Stran 3 od 9 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 84

Tema: Travian 5

Začetnik
    Datum pridružitve
    Aug 2013
    Objav
    1

Privzeto

lep pozdrav. sedaj pa imam jas nekaksen predlog glede na to da sem začel igrati prvic travian six servera in sem zelo zelo nezadovoljen tak kot je napisal prej en da izgubis voljo do igranja zato sem jo jas tudi zaradi napadov ki se vrstijo in vsega saj razumem vse igra je pac igra ampak vi mate majn acc-jov ki bodo hotli igrati pa glede zlatnikov in vsega bi po mojem mnenju mogli biti samo za 25% surovine pa za nemudoma kkoncanje zgradb, vojsk, itd.. plus racun bi lahko biu zastojn. glede napadov zaradi kaerih pa sem izgubil voljo do igranja na katerem acc imam 600 popa pa ga bom pusto da propade bi lahko v zameno v to blo bolse da bi se naredlo malo vec moznosti pri izbiri plemen al pa da so plemena ki majo vojsko drugo pa narava in bi se lahko napadalo naravo seveda bi ble glede na stopnje igralcev da bi se napadale ps bi skupaj prevzemali pa ropai nekomu ki je racunalniski igralec ki ne vlaga cele noci noter v acc pa denara ki ga dobi za kaj bolpomembnega da ti pol nekdo prevzema al p se hujse skos napada da nimas nic od igranja. ceprau vem da bi se lahko pobprau na serveru pa delo vojsko pa tak pa pac nimam volje. drazbe bi lahkko ostale pa sreberniki pac tak kot je samo problem so napadi. da se pa to vse uredit ker mam ze vrsto serverjev za sabo ki sem jih sam naredo pa po svoje pa je bol blo popularno. lp

Privzeto

Uglavnm prva stvar bi bla, da bi odsranl možnost menjave golda v srebro. Ker potem majo nekateri neomejeno veder, umetnin in povojev. Druga stvar pa, da bi se dal dodajat v famlisto direkt iz zemljevida. Lp

Privzeto

pa na pregledu naselja bi mogla bit opcija da lahko skriješ premike enot, kar bi roparjem zelo olajšalo igranje.

Začetnik Avatar uporabnika/uporabnice Axxx3
    Datum pridružitve
    Jun 2012
    Objav
    2

Privzeto

Citat Originalni avtor bale Poglej prispevek
    Pa tudi obrambne točke bi moral dobivat igralci, katerih deff je v bunkerju, ne pa napadeno naselje.
    +1
    "One small positive thought in the morning can change your whole day."

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Čeprav dvomim da bodo predlogi upoštevani bom vseeno podal nekaj mnenj.
    1. Sigurno prednost tevtonov v začetku je prevelika. Od tega da je prva roparska enota gorjačar naprej. Če dodaš zraven še dejstvo da ima vsak off igralec enega defferja potem je zares že znana usoda vojsk vse do artov. Posledično ta prednsot sili igralce drugih plemen v goljufanje; naredijo tevtona s katerim ropajo pa potem z rimčkom/galcem ropajo tevtonski račun, naredijo umetne farme, nekateri probajo večl računov kateri bo ratal, spet drugi probajo razliko not prinest z botom ipd. Skratka nekaj je treba ukrenit glede tega
    .2. Nekateri ste pisali o pasteh. Za moje pojme bi se moralo nazaj uvesti tisto da ni umiranja enot. Neaktivni gor ali dol, umiranje je res pretirano, sploh ko se spraviš pucat galcev def. Mogoče bi blo treba kakšno zadevo spremenit pri špranjah, kar pa dvomim da se bo zgodilo.
    3. Heroj, dogodivščine, srebro? Čim prej ukinit, vrnit je treba starega heroja, ko si lahko izbiral katera enota bo heroj. Zmanjšala se bo poraba golda in spet se bo vrnila večja zanimivost.
    4. Kot je bale napisal glede obrambnih pik - ni kaj dodat. S tem bi rešil tudi tiste špijune ki v resnici pomagajo nekomu drugemu saj bi bilo v trenutku jasno koliko je ura.
    5. Zunanji izgled: Mislim da vsakemu ki igra na katerem serverju takoj "useka" v glavo tale izgled 4.2T...ojoj pa saj je vsak popravek na slabše? Edino kar mi je všeč je mapa, pa še ta bi lahko imela več opcij. Za primer bom dal že zgoraj napisano da bi dodal na farm listo. pa da ne pozabim delitev po plemenih ki je bila včasih možna v statistiki.
    6. gold klub, plus račun...oboje bi bilo lahko zastonj, če vzamemo še gold pri heroju stran mislim da bi si igro lahko privoščil še marsikdo, in naredil tudi konkurenčen račun
    7. Čudo sveta. Enostavno je zadeva s sivo cono postala neinteresantna. Všeč mi je ideja o tem da se WWji zidajo na sredini, nikakor pa se nemorem sprijaznit s tem kako hitro lahko igra poteče, po drugi strani pa vsi vidimo serverje kot so si1, kjer deffa v vsakem WWju manjka. treba bo nekako začet regulirat dolžino igre, vsaj nekako okvirno, ne pa da serverji trajajo od 7 pa do 15 meseceh
    8. Poostritev nadzora. Hujše kazni z kršitelje. Predvsem pa več MHjov, magar 3 če je potrebno da se kontrolira zadeve vsak dan, da se preverja prijave, dodeli zaklepe in kazni.
    9. Večja pomoč predvsem ustna začetnikom. Uvedba mentorstva, sprejemanje na račune kvalitetnih igralcev ipd. Naredit večjo reklamo in podučit začetnike, če ni za to že prepozno pri tej igri...treba je poskrbet da si konkurenčen tudi brez golda (vsaj približno), šele potem se bo začelo pridobivanje igralcev, ne pa le njihovo obupavanje.zaenkrat je dovolj, mogoče zvečer napišem še kaj ko me nebo preganjal čas
    Nazadnje urejal Count__Olaf; 21-08-2013 ob 16:55.

Izključen
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    59

Privzeto

Mislm da če bi bla igra taka kot je napisu olaf,.. da nebi pridobil samo starih igralcev nazaj, temveč tudi veliko novih...
    Bi pa dodal še to da bi bilo sprejemljivo da je MH aktiven več.. razumem da mora vsak imeti svoje življenje, bi pa bilo lažje če bi "bili" na MHju več igralcev, 3-4, ki bi si porazdelili čas,.. ne pa da ko te zaklene rabiš velikokrat tudi več kot 24h za odgovor, in nato še približno dan ali dva da se zmeniš za odklep

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

kot je Count-Olaf omenil, da v WW-jih manjka deffa. Zakaj? Preprosto vsak, ki igra z goldom in je zelo aktiven, igra zaradi enega cilja. Seveda je zraven tudi spoznavanje novih ljudi, pridobivajo se nova prijateljstva itd., toda igra se tudi za medalje, trakce, statistika top roparjev in napadalcev pove svoje, defferji smo pa nevidni. Lahko smo na računu 25 ur na dan, goldamo na polno, pa ni nič od tega. Pa zna deff določenega defferja naredit precej več škode, kot marsikater offer. Seveda samo na ujetih vojskah. Če bi dodal še neko statistiko še za defferje, mislim da bi marsikater igralec raje deff zaigral, tako pa večina igra off, zraven pa še dva deff računa.
    Kar se pa pasti tiče. Smo galci na začetku v tako podrejenem položaju (osnovna enota falanga 15 napadalnih pik, izredna majhna nosilnost vseh enot, tako da ropanja praktično ni) da nas vsaj pasti malo rešijo. saj kasneje itak niso več koristne.
    Pri heroju se strinjam. Naj vrnejo staro verzijo. Brez dogodivščin in dražbe. Bomo nekateri še bolj do izraza pršli.
    Najbolj preprosto bi pa bilo, da bi vsako leto odprli en clasic server(ne vem ali je 3,5 ali 2,5), pa bi bili vsi veseli. Vsi, ki znajo igrat, bi šli na ta clasic, za ostale mi je pa vseeno, če se vsake dva tedna odpre nova različica serverja.
    Še glede MH-jev. Obvezno bi morala bit v ekipi vsaj dva tuja kontrolorja, ker slovenija je preprosto premajhna in dejansko so na vsakem serverju neka poznanstva.
    Nazadnje urejal bale; 21-08-2013 ob 18:00.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jun 2012
    Objav
    5

Privzeto

Da bi lahko z gold clubom dodajal farme kar preko zemljevida in da da bi malo spremenili ceno gorjačk.. malo bi lahko bile dražje, mi je tetovn najbolj pri srcu ampak me mogoče malo peče vest ko naredi sprvi dan 50 gorjačk drugi pa 7 falang...

Imperator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    646

Privzeto

še nekaj pozabil dodat.. v vsaki državi 2x speed strežnik. igral sem turnir kjer je bil ta strežnik. na speedu moraš itak skos bit gor, navaden pa je za marsikoga prepočasen. mislim da bi se veliko kdo odločil za 2x speed.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2013
    Objav
    12

Privzeto

jst sm par mescov nazaj zacev sm pa tud tastarga spilov prj pr frendu k nism mev vifi

men je nova grafika usec zlatnike sm si naberu s herojm k sm menu za srebernike pa me ni motl igralci k pusijo kes na igro pa itak hit pofarmas k nimajo pojma pa je spt prov hehehe mislm d so moci dobr porazdlene sj tvtoni tud trpijo po k mors 15dni en pole delat hah umetnino sm tud parkat na drazbi kupu nvem kva je to slabga so pa use online igre kle zard kesa to je treba stekat sj te nben ne sil d zapravlas mislm d tud ustvarjalci lohk kej dubijo sj je tole mojstrovina k jo zlo rd spilam bil bi vsel c bi blo vc nalog za hroja..
    sm tud za galce spilu pa se vlece tko d me je past dostak resla hah 135 pasti 400sulicarjv pa prmagas 600/700enot phote c ih je pa 700 800 te pa sfarma mn se zdi to posten...
    se tipkamo djte se

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •