Stran 5 od 9 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 34567 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 84

Tema: Travian 5

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Aug 2011
    Objav
    18

Privzeto

Še z moje strani kakšen predlog. Jaz bi povečal pomen zavezništva (aly) na ta način, da bi igralce prisilil k sodelovanju. S tem bi se pokazali različni interesi in mogoča trenja in dodatne vojne. Sedaj se to zgodi le okoli artov in mogoče še pri prevzemanju kakšne oaze ali farme. Če bi bilo teh trenj več bi serverji postali zanimivejši. Zavezništva bi razpadala in ustanavljala bi se nova. Sedaj je stanje precej bolj statično ali bolj simčkanje, glavna zavezništva pa imajo med saboj sklenjen pakt. Mogoče imeti skupine znotrej zavezništva in morajo vsi farmati (napadati) igralca drugače ne odneseš surovin. Mogoče, da ni možno napasti (pravi napad) igralca, če zavezništva nista v vojni...
    Kar se tiče golda se tudi strinjam, ampak je to bolj pobožna želja - razvijalci delajo igro za denar ne za naš užitek
    Nekateri predlagate spremembe moči enot in podobno - to predlagate da bo vam lažje, oziroma da bo igra bolj pisana na vašo kožo - zakaj je toliko malo Tevtonov če so pa naj naj??
    Lestvica lastnikov def - ima tudi moj glas; tukaj bi dodal tudi lestvico naropanih surovin čez cel server (kot def in off sedaj)
    Strinjam se tudi kar se piše o multi acc in sitterjih.
    Urediti je potrebno grafe - če imaš dieto ti vojsko čisto narobe kaže, sploh če imaš še okrepitve od drugih igralcev. Jaz bi dodal še kakšne grafe: naropane surovine . . .
    Toliko za enkrat
    Lep dan vsem
    Nazadnje urejal dav000; 23-08-2013 ob 14:43.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Gad
    Datum pridružitve
    Feb 2011
    Objav
    82

Privzeto

Moji predlogi na kratko:
    -ukiniti umetnine in povoje(če ostane dražba)
    -obrambne točke pri napadu na naselje naj dobijo tudi deferji, ki so poslali def v naselje, ne samo acc napadenega naselja
    -ukiniti tudi vedra in skrajšati čas regeneracije heroja
    zaenkrat toliko, se še mogoče česa spomnim..
    lp

Imperator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    646

Privzeto

Citat Originalni avtor dav000 Poglej prispevek
    ... Mogoče, da ni možno napasti (pravi napad) igralca, če zavezništva nista v vojni...
    torej bi potencialna farma samo ustanovila svojo alianso in nikoli ne bi sprejela vojne, tako da je sploh ne bi šlo spucati in kasneje farmati?
    neumni predlogi..

lp

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Mr. Good
    Datum pridružitve
    Nov 2011
    Objav
    80

Privzeto

Citat Originalni avtor Pl4yAAAAA Poglej prispevek
    Super bi bilo tudi če bi dodali aplikacijo za telefon, saj bi tako igralci lahko hitro poklikali tisto kar bi morali tudi ko so od doma...
    Testno verzijo si lahko preneseš na Googleplay za android, sem ravno danes neki brskal pa sem našel.

Privzeto

Dobri predlogi

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Toxiic
    Datum pridružitve
    Jan 2014
    Objav
    38

Privzeto

Kdor igra na gold zmaga. To je dejstvo, želel bi si da to malo spremenite majn igre na denar . Potem heroj me ne moti edino kar bi spremenil je to, da heroj nebi bil tako močen. Že drugi dan sam ubije 40 gorjačarjev. Potem kar bi bilo še super je to, da bi v vsaki državi bil 1x na leto 10x (se spomnim kako smo bli veseli ko smo to igrali na nemškem). To bi bilo res super. In ja še to, da bi pri normalnem speedu zmanjšali porabi žita, ki jo enote "požrejo"

Začetnik
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    6

Privzeto

Citat Originalni avtor Karras Poglej prispevek
    star heroj, star izgled igre, brez dražbe z zlatim klubom z dodanimi funkcijami
    če ne porabite denarja pač niste pri vrhu tako pač je pri večino igrah
    točno zarad tega sem nehav igrat, ker je to postala vreča brez dna....
    Matej a.k.a POHORC

Začetnik
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    6

Privzeto

Citat Originalni avtor dedek17 Poglej prispevek
    en t3.6 speed odprt pa bomo vsi zadovoljni :d
    da
    Matej a.k.a POHORC

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Ukinit roparske medalje.
    Ukinit umetnine in kletke. Umetnine zato, ker se najdejo bogatašeki, ki vse pokupijo da si naselja večajo. Kletke zato, ker se tevtoni v začetni fazi igre zabarikadirajo z živalmi.
    Ukinit celotno fazo gradnje WW.
    Obrambne točke prisodit branilcem, ki pošiljajo deff, ne napadenim igralcem.

Ukinitev dražb so mokre sanje vsakega povprečnega igralca. Zakaj bi razvijalci ukinili nekaj, kaj jim prinaša masne dobičke na račun oslov, ki so puni gnara? Njim se je*e za mnenje folka, če ti bo nekdo v 4 mescih vložil 500 evrov v račun. Za 50 kletk folk daje po 5000 srebra, kar je 2 evra. To je za en pir v gostilni.
    Nazadnje urejal BLAsT3R; 13-01-2014 ob 11:48.

Privzeto

Golda ne rabijo ukint, naj ga trošijo za zlati klub, NPC in podobno. Pretvorbo golda v srebro bi bilo potrebno ukinit. Tako bi prodajali predmete in služili srebro ter s tem kupovali druge predmete. Mogoče urediti dražbe tudi tako, da bi se menjala stvar za stvar. Pač usak posameznik se odloči kaj bo manjal za kaj.
    PRIMER: Recimo 20 mazil za 15 kletk., 30 mazil za čelado spoznanja....itd

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •