhu tako pač je pri večino igrah

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •