Stran 9 od 9 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 789
Rezultati 81 do 84 od 84

Tema: Travian 5

Privzeto

Citat Originalni avtor bale Poglej prispevek
    saj po telefonu ni problema klikat že sedaj, edino sekat pa ne moreš in sekundnih napadov pošiljat, ostalo pa z lahkoto
    Ja ampak pol morš skos gledat na uro, tko ka na računalniku, drugač pa dobiš opozorilo.

Moja Ideja je, da bi se lahko imelo tudi vohune in bi bila možnost vidi vohune kot npr. Dodaj na položaj, povabi igralca... Nato pa, če bi šel pogledat alianso v kateri je vohun, bi zraven vzevka pisalo vohun. Vohun pa bi postal tako, da bi dobil vabilo tako kot pri vabilu v alianso smo bi zraen pisalo vohunstvo.
    Nazadnje urejal jodlijan; 31-12-2014 ob 09:35. Vzrok: dodatek

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2014
    Objav
    61

Privzeto

moja ideja pa je da bi mele alianse kralje pa kraljice pa prince pa princese pa bi jim pol mogl poslt usak dan 20urnih proizvodnj drugač pa ban

Izključen
    Datum pridružitve
    Dec 2013
    Objav
    103

Privzeto

Citat Originalni avtor Šeroo Poglej prispevek
    moja ideja pa je da bi mele alianse kralje pa kraljice pa prince pa princese pa bi jim pol mogl poslt usak dan 20urnih proizvodnj drugač pa ban
    bedna ideja za moje pojme
    brez veze je da se kake predloge daje
    ker itak se ne bo nč spremenlo
    nemcem se gre za dnar uni k pa dajo po 400€+ na acc bodo dal pa take predloge da bodo dobl več za isti dnar đabe je tle pisat lahk sam še temo zaklenete pa je mir ker ne bo nobene spremembe v prid tistih ki ne kupujejo golda
    lp M
    Nazadnje urejal DeAtH LeGiOn; 08-01-2015 ob 15:18.

Privzeto

Predlagal bi, da se Umetnine odstrani iz dražbe...Gladiatorjevo čelado pa zamakne za 3 tedne...

Že ta sprememba bi dvignila možnosti negolderjem za 200%...minimalno

Dodal bi še, da če se prav spomnim obstaja časovni limit na festivalih...le zakaj bi bilo to...Umetnine so kot, da lahko laufaš neomejeno število festivalov vsak dan...Če se jih namerava obdržati potem spremenite, da se lahko festivale samo klika...brez čakanja

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •